Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscMonika
Bejbe_ bardzo bym chciała "uwolnić się" od natrętnych myśli :) proszę powiedz jak????? proszę:) , mam sporo zainteresowań i plan zajęć dziennych dość spory (po pracy jeszcze jestem logopedą :)) Chyba to ten charakterek, należę do osób wrażliwych i nerwowych... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laski ale napierdzielilam chyba w odpowiedzi na maila... szok. Juz nie pcham yam dzis lap poki do domu nie wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMonika hm skoro masz duzo zajec.. moze dla relaksu joga :D nie znam sie na tym ale dzuzo osob mowi ze odpreza.. wycisza .. moze to byl by jakis sposob.. albo jakas dobra ksiazka Cie oderwie od rzeczywistosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ❤️ Ala u mnie coś tam przypruszyło, ale szału nie ma więc Maćkowa wyślij jeszcze trochę śniegu na śląsk:), za to zimno, że hoho:) może w weekend uda się na deskę wyskoczyć:D nessaja Ty tu pisz wszytsko co Ci na ❤️ leży, trzeba się wygadać i wypłakać bo inaczej człowiek by zwariował. Wiem jak to jest stracić kogoś bliskiego co prawda nie dzieciątko, ale rodzica;/ mój tata umarł nagle, w nocy, w czasie snu i nigdy nie dowiemy się dlaczego:( Bejbe a Ty jak się czujesz?? widać już coś???:D jadę dziś do doktorka sprawdzić czy wszystko popękało i zadać mu parę pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy co myślicie?? Ostatnio zastanawiałam się nad używaniem kremów do depilacji w czasie ciąży... I wyczytałam gdzieś to: Depilatory w kremie – w ich składzie znajdują się substancje aktywne, takie jak pochodne kwasu tioglikolowego czy pochodne siarczków. Ich działanie powoduje rozpuszczenie łodygi włosa. Nie ma dowodów naukowych wskazujących, że stosowanie kremów do depilacji w trakcie ciąży jest szkodliwe, ale nie ma również badań sugerujących, że zabieg taki będzie bezpieczny. Lepiej unikać tego rodzaju depilacji, gdyż jej działanie oparte jest na składnikach chemicznych, które dodatkowo mogą podrażnić skórę. Cholera, a ja do bikini tylko kremu używam... Jak zastosuję zwykłą maszynkę, to potem chodzić nie mogę, bo mi się krostki robią i wszystko obciera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa co Ty opowiadasz :D idzie Ci całkiem niezle! to ja z klawiatury robie wiecej bledow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta próbowałam Cię zmienić w tabelce, ale uznaje jako spam, chyba komuś nasza tabelka przeszkadza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dzis od rana czuje sie świetnie oby do wieczora, przez ost kilka dni malo sie odzywalam tylko Was czytalam bo czulam sie fatalnie, nawet nie bylam w stanie nic sklecic, sil nie mialam mdlilo mnie, dzis juz 10 tyg i 3dni ciekawe jak dlugo te mdlosci beda mnie 3mac mam nadzieje ze juz niedlugo sobie pojda daleko ze ho ho :) brzuch czasem mam tak nawzdymany moj to mowi jak bym byla juz w 6 miesiacu :P heh wogole miedzy 12 a 14 tyg bede robic badanie prenatalne a mów co u Ciebie stymulaji w tym miesiacu nie zaczęłaś? oby Ci duzo sniegu pod ta deske napadalo! :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Dobrze że mi przypomniałyście ! Wczoraj przed 24.oo M. mi zrobił zdjęcie specjalnie dla Was, ale wygląda jakbym bardziej sobie pojadła :P no i jestem ubrana. Ej, czasem mam mniejszy a czasem większy brzuch! Zaraz wrzucam na maila. Mea culpa, że tak późno ale nie mogę się zebrać do tych zdjęć.... 🌼 agniesia88 - już Was sobie wyobrażam w łóżku chichrających się :D ja bym się tymi kremami nie przejmowała. Z resztą nie wiadomo....z farbami do włosów też cudowali aż w końcu doszli do wniosku żeby tylko nie wąchać tego smrodu a tak to nie szkodzą, ale kto tam wie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślepa jestem :P Stymulowana :P to jednak zaczelas stymulacje bo jedziesz do lekarza sprawdzic pecherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe przynajmniej wiesz, że Twoje cierpienia są dla tego małego bączka i nie pójdą na marne:D Stymulacji nie zaczęłam, ale musze jechać sprawdzić czy pęcherzyki z poprzedniego cyklu popękały i nic nie zostało w środku (jakiś torbiel np.) Nam też się zdarza w łóżku boki zrywać z tych naszych starań, niby bierzemy się do roboty, a tu nagle śmiechy, chichy haha :) ja również zastanawiam się nad jogą, w mojej szkole tańca jest tylko, że w soboty na 11, i to w ogóle mi nie pasuje;/ wole poprzytulać się do męża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka nawet nie wiesz jak czesto mysle tez o Tobie. Wiem ze jest tu tez kilka dziewczyn ktore przez to tez przeszly, ale Ciebie tu mam ktora jest teraz ze mna w tej sytuacji. I mimo ze mojej kruszyny nie ma co mnie ogromnie boli to tez jestem Bogu wdzieczna ze dal mi chociaz te 14 tygodni zeby poznac to szczescie i miec ja pod sercem. Wierze kochana ze Bog wynagrodzi Ci cierpienie pieknym bobaskiem i to juz niebawem. Dziewczyny :* kochane jestescie, naprawde sie ciesze ze spotkalam to forum :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowania nioo to mi dodaje w trudnych chwilach sił;-) no to oby wszystkie pecherzyki ladnie popekaly i byl git majonez;-) pewnie od jogi przyjemniejszy jest maz;D hihi Nesseja pieknie piszesz o swoim malenstwu;* pisz jak najwiecej to pomoze Ci oczyscic mysli, wogule to madra kobita z Ciebie; *;) Marta kurde normalnie ale zwrot akcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfetka a co Ty w Toruniu robisz? Pisz nam szybko. Alez dzien dzis masakra, jesc sie chce, nieprzytomne wszystkie baby siedza ze mna na czele... masakra jakas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to muszę się czymś pochwalić :) mianowicie - kocham bollywood i wczoraj przyszedł mój prezent mikołajkowy:D tak, mikołajkowy, szedł aż z Chin dlatego tak długo :D a jest to jeden z moich ulubionych filmów, płyta z muzyka i wiele innych dodatków:D wczoraj wieczorem już zmiażdżyłam film po raz 50 chyba, a dziś od rana słucham piosenek ahhhh jak mi dobrze hehe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia88 co do kremow do depilacji.. Hm ja bym nie uzywala mam jeden ktory kupilam przez pomylke bo myslalam ze to pianka.. I smierdzi jak plyn do trwalej bleh i lezy boje sie tego uzywac jeszcze wyzre mi noge xD pewnie na rynku jest duzo takich co ladnie pachna.. Ale dla mnie to hardcorowa chemia w ciazy bym raczej sie na taki zabieg noe skusila, no ale to moje zdanie nie wiem jak inne dziewczynki uwazaja, tak samo nie farbuje wlosow mam pas startowy juz calkiem spory, moj lekarz mi gadal zeby nie farbowac bo duzo w farbah swinstw i dziecko potem to sciaga, taj ze wlosy moga poczekac nic sie nie stanie jak sobie ich noe ufarbuje, wydaje mi sie ze wyglad nie jest najwazniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A ja czekam na @ i się doczekać nie mogę Chyba znowu się franca spozni..... Jejciu ja juz bym chciała taka mala istotke jutro będę znowu bawić bobasa uwielbiam go :-) Marta a pewnie ze testuj... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana bollywood no prosze :) super ze jestes zadowolona z prezentu :) ja cicho Wam sie przyznam ze mam wszystkie czesci Sagi Zmierzch :D uwielbiam fantastyke typu Pamiętniki Wampirów :) :D czy Harrego Pottera :D asasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę heheh co do pamiętników to musiałabym się za nie zabrać bo słyszałam, że są na prawdę rewelacyjne, chociaż to nie mój gust ale spróbuję:) ja czytam arabskie książki :D i oczywiście indyjskieeee:) moje tańce to też bollywood :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana polecam serial Paamietniki Wampirów na necie online mozna lookac odcinki sa z napisami, sa boskie!! :D ah Damon <3 :P:D^^ heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta takie coś jak Ty masz to wcale nie musi być okres, tylko spadek estradiolu chyba i przez to jest właśnie takie brązowawe krwawienie, więc jeszcze nie wszytsko stracone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×