Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Trzeba zycia nie miec aby sledzic tych uczestnikow. Zazdrosne k***y z kafe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna sie ostatnio nagonka na Rybinskich zrobila. ze tacy bogaci. i ze mruki. ze sepia na chlopca a drugiego dziecka nie pokazuja. a teraz czytam (troche mnie tu nie bylo) i widze, ze Rybinska sprostowala. mieszkanie niedosc, ze nie ich na wlasnosc, to jeszcze do podzialu. wiec tak naprawde to oni na minusie sa. a co do dzieci, tv pokazuje to co chce, nie pyta uczestnikow o zdanie. zreszta nigdy nie zapomne jak sie prawie posikalam ze smiechu, jak ta ich mala cora podest na balkonie ukladala. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphop4
co do Roksany-przeważnie nazwisko ma się po ojcu-chyba,że on dziecka nie uzna. Rzadko dziecko ma nazwisko tylko po matce-ale się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hedera101 zreszta nigdy nie zapomne jak sie prawie posikalam ze smiechu, jak ta ich mala cora podest na balkonie ukladala. mało ci brakuje do zesikania się ja w tym nic śmiesznego nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, takie juz moje nudne zycie. ciebie pewnie smieszy polski kabaret jako rozrywka dla ubogich intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hedera ty dzifko zamknij mordę. Jesteś plebsem szmato i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hedera a popłakałaś się jak te dzieci na karuzeli się kręciły kaśki i inferno? zapewne łzy się lały strumieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiesz, musialam wypompowywac wode z mieszkania. dyskusja z idiotami nigdy nie miala wiekszego sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hedera ależ ty jesteś głupia więcej nic nie napiszę bo gotowaś się znowu wzruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi się wydaje że ta cała hedera to rybińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hedera zmien sobie leki, zna ktos fajny kawal żeby pokazac hederce z czego ludzie się smieja? Ja pierwsz: -mamo, mamo zrob mi kanapke, -o nie kolego, to ze sypiam z twoim ojcem nie znaczy ze możesz mowic do mnie mamo, -no to jak mam mowic?, - poprostu Ryszrd! Hahahaha…. widzisz teraz durna co to humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...rece opadaja. a teraz jezdzijcie po mnie jak po burej suce, ale ja sie odcinam, szkoda mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź popłacz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie róbcie tu takiego burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burdel puki co hedera robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, smiac się ze dziecko nosi jakies plytki – czekajcie zapytam czy nie wrzuca tego na Demotywach Hedra jednak zwracam honor – to jest tak glupie ze az smieszne. Haha…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gość ze sraczką zabił temat... no bo co tu teraz napisać... ludzie pilnujcie poziomu dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana G
Jestem zakoczona poziomem nienawiści, jaki wy internauci stosujecie wobec uczestników, wierzyć się nie chce, że wysnuwacie jakieś spiskowe teorie, jakieś głupie wnioski, które nic nie wnoszą. Myślicie, że uczestnicy się tym przejmują? Oni taki hejt jak wasz mają gdzieś. Pozdrawiam i udławcie się tą waszą polaczkowatą nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
rece opadaja...... nie ma tu zadnych moderatorow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×