Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

kikulec mnie też zawsze brzuch bolał na @ teraz tez mnie bolał i zobacz niespodzianka tak samo będzie u Ciebie :) Ja teraz doszukuje się objawów, na początku chciało mi się cały czas spać i bolał brzuch, a teraz czasem coś zakuje i drażnią mnie zapachy ,ale chciałabym więcej byłabym spokojniejsza że wszystko jest w porządku , strasznie się stresuje czy na następnej wizycie będzie biło serduszko już dwa razy miałam rozczarowanie . Teraz marze aby wszystko było w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kikulec mi nie kazał robić progesteronu, tylko bete . A Ty dziś robiłas? Ciekawe jaki wynik. Ja to wogóle musze 30 km na każde badanie, więc pojadę w poniedziałek. Ja też już mam objawy @, piersi mnie pieką jak zawsze przed @. Jeszcze kukulec się nastresujemy do poniedziałku, chociaż ty juz po progesteronie bedziesz coś wiedziała. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, ja robiłam, jutro po 10 mogę dzwonić. Dryndnę jak wrócę z grzybków :) Ale chyba wolałabym nie wiedzieć, bo czasem będzie nie tak i już odbierze nadzieję. I tak źle i tak niedobrze. A czy luteina i d*phaston mają wpływ na wynik progesteronu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec trzymam kciuki ania;-) Pisz co i jak jutro ! Życzę milego grzybobrania! Miłej nocki dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik życzę aby ten ostatni mrozaczek był tym szczęśliwym!!! Dziewczyny maja racje, odpocząć psychicznie trzeba a potem do walki. Wszystkie jestesmy silne!!!!!!!!!!!!! x Kikulec pamiętaj, że każda dziewczyna ma inne objawy, nie wmawiaj sobie tego najgorszego!!! Ja tez miałam wszystkie typowe dla mnie objawy na @.... x Madziula najwazniejsze że z dzidzia wszystko dobrze:) Ale ten czas leci co??? My wracamy na usg w piatek oby tym razem mały pokazał buzie i zeby serduszko udało się zbadac. Jednak zdecydowałam się na poduszke, myślałam na poczatku że w sumie dam rade bez niej, ale jednak nie, Czekam na przesyłke mam nadzieje, że w tym tygodniu przyjdzie. Pytałaś wcześniej czy mam jeszcze te kłucia w pochwie (nie pamietam czy Ci odpisałam) od czasu do czasu mam, tydzien temu byłam na wizycie u jakiejs pani dr (chcieli mnie zobaczyc bo to ciaza z icsi) i mowie jej ze mam upławy i czasem zaboli mnie ale ona stwierdziła że w ciazy tak jest, oddałam mocz do badania i w razie jakby coś było nie tak to będą dzwonic do mnie. Wczoraj i dzisiaj troche się zdenerwowałam bo miałam wrażenie że czułam małego bardzo bardzo nisko kilka takich kopniaków mi dał, ale gdzieś wyczytałam na necie że to może być czkawka?! Nie wiem czy to prawda, w piatek sie zapytam. A jak u Ciebie, jak mdłości i refluks??? Juz lepiej?? Buziaki x m84 będzie piękne serduszko:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do doświadczonych koleżanek :) W 16dc dostałam Diphereline- za kilka dni mam zacząć brać Gonal f...Czy do tego czasu powinna wystąpić miesiączka? Co jeśli się nie pojawi? Zła jestem bo nie poinformowano mnie o tak ważnej sprawie a nie chcę czegoś zrobić źle np. brać leków jak może nie powinnam do czasu wystąpienia @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Powtarzałam dziś HCG. Wynik to 1435 a dziś mam 20 dpt. W piatek wynik wynosił 127 więc nie wiem czy dobrze to liczę ale chyba jest ok. Czekam teraz na informację od dr. x Mi i Kikulec nie doszukujcie się objawów:-) Trzymam za Was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Zocha moim zdaniem powinnas zadzwonic do lekarza i sie upewnic jak to ma wygladac. Ja bralam gonal f (zastrzyki) od pierwszego dnia cyklu potem jeszcze inne zastrzyki w kolejnych dniach cyklu w piatym mialam usg i znowu zastrzyki itd.... Z tego co sie orietuje to stymulacje zawsze zaczynasz od 1lub 2 dc. Ale zapytaj swojego lekarza bo kazdy ma swoje metody a nie chcialabym cie wprowadzic w blad .Pozdrawiam siwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój progesteron dokładnie tydzień po transferze to 18,05. Lekarz mówi: "Dobrze. Bardzo dobrze". Aż boję się tak myśleć i wypowiadać te słowa. Leki kazał brać dalej tak samo i czekać betę. Wiem, że niektóre miały większy wynik. A miała któraś z Was podobny przy ciąży?? xxxx Mi, byłam na grzybkach, 3 godz. łaziłam i tylko trochę nazbierane. Bardzo sucho w lesie. Musiałby tak ostro popadać. Ale za to bardzo przyjemnie się chodziło i nie czuło się tych 3 godz. Ach ten zapach lasu i piękna pogoda do tego :) Tak to ja lubię wypoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka beta Ci pięknie rośnie :) X Kikulec ja już sama nie wiem jaki powinien być ten progesteron. Jak lekarz mówi, ze dobrze to jest dobrze :) W poniedziałek robisz bete ? Ale Ci fajnie z tymi grzybami :) uwielbiam chodzić na grzyby :) masz racje- zapach lasu jest fantastyczny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec nio to jak lekarz mówi dobrze, to będzie dobrze. Nio to sosik dziś będzie z grzybków ;-) Mnie krzyż zaczyna boleć jak przed @. Jak zwykle to samo.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, póki nie ujrzymy wyniku bety jeszcze nic nie jest przesądzone i nie nastawiaj się proszę od razu na porażkę. Mi na razie wszystko minęło, poza tym, że jakieś choróbsko mnie bierze. Gardło boli mnie trzeci dzień, jakiś katar mam i jedynie leczę to popijając herbatkę z cytryną, miodem i imbirem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka ja tez pytałam wczoraj o to kłucie i lekarz mowi ze w sumie nie wie czemu je mam bo wyniki są ok ale zapytał czy "używam męża"a ja ze ze w sumie nieee..a on "dlaczego?"Ja mowie ze od początku wszyscy lekarze mówili ze mi nie wolno,ze ciaża zagrożona itp. wiec do tej pory się do tego stosuje a on dal mi do zrozumienia ze chyba mi brakuje właśnie "przytulania"i dlatego mam takie odczucia w pochwie,pulsowanie,kłucie itp.W każdym razie nie mam już zakazu na seks ;-) A jeśli chodzi o wymioty kochana to nadal je mam,nawet dzisiaj rano były wrrr i już nie wierze ze mi przejdą do końca...refluks czasem dokucza ale mniej niż w 1szym trymestrze.Przytylam już 4kg :-) Izabelka ja tez czuje czasem jakby maluszek siedział nisko i aż mnie ściska w dole i tak twardo jak dotykam,mam wrażenie ze mała wpycha tam nóżki albo coś innego a potem jak pochodze to chyba zmienia pozycje i już jest dobrze.Ja jeszcze czkawek nie odczuwałam,ale czytałam ze od 20tc już występują :-) x Justynka beta piękna,maluszek sobie rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Madziula to dziś będzie upojna noc ;-) A mnie krzyż boli, cycki mrowią , jajnik kuje , typowo na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec oby zawsze do bety ma się nadzieję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kikulec możesz wierzyc lub nie, ale przeiebienie dobrze wróży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula biedna jesteś z tymi wymiotami, no ale już tyle masz za sobą że te kilka m-cy dasz rade, chyba jesteś już przyzwyczajona co nie?! Ważne że dzidzia ma się dobrze:):) Ja "użyłam męża" ale ciagle mam te kłucia raz na jakiś czas heheh No ale jeżeli nie ma banu na seks to znaczy że wszystko jest tak jak powinno:) x kikulec też słyszałam że przeziebienie dobrze wróży Masz racje co do lasu , ja tez uwielbiam spędzać tam czas ale bardziej na chodzeniu, na grzybach to kompletnie się nie znam, jeszcze bym potruła ludzi. Nie jedz grzybków za dużo bo są ciężko strawne. Ale mi smaka narobiłaś kochana mniam mniam x Justynka bardzo ładny wynik:):) x P.s właśnie ogądam Chłopaki nie płaczą heheheh ten film mi się nigdy nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, jakby przeziębienie było zwiastunem to w ciągu dotychczasowego życi nazbierałabym już pokaźną gromadkę dzieci :-) xxxx Kochane pokusiłam się dmziś o sikacza, 9dpt, druga słaba krecha. Nigdy jej nie było. M też ją widzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast się cieszyć, to mam w sobie lęk. Ale krecha jest, przyglądałam się jej, robiłam zdjęcia, bo nie wierzyłam. Ba, nadal nie wierzę :) Powtórzę w poniedziałek zanim pojadę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec gratulacje!! cały czas czekałaś na taki wynik ,a jak już jest to ciężko uwierzyć :) Ja dziś poszłam na Bete moja doktor powiedziała żebym sobie sprawdziła jak przyrasta to jest ok ,następna betę zrobię w poniedziałek :) Mi1 teraz czekamy na Ciebie :) Margo 15 a ty jak się czujesz , masz jakieś objawy ciąży ?? bo ja cały czas w stresie czy wszystko będzie w porządku Justynka83 śliczną masz Betę dzidziuś rośnie ,obym ja też miała tak wysoką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec gratulacje!! cały czas czekałaś na taki wynik ,a jak już jest to ciężko uwierzyć :) Ja dziś poszłam na Bete moja doktor powiedziała żebym sobie sprawdziła jak przyrasta to jest ok ,następna betę zrobię w poniedziałek :) Mi1 teraz czekamy na Ciebie :) Margo 15 a ty jak się czujesz , masz jakieś objawy ciąży ?? bo ja cały czas w stresie czy wszystko będzie w porządku Justynka83 śliczną masz Betę dzidziuś rośnie ,obym ja też miała tak wysoką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec kochana uwierz!!!! Jak jest druga krecha nawet słaba no to dobrze służy, ja też nie mogłam uwierzyć!!! Kochana trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec ! Super ! Udało sie! Trzeba było iść dzisiaj na bete. Jak na teście wyszło to beta tym bardziej wykaże :) jak masz możliwość to idź jutro na bete i w poniedziałek i od razu zobaczysz jak przyrasta :) X Teraz czekamy na dobre wieści od Mi1 :) X m84 bolą mnie piersi i swędzą. A tak to czuje sie swietnie :) Daj znać od razu jak będziesz miała wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mam takiej możliwości, gdziekolwiek pójdę w mojej okolicy to wynik i tak będzie po weekendzie, więc już chyba wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Czesc dziewczyny jestem w trakcie stymulacji w 11dc i dzis zaczal mnie bolec brzuch jak na @ czy ktoras z was tak miala boje sie zebym nie dostala @ w poniedzialek mam miec punkcje . Prosze napiszcie co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Gratuluje kikulec fajnie ze udalo sie kolejnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×