Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No byłam i w sumie nic... Powiedziała ze mam iść do psychiatry a u nas można w kolejce czekać nawet 2 miesiące ona mi nic nie zapisała;/ więc jednym słowem dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka zazdroszczę!! Też już bym chciała wiedzieć kto tam w środku siedzi:-D Dziewczynki, ból w pachwinie to normalne w ciąży?? Zwłaszcza jak trochę więcej pochodzę. W ogóle bolą mnie nogi, ręce... Jak jakaś staruszka się czuję:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny pod tym linkiem jest wypadek mojego M :-( www.24jgora.pl/artykul,7812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
www.24jgora.pl/artykul,7812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Darka najwazniejsze, ze mezowi nic sie nie stalo :* a jak tam u Niego w pracy? Mowia cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA - no i? Wyrobiłaś w robocie?:* Karciaaa - hemoglobiną to się nie przejmuj, w końcu całe żelazo wysysa dzidziuś:) Zresztą mało która kobieta ma normalną hemoglobinę w ciąży:* No ale ten cukier...:( Kiedy powtarzasz badanie? Kasiaa12 - to dobrze, że problem teściów nie spędza Ci snu z powiek:* A Twój mąż jak na tę sytuację patrzy? No bo to w końcu jego rodzice... Nie macie z tego tytułu spinek? A mały rzeczywiście już niczego sobie:) To już dźwigasz kochana, dźwigasz:) Brzoskwinka - no to jak macie już wszystko obgadane w tej kwestii to rewelka:) Jeszcze żeby się wszyscy zastosowali i będzie gicik;) Olala - a Ty wiesz, że Lenka może sobie zostawić ten "harmonogram pracy" na po urodzeniu?:) Dzieci w tym okresie ciąży często ustalają już sobie czas aktywności, u mnie trwa to do dzisiaj!:) Dokładnie tak jak harce od 7. m-ca:) Goscdarka - nie rodzisz mam nadzieję?:* Uspokoiłaś się już? Skurcze ustały? Alaa - cudowna wiadomość:) A widziałaś go dokładnie na USG?:) Żoneczka - kiedy powtarzasz badanie?:* Brzuchol piękniusiiiiiiiiiiii:) Angelusdominus - :*:*:* Agniesia - normalne, luzior;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka bylam i widzialam mautka koleaznki jest cudowna. Nie dotykalam jej ale ogladalam ja :-) ma byc jeszcze 5 dni w szpitalu bo bierze antybiotyk malutka. Kolezanka juz miala wody plodowe zielone ale niby ok. 2tyg porod po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko takie psikusy robił... Ze zaslanial buzię rączka skazany jest jedno zdjęcie na poczcie. Co myślicie o rowerze stacjonarnym w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala jak czytalam o rowerze to wstrzasy maja zly wplyw na ciaze ale stacjonarny chyba nie.. Dzis jam zobaczylam mala kolezanki mowie boooziu jaka mala. Kuzynki przeslodkiego synka widzialam jak mial miesiac dopiero rok temu w lipcu.. tak dzieci malych nie widuje.. i sobie tak mysle czy ja k.... m... dalabym rade? No w koncu staramy sie 1.5 roku... I tak przypomnialy sie slowa nasze ze bysmy adoptowali ale jak ost pytalam P to mowil ze adopcja odpada. Wiec pewnie Majla bym miala x 10 hehheh znajac mnie. Ale to wtedy Polska juz. Mu tam dobrze w uk. Wiadomk teskni. Ja zatesknilam ost jak zkladalam jego ciuchy. Naogol nie yesknie. Jutro mijaja 2tyg od wylotu. Ja po prostu czuje PUSTKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola - :* Alaa - jaki śliiiiicznyyyyyyyyy:) A mój M., który podejrzał zdjęcie Twojego synka: "To jest głowa! I ręka! I szyja!" :):):) Co do roweru to nie wiem - myślę, że nie ma przeciwwskazań, jeśli ciąża przebiega prawidłowo, ale zapytaj jeszcze lekarza. A co? Już się będziesz odchudzać?:P Angelusdominus - nic a nic nie śpi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala lalalala :-) znalazlam Cie na fb. Obczailam zdjecia. Super laska ;-) Zeby nie bylo ze nie zostawilam nic, wyslalam zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Jestem, przeżyłam dzisiejszy dzień :) Ja dziś rano swojemu M wysłałam smsa z tym jak zrozumieć kobietę w ciąży to najbardziej śmiał się z przeterminowanej ryby popitej mlekiem :) I pierwsze co to powiedział to "ni c***a, fuuuu" :) heheheh xxxx Kasia12 i jak Twój mąż? Dostosował się i zjadł przeterminowaną rybę? :P xxx Odnośnie odwiedzin w szpitalu to jak urodziłam Kubę to w szpitalu odwiedzili mnie teście ale byłam uprzedzona że będą, mój brat i mój M :) I to tyle :) Moja mama była w tym czasie w sanatorium i niestety nie mogła przyjść :) Ale ogólnie tłumów u mnie nie było :) A teraz jak będę rodzić to odwiedzać w szpitalu będzie mnie mój M z Kubą i prawdopodobnie moja mama bo przyjedzie do nas przed porodem :) Mam taką nadzieję :) A reszta rodzinki daleko więc mam spokój :) O ile zdążą mnie w ty szpitalu odwiedzić :) Bo jak urodzę w nocy to po południu następnego dnia już będę w domu :) xxxx Olala a u Ciebie jak? Mąż się dostosował do instrukcji ciężarnej kobiety?? :P xxxx Darka kochana już się nie martw. Mąż jest w domu więc już jest dobrze. Nie denerwuj się żebyś nie zaczęła rodzić!! xxxx Alaa super że z synkiem wszystko dobrze :) Całe szczęście że lekarz nie zażartował że bliźniaki będą :) xxxx Brzoskwinka cudny brzusio :) No i te piersi to rzeczywiście miska D :) xxxx Agniesia czytam Twoj wpis i jakbym o sobie czytała :) Jak staruszka :) :) Ale najważniejsze ze zdrowe okruszki w nas rosną :) Nawet dwiema staruszkami mogę być :) xxxxx Jovanka kochana wyrobiłam :) Dałam radę ale ciśnienie w cymbale nadal pozostało :) Jeszcze tylko jutro 3 godziny i odpocznę w niedzielę :) :) xxxx Paola kochana ja doskonale wiem co czujesz :( Byłam dokladnie w takiej samej sytuacji :( Ja w pl a mój M w uk :( Współczuję bardzo ale już niedługo kochana się zobaczycie :) :* xxxx Alaa cudne zdjęcie na poczcie :) Zakochałam się :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę widzę paola super lala z ciebie!!!! Jovanko nie np odchudzać to nie le przed ciążą byłam aktywna a. Wróciła mi już energia przeciwwskazań nie miała moja pani doktor ale jeszcze teraz spytam. Poprostu chciałabym się poruszać tak sama dla siebie. Hehe twój Mąż super no na patrze w to zdjęcie jak w obrazek :)) Dziś miałam. Dzień glodomora non stop głodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo ale dziś tu cisza... A ja mam dziś dola beznadziejny dzień...mamy dzisiaj z M 6 rocznicę jak jesteśmy razem i oczywiście jedzie do pracy /dodatkowo)wróci nie wiadomo o której to jedzie jeszcze 2 znajomym coś zrobic i taki dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelusdominius niestety faceci nie przykładają wagi do takich dni jak dziś. Albo naprawdę nieliczni. Mój też do takich Nie należy. Tzn wie ze będzie wielka akcja jak mnie oleje wiec jak mu już łaskawie przypomnę jaki dzień będzie jutro to coś zrobi ale sam z siebie nigdy.... Także głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane :) Ja właśnie w drodze do pracy :) Ale jak mi sie nie chce :( Na szczęście to tylko 3 godzinki i do tego ładnie swieci słoneczko i jest ciepło wiec jakoś poleci :) Rzeczywiście tak tu cicho z rana :) Angelus bardzo mi przykro ze w takim dniu maź idzie do pracy a pózniej jeszcze znajomym pomoc :( Wiesz co może Twój maź czuje nacisk ze musi dużo pracować bo jednak trójkę dzieci trzeba wyżywić itd a jako jedyny pracuje??? Może za dużo wziął na siebie. Czuje ze to jego obowiązek i ze tak musi być. U nas swego czasu mój maź dużo pracował ale wtedy naprawdę marnie finansowo u mas było :( Pózniej zaczęło sie poprawiać a mój maź był cały czas "zakodowany" na to ze musi zapierdzielac bo kasa, kasa i kasa :( Wkoncu potrzebował stanowczej rozmowy z mojej strony i właśnie jedynym argumentem od niego płynącym była kasa, ze właśnie kasy potrzebujemy. Uświadomiłam mu ze już jest u nas lepiej finansowo i ze my potrzebujemy go w domu. Kuba chętnie by z nim do parku wyszedl itd i po jakimś czasie zakumal. Mam nadzieje i trzymam kciuki aby i u Was sie ułożyło :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze forum chyba Poprostu przeskakuje na nowa stronę i dlatego tak Mało jest postów :( bo mojego tez nie ma :( IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Ala ja oprócz ćwiczeń jeżdze na rowerku stacjonarnym własnie i nic się nie dzieje :) jak wszystko ok z ciąża to nie ma przeciwskazań żeby ćwiczyc :) ty chyba ćwiczyłas przed ciaża prawda? wiec mysle ze możesz coś działac w granicach rozsądku :)ja widziałam w mieście babki biegające z brzuchem :D to sa dopiero wstrząsy :) czytałam ze jak mam ćwiczy to dziecku sie podoba takie kołysanie i sobie odpoczywa albo śpi :) poza tym znasz swoje ciało i swoje możliwości i ty najlepiej bedziesz wiedziała na co sobie pozwolic :) IZA zwolnij troche ty wariacie :):*** Paola :***** Jovanka :**** agniesia dowiesz się napewno niedługo :) oby Twoja dzidzia nie czekała z ujawnieniem się do 27 tygodnia jak moja :) gdzie jest reszta nieobecnych ja się pytam ?:) Stymulowana,Maćkowa,Karcia? Paulinka ty obiecałaś zaglądać i coś Cię nie widac :) a Eska to już wgl sobie grabi :)Izulinka a u Ciebie jak tam przygotowania kochana ?:) jak się ma Zuzol ? goscdarka a Ty jak się czujesz ? jak mąz ?:) i cała reszta dziewczyn meldowac się tu migiem :):*** dziewczynki :***** mamy imię dla naszej królewny :)uwaga uwaga:D nasza mała pociecha bedzie miała na imię..... Wiktoria :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah nie ma co sie załamywać dziewczyny. Przecież mąż musi chodzić zarabiać. A napewno szykuje jakąś niespodziankę. :-) jak nie dzis to jutro :-). Glowa do góry Angelus. Szukaj pozytywów kochana. Tu jednym jest taki ze pomysl co bys zrobiła jakby byl nierobem.:-) znam takich. Grunt to chęć do pracy. A tobą napewno sie jeszcze zajmie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa ale najlepsze jest to że wczoraj i dzisiaj sam mi mówil jaki to dzień czyli pamięta... Szkoda słów na facetów ale jakiś plus babcię wzięły chłopców więc ja man trochę luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
melduje sie :-) jestem jeszcze nie rodze... maz ok z praca niby tez tyle ze nie wiadomo kiedy auto naprawia bo nim ubezpieczalnia ruszy to uuu , a jak nie jezdzi no to nie zarabia.... a tak w ogole rozmawiam dzis z moim czy jest przygotowany bo to pewnie kwestia dni i rodze itp. a ten mi sie kreci i nie kaze juz nic mowic bo z nerwow brzuch go boli po czym sie pyta czy jest taka opcja ze wcale nie urodze bo on chyba nie jest jeszcze gotowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam wesele i od rana skręt jelit i biegunkę ;/ cos mi zaszkodziło chyba .... Po prostu świetnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćdarka hahahaha biedny ale to nie 1 dziecko? Angelus cóż ci mogę powiedzieć faceci tacy są.... :/ kasik bidulo ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w F&F w tesco są przeceny ubranek dziecięcych :) body z krótkim lub długim rekawem takie w paczkach po 5 szt są 50 % tańsze,śpiochy niektóre o 30 % tańsze i dużo innych rzeczy.nie miałam za bardzo czasu się rozgladac bo mi się śpieszyło ale kupiłam właśnie paczuszke body 5 szt za 27,50 i śpiochy 2 szt za 42zł.wiec chyba okazaja dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
alaa heh i teraz dam wam do myslenia :-) jego pierwsze dzieciatko :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×