Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Angelus looo matko... i wstyd mi i glupio i blagam o wybaczenie :-) No przeciez ja o Was wszystkich pamietam :) Bejbe o Tobie tez :-) A niech mi jeszcze ktoras wypomni to z wyrzutow sumienia do konca zycia sie nie wygrzebie ;) Marta wiesz ze sama sie juz pogubilam w liczeniu, az sie zalogowac musialam na forum i sprawdzic ktory to juz cykl ale wydaje mi s ze koncze wlasnie drugi :-) Dobrze godam? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaa88
Dziewczyny, taki wspaniały miałam dzień i się zesrało.... Mój boy wyszukał sobie na wacku jakieś pęcherzyki, jakby malutkie odciski, zaczytał się w necie i stwierdził, że to zmiany grzybiczne:-( stwierdził, że to na pewno jest to i że ja też mogę mieć, no inże musimy się leczyć, a przez najbliższy czas zero przytulanek. Oczywiście powiedziałem, że pójdę do Gina to sprawdzić. Tylko jeśli to prawda??? Nie chcę mieć grzybaaaaa!!!! :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa :* :* :* tyle na dobranoc ci powiem :D a ja ciągle na Ciebie czekam pamiętaj :) aż przyjdziesz ze swoimi 2 krechami :) Jovanka no właśnie nie wiem jak mogłam hehe ja mam co prawda 2 testy ale też co chwilę sprawdzam czy żadna z kreseczek nie znikła :) fajnie że to nie tylko ja tak mam :* na week jestem w pracy więc mi na szczęście szybko zleci a w poniedziałek mam nadzieję że dowiem się o waszych fasolkach :* będę ciągle o was myśleć, trzymać kciuki i dzielic sie z wami fluidkami ciążowymi :D ide spać :) od jakigos czasu nie mam problemów z zasypianiem, nie wiem czy wam mówiłam :* 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
MaćkowaŻono - ja tak czułam, że szykuje mi się ochrzan, tak czułam... A z nerwów i ze strachu tak mi się ręcę trzęsły, że ledwo kompa włączyłam! :P Dziękuję, że o mnie pamiętasz:* Izulinka - no to zazdroszczę, bo ja od początku ciąży mam problemy ze snem. Śpię 4 godziny, potem nie śpię 3-4 i potem jestem nieprzytomna... Dziś to już było przegięcie - obudziłam się o 2:30 (normalka) i zasnęłam... po 8... I dalej nie jestem śpiąca.Ja chcę Relaniuuuuuuuuuuuum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wierzycie jakiejs kretynce, to wybaczcie.Nie widze juz sensu zebym tutaj zagladala. Milo bylo Was poznac Zdrowia dla ciezarowek a calej reszcie zycze dwoch kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hej kobietki,:* mackowa dzieki za pamiec;) ja staranka jakotako przerwalam.. nie licze nie sprawdzam. Co ma byc to bedzie. Po wakacjach ruszamy od nowa pelna geba a raczej piczka:) nie pisze bo w sumie nie mam o czym wam tu smecic;) ale czasem zagladam i czytam;) czekam oczywiscie na nowe fasolki;) Chcialabym do kazdej z was napisac ale musze kiedys odpalic laptopa i wtedy eseja strzele;) przypominajcie sobie od czasu do czasu o mnie:) buziaki dla kazdej!:* Goofcia bedzie dobrze! Nie denerwuj sie! Izulinka jeszcze raz gratuluje!;* Ewelka, angelus, nessaja, giubelli i love ❤️ reszte tez love! ❤️ Dobranoc. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ps! Tez juz umiem robic serca i cfiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY głowy Wam paurywam :) Wczoraj wieczorem, przed spaniem tu byłam i 3 całe strony mam do nadrobienia :) :) Lo matko - to zaczynam :) :) Alaa oby ta podwyższona temp sie utrzymywała i oznaczała.....fasoleczke :) :) A tak wogole to gdzie mierzysz temp??? Bo zanim zaczęłam z Wami pisać to czytałam rożne fora (Wasze wybrałam jako najlepsze :) ) i tam dziewczyny pisały ze jedna mierzy w buzi :) inna normalnie pod pacha :) jeszcze inna w .....piczce :) :) Wiec.....ciezko mi sie zdecydować ktora opcje mam wybrac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ejj a ktora z was wrzucila fotke swoja na gmaila?? Marta?? Fajne wloski! Aa ty masz kolczyka nad ustami czy to pieprzy?? Sexi wyglada!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta trzymam kciuki zeby wyniki armii były wzorowe :) :) Motynka gratuluje synusia :) :) Tatuś pewnie dumny jak paw chodzi :) I sie wcale nie dziwie :) :) Eweelka ale @ nie moze przyjść :) Zapraszalas ja??? Nie, No to jak ma przyjść bez zapowiedzi :) :) Smarfetka weź kurde zrób test juz :) Trzymasz nas w niepewności :) Kicha troche z tym niby drugim forum :( Tzn.to ze na nim piszesz to okay, bo masz do tego prawo :) Mozes na trzech pisać i bedzie okay :) :) Ale jakas taka dziwna sprawa z tym wyszła :( Maćkowa współczuje :( Ja ostatnio chyba z 4 razy próbowałam napisac i ciagle był spam :( W****ilam sie i odpuściłam sobie :( Dopiero wieczorem mi sie udało cos napisac :) Masakra czasami jest z tym forum :( Kurczę Marta moze to fasoleczka tak cmi?? Oby kochana, oby :) Trzymam kciuki :) : Eska szkoda ze musicie znowu czekac :( :( Szkoda ze nie dasz rady zalatwic tego w pon :( Miałabyś juz to z głowy :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorry ze tak dziele ale boje sie ze mi za spam uzna i cała moja poezja pójdzie na marne :) Agniesia dziękujemy Ci za relacje z porodu Twojej szwagierki :) Noni gratuluje Ci ciociu :) Ucaluj mała od nas wszystkich jak wrócą ze szpitala :) :) Nessaja kochana nie smutaj sie i nie przejmuj praca :( Wiem ze ciezko ale Ty z siebie dajesz wszystko a oni tylko czekają na Twój jakis mały błąd :( :( Olej ich ciepłym moczem :) :) A jak teraz bedziesz w ciąży to odrazu na L4 masz isc :) My Ci tutaj rozkazujemy :) Goofcia slonce Ty nasze trzymaj sie !!!!! Ja nie jestem w stanie zrozumieć tej angielskiej służby zdrowia :( Taka tu k***a znieczulica panuje ze sie w głowie nie mieści :( :( Mam nadzieje ze krwawienie ustąpiło??? Napisz nam cos i nie podawaj sie, chocia wiem ze do poniedziałku daleko :( :( Jestesmy z Tobą lalka :) Musi byc dobrze :) Stymulowana i tak cisza na @ ma trwać przez kolejne 9 m-cy :) Rozkazuję to Tobie, Twojej macicy , jajnikom, jajowodom, plemniczkom Twojego meza i komu tam jeszcze trzeba :) :) :) Ma byc fasolka i juz :) W poniedziałek czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to nie @ to fasolka Cie od środka zaczepia i daje Ci do zrozumienia ze jest :) Mackowa ciesze sie ze o mnie pamietalas :) Jako jedyna :) hihihi :) Ja Ciebie te kocham :) Was wszystkie zreszta :) :) A co !!!!! Jak kochać to na całego :) :) Agniesia kurczę mam nadzieje ze to nie bedzie grzybek :( Moze poprostu uczulenie na cos??? Smerfetko nie oburzaj sie :( Wpadła tu jakas laska, połączyła fakty, napisała co myśli a my dopytujemy Ciebie o co chodzi i tyle !!!!!' Rob test i pisz nam dobre wieści :) :) Nie fochaj sie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffff, dałam rade :) A teraz idę spac :) Dziewczyny testować i dawać tu wieści o 2 kreskach :) A ja jednak idę sie jeszcze winka napije :) :) Lepiej mi sie bedzie spalo :) :) Dobrej nocki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Iza85 wiesz co szlam dzis na impreze czulam soe jakoś dziwnie zrobiłam test jedna kreska znów:( woec.mackowa chyba zumba nie przeszkadza. ... a takie sa.prawa internetu ze zdziwie sie jakby smerfetka zaczęła pisac z nowego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa masz racje dlatego ja z nim wczoraj krotko. Widze ze chyba zrozumial co mu przekazalam:D ja juz w pracy od pol godz obijam sie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moje ;* Kobity to nie fasolka bo ja owulacji nie czulam na bank.... A jesli chodzi o fotke to kolczyk :p nie pieprzyk :) Dzis bola mnie ledzwia ;/ sypie sie normalnie nooo.... A jak tam u was ? U mnie tak wieje ze wszystko rozwala ... i w pracy do 15 :/ Milego dnia odezwe sie pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka nie obrażaj się, tylko wyjaśnij z nami sprawę i klikamy dalej:D :) Ej no! Jak mogę mieć grzybicę, skoro nie mam żadnych objawów?!?! Trochę poczytałam o tym i żadnego z objawów u siebie nie obserwowałam. Nic mnie nie boli, nie piecze, nie swędzi, śluz prawidłowy, żadnych niemiłych zapachów. Zamorduję tego mojego chłopa! Całą noc nie spałam, bo się doszukiwałam objawów u siebie, a pewnie się okaże, że ta jego grzybica, to po prostu obtarcie, bo mu się pojawiło po ostatnich intensywnych :D miziankach;) :) Szwagierka chce, żebym przyjechała do szpitala zobaczyć małą:D:D:D Nie mogę się doczekać!!! Miłego dnia dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) [kawiat[Tak czytam wiadomosci wasze z wczoraj wieczora i mase do narobienia ale musze Wam powiedziec ze Wy to Kochane jestescie:) Dawno nie mialam do czynienia z tak fajnym zgranym zespołem ze tak powiem:):) hehe Fajnie ześmy sie tu spotkały i mam nadzieje ze nasz kontakt sie nigdy nie urwie jak juz wszystkie bedą mamuśkami:) hehe ❤️ U mnie objawów totalnie brak, pobolewa mnie po bokach w dole trosinke ale to chyba na @ napewno bo moja temp 36.00 a dziwnie niska a do tego cyckli oklapłe- dorazu czuje ze nici nie trzeba nawet sie zastanawiać-to da sie wyczuć:( ehhhh Moja córcia w nocy dostała 38 stp gorączki biedna zaś ją cos dopadło pewnie z przedszkola jakiś wirus, wiecznie coś mi łapie:( mąż tez przeziebiony, zakatarzony masakra wiecznie cosik:( Pogoda za oknem do bani , leje, wieje, pochmurno chyba cały weekend głowy z domu nie wynurze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Dwa negatywne testy chyba nie mam sie co ludzic chociaz dalej tli sie we mnie iskierka nadziei.na @zadnych objawow.. Stymulowana czekam na wiesci od ciebie jeszze chwilke musimy poczekac ale zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs ******************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Pita82____________32________1s________1dz________@16. 03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz_______@12. 04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane :) Wkleilam tabelke bo jej dawno nie było :) Znalazłam ja na 285 stronie :) :) A wstawiłam tak dla przypomnienia :) No i w związku z tabelka czekamy na Stymilowana, Mackowa, Ale i Pite chyba :) A zaraz za nimi Eweelka i cała reszta :) Czekamy kochane na dobre wieści :) :) Ja sobie jeszcze w łóżku gnije :) ale zaraz na kawke idę :) Miłego dnia moje drogie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MackowaZona;* Ewelka tez uwazam ze fajne z Was babki!! ;-) muah;* Goofcia 3maj sie kochana;* Snerfecia moze faktyycznie ktos chce namieszac tak ze pisz dalej z nami;* ciekawe wogole czy duzo osob czyta nasze forum z ukrycia :D hm ;-))) rany ale u mnie sie dzis pogoda zrabala normalnie wieje leje zimno a bylo juz tak dlugo pieknie i cieploooo ajajajjj a wiecie dziewczynki jutro moje imieninki hihi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia jak nie masz objawów to nie bedzie grzybicy :) Nie zamartwiaj sie :) Eweelka pięknie napisane :) :) Wszystkie mamy nadzieje ze pozostaniemy tutaj :) Chyba ze nam wątek zamkną bo za duzo bedziemy pisały :) hehhehe Alaa i niech ta iskierkę nadal w Tobie jest :) :) @ nie ma, my trzymamy kciuki wiec musi byc dobrze :) :) A mnie od wczoraj gardło boli :( Zawaliło mi je dzisiaj i gadam jak facet :( Momentami nie moge nic powiedziec bo mi głosu brakuje :( Lece na kawe z modafenem, rutinoscorbinem i tabletkami od bólu gardła :) Jeszcze raz miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Was kocham ❤️ Iza uważaj na rutinoscorbin, może nie dotarły do Anglii wieści wiec ostrzegam, ze w obiegu jest partia rutinoscorbin która została wycofana z aptek i nie wolno ich brac!! Nie wiem dokładnie o co chodzi, poszukaj na necie jakieś info co to za partia:) Kurde martwi mnie to ze w ogóle mnie cyce nie bola nic a nic:( Bejbe i mnie taka sama pogoda jak u Ciebie:/ do d... Jadę dzis do mamy na obiad: rolady śląskie kluski klaskie kapusta ahjjj mije ulubione:) Ewelka zdrowka dla małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana właśnie myślałam o Tobie patrze a tu wpis od Ciebie :D ajjj już się nie mogę doczekać u Ciebie tych 2 kreseczek :* wogole też słyszałam właśnie wczoraj od męża że maja wycofywać rutinoscorbin bo coś tam zapaprali czy jakoś tak.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×