Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość Ewelinka25
margaretka to super wieści :) Widzisz wszstko idzie dobrym torem :) Mnie zaczyna brzuch bolec jak na okres :( xxx Praczeta dziecinka chce Wam moze niespodzianke zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja narazie mam przerwę w staraniach. To znaczy hm nie zabezpieczamy się ale tez jakoś nie liczymy że teraz mam, bądź mogę mieć owulkę. Spontan. Śmierć Mamy mnie przytłoczyła i poprostu dla mnie to jest jeszcze za świeże bym świadomie działa by "robić" maluszka. xxx Pracuję już 3 tydzień - także nieźle jest. Praca mi się podoba, ale jest męcząca bo jednak to jest praca z osobami niepełnosprawnymi. Ale czas szybko leci, uczę się wielu nowych rzeczy np tego: xxx http://i61.tinypic.com/2luq70w.jpg http://i61.tinypic.com/1znbxtw.jpg http://i57.tinypic.com/okdc85.jpg xxx Margaretka - czymam mocno kciuki by Wam się udało. Wkońcu prawie już kwiecień mamy, no i wiosnę. xxx Anulla - czekaj cierpliwie na @ i słuchaj się lekarza. Wiem że 2 miesiące to wieczność ale może warto poczekać. Jeśli chodzi o mnie odłożyłam starania, w maju idę do lekarki więc zobaczymy co powie :) xxx Praczetta - już 22 tydzień? wow ale ten czas leci. Sama jestem ciekawa kto Ci siedzi pod sercem xxx Balbinkowe - daj znać jak będziesz miała wyniki męża ale mam nadzieję że będą w porządku. Pewnie się mąż stresuje :) Pamiętam jak ze swoim jechałam ale było raz dwa. Bo przysięgł sobie że zrobi wszystko by poszło to szybko i sprawnie :) My płaciliśmy 98zł plus posiew. xxx Kinguś - oj samopoczucie mam dużo lepsze, choć chodzę zmęczona :) Który już masz tydzień? xxx Tinka, Chillująca - żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) U mnie ogólnie bez zmian... Cały czas Was podczytuję, ale nie piszę, bo nie mam za bardzo o czym: od @ do @, od jednego usg do drugiego i czas leci. Zeszły cykl miałam pierwszy bez clo, okazało się, że była owu i gin powiedział, że skoro tak to na razie odstawimy i po owu mam brać tylko luteinę. Ale najlepsze w tym wszystkim jest to, jak mój organizm sobie ze mną pogrywa, tzn. jak brałam clo i pregnyl na pękniecie to tylko 1 na 3 cykle miałam owulacyjny, a teraz bez clo i bez zastrzyku bęc owulacja jak trza :p Dziś mam 4 dzień nowego cyklu bez clo, w środę mam zamiar dostać się na usg no i zobaczymy :) X Anulla jesteś super mocna babka, i trzymaj tak dalej :* A jak się czujesz fizycznie? Tzn. czy masz jakieś bóle albo jakoś źle się czujesz? Trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej mogła zacząć się starać, oczywiście owocnie :) X BezchmurneNiebo Ty to dopiero ostatnio przeszłaś... Dobrze, że możesz w pracy zmienić tor myślenia i tak trochę przestawić swój mózg na inne kwestie :) A co do Twojej pracy to też kiedyś chciałam pracować z niepełnosprawnymi umysłowo dziećmi, ale pomyślałam, że na dłuższą metę, to chyba nie dam rady, bo ja wszystko strasznie biorę do siebie i czasem jestem za bardzo empatyczna, a do tego łatwo się wzruszam ;) Mam nadzieję, że z Twoją wątrobą do maja będzie już lepiej. Trzymaj się kochana :* X Margetka no to czekamy na kolejny cud :) Bo ostatnio coś tak mało owocnie u nas na forum :( X Praczetka, no proszę, jeszcze się nie urodził a już rządzi i decyduje :) Kocham takie dzieciaczki ;) Rośnijcie zdrowo :* X No i jak zwykle się rozpisałam :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka - miło że się odezwałaś. Jeśli chodzi o pracę z niepełnosprawnym to wcale tak źle nie jest. Miałam podobne myślenie do Twojego, ale z czasem można wczuć się w rytm i sposób myślenia niepełnosprawnych. Mam akurat 2 osoby na wózku sprawnych intelektualnie aczkolwiek z przykurczem rąk. Jeden mój pupilek jest niewidomy, z różnymi innymi chorobami. Aczkolwiek jak się go zagaduję to daje rady rozmawiać. Niestety minus taki, że musimy przebierać też swoich podopiecznych. Ale pamiętaj Tinka jeśli czujesz że potrzebujesz pracy z dziećmi czy dorosłymi niepełnosprawnym to warto to przemyśleć. Bo ja jako dzieci nie mam bo ma 26 plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście wspaniałe:* dziękuje Wam za wszystkie słowa, rady itp....Tylu wspaniałych kobiet co tu nie ma chyba na żadnym innym forum:):)):) xxxxxxxxxxxxxxxx Ewelinka25- tak wszystko idzie dobrym torem, bo tak jak napisałam dla mnie ten cykl jest już i tak wielkim prezentem ponieważ owulacja była pełna:)nawet jeśli tym razem się nie udało nowy cykl da mi nową nadzieje:) a to już Twój czas na @, że brzuszek boli??:* xxxxxxxxxxxxx BezchmurneNiebo - to na pewno wielkie przeżycie:* trzymaj się kochana dzielnie i wierze, że los wynagrodzi CI stratę dając w zamian nowe życie:** A co do pracy to faktycznie praca z osobami niepełnosprawnymi wymaga wiele sił, ale i też daje wile satysfakcji:)a te cudeńka na zdjęciach są wspaniałe:) dziękuję za kciukaski:) xxxxxx Tinka90 - super, że pomimo odstawienia CLO pojawiła się owulacja:)i oby przyniosło szybko efekty!!!:))hehe no tak...cuda się zdarzają:))może i mnie się przytrafi;P Jutro mam powtórzyć BHCG więc będe wiedzieć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
BezchmurneNiebo fajnie są są tacy ludzie/młode osoby które chcą i pomagają najbardziej skrzywdzonym przez los:) I jeszcze robią to z pasją, brawo, jesteś wielka!:) Tinka90 super że się odzywasz:) Rozumiem Cię , pierwsze cykle starań bywają pełe nadziei, emocji - od @ do @ a po kilku miesiącach niepowodzeń zwyczajnie przechodzi to w rutynę i nawet pisać się nie chce... Ważne że po odstawieniu clo występuje u Ciebie owulacja, trzymam kciuki żebyś już latem chodziła z dużym brzuszkiem:) A powiedz czy bez clo nie masz dłuższych cykli? Lepiej się czujesz po odstawieniu clo? margetka88 to jest nadzieja:) Pamiętaj z dystansem, jeszcze pędzie dużo czasu na to żeby się cieszyć;) Trzymam kciuki żeby jutrzejsza beta była wysssssssssssssoka!:) Wczoraj się Wam tak żaliłam że nie mam jeszcze @ i wieczorem przyszła, pierwsza od zabiegu:) Super, na szczęście czuję się dobrze, nie bolesna, na razie bez proszków, także dobrze jest:) Dodam jeszcze że wracając wczoraj z pracy widziałam dwa lecące bociany (pierwsze w tym roku i w końcu lecące!!!) , także odczytuje to jako dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Margaretka musisz wierzyc, że będzie dobrze :) Na święta będzie ekstra duży prezent :) Wiesz co no prawidłowo powinnam dostać sobota/ niedziela, ale po hsg słyszałm, ze może przyjść i wcześniej. Zobaczymy jak to wyjdzie :) xxx Tinka jak zobaczyłam po raz pierwszy lecace bociany to bardzo dobry znak :) ostatnio wlasnie kolezanka mi mowila, ze obym zobaczyla jako pierwszego bociana lecacego :) Takze wszystko przed Toba :) Wiosna wszystko sie obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla85- non to rewelacja, że @przyszła:))i że jest do zniesienia:* Oby te dwa boćki przyniosły szczęście:*** xxxxxxxx Ewelinka25 - to może faktycznie jest już @ tuż tuż:) xxxxxxxxxx Moje kochane kobietki.....powtórzyłam dziś betkę.....i jest POZYTWNY WYNIK 11,5 :))) według opisu jest to pierwszy tydzień, więc nie ukrywam, że bardzooo ale to bardzo się cieszę:) wiem, że jeszcze może za wcześnie na radość, bo rożne rzeczy mogą się przydarzyć ale w końcu udało się zaskoczyć i nie umiem się nie cieszyć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Margetka super, gratuluję :) teraz dużo odpoczywaj :) X Bezchmurne u mnie leci 19tydzień ;) X Anulla cieszę się, że @ przyszła i łagodnie ją przechodzisz :) w końcu będziecie mogli działać ;) X Miłego weekendu życzę wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla ostatni cykl mi się co prawda troszkę wydłużyły, ale nie dużo, jakieś 2 czy 3 dni, zobaczymy co będzie teraz... :) Bez clo czuję się lepiej, ale przez luteinę jestem straaasznie senna. Świetnie ujęłaś to, jak podchodzę do starań- rutyna. Jest dokładnie tak, jak napisałaś :) No i super, że pierwsza @ już przyszła, znowu będziemy szły prawie równo ;) X Margetka wiedziałam, że się tym razem udało :D Teraz już musi być wszystko dobrze, nie ma innej opcji. Gratuluje pięknej betki Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Margaretka gratuluję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo kochane:):*ale szczerze martwię się troszkę bo beta jest niziutka:(wiem, że oznacza ciąże ale jendak.... kontaktowałam się z ginem i muszę znowu w poniedziałek powtórzyć...ehhh szczerze strasznie to wszystko przeżywam:( po prostu się boje :( staram się podejść do wszystkiego ze spokojem ale kiedy jest tak blisko po prostu nie potrafię:( znowu kolejne oczekiwania na wynik;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margetka Kochana może i się nie znam, ale wydaje mi się, że jak na pierwsze dni ciąży to ta beta całkiem przyzwoita :) A kolejną trzeba zrobić pewnie po to, żeby się przekonać czy się podwaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka90- słoneczka ja już sama nie wiem...też nie jestem zbyt w tej kwestii obeznana ponieważ pierwszy raz w życiu wyszedł mi pozytywny wynik betki. Jutro powtarzam więc wynik będę miała ok godz.20-21. Jeśli betka znów urośnie będę się cieszyć:)choć nadal jestem przed terminem @ jakieś kila dobrych dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka wierzylam w Ciebie. Wytrzymaj do jutra. To musi być wspaniałe uczucie zobaczyć taka bete a jednocześnie strach przed kolejną. Sciskam mocno i proszę zaraź mnie bo jutro jadę na ocenę i na badanie męża. xxxxxx bezchmurneniebo łącze się Wami w żałobie po stracie mamy. Jak dowiedzialam się co spotkało Was to zaczęłam bardziej troszczyć się o moja teściową która jest mi bardzo bliska oraz zwiekszylam ilość kontaktów z moja mamą gdzie ciężko nam się dogadywac :( xxxxxx Brzuszkowe niech maluchy zdrowo rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Margetka jak Ty jesteś jeszcze przed terminem @ to normalne, że beta jest taka niska. Najważniejszy jest odpowiedni wzrost, czyli 66% w ciągu 48h. Spokojnie będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinkowe - przesłałam Ci kochana całą pozytywną energię i czekam na informacje od Ciebie jak poszło?:) Ściskam mocno:* Ja bardzo się ucieszyłam jak Pani z laboratorium podała mi wynik, oczywiście się popłakałam z radości, że w końcu się coś ruszyło:)później jak pozytywne emocje opadły zaczęłam się stresować, że to taki malutki wynik itp....mam tylko nadzieje, że jeśli dziś wszystko okaże się dobrze to to zdenerwowanie minie, bo w takim stresie nie wyobrażam sobie żyć kolejnych tygodni...chyba dopóki nie zobaczę bijącego serduszka te nerwy będą mi towarzyszyć:( xxxxxxxxxxx Kinguś89 - dziękuję, bo mnie troszkę uspokoiłaś:) tak jak pisał nie mam doświadczenia w betce:)dlatego ten wynik troszkę mnie zaniepokoił:) ale zobaczymy jak to dziś będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzisiejsza betka to 28.1, ale jakoś nie mogę pozbyć się strachu, że to wciąż za malutko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Margetka według moich obliczeń przyrost jest prawidłowy :) a więc nie martw się, bo stres źle wpływa na fasolkę. Daj jej czas na dobre zagnieżdżenie się i powtórz betę za jakiś tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, coś ucichło na forum u mnie okej wszystko, wczoraj miałam wizytę. U mnie 18t, prawdopodobnie synuś :) x Kingus, znasz juz plec ? udzielasz sie na jakims forum ciążowym ? jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweinak25
Margaretka widzissz jak łądnie rośnie :) Bete zrobilas wczesnie i dlatego jest moze nizsza :) ale przyrasta, wiec jest wszystko wporzadku :) Teraz rosnij zdrowo :) xxxx Krystynka gratuluje synka :) xxx Mój cykl po hsg sie nie udal, wczoraj dostalam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porażka ale chyba wpadl w rutyne. Nie zalamalam się jak ostatnio. Bardziej przejelam się badaniem męża. Tak więc clo 2x1 nie dało rady i za tydzień druga ocena i jeśli dalej nic to zmiana leku ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
margetka88 a który u Ciebie dzień cyklu? Może owulacja Ci się przesunęła i była późno stąd też mała beta.. ja jak robiłam w 5 tyg. i 2 dniu to była beta 870. Ważne że u Ciebie rośnie:) <><><><> Tinka90 ale nie poddajemy się , czy podchodzimy bardziej emocjonalnie czy mniej emocjonalnie do starań - próbujemy! U mnie też jest w kratkę, po tym poronieniu to już w ogóle tak pesymistycznie patrzę na to wszystko, boję się żeby nie powtórzyła się sytuacja, i tego czy starać się z clo... czy może spróbować bez wspomagaczy...:/ tłumacze sobie żeby podejść do tego na luzie i nie myśleć... ale wiadomo - to nie takie łatwe. <><><> Gratuluję synka, niech zdrowo rośnie:) i mamusia dużo wypoczywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Hej, a u mnie nadal bez zmian, już przestałam liczyć a będzie to 53 dc @ brak i nie zanosi się żeby się pojawił:( biorę duphaston 2x1 i czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Margaretka - Gratuluję, jest nieźle, beta przyrosto prawidłowo więc coś na rzeczy jest :) xxx Krystynka - gratuluję Synka. Coś ostatnio nam się kontakt urwał :( ale niestety praca robi swoje. W czwartek mam w pracy jajeczko hehe a w piątek mam wolne więc nadrobię wszystko :) xxx Iva - będzie dobrze, czekaj cierpliwie, bierzesz duphaston więc napewno wywoła wcześniej czy później @ xxx Ewelinka - przykro mi, że ta franca @ przyszła, ale jak ja to mówię na każdą przyjdzie pora. xxx Ja dziś mam 12dc, jak nigdy nie miałam śluzu to tak od 2 dni mam mokro. Na dodatek czuję wiecznie zmęczenie, jestem osłabiona. Wczoraj miałam taki ból głowy że jak wracałam z pracy to prawie płakałam. Niestety testy owulacyjne są negatywne. Odkąd je robię ani razu nie miałam pozytywnego testu. A owulację miałam stwierdzoną więc nie wiem. xxx Ostatnio na monitoringu - testy owulacyjne negatywne, brak podwyższonej temperatury a tu lekarka na usg mówi że owulacja była bo jest ciałko żółte, więc trochę nie hallo :) xxx Miłego wieczorku wam kochane życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iva duphaston bierzesz na wywołanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś89- po konsultacji z ginem uspokoiłam się troszeczkę:) powiedział, że betka jest prawidłowa jak na termin @ (wykonywałam ją nawet przed terminem) i że juz teraz można mówić spokojnie że jestem w ciąży:) właśnie za tydzień mam powtórzyć betkę:) xxxxxxxx Eweinak25- :) rośnie ale jakbym mogła to bym codziennie powtarzała badanie:P:P i sprawdzała przyrost:P xxxxxx krystyna26 - gratuluje synusia:) xxxxxxxxxxxxx anulla85 - to był 32 dzień cyklu , ale moje cykle nigdy nie wynosiły 28 dni, regularne też nie były ostatnie miesiące to 33-35 dni. Owulacja była bardzo późno bo jakoś po 18 marca więc ok 20 dc , nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia:)także to bardzo wcześniutka ciąża xxxxxxxx BezchmurneNiebo - dziękuję bardzo:) kochana ja też według testów owulacyjnych nie miałam owulacji a jakoś się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Margaretka - to oficjalnie już można gratulować :) super że Ci się udało teraz dbaj o siebie. xxx Spontan, raz jeszcze spontan. Jak postawimy na luz to będzie dobrze :) xxx Uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Krystynka gratuluję synusia ;) cieszę się, że wszystko dobrze :) Ja już pisałam, że u mnie też synek będzie ;) dzisiaj wizyta to się okaże czy siusiaczek nadal jest :D tak jestem na forum mamazone ;) X Ewelinka przykro mi :( ale nowy cykl nowe szanse ;) X Balbinkowe trzymam kciuki, żeby w końcu zadziałało clo :) X Iva jak bierzesz dupka to na pewno @ przyjdzie, spokojnie. X Bezchmurne słyszałam, że te testy owulacyjne nie na wszystkich działają.. Znajoma też robiła i ciągle negatywy, a tu test ciążowy pozytyw ;) a więc nie przejmuj się tymi testami tylko na żywioł ;) X Margetka a mówiłam ;) teraz odpoczywaj i relaksuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Margetka gratuluję:) to super że ci się udało, napewno będzie wszystko ok. A u mnie coś dzisiaj boli mnie lekko brzuch, więc @ pewnie się pojawi.. Do gościa Duphaston dostałam na wywołanie okresu, dziś biorę 9 dzień podwójną dawkę leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×