Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Ewelka a moze to nie @.Dopoki jej nie ma to nadzieja jest. Ja wlasnie jem sniadanie.Kanapki z salami, serem zoltym, pomidorem, ogorkiem kiszonym i ketchupem.Do tego sok bananowo-truskawkowy.MNIAAAM ❤️ [ serce] Objawow @ zero, jedynie rece mnie od wczoraj bola.Nie wiem od czego bo nic nie podnosilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O masakra laski ja trudno tu cos napisac. To moje 6 podejscie. Glupi spam. Smerfetka tylko pytanie w swoim domu czy chlopaka jestes? Cos czuje ze jednak jego. Eweelka glowa do gory, Marta Ty tez :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eska trzeci raz Ci to pisze, moze wkoncu sie wyswietli. Moj maz placil 150 zl za badanie nasienia. Mysle ze zwykly pojemniczek na mocz moze byc. Tylko tego nasienia nie mozna poddawac duzym zmianom temperatury. I jesli dobrze pamietam w ciagu pol godziny trzeba je do badania oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Swoim. Dziewczyny robic ten test czy poczekac jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Motynka ja powiem Ci tak, gazuj bez ograniczen. Bakow nie mozna wstrzymywac, chirurg mi to powiedzial po wycieciu wyrostka. Nie sluzy to zdrowiu o nie. I ciesze sie bardzo ze to synek bedzie i ze jest zdrowiutki :) Eska lec lec i jesli cos zaproponowac moge to najlepiej to nasienie w jakims kibelku w przychodni oddac i od razu do badania dac. Szukalam info na ten temat w klinice w ktorej moj maz robil ale w telefonie stronka mi sie nie otwiera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj placil100 i na miejscu dali wszystko i pokoj tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam wyzej to ja ;) mi od rana spamuje tylko wlasnie to "ehhhh" mi wyslalo moze teraz juz bede mogla pisac normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj od razu wziol wyniki z nasienia sprzed 4 lat bo zgubilam i mu tam wydrukowali wiec jak bd w domu to sprawde co tam bylo a w poniedzialek bd mogla porownac z nowymi ... modle sie tylko zeby wyszly lepsze... A mnie caly czas cmi to podbrzusze nie boli ale je czuje ;( i lewy jajnik ktory po ziolkach zaczol pracowac tez czuje ;). Wiec jak nie pomogly na zajscie to chociaz jajnik rozruszaly :) a ty mackowa jak tam ??? Jakies zmiany? I reszta dziewczyn cos nowego na horyzoncie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa tez tak wlasnie myslalam zeby tak zrobic, boje sie ze cos u niego bedzie nie tak wtedy sie biedny zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity jak ja bylam w szpitalu 4 lata temu i nie odebralam wypisy wtedu do dzis :/ to jak w poniedzialek bd tam to dadza mi go jak poprosze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Czytam wątki staraczek bo sama zastanawiam się czy nie postarać się o drugie bebiko i prawdopodobnie znalazłam waszą Smerfetkę na innym forum, jako Liwia99 (wydała sie na tym forum odpisując,że jest w swoim domku, a później jeszcze raz jako Smerfetka to samo pisząc). http ://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5810752&start=1440 (spację po http trzeba usunąć). Jest nie tylko jako starająca się o dziecko, ale także mieszka z chłopakiem. Zgadza się data, bóle rąk, plamienia i sposób pisania. Odezwałąm się,bo nie znoszę kłamstwa i krętaczy. NIemniej szkoda mi dziewczyny bo zapętliła się widać. Ale cóż...na własne życzenie:( http ://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5810752&start=1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie zastanawialam co za liwia do nas pisze, moim zdaniem dziecinada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie wkurzyłam wlasnie dzwonilam do swojej gin zeby jej powiedziec ze bede w szpitalu w poniedzialek ale jednak mam nie jechac bo nie ma radiologa jest na urlopie, kurde a mialabym juz to za soba teraz trzeba czekac na nastepny okres i dopiero moge isc kurde no czyli nastepny cykl idzie na straty czy ja kiedys zajde w ta ciaze no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) Giubelli jeśli możesz to zobaz Słońce, pokaze mojej pani ginekolog, na szczęście ona nie należy do tych lekarzy którym nic nie można zasugerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Wszystkim nowym ciężarnym gratuluje!! Stymulowana ze ciebie trzymam kciuki!! Trochę czasu mnie tu nie było, więc mam troche do nadrobienia :) Witam nowe koleżanki :) A teraz mam pytanie do ciężaróweczek i do tych które były w ciąży, jestem obecnie w 19 tygodniu, i już drugi dzień boli mnie coś w górze brzucha,pod piersiami. Ból jest ciągły, tak jakby mi żebra miało rozsadzić, a czasami nawet plecy mnie pobolewają na tej wysokości :( W poniedziałek mam dopiero wizytę u lekarza ( również usg więc może się dowiem co tam we mnie rośnie :P), w związku z tym bólem udałabym się do ogólnego, ale tan nasz lekarz pewne rozłoży ręce i powie że nic nie może zrobić, ani doradzić. Proszę kochane jeśli tak miałyście to pszcie mi szybciutko co to było:) Smerfetka zgadzam się z eską, moim zdaniem też to dziecinada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulisC faktycznie dziwny ten bol ja jestem w 18 tyg pod kobiec teraz i jeszcze z czyms takim sie nie spotkalam moze inne dziewczynki cos wiedza, moze to od zoladka? Kregoslup nerw uciska naprawde nie mam pojecia moze zadzwon do gina jesli bol jest silny ti moze on cos poradzi.. Smerfecia troche przpal wyszedl hihi po co Ci dwa niki? Co Ty tam kombinujesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie tak gadacie tutaj o badaniu nasienia faceta, a ja sie Was pytam czy mozna isc gdziekolwiek, oczywiscie chodzi mi o klinike i zrobic takie cos? Czy trzeba przebyc jakas droge przed tym? Konkretnie chodzi mi o to czy moge isc do kliniki powiedziec ze chcemy zrobic mezowi badanie nasienia i nam zrobia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu to co robisz to twoja sprawa, ale dlaczego nas oszukujesz? Nikt nie broni C***isać na innych tematach, ale po co tu piszesz, że od niego odeszłaś jeśli tego nie zrobiłaś? Nikt by Ci głowy nie urwał, to twoje życie i ty decydujesz co z nim zrobisz. mania-sol ja dzwoniłam do kliniki żeby się umówić. Oni powiedzieli o której mamy byc, nie wiem czy robią tak z marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik_85 dzieki :* nie no tak z marszu to bysmy nie poszli, tylko nie wiedzialam czy trzeba miec jakas najpierw wizyte kontrolna, czy moge sie zapisac od razu ( oczywiscie dostosowac sie do ich terminu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam focha na Smerfetke :/ juz w domku jestem cały dzien mi spamuje co bym nie pisała do was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka pojechała rodzić!!!! Pytam się jej rano "jedziesz dziś rodzić?" a ona idzie w zaparte, że dziś na pewno nie. Przyszła pora obiadu, a ja tu słyszę, że wody odeszły, skurcze co 7 minut. i..... zostanę dziś ciocią:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka juz dawno mi sie nie gralo.. zreszta przypominam sobie ze juz kiedys przypadkowo zalogowalas sie pod tym drugim nickiem, rzekomo ze to byl Twoj stary nick gdzies indziej i urzadzenie zapamietalo nick. Spiewaj nam tu wszystko jak na spowiedzi. Zadna z nas nie lubi jak sie ja oklamuje. -- Dziewczyny, mam tak zje***ny humor po pracy ze plakac mi sie chce... gdyby nie to ze mam umowe na stale to bym w d*pie miala ta robote za ich pol etatu... czlowiek sie stara, na glowie czasem staje, po godzinach nieraz zostaje zeby cos dokonczyc i nie tylko ze wdziecznosci nie ma ale i opierd**la cie jeszcze, zwala wszystko na ciebie i d*pe obrobia ze az boli... dzis doszlam do wniosku ze jestem glupia ze bedac w ciazy nie poszlam od razu na L4 przy takich stresach jakie my tam mamy.. niech juz mi maz robi te dziecko i rzuce im L4, niech sie martwia o swoje, ja juz im w niczym pomagac nie bede, robie to co do mnie nalezy, godzina wybija - dziekuje dowidzenia i ide do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma miejsca w szpitalu, w którym miała rodzić. Wyobrażacie sobie?? Dziewczynie wody odeszły, a szpital NIE MA MIEJSCA, żeby u nich rodziła.!!!!! Co za kraj! Co do Smerfetki, to czy Smerfetka czy Liwia, czy mieszka z facetem, czy nie.... przecież co nam za różnica? Każdy kreuje swój wizerunek tak, jak mu się podoba. Takie są oczywiste prawa internetu. Ale żeby kogoś śledzić na forum i donosić na niego na innych forach....to jest dopiero dziecinada;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj około 12 w nocy poszłam pod prysznic i jak się rozbierałam to zauważyłam że zaczeło ze mnie lecieć jak z zarżniętej swini :( Wyleciałam z łazienki i biegiem na pogotowie. Zbadali mnie ale oznajmili że nikt mi o tej porze USG nie zrobi i dlatego że nie mam żadnych bóli tylko samo krwawienie to odesłali do domu...USG w poniedziałek na 11:40 ang. czasu. Ja poprostu tego nie rozumiem! Jak k***a może nie być dostępu do USG na ostrym dyżurze! Chyba że byłam dla nich za mało potrzebująca i gdybym miała ch*j wie jakie bóle i słaniała się na nogach to wtedy by się ktoś znalazł co by mi mógł zrobić to ****** USG. Słow mi brak! Smerfetka - albo bądź szczera albo daj sobie siana...nie ma sensu ściemniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia moja kuzynka też miała podobny problem i właśnie ze względu na dziecko zdecydowała się wrócić do Polski. Opieka medyczna w Anglii właśnie ma to do siebie, że się nikt człowiekiem w potrzebie nie przejmuje... Trzymaj się kochana:) A mojej Hanki nie chcieli przyjąć na oddział, chcieli ją odesłać do innego szpitala, ale się spięła i zaczęła rodzić:) Teraz już jej nie wyrzucą;) Lada chwila będzie dzidzia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem z wami ale nie mam sily pisac.. po prostu ze swoim sie poklucilam. Albo przejdzie albo koniec ale to nie wazne. Motynka super ze bedzie chlopczyk:* Czytam was na bierzaco kochans moje. Mam duzo roboty. Buziaczki wam sle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie dwa nicki?? Czy wy oszalalyscie?Gdybym chciala dodac sie do innego forum, tematu to pisalabym pod swoim zalogowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×