Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Stoktotka
Groszku, wielkie gartulacje. Doczekałaś się swojego szczęścia i to podwójnego!!!!! super Zosia, za Ciebie tez trzymam kciuki, aby maluszek rósł w siłę. możesz mi powiedzieć, który to Twoj transfer okazał się szczęśliwy? Asiak, a Ty to już prawie na wylocie. trzymaj się cieplutko dobry duszku tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olala aktualnie 8t2d ciąży, a udało nam się przy 5 transferze. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że bliznaki.Ciesze sie bardzo :) Idealnie, że sa pary, których zaplodnienie konczy sie powodzeniem. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiu to na dobrego lekarza trafiłaś jak krwawilas bo jak ja trafiłam to kazali tylko moje leku brać i to jeszcze bardzo zdziwieni ze tak dużo ich brałam. Bardzo się ciesze ze wszystko jest już dobrze. Olala874n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olala moją ciążę prowadzi lekarka która jest ordynatorem na oddziale w szpitalu w którym leżałam. Bardzo świadomie ją wybierałam na początku bo nie dość że jest to ciąża bardzo wystarana po ivf to przypuszczałam że mogę potrzebować czasem pomocy szpitalnej. Przy 1 ciąży którą poroniłam trafiłam do przypadkowego szpitala gdzie nikt się mną nie zajął tak jakbym tego oczekiwała, trafiłam na ginekologię ze skierowaniem do zabiegu. Tym razem leżałam na patologii ciąży, leki brałam jak do tej pory, no i dostawałam kroplówki na zatrzymanie krwawienia. Jestem bardzo zadowolona z opieki szpitalnej i samej pani doktor to muszę przyznać. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec GRATULACJE !!! Patuska ja cię pamiętam !!! z forum o clo i super że zaglądnęłaś do nas bo jak widzisz parę z nas jednak musiało podejść do ivf bo clo to o d..e rozbić w naszych przypadkach :-D małami ja miałam teraz podany 5bb i się udało olala trzymam kciuki moooooocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek wow bliźniaki ! czyli warto było czekac i walczyć i super GRATULACJE Zosiu no mnie szpital w 9tc też nie minął niby tylko jednorazowe plamienie ale wiem co przeżyłaś bo ja myślałam że na zawał zejdę ale najważniejsze że wszystko jest ok ;)odpoczywaj bo to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy jest tu jakas osobka ktora jest w ciazy i ma niedoczynnosc tarczycy??? ja biore codziennie rano tabletke euthyrox75mg . Ale chodzi mi o kwas foliowy zgupialam czy brac kwas foliowy z jodem czy bez bo w aptece mi powiedziala ze mam brac bez jodu bo mam niedoczynnosc tarczycy. A moja gnka jest dopiero od poniedzialku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska1987
Groszek bierz poprostu witaminy dla kobiet w ciąży i tam też jest kwas foliowy. Tez mam niedoczynność tarczycy. I tak bralam w ciazy Mój synek ma już pół roku i kradnie wszystkim serca ☺Zosia ogromne gratulacje. Bierzcie z Zosi przykład. Nigdy nie wolno się poddawać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam? Jak się czujecie? Olala ty weekend relaksu bo potem wiesz... ;) Ja dziś zrobiłam ekg i nie ma przeciwwskazań do znieczulenia przy porodzie. Wyprawka już prawie skompletowana. Brakuję tylko karocy :) W poniedziałek znowu idę na badanie krwi. Jeszcze nigdy nie byłam tak przebadana jak podczas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Asiu chyba weekendowe sprzątanie...ale to się wszystko da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiak to ty już w pogotowiu :) a jak reszta ? groszek ,zosiu jak tam u was mamuśki ? olala a Ty jak tam kochana ? ja w piatek miałam wizytę i wszystko ok i ze mną i dzidzią ale płci nie znam bo nie było widać a jestem w 16tc no i teraz muszę poczekac na kolejną wizytkę (19tego czerwca) moze tajniaczek/tajniaczka się ujawni :) zaglądalismy między nóżki ale tam ciemność nic nie widać :-D ewel0112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz po. Czekam do 4 czerwca na test. Ogólnie to inaczej teraz to przechodzę. Zawsze miałam takie bóle cyckow ze szok a teraz to tak tylko trochę bolą. Mam nadzieje ze z biegiem wgryzania się maluszka wszystko się rozkręci. Ogólnie to mój ostatni zarodeczek i pan dr powiedział ze miejsc na refundację juz nie mają. Ze czekamy ogólnie do jesieni covprzyniesie nam nowy rząd i nowyvpan prezydent. Narazie grzecznie leżę i czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dawno tu nie zagladalam... Kikulec - pamiętam Cię a czasów, gdy był to i mój wątek :) gratuluję!!! Ja też 5 miesięcy po porodzie z IVF zobaczyłam dwie kreski :) tez natura zrobiła swoje :) do porodu zostały mi 2 tygodnie. Trzymam kciuki za wszystkie, które są na początku drogi albo wydaje im się, że końca nie widac... walczcie o swoje marzenia!!! Trzymam za każdą z Was z osobna kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
OlgierdaMama, super! Gratuluję! Ja już po usg i ciąża potwierdzona, na dodatek bliźniacza. Jestem trochę przerażona i też załamana. Jakoś nie potrafię się cieszyć. Synuś jeszcze mały a tu dwójka na raz, a ja ciągle sama. Eh, pewnie to miało być w nagrodę a ja czuję się jakby mi ktoś na złość robił :( Dziewczyny sorry, że tak tutaj ale może któraś się skusi. Mam do odsprzedania wakacje w Chorwacji. Tanio i super warunki. 7-16 wrzesnia (10dni), apartament max 5 osobowy, cena za cały apartanent i pobyt to 1200 zł (120 za dobę!), bez wyżywienia, własny dojazd. Całość opłacona, w obecnej sytuacji nie mogę pojechać a serwis zwraca nam tylko połowę. Linka do apartamentu podam w kolejnym wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.airbnb.pl/rooms/3087451?checkin=07-09-2015&checkout=16-09-2015&guests=3&s=BydZ Naprawdę polecam! Apartanent leży zaraz przy plaży w małej miejscowości nad zatoką, jakieś 30km od Zadaru. Pewnie zaraz posypią się pytania dlaczego chcę 1200 a cena za dobę na stronie to 93 zl. Otóż doliczana jest jeszcze opłata serwisowa w wysokości 38 euro. W ogóle rachunek jest w euro (28 euro za dobę) i płacąc przez internet ściągnęło nam po średnim kursie, było to nawet 1230zł. Posiadam rachunek oraz kontakt do właściciela, rezerwacja nie była imienna ale kontaktowaliśmy się z właścicielem i mniej więcej orientuje się kto przyjeżdża, dlatego poinformujemy go o ewentualnej zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Kikulec - ja wiem, że strach może paralizowac momentami, ale jestem pewna, że sobie poradzisz. Na początku będzie ciężko, aale zobaczysz później dzieci będą się też sobą wzajemnie zajmować. Przynajmniej ja sobie to wmawiam :) choć na pewno mi łatwiej na to patrzeć, bo mam teściów pod ręką i dużo mi pomagają - zwłaszcza teraz na finishu, gdy brzuch duży a synek zaczął chodzic i trudno mi za Nim nadążyć. Dbaj o siebie i ciesz się tym. Posyłam dobra energię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co zrobić żeby lutka tak nie wyplywala. To jest jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Dziewczyny, postanowiłam napisać, bo sama często tracę nadzieje. Ale chciałam Wam powiedzieć, że moja przyjaciółka która stara się od dwóch lat, po licznych inseminacjach itp zaciążyła i to naturalnie. to jest cud, bo nasienie jej męża to była tragedia, androlog powiedział im, że w tej chwili nie mają żadnych szans na dziecko, nawet z in vitro. Przyjaciólka Twierdzi, ze to cud wyproszony przez wstawiennictwo Matki Boskiej Pompejańskiej. Pamiętajcie, że nie można się poddawać i tracić nadziei. Ja ciagle czekam na swój cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy w 5dpt tez tak was bolały jajniki? Olala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadłam na świetna wiadomość. Od 23 czerwca rusza akcja na bezpłatne badania nasienia dla panów. Jestem zadowolona z takiej inicjatywy, ponieważ z mężem mamy problem, od dłuższego czasu staramy sie o dziecko. Bezpłatne badania pomogą nam wykluczyć czy problem tkwi po mojej stronie czy po męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czytaliście o nowym programie "program zostan rodzicem"? Wg mnie cena jest korzysta, zwłaszcza ze obejmuje dużo rzeczy. Duży rabat dają. Zastanawiamy sie z mężem, bo długo staramy sie o dziecko i nie ma żadnych rezultatów :( co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martex1234
Hej dziewczyny!Prosze was o porade...jestem w trakcie in vitro...to co mnie nie pokoi to grubosc endometrium...wydaje mi sie ze sie cos dziwnego dzieje i jestem bardzo zaniepokojona...w 9 dc przy stymulacji jajnikow moje endo wynosilo 11 mm...lekarz byl zadowolony....potem w 12 dc moje endo nadal wynosilo 11 mm...w 14 dc pobrano komorki jajowe i otusz to co mnie zszokowalo to endometrium ktore zmalalo do 7 mm....jutro mam transfer zarodkow jescze nie wiem ile udalo sie zaplodnic przy 12 pobrnych komorkach ale boje sie o moje endometrium. Czy ktoras z was moze cos poradzic, ma wiedze na ten temat?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec gratulacje to teraz masz potrójne szczęście :) trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :) a mój szkrab kończy roczek za 2 tygodnie i też myślimy o rodzeństwie z tym że my najpierw chcemy zabrać maleństwa z zimowiska tak więc niedługo dołączę do starających się dziewczyn i znowu mnie czekają zastrzyki bryyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) co tu taka cisza ? asiak co tam u ciebie ? zosiaD ? groszek ? i reszta dziewczyn ? Ja 19tego mam wizytę .Obecnie zaczynam 19tc.Czuję się ok i oby tak dalej .Teraz mam dostać skierowanie n połówkowe i na usg 3D i już doczekać się nie mogęDzidzia rusza się i czasem już czuję mocniejsze kopniaczki ale to tak dopiero od 4 dni bo tak to czułam tylko słabe ruchy a że mam łozysko na przedniej ścianie macicy to podobno na takie odczucia dłużej trzeba poczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś jak wracałam od gina wywróciłam się na chodniku. Z dzidzią ok ale jestem w szpitalu bo na ktg wyszły skurcze. Ja ich nie czuje i może podadzą mi tylko magnez i mnie wypuszczą. Jeszcze mam miesiąc do porodu. Ech sierota ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja wczoraj opuściłam szpital. Ręka jeszcze boli, noga boli ale skurczy już nie było. Dzisiaj w szkolę uroczyście otrzymałam dyplom ukończenia zajęć judo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
Nitka999 trzymam kciuki! Pewnie nastawienie już będzie inne i może łatwiej to przejdziesz. Moje bąble już hulają na całego. Kurcze ale mam takie mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×