Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość JovankaJo
Ale żeby nie było, że taki leń jestem to idę teraz zrzucić ze 20 deko przy odkurzaniu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak mnie dzis zoladek boli a zaraz do pracy :( dziewczyny jak tam wogole u Was z objawami? sa jakies? chcialam odpisac Jovance to mi jako spam uznalo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Raz pisałam chyba z pół godziny i też uznało mi jako spam przy wysyłaniu - od tego czasu zawsze kopiuję i w razie czego nie grozi mi już zawał:) Wyobraźcie sobie, że przed chwilą dzwonił M. z pracy i pyta: "Nie masz się w co ubrać, prawda?" Ja na to: "Owszem...:)" Na to on: "To ja chętnie dzisiaj temu zaradzę - jedziemy na zakupy, królewno?" Boże, toż to miłość mego życia - to pewne!:P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jovanka od dzis jestes moja muza! Czytalam i plakalam! Nie wiem czemu;) jestes tak cudowna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
_nessaja_ no wiec u mnie tak oczywiście brak@ !!!! piersi duże obolale jedna wieksza od drugiej masakra zawsze idealne;/ widoczna siec niebieskich naczynek mdłości żadnych boli bbrzucha nic.. no i zapalenie pęcherza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Paulinka121989 - wolę rozśmieszać niż doprowadzać ludzi do płaczu:P Pamiętaj - grunt to mieć do siebie dystans i skracać ten dystans u innych wobec siebie (chociaż tak sobie myślę, że jak zajdę już w ciążę to inni - chcąc nie chcąc - zachowają wobec mnie dystans (fizyczny, ale zawsze) z powodu brzucha:):):) ). Angelusdominus - ja też miałam swego czasu problem z (nawracającym, niestety) zapaleniem pęcherza, ale Żuravit działa cuda! Bierzesz coś?*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczita
Jovanka:*:*:* angelus zdrowka;* wiecie co? Zastanawia mnie giubelli;) czyzby ujrzala 2 kreski i cieszy sie fasolka? ;) oby;) ja non stop latam siku, cycki bardzo bola. Jeszcze nigdy tak nie bolaly ale pewnie schizuje;) i @ predzej czy pozniej przyjdzie;(( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jovanka:*:*:* angelus zdrowka;* wiecie co? Zastanawia mnie giubelli;) czyzby ujrzala 2 kreski i cieszy sie fasolka? ;) oby;) ja non stop latam siku, cycki bardzo bola. Jeszcze nigdy tak nie bolaly ale pewnie schizuje;) i @ predzej czy pozniej przyjdzie;(( buuu to ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Witaj Paczita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
A ja powitać chciałam nową pokrewną duszę:):):) Udzielam się tak dzisiaj, bo pierwszy weekend od niepamiętnych czasów jestem w domku, gotuję obiadek jak przykładna żona (choć jeszcze nią nie jestem:) ), sprzątam... Cudowna sobota - nigdzie nie latam, nie spieszę się, słonko świeci, popijam kawkę, słucham mojej ukochanej Comy i zaraz zastosuję lans, co by przygotować się na zakupy z M.:) Tylko nie mogę przesadzić, bo jak zobaczy, że jednak mam się w co ubrać to kupi mi zaledwie batonika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
paulinka dzięki ja też chciałam witać nowa osobę;);) a giubelli dziwne zawsze pierwsza a tu nic. Jovankajo ja też lubię come;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hihi kiedys mialam taki nick na innym forum i chyba mi przypadkowo wbilo bo caly czas mam je zapisane w tel;) jovanka pozazdroscic bo ja w pracy siedze do 21;( ja tez! Ja tez lubie come;) no laski zastanawiam sie czy testowac;) zrzera mnie ciekawosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Kiedyś przeczytałam, że Comy się nie słucha tylko wyznaje - genialne... Jak cała ich twórczość zresztą, zawsze przechodzą mnie ciary od tych tekstów. Fajnie, że nie jestem sama:) Jeszcze nie testuj - cierpliwości:) No właśnie - gdzie Giubelli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II kreski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane ! Zostałyście Ciociami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, po prostu nie wierzę ! Od 2.00 do 4.00 nie spałam, czułam kłucia w podwoziu i modliłam się, żeby tylko wszystko było ok. Rano budzi nas robotnik, wyparowałam z wyra i sobie myślę „O nie, nie będę robić testu jak chłop za ścianą – to ma być mistyczne ;) przeżycie, w ciszy i spokoju, żeby w razie pozytywu wybuchnąć śmiechem, płaczem czy czym kolwiek i zebrać myśli” :) wysikałam się. Po przywitaniu się z chłopem dzwoni moja szalona fryzjerka, że ma teraz natychmiast termin wolny, więc zbierać gacie na d u p s k o i biegiem do niej ! No to dalej niepewność mnie zżera. Wróciłam, siadłam na tronie, nabrałam powietrza i sru – na pierwszy strzał robię test płytkowy – wiarygodniejszy niż allegrowy. Patrzę patrzę, kurna nic ! Ale po 2-3 min. zaczęła pojawiać się bladziocha :) po 5 minutach są ! 2 z a j e b i a s z c z e czerwone krechy :) Łzy napłynęły mi do oczu, uśmiechnęłam się do siebie i się popłakałam…. znalazłam ten paskowy test dla potwierdzenia – na początku standardowo nic, potem dwie kreseczki :) 🌼 także co do ćwiczeń ja odpadam :) 🌼 bardzo ! ale to bardzo bym chciała, żebyście i Wy szybciochem zaskoczyły…. Co ja pocznę bez Was ? A w ogóle to muszę chyba na betę iść, nie wiem gdzie, co jak, czy u nas w przychodni robią, a jak robią to całe miasto będzie wiedziało, a ja chcę poczekać choć do Bożego Narodzenia z obwieszczaniem rodziny, bo różnie to może jeszcze być…. 🌼 kurcze, czułam to dziewczyny, naprawdę, kobieta to czuje jakoś inaczej…np. piersi mnie nie bolały i nie bolą wcale, podwozie ciągle kłuje jak na @ - to się zgodzę, mam temperaturę ok. 37’ ciągle i jak zawsze mi było zimno tak teraz mi non stop gorąco. Jak jakieś inne symptomy będę mieć – dam znać :) 🌼 nie wiem kiedy jechać do lekarza, kiedy to potwierdzać, M. jeszcze nic nie wie, jutro robię ujawnienie, nie chciałam dziś bo robotnicy, teraz jest na meczu, po meczu pewno będzie już padnięty a chcę by ten dzień był wyjątkowy – oczywiście pewna nie jestem na 100 % bo to tylko – a może aż test, ale on jako ojciec musi wiedzieć i jutro wybieramy się akurat do Krakowa – zrobię mu niespodziankę :) 🌼 dziewczyny, czuję strach, pomieszanie w głowie, śmieję się do siebie, potem się boję, nie wiem czy zdążymy z remontami, raz mi gorąco, raz duszno, jeść mi się chce stale, muszę zacząć pić więcej bo czasem za cały dzień mam szklankę kawy w ustach. 🌼 bardzo chcę byście zaciążyły. Do dzieła ! Kocham Was za wsparcie i jeszcze nie aktualizuję tabelki, bo nie wiem czy to już czas, czy nie ? Dołączam do takiej oto ja :) fiony :) majowej :) i Rozusia PL :) i czekam na Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Jezu Giubelli GRATULACJE ;) tak czułam kochana że ci sie udało ale się cieszę;);) jej fantastycznie;);) ale mi sie morda cieszy. naprawdę super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
jo ja za potwierdzeniem czekam do czwartku choć straciłam nadzieję/( ale sie ciesze naprawdę;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Giubelli z calego ser***a Ci gratuluje! Culam ze teraz ci sie uda i jednak sie nie pomylilam! Kochana no az mi sie humor poprawil! Zostalam ciocia;) hihi teraz pisze i smieje sie z radosci! Cudnie! Cudnie!:* zagladaj do nas kochana;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no giubelli mamy nadzieję że nas nie opuścisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jupi! Jupi! Jupi! Alez jestem szczesliwa;* jeszcze raz Giubelli gratuluje;* kochane my to teraz jak siostry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
zgadza sie jak siostry;);) ja też bardzo sie cieszę;) normalnie jakbym sama byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka, wzruszyłaś mnie prawie do łez swoim wpisem, gdybym nie była w pracy to na bank by sie popłakała :) poczułam się chyba identycznie jak Paulinka :) A teraz siedze w domu, czytam te radosne wieści o Giubelli, uśmiech mam od ucha do ucha, łzy radości mi się z oczu leją i czuje sie jakbym sama w ciąze zaszła :):):) Matko z córką, chociaż jednej się udało, Gratuluję Ci serdecznie. Chcesz to się obraź ale już mi się nie chce z Tobą ćwiczyć ;P;P;P No, to która następna pochwali się II kreskami?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Śmieje się i płaczę i tak na zmiane... Przez myśl przebiegła mi właśnie myśl "no durnowata, toż to teoretycznie zupełnie obce dla ciebie osoby..." i co se odpowiedziałam?! Może i jesteście obce, nawet Waszych imion nie znam ale tak sie do Was przywiązałam że każde Wasze niepowodzenie smuci a sukces raduje. Kurcze, szczerze mówiąc na chwile obecną mam z Wami lepszy kontakt niż z rodzoną siostrą... a to jest całkiem fajna siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, kobitki, no naprawdę to jest mega szok, narazie nie mam jakiś objawów konkretnych, nie sikam ciągle, nie mam mdłości - bez jaj - chyba to za wcześnie ;) sama nie wierzę, bo wszyscy na około zachodzą a ja już się przyzwyczaiłam, a tu masz :) mówię Wam, mam takiego powera, latam, sprzątam dźwigam!, wieszam firanki, czuję się jak nie ta kobita - sfrustrowana, przybita, której nic się nie chce. Także to prawie jak ćwiczenia więc łączę się z Wami ! :) Modlę się, żeby tylko ten stan się utrzymał i cały czas sprawdzam czy nie mam @ ! Moja aplikacja w telefonie krzyczy, więc muszę ją zastąpić aplikacją ciążową (którą z resztą ściągnęłam ze 2 tyg. temu... może mi szczęście przyniosła ? :P ) no szok no, ciekawe jak M. zareaguje :) siedzę właśnie sama w naszym nowym odremontowanym pomieszczeniu, pięknym, biało-kawowym... słucham Sinatry (ale COMĘ też lubię! :) ) i sama nie wierzę że to się dzieje tu i teraz....i wiecie co? śmieję się sama do siebie, że plemniki mojego M. były chyba tak mocne, że aż mnie wywaliło wtedy w pracy (bo to był dzień tak mi się wydaje owulacji a dzień wcześniej było LOVE :) ) dostałam żelazo, potas i inne i może to pomogło dziecku ? :) byleby wszystko grało. Ściskam Was mocno, czytam ciągle między mopem a miotłą ;) uśmiecham się do Waszych przemyśleń, marzeń i pragnień, wygląd to nie wszystko! Super laski jesteście bo to widać, słychać i czuć !! :) Jezu, idę coś zjeść :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Giubelli smacznego i zwolnij trochę kobieto :) coś czuje żeTwój M od razu sie kapnie że coś się zmieniło ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Prosze o radę w 12dc dc lekarz wysłał mnie na badanie prolaktyny. Wynik wyniósł 14.69 przy normie min 4. 79 a max 23.30. Co o tym myślicie ? Nie wiem czemy wysłał mnie w 12dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no giubelli jedz jedz;) mackoważona mam tak samo kontakt lepszy niż z własną siostrą normalnie każdego dnia kusze tu zajrzec zobaczyć co u was słychać jak wam wesoło to mnie też jak u was smutno to mi też;);) jestem ciocia łał super;) giubelli dbaj tam o siebie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli gratuluję z całego serduszka Ja również się popłakałam gdy czytałam Twój wpis. Ponawiam twierdzenie, lecz na szczęście w innym sensie - teraz to dopiero NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ !!! :* Nie martwcie się dziewczynki, nim skończy się ten rok wszystkie ujrzycie 2 ( a co tam jak szaleć to szaleć - po kilka kresek :P ) , pod koniec następnego roku będziecie tulić do tych bolących przed @ piersi swoje maleństwa, czego życzę wam przeogromnie :* kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zapomniałam dodać, że z Ewą też się mierzyłam i chodź uwielbiam ją jako człowieka, jej energie podejście do życia, śledzę jej profil na Fb i jaram się przemianami dziewczyn, to jednak uważam że na dłuższą metę, Ewa robi się troszkę nudna hm bardziej może monotonna niż nudna no ale jednak. Za to jak już się zbiorę w sobie to robię TO z Mel B :P ona mnie jara i nakręca do działania (chodź nie jestem biegła w j. angielskim i nie zawsze rozumiem co mówi :P ) a co tam najważniejszy jest przekaz a ona jest mega po prostu. Ale to ot tak moje zdanie :) a i zapomniałabym znowu : JovankaJo tekst z rozprostowanym brzuszkiem rozwalił mnie na łopatki :) teraz będzie moim ulubionym hehe pozdrosy i kolorowych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×