Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Justin patrze na twoja stopke i Ty będziesz już chyba w 16tc tak?Tylko ze od 16tc tworzy się już łożysko wiec czemu piszesz ze kosmówka się odkleiła? x A ja walcze z moimi dolegliwościami jak mogę ale niestety żołądek napierdala codziennie a w dodatku doszły mi bóle krzyżowe i chwilami nie wiem co mam ze sobą zrobić kiedy jedno i drugie boli....tak strasznie się ciesze ze jestem w ciąży ale chwilami rycze z bólu....a wiem ze będzie gorzej jeśli chodzi o kręgosłup.Gdyby się dało spalabym na stojąco bo wtedy plecy mniej bolą. x słodkich snów dla Wszystkich,paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula to 14tc z usg. I lekark sama byla zdziwiona ze teraz to sie dzieje bo przewaznie jest wczesniej... ale coz ... nie moze byc zawsze rozowo... byle wytrzymac jeszcze choc 22 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby :))) musi byc w koncu dobrze:)) fajnie dziewczyny ze wam sie udalo w koncu kazda z nas zadluguje na odrobine szvzescia:***slodkich. snow juttro mam 8rano usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
dziewczyny jak to jest z nospa.mozna brac bez przeszkod, jest bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha: nospa jed wskazana w poczatkowym okresie ciazy, ze wzgledu na to ze jest rozkurczowa nie powinno sie jej stosowac pod koniec ciazy ... jezeli nie masz problemow z wczesnym skracaniem szyjki i rozwarciem to mozna brac... tak mi mowili rok temu jak bylam w szpitalu i zaczela mi sie skracac szyjka a ja jeszcze w domu wzielam dwie nospy na zatrzymanie skurczy... i niestety zrobilo sie rozwarcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna mam nadzieje , że uda wam sie in vitro trzymam kiuki ;-) Madziula wow juz 14 tydzień ja nie mogę ale leci !! Justin leż, uważaj na siebie i dzidzi ! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
justin1234 dzieki za rade wzielam dzis jedna nospe ale suma sumaru zdecydowalam sie na magnez.podobno kobieta w ciazy ma brac 300mg magnezu ja sprawdzilam swoj suplement dla kobiet w ciazy i tam jest tylko 150mg wiec bede brac dodatkowo te 150mg. gosc powodzenia dzis zycze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jaką grupę cytologii miałyscie przed ivf? Bo ja mam 2 ze stanem zapalanym i lekarz stwierdził, że leczenie wdrożymy dopiero po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc: dziwi mnie to ze bedzie cie leczyc po zabiegu... u mnie zawsze lekarz powtarzal zeby zrobic badania na tyle wczesniej zeby w razie infekcji zdazyc przeleczyc... a robilas wymaz z pochwy z andiogramem? Na nim dokladnie wychodzi jaki grzyb, bakteria i od razu podaje sie odpowiednie leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny -dziękuję za odpowiedzi, robiłam wymaz i nie było żadnej bakterii ani grzybów, z cytologii wyszła grupa 2 (może dlatego, że mam nadżerkę, żaden lekarz nie kazał mi jej usuwać przed porodem..) bez zmian nowotworowych i lekarz stwierdził, że to nie przeszkoda do ivf.. nie wiem już, co myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ktoś mi kiedyś mówił,że mając bakterie w moczu można poronić... to prawda? wiecie coś na ten temat? to jest aż tak niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Zadko zagladam bo czasu brak. xx Lunka, tak jechalismy autem. Karmilam Incie jak sama sie przebudzala, nie wybudzalam jej specjalnie. Przesypiala mi 4-5 godz ciagiem, karmilam ja wtedy piersia i po odbiciu kladlam ja na jakies pol godzinki na kolanach zeby troche sie rozprostowala (oczywiscie od razu po jedzeniu zasypiala) Pod koniec podrozy jakies 150km marudzila i zasypiala na zmiane,ale ile to mozna spac :) Balam sie tej podrozy, ale spisala sie na medal. Teraz wracamy samolotem bo maz moj wraca juz za tydzien a ja zostaje jeszcze. xx Kolki ma zadko ale bywaja, tez serce mi peka. Daje jej wtedy kropelki bobotic i espumisan, klade na przewijaku i robie nozkami "rowerek" uspokaja sie wtedy i widac ze przynosi jej to ulge. xx Juz jestesmy po chrzcinach i mam wrazenie,ze jest duzo spokojniejsza, wogole z dnia na dzien widac postepy i skoki rozwojowe. Usmiecha sie szeroko, sledzi wzrokiem jak ktos chodzi, interesuje sie przedmiotami, coraz bardziej podnosi glowke i duzo gada :) Kryzys juz minal i jest coraz cudowniej. :) Zdarza sie, ze spi mi juz od 21-22 do 3-4 i po jedzeniu zasypia do 6-7 zje, troche sie powierci i dalej zasypia do 9. xx Mi kiedy kolejne podejscie?? Trzymam kciuki xx Aneczko kochana co u Ciebie? xx Madziula jak sie czujesz? xx Justin jak u Ciebie? xx Miki jak synus? Pozdrawiam Was wszystkie goraco i mocno trzymam kciuki za kazda z Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Dziewczyny czy mogę się dołączyć? to ja ostatnio pisałam jako gość. Przygotowuję się do ivf, biore gonapeptyl i fostimon. z wymazu nie wyszła mi żadna bakteria itp. a mimo to mam 2 grupę cytologii. Myślicie, że nadżerka może mieć wpływ na ivf, albo na donoszenie ciąży? Lekarz twierdzi, że ten wynik cytologii nie jest zły. Gdy chciałam wymrozić nadżerkę to żaden z 4 lekarzy u których byłam nie chciał, bo twierdził, że przed porodem się tego nie robi... Pozdrawiam Was serdecznie 🌼 udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita witaj oczywiście , ze możesz doąłczyć ;-) Nielotku super to wszystko wygląda ;-) Jak opisujesz Wasza niunia napewno jest cudowna !! Kochana jutro jadę na 2 usg i się może dowiem co i jak ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, sorki ze tak mało pisuję, ale znowu mam problemy z netem no i synek też zajmuje czas :) Karolek ma się dobrze, coraz wiecej rozumie z otaczającego go swiata, uśmiecha sie już do nas, czasem sobie "pogadamy" w jego języku ;) jest bardzo spokojny, a płacze tylko jak go boli brzuszek albo jest głodny, bo ma straszy apetyt. Narazie obeszło się bez kolek i oby tak zostało. Nocki tez fajnie przesypia, je o 23, a potem o 4 rano, dojada o 7 i śpi do 10 albo i 11 rano ;) Od dwóch dni podaje mu tez herbatkę koperkową przez te upały (ta pogoda mnie wykonczy :() Bardzo lubi spać na brzuszku, trochę się tego boje, szczególnie w nocy, ale narazie dajemy radę. Xx Nielotku i Lunkade pozdrawiam was mamuśki i duży buziak ;) Xx Aneczka, Madziula, Mi, kikulec, justin dla was tez po buziaku. Xx Jak ten czas szybko leci, jeszcze pare dni i Karolek skończy 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justin mam nadzieje ze szybko wszystko sie poprawi:) x Madziula wspolczuje ci ze do tego wszystkiego masz te straszne problemy z zoladkiem, to na pewno nie jest fajne kurcze oby szybko i bezbolesnie ci ta ciaza zleciala:)!!!! x nielotol wielki buziak dla kruszynki!! x Ritka witamy. x Dziewczyny dzisiaj bylam na spotkaniu z polozna i jak to w uk wszystko poszlo szybko, jak sie czujesz, jakies pytania?? Do zobaczenia za 12 tygodni. Kurde zadnych polecen wskazowek nic. Zelazo, cisnienie i cala reszta jest ok tylko okazalo sie ze mam grupe krwi ujemna:/ W 28 tygodniu mam dostac szczepionke w razie gdybym chciala dziecko w przyszlosci . Slyszalyscie cos o tym jak grupa krwi jest ujemna??? A poza tym u nas goraco i boli mnie glowa od tego juz..... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! Witaj Ritka7! Jeśli chodzi o cytologie to odkąd pamiętam ja zawsze miałam 2 grupe i żaden lekarz nie robił z tego problemu.Normalnie ivf się odbyło bez przeszkód. x Nielotek,Miki super ze dzieciaczki ładnie rosna i nie sprawiają większych kłopotów,oby tak zawsze było.pozdrowienia dla Was i maluszków :-) x A ja postanowiłam ze zrobie cos w końcu ze swoim wyglądem i pójde do fryzjera zafarbować i podciać włosy bo już ponad pół roku nie byłam i nie dawałam sobie z nimi rady.M mnie zawiózł pod same drzwi,wszystko było dobrze,czułam się tez dobrze,kiedy tylko wyszłam za drzwi(już po wizycie),zrobiło mi się slabo,zakręciło w glowie i spadłam ze schodów,ocknęłam się dopiero na dole.Oczywiscie wpadłam w panike,ręcę mi się trzęsły i jak tylko M po mnie przyjechał,od razu pojechaliśmy do szpitala sprawdzić czy z dzieckiem wszystko ok.Na szczęście nic się nie stało,zadne krwawienie nie wystąpiło i widziałam na usg ze maluszek się rusza wiec się uspokoiłam.Lekarka powiedziała ze nie mogę sama nigdzie chodzic na taki upał,bo przez leżenie jestem oslabiona.Ale się strachu najadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula kobieto ale nam tu stracha narobilas!!!!! Najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze. Nowa fryzura podoba sie??? Ja tez cos musze zrobic z soba w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula kochana nie rób tak więcej !!Włosy i resztę na chrzest sobie zrobisz ;-) Miki super , maluszek szybko rośnie a tak niedawno rodzilaś ;-)Czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
izabelka no widzisz jak to jest z ta brytyjska sluzba zdrowia,olewka ale najwazniejsze ze wszystko ok.co do tego ujemnej krwi to pewno chodzi o ze masz tak jak RH- przy pierwszym dziecku podobno nie ma problemow ale przy drugim juz tak.jeszcze dochodzi do tego fakt ze moj m ma RH+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
madziula30 kurde to sie porobilo faktycznie sama nie chodz nigdzie dobrze ze nic wam nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba_sza - przykro mi, ze sie nie udało. Znam ten ból:( Wypłacz się i wracaj do walki:) I odpocznij w Chorwacji:) Kikulec, widzę, że lubisz tak jak ja, poszaleć na rowerze, żeby nie myśleć o problemach. Zazdroszczę Parku Mużakowskiego, jakiś czas temu trochę o nim czytałam i chętnie zabrałabym tam nasze rowery. Podobno to bardzo ładny i dość pomijany przez wielu turystów zakątek.Swoją drogą, jeśli moja ciąża się potwierdzi, to zamierzam dr zapytać o możliwość jazdy rowerem i jakie są ryzyka, bo ja ich nie widzę. Życzę Ci udanego odpoczynku nad morzem i powrotu z pełną energią po mrozaczki:) M1, powodzenia na usg. Fajnie, że się nie poddajesz i wracasz:) Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka mam jeszcze 4 mrozaczki więc walczę dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki nieboj sie,tu w Belgii jest przekonanie ze dzidzia powinna spac na brzuszku ze tak jest zdrowiej i bezpieczniej dlaczego? Niewiem ale spotkalam sie z tym przekonaniem pare razy-hmmm dopytam jak nadazy sie okazja Izabelka ja tez mam ujemna i cos kiedys lekarz wspominal to chyba chodzi oto zeby niewystapil konflikt .Nastepna nowa rzecz poszperam i poszukam. Madzila az mnie w klatce scisnelo jak twoj post czytalam.Ty lepiej siec w domu i bez asysty ani kroka za prog. Nielotku co umnie chodze na badania tam gdzie mnie wysylaja i grzecznie slucham co mam robic. Niemysle co bedzie, mam nadzieje ze bedzie dobrze a jak niejest mi pisane byc mama to trudno-kiedys sobie tego niewyobrazalam dzisdopuszczam taka mysl i przyznam ze coraz czesciej ona wraca. No ale mam 3 babelki na zimowisku wiec pewnie we wrzesniu zabiore je do domu i moze sie u nas zadomowia i zostana z nami.... Rita witaj Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Dziewczyny dziękuję za miłe przyjęcie. Gratuluję tym, którym się udało. Ja jestem na etapie stymulacji, ale będę mieć mało komórek bo mam niskie amh... Madziula - dzia za odpis. miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritko zyczę Ci aby stymulacji szybko przebiegła i aby się udało ;-) A to Twoje I in vitro ? Gdzie się leczysz? Dla wszystkich życzę miłego dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nielot miki super czyta sie wasze wpisy o maluszkach, mam nadzieje ze kiedys tez bedzie mi to dane tak popisac. wczoraj byłam na kroitr. i zabralam 2 mrozaczki ze sobą, ale ma doła bo zaraz po podaniu tak mnie pecherz przycisnął ze polecialam do toalety, nie moglam juz wytrzymac. Iteraz mam wielki zal do siebie. czujje ze juz wynik jest przesadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
emilik dlaczego wynik ma byc przesadzony ,to ze poszlas zrobic siku nie oznacza ze stracilas embrionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik, ja też się zastanawiałam czy aby nie powiodło się bo za szybko poszłam do toalety. Może nie tyle mogłam je wysikać, co po prostu nie zdążyły się ułożyć. W końcu po coś każą leżeć chwilę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×