Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Mi juz można wpisać 9cs:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MackowaZono jestes normalnie hakerem ;D hihi wogole Ty czytasz Niewidzaca a ja za kazdym razem Niedzwiedzica ahaha xD slepa jestem jak kret :P powiem Wam dziewczynki ze ja dzis tez kiepsko spalam, co godzina w nocy sie budzilam, chyba jakies dziwne wibracje dzis w nocy byly ;D a u mnie wogule slonce troszke swieci normalnie prawie 11 stopni ;D istne szalenstwo sasasas Angelus z ta klatka piersiowa to moze lekarza sie spytaj bo to powaznie brzmi;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry laseczki;) nareszcie po pracy! Obiadek zjadlam, spiaca jestem od samego rana..wrrr ale jestem w tyle z tabelka:/ zmienie jak dostane @ teraz po niedzieli, no i wiek tez w gore pojdzie:/ angelus do lozka i odpoczywac! Nessajka a ty slonce zajmij sie czyms, nie smutaj kochana. Wiece co jak umarla mojej mamie mama to nie mogla dojsc do siebie, nawet sama do lazienki nie poszla az w koncu babcia sie jej przysnila szla z wiadrami wody i powiedziala do mamy ' do kad glupcu bedziesz sie mnie tak bala' 'nie placz tyle bo zobacz ile wiader lez musze nosic' od tamtej pory wszystko mamie przeszlo i juz sie nie bala i nie rozpaczala. Nessajka czasu nie da sie cofnac, kiedys spotkasz swojego aniolka z powrotem:* niewiedzaca oj szalona juz chyba wszystkie oznaki sa!:* ide w kime;) buziaki dla kazdej z was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe ty tez zle spalas? Kurcze chyba tylko ja nocke przespalam, choc i tak sie nie wyspalam. Bo spanie to moje hobby! Jol jol jeszcze dzis wkurzyl mnie taki koles w pracy,z checia bym mu leb urwala. Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka wiem, tez juz o tym slyszalam o tych wiadrach lez ale to czasem silniejsze ode mnie :( czas co prawda nie wyleczy moich ran ale pozwoli im sie przyzwyczaic do bolu i wiem ze dzieli nas tylko czas i ze kiedys wkoncu przytule i ucaluje moja kruszyne.. dzieki Paulinka :* glupio mi dziewczyny ze ciagle wam tu tak smuce.. ale jestescie tu jedyne ktorym moge powiedziec wszystko co czuje, licze tylko ze te miesiace beda lecialy rownie szybko jak wtedy kiedy bylam w ciazy.. Ewelka mi tez sie okropnie dluzy, juz nawet nie tygodnie a zwykla godzina trwa wiecznie.. trzeba chyba znalezc jakies konkretne zajecie to przeleci jak z bicza strzelil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Nessajka przyjezdzaj do mnie ja ci znajde zajecie i nie bedziesz miala nawet kiedy podrapac sie po tylku:* czas z nami zleci ci szybko kochana i nawet nie wiadomo kiedy a znow ujrzysz. 2 kreseczki;* trzymam za ciebie kciuki:* za reszte tez:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka chetnie, juz sie pakuje ;) mysle ze do wakacji najpozniej kazda z nas bedzie cieszyla sie z rosnacego brzuszka i szczerze w to wierze! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Mam chwilke po obiedzie , wiec stwierdzilam ze do Was zajrze :) Nessaja - Nie masz za co przepeaszac , ja ciagle marudze ze tu mnie boli, tam mnie kluje , wypisuje rozne tysiace objawow i podnosicie mnie na duchu :) za co z calego serduszka Wam dziekuje :* Wiem , ze to zupelnie inna sytuacja , ale mam tak jak Ty - czuje ze tutaj moge sie wypisac , ewentualnie wyzalic na caly wkurzajacy mnie swiat :) Jestescie wszystkie kochane i kazda z osobna :* Ciesze sie , ze natrafilam na to forum :) Paulinka - nie przejmuj sie , jak widac zle dobralam nick :P Zdarza sie kazdemu pomylic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
I jeszcze pomylilam dziewczyny za co z gory przepraszam :) Ostatnia czesc byla do Bejbe , nie do Paulinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam zle dobralas-) ja bez oksow jak na szybko przeczytam to czesto wszystko przekrecam i wychodza smieszne rzeczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Jak widac - kazdemu sie zdarza :) Jezuuu jestem glodna a nie mam na nic smaka.. Jem pomarancze i czekam na lassagne :) Moze jakos ja zjem . A Wy jak tam kobitki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co u was slychac??? Ja czekam na okres jak na zbawienie ... jak u ciebie Mackowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Maćkowa, widzę że u Ciebie tez 5 dni oczekiwania:-) ja czuję, że moja @ przyjdzie na 100% ale to nic, zaraz potem bierzemy się ostro do roboty:-) dziś dowiedziała m się, że znajomi zobaczyli dwie kreseczki... Gratuluję im, ale z drugiej strony się wściekam, bo oni ani się nie starali, w święta i w sylwestra dawali ostro %%% , bo lubią, a ja ani nie palę, ani nie pije i nic... Jak teraz przyjdzie @ to normalnie chyba się upija, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia nie wsciekaj sie, tak bywa, na Ciebie tez przyjdzie pora ;) ja wczoraj mialam ochote sie upic i odreagowac ale nie dalam sie, znajomi wpadli ale uprzedzilam ze nie pije i wyobrazcie sobie ze przywiezli mi picollo :P i siedzialam przy picollo i nie ciagnelo mnie wcale do alkoholu, postanowilam sobie ze nie bede pic alkoholu do nastepnej ciazy, coli i chipsow, zadnych hamburgerow itd i jak narazie skusilam sie tylko na kilka prazynkow, ale coli nic jak ja bez coli dnia nie moglam przezyc :P wrocilismy wlasnie od moich rodzicow i.. o matko nie moge sie ruszac.. czuje sie jak hipopotam, tak mnie nafutrowali :P chociaz kilka kg mi sie teraz przyda nadrobic bo stracilam tych kg sporo w ostatnim czasie, nawet maz powiedzial "masz buzke taka jak Cie poznalem, taka chudziutka". Nigdy wiecej takiego obzarstwa.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta ojj jajnik mnie boli lewy niemiłosiernie, jak na brzuch nacisne to oczy na wierzch z bólu wybałuszam :( ani to siedzieć, ani leżeć. W pracy też 12 godzin ciężko było wytrzymać :/ albo to torbiel bo boli z jednej strony albo znów jakieś problemy z pęcherzem :( ehhh... Czekam na okres, jak to torbiel to moze sama sie wchłonie. Już mi sie nie chce do gina lecieć i sprawdzać, zresztą nawet nie mam kiedy. Agniesia ja mam nadzieje że będzie na odwrót, że moja @ przylezie i to lada dzień chociaż nie mam żadnych objawów póki co a już sie powinny pojawiać, a za to Ty @ nie dostaniesz i będziesz cieszyć się z 2 kreseczek :) i alkohol Ci nie będzie potrzebny ;) Alaaa, Alunia kochana nie smutaj się, wiem że Ci ciężko ale nowy cykl to nowa szansa :) uda się, zobaczysz :) Nessaja aj tam, nie ma to jak obiad u mamy :) korzystaj póki masz okazje :) ja do swojej też często na posiłki wpadam, bo ja jestem ziemniaczany pofuuur ;) uwielbiam babke ziemniaczaną, placki ziemniaczane, kopytka, kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym... mmm pyszota, i oczywiście nikt nie robi tych smakowitości lepiej niż mama ;) a te wszystkie kalorie i kilogramy które przybywają... pfff wychodzę z założenia że raz się żyje ;) przyjdzie wiosna, przesiądę sie na rower i bedzie dobrze ;) albo zajde w ciążę i bardziej utyje, w zimie bedzie mi cieplej ;) a co do Twojego marudzenia to to jeśli to jest marudzenie to marudź nam tak dalej :) ... Niewiedząca Ty też nam marudź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Dziewczyny, czy podczas tej implantacji są jakieś objawy? Teraz tak sobie myślę, że jeśli cos tam się zadziało, to dziś by była ta implantacja, no plus/minus 3dni. A ja się właśnie ostatnio czuję osłabiona, trochę jekby przeziębiona, ale nie do końca. Może to właśnie objawy?... Heh chwilowa nadzieja mi wróciła:-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja dzis pije wasze zdrowie kochane moje :*** Mackowa :**** styczen jest nasz czuje to w kosciach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mackowa Dziękuję kochana :-* Podzialalismy cos dzisiaj ale Owulka dopiero kolo czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ja akurat mam wizytę u gina w czwartek to ciekawe co mi powie o jajeczkach :-) czy jest wszystko dobrze... Przez najbliższe 1,5tyg będziemy działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry dziolszki;) jak dzionek mija? Dzis mam wolne! ;) jupiii! Snily mi sie bociany;) a mojrj mamie ze 2 chlopakow urodzilam sama w domu;) hehe moze i styczen bedzie dla mnie tez szczesliwy;) oby oby oby! Dla nas wszystkich!!!! Miala bym prezencik na urodzinki albo moje albo mamy bo obie z lutego;) ale slonko u mnie swieci, na dworze bylam w sweterku i jest cieplutko jak na wiosne. Jutro sie okaze czy mezulo pojedzie w swiat czy bedzie dalrj w pl. Ale czuje ze zostanie...;) @ dzis powinna sie zjawic. Milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) Co tam u Was dzisiaj słychac na horyzoncie?:) Alaaa to kiedy masz miec następna @ zeby Ci uaktualnic w tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka121989 uaktulanilam Cie w tabelce bo od listopada miałaś niezmienione a który masz teraz miesiac staran?? Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 4cs ******1 dz ******* @24.12 paulinka121989 ******* 24 ******* 6cs ****** 1 dz ****** @06.01 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @25.12 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @27.12. MackowaZona ******* 27 ******12cs *******1 dz ******* @10.01 Agniesia 88 ******* 25 ******* 2cs ******* 1dz******* @ 10.01 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @12.01 Stymulowana ******* 27 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) u mnie tez slonce swieci...aż mam wrażenie ze wiosna idzie, ze zrzuce kozaki i założę balerinki, zrzuce kurtkę zimowa i założę cos lekkiego ahhhhh:) a potem wracam na ziemie i dociera do mnie ze prędzej czy pózniej ten śnieg spadnie u bedą mrozy u zamiast wiosny przyjdzie zima. Moje jajka szaleją, nie wiem co sie dzieje ale bolą tal jakby juz pękły a jeszcze nie dostałam zastrzyku na pękanie...czyżby robiły to same od siebie? Tak jak matka natura chciała hmmm nie wiem ale boli:/ Jakby któraś uaktualniala tabelki to prosze bardzo o zmianę mojego wieku gdy sie zestarzalam i mam 28 lat:) Miłego dnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka dziekuje kochana:* 8 cs. A moze 7 bo jeden byl nie wykorzystany;/ Zmien prosze bo mi na tel nie chce kopiowac:/ stymulowana jestes w kwiecie wieku!:* ja za niecaly mc tez wiek musze podniesc do gory:/ a moze to wlasnie ta zakrecona pogoda i matka natura robia c***ozytywnego psikusa i jajca same pekna;) jade dzis do tesciowej na herbatke, potem musze meza oddelegowac na slask. Oj i moze jednak skocze do pracy na kika godz bo nudo sie robi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka Ty pracoholiku!!! :-) Nie wiem jak Wy ale ja dzis jade sie wigiliowac do cioci, bede sie objadac pierogami, i rybami i znow pierogami. A na deser zjem pierogiii... mmmm uwielbiam ale tylko te cioci :) Tak wiec wszystkim Wam ktore dzis swietuja zycze wszystkiego najlepszego :-* ... Nessaja jak dzis humorek? U mnie slonko pyszczek pokazalo wiec wysylam Ci mnostwo promykow zeby bylo Ci choc troche weselej :-) ... Stymulowana loo matko bolu wspolczuje bo przez to samo przechodze i mam nadzieje ze same C***echerzyki popekaly. Do boju teraz, do boju!!! :-) Milego dnia kobietki Wam zycze, odpoczywajcie i cieszycie sie dniem wolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 4cs ******1 dz ******* @24.12 paulinka121989 ******* 24 ******* 7cs ****** 1 dz ****** @06.01 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @25.12 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @27.12. MackowaZona ******* 27 ******12cs *******1 dz ******* @10.01 Agniesia 88 ******* 25 ******* 2cs ******* 1dz******* @ 10.01 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @12.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ;) Ja od 2 dni mam zekomo dni plodne i dzialam megaa ostro ale dzis boli mnie podbrzusze masakrycznie :( Mackowa snilo mi sie ze zaszlysmy :) moze styczen bedzie naprawde nasz .. Smiala bym sie bo ziolek nakupowalam na 6 miesiecy hahaha :p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×