Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Smerfetka powiedz mu że zdecydowałaś i jest to Twoja ostateczna odpowiedź że nie pojedziesz do niego. Ja bym mu tak na słowo do końca nie wierzyła co do umowy. I nawet bym go zacytowała "podaj mi choć jeden powód żebym miała sie do Ciebie przeprowadzić" ;P chcesz zostać jego niewolnicą? Ciągłe siedzenie w domu, jeszcze nie daj Boziu powiesz coś nie tak, obrazi sie i bedzie Cie tylko wpędzał w poczucie winy. Od razu mi się na myśl nasuwają patologiczne rodziny kiedy to mężuś kat wyżywa się na swojej kobiecie "bo zupa była za słona"... Ja na Twoim miejscu bym sie nie pakowała, rozumiem żebyś miała nóż na gardle, ale Ty masz wyjście... Masz pana X!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana moze wlasnie to objaw! To moze byc dzidzia!! Ah zeby te objawy to byla wlasnie dzidzia!!! ;* oj ostro 3mam kciuki! Juz niedlugo sie okaze! ;-) Smerfecia mowilas mu wczesniej ze nie chcesz jehac zanim podpisywal wiec teraz nieh spada jego problem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfecia trzymam mocno mocno!! Tak samo jak i za Stymulowaną żeby chociaż ona nam napisała radosną wieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wlasnie dzikie szalenstwo!!! ;D opierdzielam pierniczki w czekoladzie z nadzieniem owocowym;D pychaaaaaa ah mialam zachciola i maz kochany mi pojechal kupic <3 pierwszy raz od wielu dni mam zachciola na cos slodkiego mniamiii ;D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bejbe:) Własciwie nie wiem czy juz od teraz zaczac czy czekać miesiac zobacze za tydzien:) Dzisiaj byłam u lekarza rodzinnego, dostałam cos na ten uporczywy kaszel ale w sumie nie antybiotyk i odrazu dała mi skierowanie na badania krew i mocz i masa takich tam:) Jutro mam dentyste, jak sie podreperuje to staruje za tydzien a co mi tam ale jak wytrzymam to moze jednak za miesiac....sama nie wiem ale kusi jak fix.... A wy co byscie mi radziły? za tydzien mam zrobic badania profilaktycznie az mi ten męczacy kaszel przejdzie ale za tydzien tez bede miec podejrzerwam dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Eweelka zdrowy rozsądek podpowiada że lepiej byłoby jakbyś wyleczyła ten kaszel, zrobiła wszystkie badania, sprawdziła czy wszystko jest ok i wtedy przeszła do działania ;) no ale rozsądek rozsądkiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
No Marta zleci nam szybko masz już jakieś objawy na @? Styczeń jeszcze chyba nie przyniósł żadnej upragnionych II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka do dziela! Co ma byc to bedzie! Ja pewnie na twoim miejscu bym nie wytrzymala!;* trzymam kciuki kochana:* smerfetka ty sama siebie oszukujesz kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczyny. tak długo tutaj nie zaglądałam że hoho. widze ze z tabelkimnie nikt nie usunął więc mogę powrócić na wasze forum???..........ostatnio mam za malo czasu a ze maz w domu to nawet nie chce mi się neta włączać...:-). długo mi zajeło zanim znalazłam swójostatni wpis na 129 str no więc dużo czytania przede mną aby wszytko teraz nadrobić:-). no ale cóż nawaliłam więc zaczynam to naprawić. u nas zaczął się 30 tc:-) brzuszek duży na szczęście nie tyję jakoś masakrycznie bo przez ostatnimc w tym święta tylko 1 kg:-).na razie 5 kg do przodu no ale zostały jeszcze całe 3 mc:-). mały kopie jak szalony no a że maleństwo leży w poprzek liczę na cc które obiecał mi mój doktor....z reszta sam bedzie mi je robił:-). okteraz biorę się za czytanko długa noc przede mną. pa:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka jabte bym chyba nie wytrzymala^^ podreperuj laszel predko i przyataluj meza ;D tak jak Paulinka napisala co ma byc to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123gość
Cześć dziewczyny, jestem nowa. dziś pierwszy dzień @ i pierwszy cykl starań :) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe haha to samo pomyslalam :-) pierniczkow kilka zjadla i sie napierniczyla ze literkow nie widzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
123gość witaj, proponuje przeczytac forum od deski do deski to sie dowiesz jak u nas bo za duzo byloby pisania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja dziewczyny:) My baby nigdy nie jesteśmy cierpliwe:D nic dodać nic ująć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Coraz bardziej bolą mnie (.) (.) wiec @ pewnie przylezie... Zdycham dziewczyny kicham smarkam kaszle... Niech już wreszcie przyjdzie ta zima i zamrozi wszystkie zarazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bondziorno lasencje a u mnie zima pelna geba :) Sniegu po pachy, mrozu az -2 :p Istne biale szalenstwo :-) I gdyby nie fakt ze zaraz meza za noge sciagam i jedziemy na zakupy to ulepilabym specjalnie dla Was balwana i wyslala Wam jego zdjecie z dedykacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa a co do (.)(.) to nigdy nic nie wiadomo, mnie tez zawsze przed @ bolaly a tym razem cisza, zero, zadnego bolu i @ przylazla wiec nie ma reguly wydaje mi sie. Poki sie @ nie zacznie nie ma co sie martwic :-) A z tym przeziebieniem to do lekarza lepiej lec bo bedzie Cie meczyc jak Eweelke kupe czasu :/ teraz to juz nie wiadomo na jakie cholerstwo mozna zlapac i jakie bedzie mialo komplikacje nie wyleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Mackowa wiem wiem ale jak już są jakieś oznaki to tracę nadzieje po tylu mcach kurde niektórym dziewczynom ot tak się udaje a my musimy aż tyle się starać :-( i czekać na ta fasolke.... Teraz sobie myślę że jakbyśmy może zaczęli wcześniej się starac... Już sama nie wiem. A co do lekarza to ostatnio przesadzam z wizytami toż to normalna grypa dam rade :-) pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Siemanko Dziewuszki :) jak tam z rana sie czujecie?? Ja musze powiedziec ze wczoraj to normalnie myslalm ze macica razem z lewym jajnikiem mi płonie!! Nigdy wczesniej mnie tak nie bolalo...z jednej strony jestem w trakcie dni plodnych a na wczoraj wypadala mi owulka (jezeli sie nie machnelam w obliczeniach) ale zeby az tak!! Jak stalam albo lezalam to bylo w maire znosnie najgorzej jak siedzialam albo chodzilam to bylo nie do zniesienia. Dzisiaj wstalam i zero bolu... a teraz jak sie rozruszalam po nocy to znowu mnie cmic zaczyna. Fak! Normalnie jakby mi uklad rozrodczy stanal w plomieniach...nie macie pojecia o co kaman?? Milego dnia wam zycze. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka podlasie :D a dokladnie stolica wojewodztwa ;) Goofcia o kurcze to nie ciekawie. Wez se procha jakiegos nospe na przyklad, moze przejdzie troche. Alaa kochana mowisz jak moj maz, on tez czasem zaluje ze nie zaczelismy starac sie przed slubem, moze bylibysmy juz rodzicami. Ale nie ma co sie martwic. Uda sie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny jak starania? Mackowa mam do Ciebie pytanie jesli chodzi ote ziola. Napisalas mi ze jest potrzebny kwiat nagietka ale na tej stronie jest koszyczek nagietka czy to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Maćkowa zazdroszczę, też bym trochę śniegu chciała, u mnie dzisiaj szaro, buro, ponuro i leje;/ dzięki za kciukasy :* Goofcia myślę, że może to być owulacja, ja też tak miałam miesiąc czy dwa miesiące temu, taki ból, że chodzić nie mogłam!!! Powiem Wam coś bolą mnie sutki, ale nie całe (.)(.) tylko same . . mój mąż jak mnei wczoraj cmokną w jednego to prawie do sufitu podskoczyłam :| Lecę do alergologa a potem na pazurki:) miłego dnia dziołszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaa u mnie cisza Przed burza raczej.... (.)(.) Mnie mega bolaly a dzis tylko troche ale w zamian mnie swedza , zadnych buli podbrzusza itp ;( coz czekam cierpliwie na 23 oby ta @ zolza nie przyszla PLISSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo:)) u mnie tez dziś kijowa pogoda, o ile dobrze pamiętam to Stymulowana tez ze Ślaska wiec wie o czym mowie.. nic mi się nie chce a na dodatek zaczynam dziś 38 tc 1 dz i powiem wam, ze jak cała ciąże wspominam super! Żadnych mdłosci itp (za wyjątkiem krótkich wakacji w szpitalu) A ze w przyrodzie wszystko musi być po równo to za to teraz jest mi total ciężko tym bardziej ze sporo przybrałam bo z wagi 54 mam obecnie 72 :( Chodze jak pingwinek -Buli- kaczka czy jak tam wolicie :) Mąż mi sie przyznal ze w nocy zdarza mi sie pochrapywac !!! Fak. Do tego te zaparcia! ale pocieszam sie faktem ze to wszystko dla małej istotki i jeszcze tylko troszke :P W sobote mielismy pierwszy fall start normalnie przez 3h skurcze co 7min - wiec dzwonie do lekarza on do mnie ze mam wziasc no spe jak nie przejdzie to na oddzial. I co przeszlo.... :) wiec czekamy dalej na Marcelinke I powiem wam laski ze mam pietra jak cholera. I jeszcze sie nakrecam róznymi serialam typu Położne i inne tego typu:P Co do Smerfeci to 3mam kciuki za Twoje nowe Życie :) Bo nie watpie ze z panem X bedzie Ci lepiej Ja z meżem poznałam sie w listopadzie 2012 na imprezie poprosil mnie do tanca:P i tak juz został :) w czerwcu braliśmy slub a teraz czekamy na dzidzi:) Pozdrawiam Was wszystkie :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry;) Mackowa bylam tylko raz w twojej miescinie;) kupowalissmy samochod:) fajny macie akcent! Hihi majowa to ty juz kochana na wylocie:) juz niebawem Marcelinka bedzie na swiecie! Napisz po porodzie co i jak, itp. Trzymamy kciuki! Stymulowana badz dobrej mysli;) Ala do lozka i lezec! Milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka - gratki z okazji umowy ! Teraz będziesz mieć komfort psychiczny to i grosecka się uda zagnieździć ! :) bejbe - :) dajesz czadu z tymi tekstami :) maćkowa - ja już chyba naprawdę chciałabym tego śniegu bo deszcz dzisiejszy i samopoczucie mnie rozwala. I jeszcze głowa boli. Nie chcę brać ciągle tych APAPÓW bo.... stymulowana - no może akurat zaskoczy ?! :) paulinka - to już ?!?! ja pierdziu.... naturalnie rodzisz ? matko musisz napisać wszystko ! bo ja się zaczynam bać że sobie nie poradzę, że nie wiem czy nie będę musiała mieć cesarki a jak naturalnie to że nie dam rady.... albo że położne będą jakimiś suczyskami, bo skoro w zwykłym okienku w przychodni traktują Cię jak zło konieczne to co tam będzie... mamy niby super klinikę na nfz niedaleko, ale podobno jak się coś dzieje to odsyłają do szpitala... w poniedziałek się dowiem czy to on czy ona :) nie możemy się doczekać :) 🌼 wstałam dziś rano z myślą o morfo, budzik zadzwonił, i poszłam spać. Badania zrobię w sobotę, a w pon przed wizytą je wybiorę. O ! Nie będę zarywać ranka po to żeby mnie wysysali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×