Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

a tak w ogóle to to nasze forum to nałóg, całe szczęście taki dobry:) hehe chociaż nie wiem skoro iza autobusy przegapia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jak byłas na basenie i takei ojawy to bank infekcja:( Mnie to tez dopadało po basenach i przestałam łazic. Moze lec do gina po jakis srodek to szybko sie wyleczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli - czy juz sie zaczernilam hehe chyba tak przynajmniej tak mi sie wydaje :D Co do szopu to musze powiedziec ze jest to kur***ko ciezka praca...nie chodzi o fizyczne ale psychiczne zmęczenie...towar, zamowienie, oplaty, faktury, dostawcy, rachunkowość. ..lista się nie konczy!! Dlatego ciqgle o czyms mysle i jestem zestresowana... Chwile dla siebie mam jedynie w niedziele po 17:00 takto caly tydzien od 9:00 do 21:00 w sklepie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta8610
Nadmanganian potasu w aptece kup i troszke bardzo malo do miski i duzo wodypotem usiadz i wymocz sie w nim mi pomaga jak cos sie przypaleta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motynka ja sama sie kuzwa z siebie śmiałam :) Na szczescie autobusy co 5-6minut jeżdżą wiec długo nie czekalam :) No i nie jest u mnie zimno :) Temp na plusie wiec git :)Ciutek sie do pracy spoznilam, ale przecież praca nie zając :P Te telefony to przekleństwo :) Autobusy uciekają, znaki głowami sie przestawia...... Heheheh :) Motylka wlasnie do domu wracam i maz juz jest :) Dziecko jeszcze w szkole to chyba podzialamy cus :) :D Agniesia udanej zabawy zycze :) Zresetuj sie na maxa i bedzie dobrze :) Ja absolutnie lewatywka nie straszę :) Taka kolej rzeczy :) Ale powiem Wam cos :) Moja znajoma była juz w 9 miesiącu ciąży i oczekiwali dzidzi. W domu odeszły jej wody, zebrali sie i pojechali do szpitala. Jak dojechali do szpitala to miała juz 10cm rozwarcia (szczęściara,u mnie tak szybko nie poszło), lekarz łapa w środku zagrzebie i stwierdził ze szybciutko na porodówke :) Jak dojechali na porodówke to były juz bóle parte :) Nie zdążyli jej zrobic lewatywy i kazali przeć zeby mała niunie wypchala, No to sie kuzwa Marzenka wzięła do roboty i jak przyparla tak nie tylko dzidzia jej wyskoczyła :P Hehheh :) Biedny lekarz kitelek do śmieci musiał wywalić bo mu kurna brązowy sie zrobił od pasa w dół :P hehehehehe :) Jak mi to opowiedziała to myslalam ze jebne :) Stymulowana biedna :( Pedz szybko do lekarza :( Cos C**przepisze i swedzenia ustąpia :( Trzymam kciuki aby szybko odpuscilo :( Goofcia współczuje :( Teraz stwierdzam ze dobrze ze ja sie na to nie porwalam!! I to jest to ze Ty tam musisz byc cały czas i nie ma ze boli :( Biedna :( Paulinka No musze stwierdzić ze nie przemęczam sie w pracy :P Pracuje od 3 do 5 godz dziennie. Niestety musze tak bo siedzimy sami w Londynie (cała rodzina w Polsce:( ) i rano musze Młodzieńca do szkoły wyprawic i zaprowadzić. Młodzieniec w szkole spędza 6 godzin i to jest czas ktory ja moge poświecić pracy! Bo pozniej musze Go odebrac, biegiem do domu obiad gotować itd :) Ale powiem Wam szczerze ze kuzwa po tych paru godzinkach jestem wieczorem bardziej z****** niż tak jak wczesniej po 8-10 godzin pracowałam :( No to lece obiad robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry MOTYNKA za błąd ale moj słownik w telefonie żyje własnym życiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Goofcia - :):):) Stymulowana - Clotrimazol w maśc**probowałaś? Taniusi, bez recepty i od razu pomaga. I żeby się nie nadkażać po każdym umyciu nie używaj ręcznika (a jeszcze broń Boże tego samego!) tylko ręcznika papierowego. I gotowe!:) Dziewczyny, ja jeszcze nie wstałam z łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka ciezarowo i nie wyjezdzaj spod tej koldry bo zimno i wieje ;) przynajmniej u mnie. Maz moj do donu po pracy wrocil i dzwoni z radosna wiadomoscia "zamarzla nam woda w rurach" i gdyby nie fakt ze nie przeklinam to bym powiedziala "no k***a mac" bo samo sie cosnelo na usta :p Stymulowana zadzwon do gina i powiedz mu o tym dziadostwie. Cos podpowie i poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Jestem juz po wizycie u endokrynologa, zrobił mi usg na którym mówi ze nic nei widac tzn żadnych zmian chorobowych, żadnych guzków, jestem zdrowa:) Wyniki o niczym nie świadczą bo to tylko przeciwciała, niedoczynność moze sie rozwijac albo i nie, mam poprostu robić co jakis czas konrolne badania czyli najbliższe w lipcu. Te wyniki nie świadczą aby tarczyca mogłabyć przyczyną poronienia, poprostu taka jest nasza natura, tak mi powiedział:) No szok, nic nie przepisał, jest ok. A ja sie juz nastawiłam na dawke hormonów a tu nic:) ehhh odetchnęłam z ulgą...... Dodał ze jak zajde w ciaże to tez wtedy przyjsc na kontrole i powtórzyc wyniki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane;*;* buziaki dla was. ale mnie tu nie było. witam nowe staraczki;) jovanka gratulacje z okazji ślubu wszystkiego co najlepsze;* no więc u mnie nic cciekawego się nie dzieje. mackowa ty tu jedna pamiętasz o mnie;* więc u mnie dzieci chore ja zapalenie oskrzeli;( i się mecze. jutro ide zrobić test obciążenia glukoza w pon do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - Nooo...nie ma że boli, że chora, że lekarz...całe życie kręci się dookoła jednego :/ mój M ciągle narzeka że nawet poprzytulać nie ma kiedy :D Eweelka - No to super kochana że wszytsko OK :D Zmartwiłam się trochę jak mówiłaś że to traczyca...moja mama miała wielkie problemy z tarczycą, skończyło się na całkowitym wycięciu. A jak jej wycieli i patolog ją zbadał to okazało się że był w niej guz (nawet nie wiecie jak się przeraziłam) okazało się ze ta tarczyca zaczeła wariować od tego guza także dobrze że wycieli i jest już super. Także odetchnełam z ulgą i ty jak przeczytałam też :P Jovanka - Co się uśmiechasz kochana :D :D :D Dawaj maila Hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Hej. Ostatnio mnie nie bylo. Zaniedbalam troche. Robilam dzis test bo to juz miesiac od ost @. Jedna kreska. Jutro po pracy jade na bete. Oby @ nie przyszla:) stymulowana nie koniecznie to moze byc po basenie. Mnie ost tez swedzialo dzisiaj piecze. Juz sama nie wiem.. wszystko na raz. :( czlowiem mysli duzo i denerwuje sie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero wróciłam po korkach i Wam powiem że mam dość tej pracy, potem obiadu w locie w kurtce i czapce, na szczęście rękawiczki zdążę ściągnąć, potem 3 godziny nawijania, kombinowania, wymyślania, czasem śmiechu ale to jest męczące wszystko.... piątki kocham bo wieczory są wolne i mam komfort psychiczny, że wstać jutro nie muszę za wcześnie. Za to sobota sprzątanie, no bo kiedy?! a wieczór zawsze fak gdzieś. Gdzieś tu, gdzieś tam.... W niedzielę to ja już po rosole jestem myślami w pracy i myślę jakie w przyszły piątek kserówki mam dać. Mam dość.... nie dziwię się, że kobiety biorą szybko L4 po zajściu w ciążę bo mimo że nic mi nie jest, czuję się po prostu padnięta na maxa.... nawet nie mam kiedy pomyśleć co jak kiedy kupić, skupić się na tym, że mam malutkie grosiątko w sobie.... Działajcie w ten weekend coś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
W ktorym tygodniu planujecie isc na l4? To zalezy od pracy tez. Ja wlasnie pracuje w sklepie do tego monopolowym i sama. Ciagle zimno a w wakacje nie ma jak oddychac. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jakiś czas temu miałam takie szczypanie, swędzenie i co nie tylko... Ale to było po wypadku z kremem do depilacji, bo się dostał tam gdzie nie trzeba:-P Kurcze ja to bym jutro chętnie testa zrobiła. Wieczorem wielka impreza, wypiło by się jakiegoś drinka. @ ma termin na wtorek i nie mam pewności, że przyjdzie. Z drugiej strony wszyscy będą drinkować, a ja będę pościć, bo może ciąża... A we wtorek przyjdzie @ i moje poszczenie okaże się niepotrzebne:-P Jakie te starania są pogmatwane:-) i jak tu się wyluzować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus wrocilas!!! Fajnie :-) czesc :-). Kuruj sie kochana i chlopakow swoich tez. A pomijajac fakt ze chora jestes jak sie czujesz? Jak malenstwo? :-) Eweelcia dobre wiesci masz dla nas, cieszy mnie to :-). pzostaje teraz cierpliwie czekac do nasteonego cyklu :-) :-) Stymulowana widzisz Ty a ja na basen chcialam se karnet wykupic zeby plecy troche mialy ruchu i garb jak u wielblada mi nie urósł ale teraz zastanawiam sie czy warto bo niestety jestem podatna na takie infekcje. Mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie :-) :-) Motynka no wiesz Ty co? Glowa znaki taranowac? ;) genialna jestes, ubaw mialam w pracy, pod nosem siedzialam i sie smialam, kolega se pewnie pomyslal ze psychopatka jestem :) :-) Agniesia no no te alarmy tak maja ze lubia byc w centrum uwagi, szczegolnie w srodku nocy wyobraz sobie, a najfajniej juz jest tak policja zaczyna sie tym wyciem interesowac :D przejdz do mojej firmy ochroniarskiej, wyobraz sobie ze bedziesz miala najlepiej monitorowany obiekt w swoim miescie ;) :-) Nessaja a Ciebie w tesco to Vanguard chroni co? :-) alez maja tam wrednych dyzurnych, fuj ;) :-) Paulinkaa a kiedy Ty urodzinki obchodzisz? :-) zrob zdjecie tortu :-) pochwal sie talentem genialnej siostry ;) :-) Giubelli to moze juz czas zwolnic :-) odpoczac troche od pracy i przede wszystkim sil nazbierac na przyszlosc :-) :-) Iza ale sie usmialam z Marzenki... szok :-) ale pewnie nie bedziemy gorsze ;) w sumie jakbym miala do wyboru obsrac lekarza i szybko urodzic albo wsadzic se czopka i czekac az ktos laskawie zabierze na porodowke to wybralabym pierwsza opcje, nie jedno gowno ten lekarz juz pewnie widzial ;) hehe Laski ale jestem padnieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisc
Hej kochane!! Bardzo dawno tu nie zaglądałam i przyznam się bez bicia że nie nadrobiłam wszystkiego :( Jovanka wszystkiego najjjj!!!!! U mnie wszystko ok :) Z maleństwem również :) Już go/ją nawet widziałam :) Moja gin mówiła że bardzo ładnie się rozwija i ogólnie wszystko ok! Poza tym coraz bardziej zmęczona jestem, właściwie to nie wiem za bardzo czym, może tymi zwykłymi czynnościami domowymi, pogodą ale pozwalam sobie czasem na małe lenistwo. No i przytyłam ok 3-4 kg :) Nie przeszkadza mi to bo już przed ciążą chciałam przytyć, więc jest ok :P Obiecuje już że bedę zagladała częściej, i że od czasu do czas coś nastukam :P Giubelli mogłabyś mi przypomnieć w którym ty jesteś już tygodniu? Ja jestem w 14 a brzuszek już mam spory, a najlepsze (póki co) jest to że brzuch mi się powiększył a reszta bez większych zmian :) Buziaki kochane dla was wszystkich i dla każdej z osobna!!! :) :* Czekam na dobre wieści od was :) Może jakaś niespodzianka na walentynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka ciesze sie ze wszystko wporzadku :) Mackowa nie przejmuj sie ludzmi w pracy :P lej na nich cieplym moczem :D :P jak im wyje to niech sobie stopery w uszy wsadza :P Giubelli, Jovanka ponawiam pytanie :P czujecie juz jakies ruchy? :) pewnie byscie napisaly :P no i wlasnie dziewczyny, temat L4, kiedy planujecie isc na zwolnienie? Motynka, bejbe a wy jak sie czujecie? Angelus super ze sie odezwalas :) tylko cos czesto chorujesz nam w tej ciazy, uwazaj na siebie :) A gdzie Eska i nasza ciezaroweczka PaulisC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, to doktorek mial pamiatke po szybkim porodzie :D :P coz, ryzyko zawodowe :P :P Mackowa wlasnie nie Vanguard :) u nas jakies TFK jest czy cos w takiego wlasnie i na szczescie mili, nie zawsze ale smiechu tez jest kupa z nimi :) PaulisC, wkoncu do nas wrocilas :) moze chcesz sie pochwalic zdjeciem brzuszka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien zaczal sie pieknie za to teraz siedze i rycze... k***a w d**e ****** mac! Alez mi smutno, i jestem zla sama na siebie;(;(;(;( porazka! Ide sie powiesic albo walnac w sciane!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka ja Ci sie powiesze :> Gadaj szybko co sie dzieje Slonko :* Ooo Nessaja to cale szczescie ze nie Vanguard bo to buractwo najwieksze pod sloncem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrocilam :) :) Eweelka super ze wszystko jest wporzadku :) Bardzo sie ciesze :) Czekamy na nastepny cykl i do dziela :) Agniesia nawet jak zrobisz jutro test to i tak moze pokazac Ci jedna kreske, mimo ze mozesz byc w ciazy :) Za co oczywiscie trzymamy kciuki :) Moze byc za wczesnie na test. Choc wiem co czujesz - ja w ostatnim miesiacu tez odpuscilam picie bo "moge byc w ciazy", ale jak sie pozniej okazalo to nie bylam :) Tak jak pisalas starania sa pogmatwane. Bo przyjmijmy teorie ze nie staracie sie o bejbika. Ale w miedzy czasie powiedzmy wzielas tabletke anty z opoznieniem ale nawet nie zdajesz sobie sprawy ze to cos zmieni. W srodku dochodzi do zaplodnienia a Ty na imprezie sie resetujesz, pijesz ile wejdzie i jeszcze wiecej :P A po tygodniu okazuje sie ze jestes w ciazy, dzidzia jest zdrowa i wogole wszystko jest okay :) I gdybys o tej ciazy wiedziala to bys nawet lyka nie wziela - i to jest wlasnie to. Staramy sie i jak mamy podejrzenie ze mozemy byc w ciazy to odmawiamy sobie wszystkiego. A pozniej rozczarowanie :( Ale czego sie dla dzieci nie robi :) Mackowa ja tez bym wybrala pierwsza opcje :) heheh Dobrze to ujelas nessaja - ryzyko zawodowe :) :P Paulinka zostaw sciany i wieszanie :( Jutro nowy dzien i noe mozliwosci :) I szybciutko nam przedstaw co sie dzieje!!! ehhh ide spac :) Dobranoc dziewuszki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliś! No nareszcie!! Jutro zaczynam już 19 tydzień! dziś właśnie niedawno - bo leżę - poczułam jakiegoś łososia w brzuchu! Nie jest to kopanie, ale takie smyranie i przelewanie się :) Nie mam jakiejś warstwy tłuszczu i spytałam gina czy to normalne, że jeszcze nie czuję nic - on mówił że jak po 22 tyg. nic nie będzie to się trzeba martwić. Teraz ruchy mogą być wyczuwalne, ale nie muszą. Maćkowa - widzę że będziesz naszym doradcą alarmowym :) Co do L4 to jak będzie ok i dotrwam, to miesiąc przed porodem ? Nie wiem. Mamy wtedy w pracy sezon i trochę lipa będzie zostawić szefów ze wszystkim... Słucham sobie krakusa Zauchy na dobranoc, przypomina mi się spacer nad Wisłą i obwieszczenie memu wybrankowi że będzie super ojcem.... :) muzyka jednak rozwiewa wszystkie smutki ;) do jutra dranice !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity :) Jak dzien sie zaczol ? Ja jade juz do pracy i byle do 15 :) Dzis plusowa temp i jakos humor mam lepszy :)) A jak u was ? Pozdrawiam wam mooocno ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? I co? I co? Zrobiłam tego testa, no i wyszło jak zawsze:-( wiem, że może być za wcześnie, że jeszcze dobre trzy dni do @... No ale wyszedł ujemny i czuję, że już tak zostanie. Takie przypadki niestety mi się nie zdarzają, mi raczej trafia się wszystko co najgorsze, więc nie licze na cuda. I boli mnie jajnik jak na okres i w sumie tylko on. Cycki małe jak na codzień. Aaaaawrrrr! W nosie mam to wszystko! Załatwiłam sobie wolne i jadę na kulig. Trochę zimno, ale przyda mi się zmarznąć, może łeb trochę otrzeźwieje:-) Trzymajcie kciuki, żeby mnie sanki nie przejechały, ani konie nie podeptały;-) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus to ja nie zalog
Helloł własnie siedze w przychodni o 8 zaczelam to badanie wypilam ta glukoze i mi nie dobrze teraz czekam do 10 pobiora mi znow krew i do domu juz nie moge zaraz puszcze im tu pawia;) glodna nie wyspana i zla jestem;)'ja sie czuje w miare mdlosc**przeszly bole brzucha mi tylko zostaly;p malenstwo tez chyba dobrze jak ostatnio bylam u gina bylo ok teraz ide w poniedzialek. U nas zima taka sobie temp 0 sniegu troche tylko czasami jak wieje to leb urwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Agniesia88 nie martw sie nie jestes sama. Ja w dniu spodziewanej @ robilam test i wyszla jedna kreska. Dzis prawdopodobnie jade na bete. I sie okaze.. milej zabawy , polamania sanek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka co Ty opowiadasz z tym wieszaniem? Kochana co sie stalo;* PaulisC Ty juz przytylas 3-4kg ja koncze jutro 12 tydzien i jak do tad nic nie przytylam moze nawet jestem chudsza te 0,5kg ciekawe czy to normalne i kiedy bede przybierac na wadze... Ah dzis bylam na badaniu krwi szczegolowe badania tarczycy bo mam z nia problem oby wyniki byly dobre... Biore juz od ooczatku euthyrox 50 mam nadzieje ze juz nic zlego z tarczyca nie wykarze...dobrze Eweelka ze u Ciebie z tarczyca wszystko ok;* angelusdominus z jakiego miasta jestes bo jak bylam na badaniu dzis to tez byla dziewczyna i glukoze pila i bylo jej zle;P moze to Ty;-)?heh jej dzis malo spalam ledwo zyje jestem totalnie bez mocy..... Buziaki kochane 3 mam kciukesy za pozytywne tesciki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×