Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dobry wieczór kochane!! nessaja kolejną wizytę mam 10 marca, mam się pojawiać średnio co 4 tyg, a w między czasie jeszcze badania krwi. Jeszcze mi duużo tych wizyt zostało i pewnie dużo pobierań krwi (ojj jak tego nie lubię, i boje się strasznie za każdym razem) U mnie dzień minął na leniuchowaniu, pogoda piękna więc mały spacerek, a potem taki mnie leń złapał że do wieczora poza przerwami do lodówki w łóżku przeleżałam :) Jovanka ten twój M. jest nieźle udany!! Mój też czasem jak coś powie to też po prostu ręce mi opadają, ale kochany jest... :) Coraz cieplej się robi więc miejmy nadzieję że poprawa pogody dobrze na was wpłynie i pojawią nam się wczesno wiosenne II kreseczki :) :) Dobrej nocki kochane!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa ja nie lubie takich filmikow bo płacze zaraz ... :( Mackowa pewnie popłyneła w prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laski jestem, zyje i czytam. 🌻 Kupilismy wczoraj odkurzacz, raczej plci meskiej, maly czarno-granatowy a zasysa... pierwsze odkurzanko juz bylo, of kors maz mial ta przyjemnosc ;p 🌻 Dzis za to bylam u fryzjera... zainspirowalyscie mnie. Postanowilam ze trzeba cos zmienic, rozwiazac ten konski ogon i dac wlosom zyc wlasnym zyciem, ciecie bylo radykalne (spokojnie, nie jestem lysa) :D 🌻 Moj maz stwierdzil ze robi se wolne od pracy i idzie jutro zdac krew, ma rzadką i wydzwaniaja juz zeby przyszedl i sie nia podzielil, wiec se pomyslalam ze skoro juz bedzie w okolicy, moze zajechac i zrobic badanie nasienia. Zgodzil sie bez marudzenia ale i wiekszego entuzjazmu ;) mam nadzieje ze do jutra sie nie rozmysli :p 🌻 Ten sam, wyzej wymieniony - moj maz, jak juz niedawno wspominalam chcial kupic nowy telewizor. Mamy takie stare pudlo, od czasu do czasu dzwiek zaczynam nam szwankowac ale przewaznie stoi caly czas wylaczony wiec po co nam nowy?! No ale maz jeczy bo widzial taki fajny i tylko!!! 2600 z groszami kosztowal... no dla mnie to glupota pakowac taka kase w przedmiot ktorego sie nie używa ale dalam mu warunek - zajde w ciaze i kupujemy telewizor jaki bedzie chcial :p ma teraz motywacje... szkoda tylko ze nie moze juz zaczac dzialan bo badanie jutro :p 🌻 Dzieki laseczki za pamiec o mnie :-) Paulinka oooo czemu bety nie zrobilas od razu? :-) mialabys pewnosc :-) mam nadzieje ze wyniki beda w normie i ze @ sie jednak nie zacznie przez najblizsze miesiace :) :-) Giubelli gratuluje dziewczynki, tylko zlituj sie i po urodzeniu nie rob z niej swinki Pepy (tak nazywam dzieci ubrane od stop do glow w rozowe ubranka) ;) a co do glowki to wyobraz sobie ja mialam leb jak sklep siedzac u mamy w brzuchu. Dziwie sie ze wylazlam przez ten otworek :p obwod mojej glowy byl wiekszy niz brzuszka... o JEDEN! centymetr, wiec nie masz czym sie martwic, wrecz ciesz sie bo to znaczy ze Tosia nie bedzie miala nasrane w glowie jak ciocia Mackowa :D :-) Eweelka zwolnij troche, praca nie zajac. Pamietej ze zaczynasz starania wiec nie mozesz sie tak przemeczac w pracy. Poza tym w domu masz pocieche ktorej lepiej czas poswiecic niz pracy :-) :-) Jovanka bycz sie, odpoczywaj, pisz nam o tym bez skrupułów :-) :-) Iza gratuluje mieszkania nowego :-) oby Wam sie w nim poszczescilo i rodzinka powiekszyla :-) :-) Agniesiaa co do Twojej pracy to dobrze ze Ci umowe przedluzyli do konca roku. Rozmawialas z szefostwem o swoich planach? :-) Marta za Ciebie tez trzymam kciuki zeby @ nie przylazl :-) pijesz ziola dalej? :-) :-) Nessaja popieram Cie zdecydowanie, Iza powinna miec dostep do maila :-) co Wy na to staraczki i ciezarowki? :-) Stymulowana ja Ci z calych sil i z calego serca zycze zeby to byla Wasza ostatnia inseminacja, zebys mogla zobaczyc wreszcie te dwie kreseczki na tescie!! :-) wierze ze sie uda, wiara czyni cuda!! :-) :-) Kasik witaj :-) :-) Jovanka wejdz na strone gmail.com Nastepnie wpisz login i haselko ktore zapewne dostalas :-) I daj znac jak juz uda Ci sie to zrobic to bedziemy kontynuowac lekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dzis znowy testy owulacyjne i bd codziennie robic zobaczymy czy cos pokaza czy nie bo te oststnio co mialam to maskryczne były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta olej testy, uskuteczniaj przytulanki z mezem kiedy sie tylko da i ile sie da, testy Ci w tym nie pomoga a tylko niepotrzebnie w glowie namieszaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka, wpisz jakiego tu masz maila prywatnego i wyślę Ci hasło na niego do naszego maila :) a wpisujesz po prostu w wyszukiwarce g...le mail tylko razem bo mi za spam uznaje :/ , i tam na środku w miejsce login i hasło wpiszesz dane które Ci prześlę na maila :) też wrzucę zdjęcie, a może nawet i filmik w skróconej wersji jak się uda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa pije pije tylko cos mi płata figle moj organizm bo zawsze miałam regularne @ a w styczniu dostałam plamien 3 dni przed terminem ( juz wam pisałam) a dzis znowu jej nie ma małpy wrednej i zadnych objawow na nia a juz brzusio powinien bolec z 2 dni... a ty po ziółkach normalnie miałas ??? ja owulke mialam na bank 4 bo ja czułam wiec nie wiem co jest 5 a co 10 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Giubelli, już podaję: asia42008@op.pl Dzięęęęęęęęękujęęęęęęęęęęę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa, jesteś ! Nie trawię różu !! Uwielbiam czarny, beżowy, kremowy i wszystkie kolory ziemi ! Róż feeee, no chyba, że pudrowy, stonowany i delikatny - w ilościach niewielkich :) także dont łory :) kokardek i innych d**ereli też jakoś specjalnie nie trawię, ale czuję, że jak pannica będzie mieć włosięta mocne po tacie i długie po mamie to i trzeba będzie czymś spiąć :) francuzy, koczki, loczki....ehhhh.... co do imienia to nic pewnego. Podoba mi się też Pola...Felicja (Felka :) )....Ninka....któtkie i wygodne. Sie zobaczy :) Choć ta Felcia mi siedzi w łepetynie. Szkoda, że ze SKODĄ się kojarzy ;) Jovanka, gratuluję dupci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór laseczki tak więc jak pisałam tak i robie.najpierw napisze co u mnie a potem siadam do dłuuuuuuugiego czytania co u was i odpisze jeszcze raz. melduje się że jeszcze się kulam:-) u nas 36 tc coraz blizej terminu praktycznie jeszcze dwa tyg i można spodziewać się wszystkiego.ostatnie pare dni było masakryczne zarywa mnie rana po cc.bede mówić lekarzowi ale to w poniedzialek nie wiem co mi na to poradzi. na chwile obecną mówi że mogę rodzić sn a tego się boje no bo jak to od ostatniego cc mineło 18 mc nie miałam jeszcze robione ostatniego usg nie wiem czy mały się obrócił czy nie i nie mierzono mi grubości blizny wrrrrrrrrrrr jak go w pon trafie to bedzie biedny i pomyslec ze to gin ktory na codzien w szpitalu cc robi.ogólnie to boję się jak cholera niby wiem co mnie czeka bo z małym jechałam do szpitala jak skórcze miałam co minute już no a i tak zalewa mnie zimny pot jak mysle o tym co mnie czeka. torba do szpitala spakowana stoi i czeka. jak narazie przytyło mi się nie całe 6 kg więc jest ok praktycznie tylko brzusio a jest wielki zaraz wstawie fotkę na pocztę. dziewczyny no i prośba do was wy mi doradźcie bo ja tu na dniach rodze a imienia nie mam.............:-(. nic się mężowi nie podoba. aaaaa giubelli gratuluje dziewczynki szczęściaro:-) a więc wszystko gotowe i czeka na małego jeszcze tylko łóżeczko na dniach zniose a niech stoi już bede spokojniejsza.........:-). tylko nie wiem jeszcze gdzie je postawie pisałam wam kiedyś że jestetśmy z mężem i małym na jednym pokoju bo jesteśmy w trakcie budowy tak więc hmmmmmmm nie wiem chyba się przez ściane obok przebiję bo naprawde nie wiem jak się pomieścić.:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta u mnie @ zaczal sie jeden dzien wczesniej ale nie mam az tak regularnych cykli, jeden dzien wte czy wewte to norma ;) ale za to zadnych oznak owulacji nie bylo... moze cos za cos... ;) 🌻 Giubelli ufff to kamien z serca, w takim razie jesli to nie bedzie cukierkowa dziewczynka to imie Ninka jest genialne!!! Sama o takim myslalam, znam dwie panie o tym imieniu. Sa to zaradne, silne, zdecydowane, stanowcze kobiety! :-) Film i zdjecia mile widziane :-) nawet bardzo mile :-) nie moge ogladac swojego malenstwa to chociaz Twoim wzrok naciesze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mackowa zobaczymy jak za 2 dni nie dostane to przetestuje a co mi tal ale sie nie nastawiam :p taka oto ja bedzie dobrze trzymam kciuczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Taka oto ja hello :-) Szymon, Dominik (patron kobiet nieplodnych, brzemiennych i rodzacych), Maciej, Franciszek :-) to moje typy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta oby za dwa dni, dwa tygodnie i dwa miesiace Cie @ nie zawiedzil :-) Dobra laski lece spac, piszcie duzo zebym miala co czytac jutro caly dzien w pracy :-) Kolorowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzymaj sie Mackowa :* Tez bym bardzo chciała zeby nie przyszla ale coz zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Ciekawe która będzie pierwsza w tym roku Marta ja też nie lubię takich filmów tylko ten to nie aborcji tylko płód wyjety z lona matki która zginęła w wypadku samochodowym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achoy dziewczęta :) Ale ja dzis miałam powalony, szalony dzien. Polecialam na nowa chate, ogarnelam co nie co, palnelam farba pare kawałków ścian :) A co ja nie moge :) Przynajmniej nikt mi pozniej nie powie ze nic nie robiłam w moim nowym domu przed wprowadzka :) Opeocz sprzatania oczywiście bo to przecież kurna naturalna rzecz ze kobieta musi na błysk wypucowac cały dom :) A na koniec jeszcze popedzilismy do Ikei po pare nowych mebelkow :) W auto ledwo, ledwo wlazło :) I suma Summarum do domu dotarliśmy o 22 :( Nogi mi w d**ę wchodzą :( A do tego jeszcze napierdziela mnie kolano bo po schodach poganialam :( Ale ja zawsze twierdziłam ze starość nie radość :) Artresan trza zakupić i beda funkiel nowki :) hehehehe :) Kasik_85 witam serdecznie :) Zapraszamy do grona nieugietych staraczek :) Ja ostatnio wspominałam ze @ mam maksymalnie 4 dni i w sumie niezbyt obfitą, ale chyba stymulowana ma 3 dniowy @. Moze kurna rzeczywiscie to jest problem :( Kasik bardzo Ci dziekujemy za miłe słowa :) A swoją droga to forum musiało byc najlepsze jak tu takie pisarki na nim urzędują :) I jajcary przede wszystkim, ktore po parenascie testów ciążowych kupują :) hehehehhe :) Z tego to ja do tej pory sie śmieje :) Ale tak na poważnie to cieszymy sie ze do nas dołączyłas :) Giubelli zapomnialam dopisać odnośnie główki Małej :) Nie wydaje mi sie ze jest to problem. Tak jak pisała Jovanka - gdyby był to lekarz na pewno by Ci o tym powiedział. Moja psiapsiolka :) rodziła swojego synka 4 miesiace po mnie, ale na początku mieli obawy. Bo lekarz twierdził ze mały ANTOS :) za wolno rośnie. Ze ma wlasnie za krótkie nóżki jak na swój wiek, za mała główkę itd. Obawiali sie ze moze cos byc nie tak, a jak sie pozniej okazało to miała złe obliczone tygodnie ciąży. Bo na początku płód miała wiekszy i wskazywał na "starsza" ciaze niż była w rzeczywistości. I Tosiek rozwijał sie prawidłowo ale tygodnie ciąży miała wyliczone za bardzo wprzod. Tak konkretnie to chyba o 1.5 tygodnia. Takze nie martw sie kochana :) Moze i u Ciebie o pare dni jest zle wyliczone :) A tak wogole to imię Antonina jest piękne :) Mi sie bardzo podoba :) Ja powiedziałam sobie ze jak drugie nasze dzidzi bedzie dziewczynka to bedzie Tosia a jak chłopak to Tosiek ale kurna chyba mi to nie wyjdzie :( Bo co niektórzy tu u mnie mieli by problem w wymowieniem Antoni albo Antonina :) hehe :) Niektórzy nauczyciele w tych angielskich szkołach maja problem z wymowieniem Jakub a co dopiero Antonina :) :D hihihi :) Marta ja nadal trzymam kciuki :) I mam nadzieje ze Wam sie uda :) Prosze chociaz Ty przekaz nam ta wspaniała wiadomosc :) Jovanka myslalam ze jebne :) ze śmiechu :) Ty tak wszystko dokładnie opisujesz ze odrazu widzi sie cała sytuacje oczami wyobraźni :) Poezja normalnie dla mojego mózgu i wyobraźni oczywiście :) Boska jestes :) Nie ma to tamto :) :) Nessaja jestes aniołem :) Dziekuje Ci za zaufanie :) Jupii wreszcie znalazłam kogos kto mi ufa :) hihihi :) No to czekam na decyzje reszty dziewczyn :) Prosze sie moje drogie skonsultować i czekam na decyzje :) Kurna czuje sie jak na rozmowie kwalifikacyjnej :) Cos w sensie " zastanowimy sie i oddzwonimy " hehe :) :D I teraz laski powiem Wam ze żadna nie przebije Mackowej :) Dosłownie za chwile bedzie "krzyczała" nam tu ze 2 kreski sa :) Jak meza tak zmotywowala to zaraz bedzie jej kazał urlop brać i z łóżka nie bedzie nam Mackowej wypuszczał :) :) I która znajdzie lepsza motywacje dla meza???? Wiedziałam ze żadna :) hihihihihi :) Brzoskwinka ja Ci niestety nie pomogę bo nie brałam clo :( Mackowa jestes :) Matko ja juz myslalam ze Cie UFO porwało :) Ale jakaż ulgę nadejszla kiedy napisalas do nas :) :) Odzywaj sie częściej :) Jak dasz rade oczywiście :) Taka oto ja ja kiedys myslalam nad Julianem ( Julek) bardzo mi sie podobało ale nasz w końcu jest Jakub :) Dziecko z takim zapasem energii ze szok :) Moja znajoma na Antosia i tez mi sie bardzo podoba :) Mi sie jeszcze podoba Aleksander ale ta angielska wersja czyli Alexander (Alex) :) Mojej siostry synek ma Dominik a naszego synka chrześni swojego małego nazwali Kajetan (Kajtus :) ). Konrad, Kacper, Pewnie jeszcze pare bym wymieniła ale juz nie o tej porze :) A dla dziewczynek jakby któraś potrzebowała :) to znajoma swoją córę nazwała Blanka :) A inna z kolei Dobrusia ( Dobrosława). Julia, Antosia itd. Lece spac laski :) do jutra :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzien doobry :) I poki co jestem w stanie tylko tyle napisac bo jeszcze kawa dzialac nie zaczela i ciezko mi idzie myslenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry;) mackowa budzimy sie budzimy;) ja juz od 3h na nogach. Nie chce mi sie nic. Brzuch boli, a @ nie widac. Jak do piatku nie przyjdzie to se jeszcze raz testa strzele ot tak dla jaj:p i to bedzie moj ostatni test bo juz tyle kasy na nie wydalam ze szok. Glupota ludzka nie zna granic;) hihi snily mi sie dzis moje pieski, pekinczyka zadziobal jakis ptak, a ratlerek skoczyl z dachu. Chyba zaczynam wariowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka hahaha dobre te sny ale oby nie prorocze :) Ty tam w kulki nie lec tylko chwal sie dwoma kreskami :) Kurza twarz a raczej dziub, wypilam kawe i dalej nie kontaktuje... kierownik przyszedl pyta jak nowa centrala telefoniczna dziala a ja siedze i patrze na niego jak na kosmite. Moja odpowiedz byla blyskotluwa, sluchawki sa niewygodne. Kierownik moze i madrzejszy ale z kumaniem tez ma dzis problem bo popatrzyl na mnie zaspany, pokrecil glowa i mowi "jeszcze raz". Typowa, standardowa odpowiedz szefa jak czegos nie zalapie :p Rety a jeszcze tyle godzin przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo :) mojego urlopowanka również nadszedł kres i dopada mnie szara rzeczywistość (k****a kto zgasił dziś słońce ??) ale co tam, chociaż powiem wam, że jak świeci słoneczko to od razu mam lepszy humor i więcej siły, ale co tam :) Iza jak najbardziej powinnaś mieć możliwośc dostępu do poczty :) Maćkowa wow żyjesz :D A ja wam powiem że uwielbiam różowe dziewczynki, owszem może nie codziennie i w ilości max, ale dziewczynka to dziewczynka musi się wyrózniać na tle chłopców na ulicy :D słodkości :D U mnie jak będzie chłopak to będzie Maciuś, tak mówimy od lat, zawsze jak żartowalismy że kiedyś kiedys będziemy mieć dziecko to Maciusia właśnie, i śmiejemy się że będziemy próbować do skutku, o dziewczynce na razie nie myślimy, ale Maciuś to marzenie, a tak naprawde obojętna mi jest płeć, ważne żeby było, i było zdrowe :D powiem wam, że ciężko jest mi na sercu dziś, bo moja bratowa wczoraj powiedziała mi, że zastanawiają się na dzidziusiem... hm z jednej strony sie cieszę, bo sama im mówiłam żeby nie odkładali takiej decyzji na kiedyś bo im dłużej czekają to tym bardziej się boją i rzeczywiście mówiła mi że na myśl o tym że ma zasnąć przy dzieciątku to paraliżuje ją strach a z 2 strony chcą mieć kogos na kogo mogą przelać swoje uczucia, kogo moga kochać :( wiadomo że Julci nikt nie zastapi ale jednak, więc powiedziałam jej że my będziemy ich wspierać w każdej decyzji - bo będziemy, ale powiem wam że gdyby im się teraz udało to serce by mi pękło chyba, nie wiem jak potrafiłabym znieść w domu noworodka, kiedy tak długo już walczę o swojego i nie mogę go mieć...ale nie zdobyłam się na to żeby jej to powiedzieć, bo chyba za bardzo mi na nich zależy...powiedziałam tylko zgodnie z prawdą zresztą, że będę im zazdrościć, i że oni mogli chociaż te pieprzone 14 miesięcy być rodzicami, ja nie mogę na razie w ogóle i nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić... czasami mnie to przeraża, my mamy dopiero ponad 20 pare lat, a spotkało nas tyle złego, że nie jestem w stanie tego zrozumieć...:( kończę nie chcę psuć wam dnia, a dziś w mojej głowie dymi od nadmiary myśli...ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc piekne :) u mnie 37 temp aleee .... rano miałam na papierze taki rozowaty sluz troszke go bylo wiec @ sie chyba rozkreci dzis tylko nie wiem czemu te 37 jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Aaa ja tez jestem za podaniem maila Izie:) i od razu niech wstawi fotki;) Mackowa daj spokoj jakby ktoremus z psiakow sie cos stalo to by byla tragejszyn. 3 lata temu mielismy sunie i miala cesarke, niestety zmarla ale uratowaly sie dwa psiaki ktore sa do tej pory. I co? Jak moja sis sie dowiedziala to w placz, dygotki, wymioty szpital...taka byla uczuciowa. Z reszta ja po kazdym psiaku plakalam. Izulinka glowka do gory, bedzie ok, nie mozna sie zalamywac, trzeba walczyc....nie smutaj sloneczko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziieenn dobryyy remizo strażacka :) :) Lece do pracy a tak mi sie nie chce......... :( Wczoraj wolne było to dzis d**y z łóżka ściągnąć nie mogłam :) Ale dałam rade :) Paulinka musze stwierdzić ze szalone masz sny :) Ale ja czasami nie lepsze.... Mackowa palnij jeszcze jedna kawke - moze druga pomoże. A ja modlę sie zeby szybko Ci minęła reszta godzin :) :) Izulinka głowa do gory :) Mam nadzieje ze lepszy nastrój szybko powróci :) Kobietki dziekuje za uznanie i czekam na resztę decyzji :) Miłego dnia :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka udało się zalogować? widzę, że dziewczyny pomogły, ja nie zdążyłam, bo spanie mnie zawezwało do łóżka:) Jestem za przyłączeniem Izy do naszego maila! W ogóle to mam jakąś depresję. Cały czas bym tylko spała... dziś zjadłam śniadanie z mężem, wyprawiłam go do pracy, włączyłam pralkę i.... hop do łóżka! Usiadłam teraz do kompa, zaczęłam czytać Wasze wpisy i głowa na klawiaturę mi leci. Chyba potrzebuję słońca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak was czytam to humor mi sie poprawia. Ja od rana wymiotuje. Od kilku dni malo co jem a jak jem to na sile. Dzis mam ta sprawe cywilna za te pobicie. Trzymac kciuki o 13. Nerwy mnie zjadly :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - a ja właśnie myślałam że Jakub to po prostu czyta się Dżejkob za granicą :) w ogóle to chcę wybrać jakieś międzynarodowe imię co by się dziecko potem nie męczyło jak gdzieś pojedzie ;) A Antony też przecież jest uniwersalne bo np. Hopkins tak ma na imię :) nie bój żaby. Życzę Ci bliźniaków co byś nie miała problemu z wyborem imienia :P hehe :) 🌼 co do główki, zadzwoniłam do mojego gina (bo 3D robiłam u innego ale w tym samym miejscu) i się dopytałam, czy mam jechać na wizytę do niego ponownie, kazał być za 2 tyg. bo jednak podwozie musi ocenić, no i skieruje mnie na te glukozy i inne cuda. Powiedziałam mu że tamten ocenił wszystko na plus, ale że główka wskazuje na tydzień wcześniej. Mówił, że absolutnie nie ma co brać tego pod uwagę. Uspokoiłam się troszkę. 🌼 M. powiedział, że księżniczka musi mieć urodę po mamusi a mądrośc po tatusiu :) nie wiem co lepsze.... :P no i jemy wczoraj obiad, a on odpowiedział, że szkoda bo chciał sobie tą kolejkę hamerykańską kupić, no ale sobie nie kupi w najbliższym czasie :P chyba mu ją kupię na święta Bożego Narodzenia :) 🌼 Jovanka nic nie pisze, chyba siedzi całą noc i dzień i ogląda zdjęcia na mailu :) 🌼 marta, a może to.... ciąża ? :) 🌼 paulinka, maćkowa - no mi się właśnie 2 razy śniło że nosiłam dziewczynkę, i co ?! i będzie ! Choć lekarz powiedział że to 95 % :) jaja by były jakby to był chłopiec ! Maćkowa - też tak mam z moim szefem :) 🌼 izulinka, agniesia - ojjjj ja na słońce też reaguję jak przebiśniegi ! Musi być, bo inaczej leżę z nosem na spacji. 🌼 izulinka, a ja Ci powiem, że też przecież nie mogłam zajść, pamiętasz. We wrześniu byłam chrzestną małego szkraba, tak mi się spodobał :) wycałowałam, wyściskałam, i 27 września @ pojawiła się ostatni raz :) Może akurat zajdziecie razem? Czasem życiem rządzą przypadki. Nie łam się a przyj do przodu ! Ściskam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli mojej kolezanki siostra urodzila dziewczynke a ginekolog mowil do dnia porodu ze to bedzie chlopczyk. Rozumiem pomylic na odwrot:D nie wazne jaka plec. Wazne aby bylo zdrowe ;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka, a co ja mam powiedzieć? Za miesiąc piętro niżej pojawi się maleńka dziewczynka... Serce pewnie będzie mi pękać za każdym razem, kiedy usłyszę płacz tej maleńkiej istotki;( cieszę się ich szczęściem i że rodzina się powiększy, ale mimo wszystko... bardzo boję się tego czasu. Ja ogólnie jestem bardzo wrażliwa i nie wiem jak się będę zachowywać. Czasem nie umiem zapanować nad odr****** zazdrości. Wszyscy (łącznie z moim mężem) będą się zachwycać małą, a ja będę pewnie siedziała w naszym mieszkaniu sama i buczała w poduszkę, Mój mąż chyba tego nie rozumie, a przynajmniej nie podejmuje tematu. Się pobeczałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczeta. Jovanka jestes boska poprostu, uwielbiam Cie czytac****isz do nas jak najwiecej. :) Izulinka naprawde Cie rozumiem bo tez kilka par ma juz dzidzie w tym czasie jak sie staramy i czesto to jest z przypadku... :) Paulinka a moze Ty powinnas sie przejsc do lekarza, bo nie wiem czy pamietasz jak pisalam ze ja tez mam dlugie cykle tylko bez skapych @ i moja gin powiedziala ze prawdopodobnie to jest przyczyna naszych niepowodzen, ale zrobisz jak uwazasz:) ;) Ja tez jestem za podaniem maila Izie:) :) Giubelli Nina to bardzo ladne imie podoba mi sie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×