Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość motynka
Ja też myślę nad pomysłem na gwiazdkę dla Męża. On ma święta "rozłożone", bo imieniny w lipcu, urodziny na jesieni. Myślałam nad elektryczną maszynką do golenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo dziewczyny :) Ale sie to nasze forum rozrasta :) super :) witam wszystkie nowe mamuśki:) Giubelli ja tez tak miałam na samym początku ze czytałam wszystko i wszędzie :) Co do badań to poczekaj na wizytę u lekarza. Każdy lekarz ma inne predyspozycje co do badan. Ja nie musiałam robić bety ani cytomegalii za to tokso juz tak ale w późniejszym etapie. Co do tygodni ciąży to chyba większość lekarzy posługuje się tym systemem od ostatniej @ U mnie własnie 27tc :) i w poniedziałek bylam u lekarza i mała ma juz 1kg! :) Nistety mamuska trosze wiecej :P ale to nic :) Dziewczyny 3mam za Was wszystkie kciuki :) i Przesyłam fluidy i kopniaczki Marcelinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prezentów to ja sama też nie wiem co mojemu mężowi kupić na święta. znając życie skończy sie na jakiejś książce bo strasznie dużo czyta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim w wyborze musicie kierować się tym co mu potrzeba ale i chciałby dostać.... Ja z tego co pamiętam to kupiłam mojemu M. właśnie maszynkę do golenia elektryczną, skrzynkę na ryby (w sensie na te wszystkie przybory), komplet kluczy do samochodu w takiej walizce, raz mu bilet kupiłam na mecz, zegarek....nie pamiętam już, takie mało oryginalne ale przydatne. Jeśli chcecie drobnostkę ale śmieszną to polecam gift4you - strona na której są super fajne rzeczy, dla dorosłych i nie tylko :) Mojemu siostrzeńcowi kupiłam akwarium do hodowania....mrówek ;) albo deskę ze szpilkami w której możesz odbić kształt swojej dłoni czy twarzy - ubaw był przy tym co nie miara, albo proszek, który po wsypaniu do wody zamienia się w wannie w żel ! ;) dla dzieci super sprawa - może i mężowie też się ucieszą hahaha :) kąpiel w kisielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majowa !! fajnie że jesteś :) a może przenośną mini lampkę mu kupisz przyczepianą do książki, co by mógł czytać jak będziesz już spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam nad jakas fajna kurtka zimowa.Ale w urodziny mu nie wrecze bo to wiosna bedzie szla..Ostatnio wspominal tez o jeansach ze sobie kupic musi.. Ale jaki tu rozmiar wybrac dla mojego chudzielca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo fajny cieply swetr (ale to pod choinke)...Uwielbiam jak je nosi..Tak fajnie wtedy wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takla oto ja
hej kochane widze ze temat prezentów nie ominie nikogo hmm i dlatego uwielbiam świeta kocham robić zakupy wy tutaj się nad mężami zastanawiacie a ja pierwszy raz w życiu chyba wiem co mu kupie bo mój niby w lipcu bedzie miał 30stkę na karku a to takie duże dziecko ostatnio sobie playstation 3 kupił i pyka w weekendy więc ja w tym roku mu zestaw move kupie do tego wiecie ten kinekt i jakąś gre do tego ;-) mówie jakby się tak niekiedy zastanowić to on bardziej dziecinny niż nie jeden 15latek:-) n ale gdzie tutaj cała reszta dzieci krzesniaków i najbliższych hehe oj portfel zaboli:-) no wy tutaj macie problemy bo ur. a zaraz świeta u mnie to szanowny małżonek bedzie się martwił bo moje urodzinki akurat 25 grudnia wypadają. a tak wogole to nie o tym chcialam pisać. wiecie co dostałam dzisiaj rachunek za telefon mam abonament 30 zł i nieograniczone rozmowy a ostatnia faktrura na 200 zł przyszła. no ok moze cos zrobilam zle ok zapłaciłam. a dzisiaj znowu na 200 zl dostalam no szlag mnie trafil jak biling zobaczyłam bo mi po 3 razy za sms naliczli mendy jedne. ja im tego tak nie zostawie. i tak mi cisnienei podniesli ze az sie moje malenstwo rozchulało no i w końcu dało o sobie znać:-) pierwsze muskania zaliczone. ale do synka daleko maleństwu brakuje szkoda ze nie mam gdzie wam filmiku pokazać jak mój synek hulał:-) jak stałam w kolejce to sie nawet ludzie śmieli bo tak wywijał.. hehe kiedy to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takla oto ja
he smerfetka wybór jest duży więc do świąt damy rade sweterek fajny pomysł jak dla mnie ale co ja mogę jak mój m tylko dresy nosi poza adidasem i nike nic nie założy :-) jeans i sweterek ubiera 3 razy do roku wielkanoc boze ciało boze narodzenie no i specjalne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_K
Dzieki dziewczyny za pocieszenie:) Nic tylko odczekać tydzien i brać sie do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Hej! Kobitki!! Dłuuuugo mnie tu nie było, a tu szał normalnie!! Tyle czytania że ho ho!! Smerfetka głowa do góry! Na pewno się kiedyś uda! spójrz na tabelke, jest tam wyraźnie napisane ile czasu ja się staram. Jakoś daję radę, narazie. Taka zabiegana jestem, praca, praca i jeszcze raz praca. A tu trzeba dom ogarnąć jeszcze w ogóle, w ogóle wszystko inne, ehhh... choróbsko jakieś mnie dopadło, katar, kaszel i te inne bezsensowne objawy jesiennego przesilenia :( ........... Co do prezentu.... no właśnie, niedługo święta a ja nie mam żadnego pomysłu!! Dziewczyny pomocy. Poza tym jeszcze czwórka dzieci do obdarowania... no tak mój portfel to zaboli, oj zaboli :D Szkoda że ten prawdziwy mikołaj nie istnieje :( Zaoszczędziłybyśmy :) Choć ciekawe które dzieci by uznał za grzeczne, chyba tylko niemowlaki, bo te starsze to już małe diabełki, przynajmniej u mnie w rodzinie :D .............. Na nasze pierwsze święta kupiłam mojemu zestaw kosmetyków, zadowolony był, ale uważam że nie zbyt oryginalny prazent. ----------- A u mnie za ponad tydzień nasza rocznica bycia razem. Mam zamiar zrobić mojemu jakąś niespodziankę, tylko coo? Może macie jakieś propozycje. Już myślę o kolacji przy winku, tylko co na ta kolację? Dziewczyny czekam na jakieś oryginalne pomysły, a wiem że u nas same kreatywne i pomysłowe babki więc napewno mi pomożecie!! ------- No to dziewczynki trzymajcie się tam i NIE załamywać mi się!!! To jest rozkaz!! Buźka dla was :* Życzę nam wszystkim owocnych i upojnych starań!! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Hej! Hej! Kobitki!! Dłuuuugo mnie tu nie było, a tu szał normalnie!! Tyle czytania że ho ho!! Smerfetka głowa do góry! Na pewno się kiedyś uda! spójrz na tabelke, jest tam wyraźnie napisane ile czasu ja się staram. Jakoś daję radę, narazie. Taka zabiegana jestem, praca, praca i jeszcze raz praca. A tu trzeba dom ogarnąć jeszcze w ogóle, w ogóle wszystko inne, ehhh... choróbsko jakieś mnie dopadło, katar, kaszel i te inne bezsensowne objawy jesiennego przesilenia :( ........... Co do prezentu.... no właśnie, niedługo święta a ja nie mam żadnego pomysłu!! Dziewczyny pomocy. Poza tym jeszcze czwórka dzieci do obdarowania... no tak mój portfel to zaboli, oj zaboli :D Szkoda że ten prawdziwy mikołaj nie istnieje :( Zaoszczędziłybyśmy :) Choć ciekawe które dzieci by uznał za grzeczne, chyba tylko niemowlaki, bo te starsze to już małe diabełki, przynajmniej u mnie w rodzinie :D .............. Na nasze pierwsze święta kupiłam mojemu zestaw kosmetyków, zadowolony był, ale uważam że nie zbyt oryginalny prazent. ----------- A u mnie za ponad tydzień nasza rocznica bycia razem. Mam zamiar zrobić mojemu jakąś niespodziankę, tylko coo? Może macie jakieś propozycje. Już myślę o kolacji przy winku, tylko co na ta kolację? Dziewczyny czekam na jakieś oryginalne pomysły, a wiem że u nas same kreatywne i pomysłowe babki więc napewno mi pomożecie!! ------- No to dziewczynki trzymajcie się tam i NIE załamywać mi się!!! To jest rozkaz!! Buźka dla was :* Życzę nam wszystkim owocnych i upojnych starań!! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laseczki :* jak sie to rozhulalo :) Bejbe i jak kreseczka? Twoja ciemniejsza? :) sie naszukalas :D :P Giubelli, brzuch mnie tez boli, tylko u mnie to typowo w jednym miejscu na srodku podbrzusza :) mnie nie muli nic jak narazie i mogloby tak zostac hihihi :P ale powoli robie sie coraz bardziej zmeczona :P wstaje kolo 8-9 a kolo 14-15 juz jestem padnieta jakbym maraton przebiegla :P dzis nie mialam jak sie polozyc bo dlugo tescie robili ale przeszlo, ale myslalam ze w trakcie rozmowy z tesciowa zasne :P U mnie wigila szykuje sie u tesciow prawdobodobnie, wiec prezent do tesciow a i do szwagra bo tez bedzie z rodzina, juz az sie boje kupowania tych prezentow bo moj portfel tego moze nie wytrzymac :P a zebym jeszcze miala choc jeden pomysl.. a tu nic! Pozdrawiam Was wszystkie z osobna kochane :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski jakas masakra...znow mnie dolek bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja..smerfetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_K
Smerfetka nie dołuj sie bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ja na 30 ur mezusia kupilam mu torcik. Byl lepiej zadowolony z niego niz ze wszystkich prezentow ktore mu dawalam przez pare lat;z reszta moj kochany powiedzial ze prezentow nie chce ,chyba ze mu ferrari kupie;) teraz na 34 urodziny chcialabym dac mu dzidzie;) hihi ja znow meza zatrzymalam jak jechal motorem;) i kazalam sie przewiezc:p od tamtej pory minelo 8 lat;)szmat czasu. Wiecie ja w tym mcu nie mam chyba szans na dzidzi bo moj bedzie tylko na weekendy:/ takze nie mam co sie nakrecac;( smerfetka buziak do gory:* bejbe jak tam? Giubelli i reszta dwupakow a niech wam dzidzi da popalic, tyle staran to i odczuc to musicie;) zalamana juz nie dlugo sie przelamiesz;p buziaki laseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, naprawdę nie chcecie się zaczernić ? Nie żeby mi to przeszkadzało, ale Wam będzie wygodniej a i nie będziemy myślały że to jakieś podszywy. No jak chcecie :) 🌼 co do prezentów pod choinkę to my stare pryki robimy między sobą losowanie i prezent do 100 zł, a dla dzieci kupują wszyscy i wkładamy prezenty do ogromnych toreb. Radości co nie miara ! Oczywiście małżonkowie też sobie coś kupują poza konkursem ;) 🌼 taka oto ja ! PS move jest super ! To wcale nie dla dzieci, bo sprawy sobie nie zdajesz jakie to super ! Mamy i naprawdę się nie nudzimy z tym! Super jest płyta z grami zespołowymi tj. siatkówka, ping-pong czy rzucanie dyskiem! Jesteśmy mokrzy zawsze po tym! A człowiek wygląda jak idiota jakby tak ktoś z boku patrzył :) super pomysł i polecam każdej ! co do tel. to pisze reklamacje bo idioci tylko czekają na nieuwagę użytkownika. Ty, ale co, mały Ci się w brzuchu ruszał i było to widać gołym okiem ?! :) serio ?!?! :) :) :) boże, co to musi być za cudowne uczucie :) 🌼 nessaja, kiedy idziesz do lekarza ? Ja się umówiłam na 29go listopada, także jeszcze 3 tyg. ale nie wiem czy nie przełożyć na wcześniej.... z jednej strony sobie myślę co ze mnie za matka-ignorantka, ale naczytałam się że poszły mamuśki w 5-6 tyg i kazał im lekarz przyjść za 2 tyg.... Nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli oswiec mnie z tym zaczernieniem :P a do lekarza ide w piatek, nie wiem czy nie za wczesnie ale ciekawosc nie da mi zyc a bede tez spokojniesza jak dowiem sie czegokolwiek ;) poza tym chce juz wszystkim powiedziec, wiecie jak ciezko jest robic przy remoncie z tesciami, tesciowa zartuje ze beda bezrobotni dopoki dziecka nie bedzie (jesli chodzi o remont, bo beda pomagali odnowic pokoj dla dziecka, to nasza firma :P) albo ze chcialaby zeby zamiast kotka witalo ich juz dziecko.. az mnie skreca zeby juz im powiedziec ale obiecalismy sobie ze dopiero po wizycie u lekarza jak bedziemy cos konkretniejszego wiedziec, nawet moi rodzice nie wiedza :P ajj juz mnie jezyk swedzi :P a co do prezentow, tez uwazam ze to nie glupi pomysl z tym kinectem, moj teraz wariuje na punkcie fify 14, niestety juz sobie kupil wiec znowu mam problem bo ma urodziny 15 listopada a ja nie mam pomyslu.. :/ Dziewczyny, zajmiecie sie prezentami, przygotowaniem do swiat to bedziemy tylko czytac ktora dolaczyla do nas :) trzymam kciuki za was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
A ja sobie teraz tak mysle ze skoro moj wyjezdza w delegacje teraz to i tak bedzie lipa wiec starania przeloze i od moze stycznia zaczne? Hmm no nie wiem. Bo tak to oszaleje. Non stop sie mysli o dzidzi.. ale latwo powiedziec a trudnej zrobic:/ kurde bele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, to zrób tak jak śmiałyśmy się z taka oto ja, bo jej mąż też gdzieś wyjeżdżał i jej radziłam żeby pobrała od męża co trzeba, zamroziła, i w odpowiednim momencie sobie zaaplikowała :D a tak serio to czasem TEN dzień nie zawsze jest wtedy co myślisz, także przed i po wyjeździe działać ! 🌼 nessaja - Ciebie oświecać nie muszę boś Ty zaczerniona :) Po prostu to jest nick z hasłem, żeby się pod Ciebie jakaś wredna pomarańczka nie podszyła, która robi syf na forum. Na szczęście pod nasze dziopki się chyba nikt nie podszył, ale kto wie.... no ja tylko radzę. Daj znać po wizycie czy widać już coś konkretnego boś ty z tego co pamiętam tydzień starsza jest ;) może przesunę na wcześniej, bo też nas oboje skręca....w ostatnim tyg miałam tyle pytań o ciążę że....puknęli by się ci ludzie już i zaczyna mnie to wnerwiać ! A co jakbym nie chciała mieć dzieci ?! są takie pary. Wyżyłam się wczoraj na kumpeli, nie wiem czy nie za bardzo ale napisałam jej że mam wrażenie jakby na dziecku zależało bardziej innym niż mi samej. Grrrrrrrrrrr....najważniejsze że fasolinka już rośnie i ma się chyba dobrze :) Ściskam i życzę dobrej nocki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przerazona.. :( bylam teraz w toalecie, podcieram sie i patrze czy nie ma nic niepokojacego, i co? sluz troszeczke zabarwiony niby to pomaranczowy czy rozowy.. taki rdzawy delikatny.. co mam robic? boje sie :( Dziewczyny ktore juz sa w ciazy, mialyscie podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ powiem tak zawsze jeśli cie coś niepokoi to lepiej jechać ale może poczekaj zobacz jak rozwinie się sytuacja czy bedzie więcej sluzu a boli cie brzuch czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie, od kilku dni zauwazylam ze wystepuje juz troszeczke rzadziej niz na samym poczatku po zrobieniu testu.. kurde teraz sobie bede wkrecac rozne sytuacje.. :( a ten sluz to wczoraj juz odrobineczke widzialam ale pomyslalam ze to nic takiego, mam to odkad kochalam sie z mezem dwa dni temu, po skonczeniu on tez to zauwazyl, moze po prostu to po tym. Ale teraz jak podtarlam bylo tego troche wiecej niz wczoraj, bo wczoraj to bardziej takie niby nitki czy cos takiego. Widac ze zabarwiony ten sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie was przed snem i juz mialam nie pisac no ale nessaja mnie zmusiła. ja co prawda nie mialam takiej sytuacji ale pamietam jak moja bratowa miała delikatne plamienia na początku a ze nigdy o czyms takim nie slyszala od razu panika i do szpitala tam ja lekarz uspokoił że to bardzo wczesna ciąża i jeszcze wszystko się zagnnieżdza miała odpocząć troszkie i przystopować. potem już sytuacja się nie powtórzyła, a i jeszcze zależy bo może miałaś nadżerkę lub coś i mogło dojśc do podrażnienia. uspokój się i obserwuj. ja myślę że nie potrzebnie się martwisz no ale zawsze zamiast pchać się do gina możesz zadzzwonić do przychodni położna doradzi :-) giubelli no mój mały jak byłam w 6 miesiącu to jak zaczynał swoje akrobacje to ludzie ze śmiechu się pokładali wyobraź sobie święta Boże Narodzenie ja stoję w galerii w kolejce bez kurtki na bluzeczce wiesz brzuszek widoczny i nagle zaczyna ci się ruszać ale to nie jak raz kopnie tylko na wszystkie strony kopie normalnie szok...... nigdy bym nie uwierzyła gdybym sama tego nie odczułam:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nessaja, radzę Ci jak siostra i tak jak ja bym zrobiła. Jedź do szpitala, nie wiem czy dziś czy jutro. Ale takie właśnie nitki miały dziewczyny przed poronieniem, zlekceważyły to i potem było już za późno. Cholera jasna....działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....kurcze, cholernie bym się bała, ale może masz rację taka oto ja, teraz ten progesteron rośnie, on chyba odpowiada za wyściółkę ścian w macicy więc może to hormony szaleją ? Ale pewności nigdy nie ma, musisz nessaja śledzić sytuację. taka oto ja - ale numer z tym małym :) pozazdrościć :) nessaja - czekamy na pozytywny rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za rady. Nie wiem co mam robic, niepokoi mnie to bardzo.. rozmawialam z mezem, jesli rano nadal tak bedzie to pojade na pogotowie i chociaz dowiem sie dlaczego tak jest.. ide teraz sprobowac zasnac, dobranoc dziewczyny, dzieki za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×