Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mnie też dobija to ,czekanie , objawy mam @ , ale cicha nadzieja zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane znowu porażka zreszta i tak wiedziałam ;-) Jakoś mi już wszystko jedno ! Dzięki za kciuki, w sumie to się już do tego przyzwyczaiłam i nawet płakać mi się bardzo nie chce. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tak ja podchodzilam juz 3 razy i zostal mi juz jede 5 dniowy mrozak . Jestesmu juz rzeczywiscie weteranki ale mam nadzieje i ogromnie w to wierz ze juz niedlugo nadejdzie nasz czas, oby twoj juz dzisiaj, trzymak\j sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jestem z toba myslami wyplacz sie to pomaga , wiem jak boli trzecia porazka dopiero co to przezylam trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik nawet mi się już płakać nie chce, denerwuje mnie już to wszystko to ciągłe jeżdzenie wydawanie kasy w błoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, tak strasznie mi przkro. Naprawdę bardzo wierzyłam, że nam obu się uda. Kurcze no. U mnie niby formalność ale jednak jakaś obawa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec jak ma sie udać to sie uda za 1 czy 2 a jak nie to się nie uda wogóle chyba, coś jest nie tak i tyle. Skazana jestem chyba na bezdzietność. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Mi placz faktycznie pomaga tak naprawde nic nie daje ale jakos lzej sie robi przykro mi bardzo sciskam :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam własnie do lekarza mam się zjawić do 4 dc, i moje 2 ostatnie zarodki mają potrzymać do 5 dnia bo mrozone były 3 dniowe. Jeśli nie dojdą do stadium blastocytów to nie będzie krio. Jak coś to może na dofinansowanie się załapię. Pozdrawiam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1 do trzech razy sztuka. Czas pokaże, ale musisz być dobrej myśli, wiem ze łatwo sie mówi, ale być dzielna!!! Powodzenia Ci życzę z całego SERCA! Niech Bóg będzie z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z mrozaczkow było 3 i zostal 4 bąbelek i dlatego do trzech razy sztuka a za 4 nauka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1 bardzo mi przykro , będzie dobrze kochana pamiętaj że cuda się zdarzają ,przytulam Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Powiem Wam kochane, ze przeczuwałam ze sie nie udało bo od piatku juz mialam objawy @. Nio powinni zawsze do 5 doby hodowac jak pisała Gerwazy zeby sprawdzic czy dojdą do odpowiedniego stadium . Gerwazy a co u Ciebie? Zapomniałas o nas? Emilik jak wymyślisz jeszcze co można zrobić to mi napisz bo ja juz nie mam pomyslu, ale dobrze ze jesien i zima to bede leniuchowala . A ty masz juz @ Emilik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, napewno wykorzystasz swoje mrozaczki i co do tego nie ma wątpliwości. Nie wierzę w to, że może się nie udawać w nieskończoność. Zobaczysz i dla Ciebie kiedyś zaświeci słońce :) Trzymaj się kochana. Kibicuję Ci strasznie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Mi1 bardzo mi przykro :( Kikulecjutro twoj wielki dzien;) Ja mialam wczoraj straszna noc,w zasadzie to juz od 6 wieczorem bolaly mnie plecy ale tak na powaznie to bol dal znac o 2 w nocy.cala prawa strona krzyza strasznie mnie bolala,taki bol promieniujacy masakra.dzis juz jest lepiej ale wczoraj niezle sie wystraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 strasznie mi przykro..wiem pewnie już masz dość tego współczucia i pocieszania ale to boli kiedy tyle razy próbujesz i się nie udaje.Tak mi Cię żal,nawet nie wiesz jak mi smutno ze się nie udało.Moze faktycznie lepiej będzie poczekać do 5tej doby kolejnym razem i wtedy zrobić transfer.Trzymam mocno za Ciebie kciuki,nie trać nadziei kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siggy
Mi1 tak mi przykro:(Wierze,ze następny cykl będzie Twój.Nie znamy się bo nie udzielam się tutaj z racji samych porażek i mojego wielce zaawansowanego wieku ale wiedz,ze bardzo Ciebie lubie i uwielbiam Twój znak rozpoznawczy czyli NIO:DTrzymaj się cieplutko i uszka do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak bardzo mi przykro, ja odpadłam pierwsza i małam nadzieje ze moze tylko mi sie nieudało z naszej trojki , a tu Kikulec ogromnym zwyciesca . Ja mysle ze cos musi byc z nami nie tak jakos niechce mi sie wierzyc ze jeszcze moze mi sie udac. Kochana trzymaj sie i tule cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za słowa otuchy dlamnie 2 tyg temu przepraszam ze sie nieodzywalam ale brak siły wiary i ogromny zal ogarnely moje serce. Ciesze ze chociaz czesci z nas sie udaje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko i tak jesteś silna kochana dużo już przeszłaś, ja też twierdzę, ze coś jest nie tak skoro sie nie udaje. A robiłaś badana genetyczne, bo ja sie zastanawiam,bo moze wogole to nie ma sensu, jak coś nie tak. A bedziecie cos dalej działać. Dzieki dziewczyny za pocieszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1 - tak bardzo mi przykro...ale ktoregos pieknego dnia zaswieci slonce,zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,mam pytanko brałyście może fragmin?? Podaje się tak samo?Jakoś mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, Fragmin to przeciwzakrzepowe. Bierzesz je podskórnie. Ja też biorę ale Clexane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, Aneczko nie traćcie wiary. Wydaje mi się, że najgorsze to stracić nadzieję. Wiem, że to takie gadanie, ale też przeszłam porażkę i wiem jak to jest. xxxx Teraz to dopiero schizuję. Czekam na każdy kłujący ból, byleby wiedzieć, że jest ok. Bosze jakie to nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1 bardzo mi przykro, ale masz mrozaczka więc walcz dalej! x Aneczko wracasz do nas z nowymi siłami? Próbujecie jesczez raz? Bardzo Wam kibicuję. x Kikulec nie mam kompletnie żadnych objawów, może troszeczkę obolałe piersi ale to tylko jak ucisne. Luteiny już nie biore a mimo to mam sporo śluzu, białawo- żółtego. Boję sie czy to nie infekcja. Przed punkcją brałam antybiotyk bo w wymazie znaleziono u mnie 7 komórek chlamydii (infekcja jest podobno powyżej 10 komórek). Tym sie trochę stresuję. No i lenia mam strasznego :-) x Iwka czy Ty już jesteś po genetycznym usg? Już wiesz czy będzie chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×