Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Jovanka uwazaj teraz na siebie :) i niech M. robi swoje tak zeby bylo dobrze :P ale fajnie ze dolaczacie dziewczyny :) Giubelli w pracy wiedza tylko dwie zaufane kolezanki, zgodnie obie doradzily ze poki umowy do reki nie dostane to narazie mam nie mowic bo anuz by z nieokreslonej zmienili na czas okreslony. I takim sposobem w poniedzialek jak kolezanka robila u siebie mala imprezke z naszego dzialu, zasugerowalam ze bede kierowca bo biore antybiotyki na nerki.. i chyba powiem im na poczatku grudnia, albo pod koniec listopada moze ze niby jeden @ mialam jeszcze i dowiedzialam sie nie dawno, no nie wiem jeszcze, no musze cos teraz wymyslic, ale lepiej jak nie mowilam nic, teraz mam w rece umowe to jestem spokojniesza :) Dziewczyny, chyba lapie dola.. ten jeden zab co mnie bolal to poszlam wczoraj z nim do dentysty wieczorem, powiedzial ze jesli wytrzymam do konca 3 miesiaca to mam przyjsc wtedy ale wlasnie jego zdaniem raczej nie wytrzymam i jak sie zdecyduje przyjsc to bedzie leczyc, podejrzewam kanalowe, a jesli bede czekac to do usuniecia chirurgicznie :( wczoraj jak jadlam kolacje, kiel mnie raz zabolal, dzis wstaje ogladam te moje zeby i tego kła, niby nic nie boli ale jak po nim postukam - to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w du pę nessaja, współczuję Ci bardzo, bo nie ma nic gorszego jak ból zęba. Cholera, szkoda że wcześniej nie zaczął boleć. Też nie wydaje mi się żebyś wytrzymała miesiąc jeszcze z bolącym kłem :( współczuję :( brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli to nie tak ze one bola nie do wytrzymania, kiel boli albo jak cos jem albo jak po nim postukam, tak to nie, a ten z tylu to mzy tylko, ale rope w nim mam, pytalam dentyste czy apap moge wziasc wiec pewnie na tej podstawie stwierdzil ze nie wytrzymam, bol jest znikomy a czasem wlasciwie mam spokoj na chwile, momentami boli tylko bardziej, a apap pozwolil wziasc. Zastanawiam sie tylko czy jesli wezme to jesli dziala na goraczke to zadziala w magiczny sposob ze ta ropa zniknie, nie raz troche ropki mialam i zniknela bez sladu bez ingerencji dentysty. Przeciwzapalny nie jest wiec chyba raczej nie. Byle tylko przeczekac ciaze chcialabym. Potem robcie, wyrywajcie ale zebym teraz nie musiala dzidzi narazac ani na stres ani na tak ogromny bol bez znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
nessaja to wspolczuje :( no mam nadzieje ze nie bedzie Cie bolec bardziej, moze plukaj zemby dentoseptem? doby tez jest wacik ze spirytusem na zab..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Jovanka!! Gratuluje! gratuluje! i jeszcze raz gratuluje!! Większość z nas już wiedzę że zaciążyła to teraz kolej na nas!! :) Więc do dzieła :) Giubelli ale mnie rozśmieszyłaś tym fragmentem że twój M się bardzo ucieszył że będzie ojcem własnego dziecka :D hi hi U mnie bez zmian, żadnych dziwnych objawów :( Ostatnio myślę że coś z moim serduchem nie tak, czasem zakuje porządnie, a dziś od rana lekko kuje tak bez przerwy :( może to od stresu, nerwów, nie wiem :( Już dawno miałam się wybrać do lekarza na podstawowe badania ale naprawdę nie mam kiedy, w pracy takie grafiki że nic nie można zaplanować :( poza tym wolnego nie chcę narazie brać, bo już trzy osoby poleciały z pracy właśnie za branie dni wolnych :/ ech.. jeszcze miesiąc trzeba wytrzymać, a kiedy tylko bede miała chwilę wolnego to mykam od razu do lekarza i robię wszystkie badania :) ... Buziaki kochane :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
A ja jestem z okolic piernikowego miasta :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulujeeee:) mam nadzieję, że do końca roku uda się nie tylko 2 ale wszystkim nam:) trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak wszystkie jesteśmy porozrzucane po Polsce i to pięknie! to musimy zrobić spotkanie ciężarówek w Warszawce :) także dziewczynki, ja też wierzę że nam wszystkim się uda, więc do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hellloł lasencje! U mnie dzien porazka! Mandat dwie stowy w us za spozniony pit czy ciul wie co. Potem przyszla do nas tez z us i 80 dych za parkowanie w ck.choc ten byl zaplacony w tamtym roku. No szok! Ale zabralam po pracy mamuske do fryzjera i na zakupki;) humorek sobie poprawilam;) teraz biore sie za porzadki bo mezus jutro wraca;) oj laski jakiego ja mam dentyste! Czarnoksieznik z ozzzzz;) nie wspomne ze przyjmuje od rana-8 do hmmm 2-5 w nocy/ nad ranem? Smiejemy sie z moim ze to jakis kosmita;) mam wizyte jutro i dokancza mi zeba kanalowa bo moja wczesniejsza dentystka wyslala mnie pod mikroskop i tam bym placila 800zl. Za ostatniego zeba tyle nie dam poza tym mam bardzo slabe zeby;( a u kolesia jestem z tym zebem 5 raz i wlozy igielke przeczysci zakleja. Jaja jak berety. Fachowiec z niego chyba zaden;) ale coz niech dokonczy tego zebiora i szukam nastepnego;) aaa jeszcze jedno! Mackowa pipko snilas mi sie dzis ze obie z brzuchami my chodzily! Haha pizlam! Wstalam rano i smialam sie z siebie;) no chyba ze to znak, ze zajdziemy w tym samym mcu;) ej a czy mialyscie 2 tyg po okresie bole jajnikow? Kluje mnie raz jeden. Raz drugi. Ps. Kupilam 3 testy! Pod koniec mca moze ktorys bedzie szczesliwy! Buziaki. Bede wieczorkiem szczesciary, czarownice i starajace;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Moj maz przed okresem gdy zawsze sie dre na niego mowi do mnie zebym " p*****lnela se baranka" co kolwiek to oznacza;) zaczynam sie z tego smiac i juz mi ciulowy humor przechodzi. Stymulowana wlacz sobie muzyczke potancz i nie mysl:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka121989 hahaha dobry tekst:) Najgorsze w tym wszystkim to, że ja nie pracuje więc mam mnóstwo czasu na myślenie co będzie a nawet jak nie chce to ciągle ta myśl w głowie czy dostanę @ czy nie??? Popołudniami jest lepiej jak mój mąż wróci z pracy to się nim zajmuję, albo weekedny też szybko mijają i bez zbędnych myśli.....do środy jeszcze trochę czasu:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to jest nieprawdopodobne jak od dwóch dni chce mi się spać. Ale to nie takie ziewanie tylko siedzę i powieki mi same spadają! Myślałam że tyle co na początku chodziłam padnięta a tu 8 tydzień się zaczyna i takie jaja. Kawy nie piję bo wypłukuje witaminy i po co tu kwas zażywać skoro kawa wszystko zabierze... Wczoraj odmówiłam korki że niby jestem chora, bo inaczej zasnęłabym nad present continuous :P o 16. wróciłam do domu o 16.15 zasnęłam jak suseł z M. i tak do 19.oo. Wstaliśmy takie dwa flaki, zakupy i potem do 2.00 nie spaliśmy. Beznadziejne to uczucie senności bo po prostu deprymuje to bardzo i nie daje szans na jakąkolwiek pracę. Się zaczęło ! Jeszcze czekam na rzyganko i będzie komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Giubelli wiesz co? A ja ci zycze tego zyganka, nie jakiegos strasznego ale nad kibelkiem to sobie posiedz;) bo do jasnej ciasnej, tyle cos sie starala i przyjemnosci miala to hoho. Teraz w d**e dostaniesz:) hihi stymulowana a ty pieronie bierz sie za np robienie ozdob choinkowych;) ja dzis kupilam sobie pare kuleczek steropianowych szpilki i cekiny. Beda piekne bombeczki;) a na tym steropianku wypisze sobie zyczenie i dopiero je obcekinuje;) moze sie spelni;) hihi zawsze sobie mozna wymyslec jakies zajecie;) buziole ide sprzatac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dobry:) W nocy z tego wszystkiego spałam tylko 3 godziny, ale zmęczenie bierze mnie dopiero teraz. A tu jeszcze 2,5 godziny korów... Ale co zrobić:) _nessaja_ - ja też się zastanawiam kiedy powiedzieć w pracy. Zrobię to chyba 7 stycznia, jak tylko wrócę po urlopie. I też powiem coś w stylu, że sama jestem zdziwiona, bo nie chcę, żeby wiedzieli, że to planowałam i tak dalej. Dlazmyły nadal wychodzę z kumpelą na faję w pracy - pali tylko ona, ale oni myślą, że my obie. Dobre, co?:P Giubelli - no więc ja liczyłam wiek ciąży i wyszło mi, że to 5-ty tydzień (od pierwszego dnia ostatniej miesiączki licząc) oraz 3-ci tydzień (licząc od zapłodnienia właściwego). We wtorek rano lecę na betę, a o 20 mam dzwonić do mojej ginekolog i umówię się z nią na wizytę - niech mi doradzi, żeby nie było za wcześnie. Dziewczyny, które już ostatnie chwile nie są w dwupaku - mówię Wam: do dzieła i kreseczki posypią się się przed Świętami:) Jeszcze tak sobie myślałam o objawach i wiecie co? Zatwardzenie:P Zawsze sranko jak marzenie, a jakby tak przeanalizować ostatnie kupy to to były mini porody!:P Potem jeszcze ochota na seks - 2-3 dni przed @ zawsze byłam mega napalona, a u nas od tygodnia cisza (ponad), bo normalnie żadnego popędu nie czuję:) Sikanie - dzisiaj w pracy byłam 8 razy!!! A co do M. - dopiero dzisiaj chyba do niego dotarło, bo z pracy pisał mi sms-y, że będzie ojcem! Że nie może być!:):):) I jeszcze jedno - w nocy 4 razy wstawałam i szłam do kuchni obejrzeć te testy, bo cały czas wydawało mi się, że kreseczki może zniknęły:) Ale były:) Rano zrobiłam kolejny test i też wyszłam bledziutka kreska - jak w tym pierwszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo ogromnie gratulacje:):):) Tak sie cieszę:) Tutaj normalnie cuda sie dzieją, co chwile mamy nową ciezarną:):) kiedy ja bede????????????może mi ktos pwróży bo doczytałam sie ze są tu tez jakies wrózki:)? hehe Pozdrowienia Dziewczynki Kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ewelka hehe tu same wróżki, czarodziejki i czarnoksiężniczki siedzą, chcesz dziecko?! Czary mary, cyk pyk, nie ma sprawy, mówisz masz ;);) Jovanka cześć witam Cie, serdecznie całuje i i ściskam i padam ze śmiechu o tym sranku :P pięknie to ujęłaś... :D:D:D Paulinka hahaha ja po przeczytaniu wpisu Giubelli pomyślałam sobie "siedź szalona, rzygaj, ciesz się jeszcze z tego powodu i postaraj wyobrazić że są takie wróżki na tym forum które zazdroszczą Ci tego" ;P Paulinka a miewasz prorocze sny? :D oby oby, bliźniaki by były ;) śnij tak dalej :D co do bólu jajników po okresie to ja miałam, jak torbiel mi się zrobiła :/ tak więc uważaj na siebie. No chyba że to... :) 2 tygodnie to 14 dni... 14 dni po okresie to tak książkowo jakby dni płodne... Może Ty właśnie zaciążasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym nawet mieć bliźniaki:) hehe :):) oby te czary padły i na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile czytam was na bieżąco ale pare dni mnie nie będzie.....dzisiaj zmarła mi babcia..... ps. gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa tez sobie tak pomyslalam ale cos ty nie ma c***a we wsi;) teraz w ten weekend do niby srody mam plodne. No i jak maz jutro w nocy przyjedzie to od razu zbieramy sie do roboty;) tak ogolnie to dziwnie sie czuje, brzuch jajniki bola. Moze przeziebilam piczke:/ a o torbielach mi nie gadaj ;) nie kracz:p co do snow to mialam kilka ktore mi sie sprawdzily;) ...od zmarlych tez mialam. Np babcia mi sie snila zebym jej kwiatki zaniosla.poszlam, a tych starych nie bylo bo ktos ukradl:/ dziadek (nie znalam go) przysnil mi sie raz gdy babka robila mu nowy grob i tylko powiedzial do mnie 'co oni zrobili'. Hmm no grob ladny choc babka urzadzila na nim rewie mody.wrr nie nawidze jej! Nie powinnam tak mowic ale taka prawda... i tesc ktory chcial zebym przyszla na jego grob choc tez go nie znalam. A no i wysnilam sobie w mlodosci chlopaka, ze ide z nim za rele. Rok pozniej z nim bylam i cala sytuacje przezywalam tak jak we snie. Dobra ale nie piernicze tu wam za uszami;) mackowa bierz chlopa i do roboty, reszta tak samo! A dwupaki zygajta, srajta, spojta;) haha niech dzidzi pokaze co potrafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Takotoja przykro nam:* trzymaj sie kochana:* ewelka czary mary zapier...po tesciory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie to ostro jedziemy z tym koksem bo dni płodne własnie lecą:):) gorący weekend przede mną sie zapowiada:) wiec do teściorow jeszcze troche zejdzie:) moze ktoś ma jakas rade, porade co do działan itp:)? zwłaszcza też już zaciażona które coś mniej tu ostatnio przemawiają:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Oo Ewella to widze ze przed nami pracowity weekendzik;) niestety ja sie nie nakrecam ze cos wyjdzie:/ ale sprobowac mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Bliźniaki chcesz? Życzę Ci z całego serducha:) A masz i potem myśl jak się rozdwoić przy przewijaniu:P Tu forum jest magiczne - zgadzam się:) Co rusz to kolejna:) I pewnie niektóre z Was myślą sobie: cholera! fajnie, że im się udało, ale czemu to nie ja? I też tak nie raz myślałam, to przecież naturalne, bo każda z nas chciałaby wreszcie przytulić swoje dziecko (jedno, bliźniaki, chłopca, dziewczynkę - obojętnie, byle było po prostu...), ale błagam, uwierzcie mi - każda z nas ma wszystko zapisane w swoim czasie. Gorąco w to wierzę:* Wiem też, że łatwo mi teraz mówić, bo tak jak chyba Paulinka121989 powiedziała: przynajmniej wiecie, że możecie być mamami, a ja boję się najgorszego. Dziewczyny - jak szłam wczoraj po pierwszy test to przy okazji spytałam o preparaty dla mężczyzn wzmacniające nasienie, bo myślę sobie - może jaka słabizna? Ale cały ten czas gadałam sama do siebie (te cykle, przez które się starałam), że nie wolno tak myśleć, bo to stwarza blokadę nie do pokonania nawet dla plemników-rajdowców. Nadal odzywa się we mnie ta pesymistyczna strona i boję się, że może mam jakiś dziwny skład moczu i dlatego testy wychodzą pozytywne, potem pojawiają się myśli o ciąży pozamacicznej, poronieniu, pustym jaju, wadach, Jezu drogi... Ale odganiam cholerstwa. Ile razy trzeba i Wam moje Kochane też polecam!:* Słyszałyście o samospełniającej się przepowiedni? Z reguły wiąże się z negatywnymi fluidami, ale ja to próbuję od samego początku przewrócić na tę pozytywną stronę i oby się udało. Rozumiem już też teraz dziewczyny, które jeszcze nie zmieniły swojego statusu w naszej tabelce na :), bo czekają na wizytę u lekarza. Ja też zrobię to dopiero wtedy jak będę pewna, że jest serduszko i że wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Takaotoja - bardzo mi przykro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Takaotoja wyrazy współczucia :( Paulinka Ty może po babci odziedziczyłaś jakieś takie nadprzyrodzone "moce" :) co do przytulanek z mężem to nic z tego bo w morzu czerwonym musielibysmy sie chlapać... ;P a co do tego Twojego brzucha to może wcześniej Ci sie dni płodne zaczeły?! Albo organizm zaczyna sie juz przed czasem przygotowywać do ciązy ;D wie co go w weekend czeka ;P Ewelka zaciążaj!! Trzymam kciuki żeby się udało!!! :) Jovanka chyba w tyłek Ci nakopac trzeba żeby te pesymistyczne myśli z głowy wybić!!! I jedyna wada jaką bedziesz miała to pośladek bo tylko w jeden Ci nakopie ;P W ciązy jesteś, skład moczu masz w porządku a dziecko bedzie zdrowe!! Zrozumiano? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Zrozumiano:) :* Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowa i za to, że w ogóle chcecie mnie tu wysłuchiwać... I teraz mówię poważnie - jeśli za bardzo Was absorbuję swoimi "problemami" to mówcie, ogarnę się i będzie luz:) Ja się nie pogniewam. Wiem, że zachowuję się teraz trochę egoistycznie, bo wszędzie mnie pełno, ale tak ogromną mam potrzebę podzielenia się tym wszystkim z Wami, że nad tym nie panuję i za bardzo skupiam się na sobie...:( Jezu, głupio mi jak nie wiem... Jesteście mi bardzo bliskie:* P.S. Wizytę mam 25-go o 20:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×