Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Super Ewcia :-) Ja stresuje sie środa. Moze dlatego, ze jako jedyna z Was mialam tylko nacinany jajowod a to niesie za soba ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ewcia gratulacje !!! Kochane czekam na wylot :) do uslyszenia za 2 tygodnie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Scent bezpiecznej podróży i wspaniałego urlopiku czekamy na Ciebie. Anianiani jeszcze troszkę no ja to wariatka jestem i pewnie na twoim miejscu już bym była na sor. Kasik no tak powiedział gin w szpitalu, że wszystko jest ok ze to jakoś 11 tydzień i pokazał mi na usg dzidzie i powiedział że ma 4cm no mi też się wydaje że jakoś za dużo ale w środę idę do mojego gina prywatnie to on mi poda co do mm. Tylko jest problem bo u mnie teraz wyniki londują w kartotece ciężarnej i będę musiała iść rano i jak mi nie dadzą to każe sobie skserować no a jak nie to niestety zrobię jeszcze inny numer. Spytam u mojego gina co mogę zrobić normalnie na nfz ze skierowaniem od ogólnego to te mogę odebrać do ręki a resztę zrobię prywatnie. Buzieki ja ugotowałam kukurydzę i wcinamy z masłem i solą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
No właśnie 11 tydzień 4cm to ok :p Ale Ty trzy dni temu pisałaś, że masz 9tyg2dni :p więc dopiero w pon. będzie 10 tyg :p stąd moje zdziwienie :p ale to dobrze :D Anianiani jak to co mogłabyś powiedzieć??? Że jesteś w ciąży (weź ze sobą bety), przeżyłas ciążę pozamaciczną i boli Cie po stronie dawnej CP :p lekarza masz dopiero w przyszłym tygodniu, a Tu boisz się powtórki.. przecież u mnie to samo było. :) tylko ja jeszcze dodałam, że lekarz nie widział pęcherzyka, a beta jest wysoka i ze pamiętam, że powinien być widoczny powyżej 1000. Tylko ja bym do jutra chyba zaczekala. Żeby beta była ponad 1000:) Scent szczęśliwego lotu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik wedłód nfz to 10tc a wedłóg mojego prywatnego gina to 11tc. Miedzy nami jest tydzień, Anianiani ja też bym jutro powiedziała że się boję powtórki. Ja dzisiaj naściemniałam i teraz jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Anianiani jeżeli dajesz radę się opanować, to masz rację nie panikuj!! :D Jeżeli jednak myślisz o tym non stop i psychika wmawia Ci, że boli Cie zdecydowanie po jednej stronie, to nie męcz się i skorzystaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Kurde napisałam post, a opublikowało się tylko jedno słowo... Jestem przerażona, bo Byłam właśnie na pokazie fajerwerków i w połowie zaczęłam myśleć, czy nie zrobiłam tym krzywdy dziecku. Co jeśli przez te huki (tfu tfu) coś się stało? Jestem przerażona. Niby dziecko dopiero później słyszy, ale wcześniej chyba przetwarza dźwięki i odbiera je swoim ciałem. Boję się, że coś Mu zrobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik nie wariuj przecież nie zamkniesz się w domu na 9 miesiecy, ani fajerwerki ani głośna muzyka nie zrobią nic dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja schizuje. W glowie juz mam czarny scenariusz. Mam dosc :-( Pojade chyba dzis na SOR wieczorem. Ale boje sie wyroku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Jedz Kochana i daj nam znać! Będzie git!! szkoda Twoich nerwów. Zrobią usg i uspokoisz się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Jedz na izbę i powiedz tam to co Ci mowilam. Zżera Cie stres i to normalne, że źle się czujesz. Zobaczysz, że będzie dobrze :) Trzymamy kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam i wrocilam. Lekarz bardzo mily. Policzyl sobie se beta powinna byc okolo 1400 i powiedzial ze to i tak jeszcze wczesnie. Poza tym ostatnia mesiaczke mialam 11.07. Pobadal i na usg wyszlo ze w macicy jest pęcherzyk 7mm. Kazal isc za tydzien do mojej ginekolog i mowil ze powinien byc juz wtedy zarodek. Owulacja byla ze zdrowrgo jajnika. Kasik - dziekuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani widzisz gratuluję kochana teraz czekamy na dalsze informacje. Ale zaczęłam dobrą passę ;-) hahaha ja w środę jadę do mojego gina on jest równy gość i nie gada jak lekarz tylko tłumaczy jak ,,kumplowi,, muszę spisać wszystkie pytania bo zbów o czymś zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Jest!!!!!!!! :D super!!!!! ❤ ❤ ❤ ❤ Cieszę się bardzo!!!! To Twój dzień!!! :) Coś wspaniałego! :D Ewcia, masz fajnego lekarza, to mam prośbę :) mogłabyś podpytać czy coś mogło zaszkodzić, że byłam na pokazie fajerwerków przez 15 minut? :p bo ja mam badanie dopiero 29.08, a nie chce z takim czymś wyskakiwać przez tel :p nawet możesz zapytać w sensie, czy Ty mogłabyś pójść :p Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii87
Dziewczyny superr że u was wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog mi wczoraj powiedział, ze kontrole u swojej gin mam miec za tydzien. Tylko ze ja mam wizyte wyznaczona na srode. Mogla bym ja przełożyć, ale mam zwolnienie tylko do srody.... Sama nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Iść po zwolnienie, pokazać wypis ze szpitala i powiedzieć, że musiałaś iść, bo bolało Cie po stronie CP i już odchodziłaś od zmysłów :) no i umówić się na za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Tak i płace kupę kasy, ale czuję się bardzo bezpiecznie, choć na kasie nie śpię, ale czuję komfort i myślę, że warto :) . A tak przed ciążą chodziłam na nfz i u niego też będę się pojawiała, żeby nie palić mostów :p a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na nfz jyz dawno nie bylam. U tej prywatnie bylam 2 razy. Raz rok temu i raz w maj/czerwiec. Zrobiła na mnie mile wrazenie. Zobaczymy :-) Boje sie tylko placenia za wszystkie badania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Niestety pierwsze badania to koszt ok. 400zł., poszukaj gdzie będzie najtaniej. Potem już z badaniami nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik pewnie że spytam o te fajerwerki i ja robiłam wszystkie badania na nfz i zrobię ksero tych badań a orginały i tak są w szpitalu w którym będę rodziła bo mój gin ma tam dyżury normalne i już powiedział, że mam po niego dzwonić jak już się zacznie. Anianiani ja bym poszła po L4 i umówiła wizyte na nastepny termin ja płacę 100zł przeciętnie teraz co miesiąc ale mogę po wszystko spytać bez wstydu czy bez głupiego spojrzenie ze strony lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ja robiłam: morfologia, mocz, wr, grupa krwi (to mi dał lekarz na.nfz) A płaciłam za: rozyczke (igg), cytomegalie (igg,igm), zapalenia wątroby typu B i C, glukoza, tsh. Ft3, ft4, HIV, toksoplazmoza(igg,igm) Ja niestety za pierwszą wizytę wydalam 200zł., a za drugą z cytologią 300zł. Teraz będę miała prenatalne pełne z krwią, równo za dwa tygodnie 450zł. :) Ale jak panikowałam to dwa razy dzwoniłam. Za drugim razem kazał jechać do szpitala (ja chciałam) i miałam poprosić konkretnego lekarza. On zadzwonił do tego swojego kolegi i byłam obsłużona przez vipa :p ogólnie on jest zastępca ordynatora Może z czasem będzie taniej jak zobaczy, że rzeczywiście będę u Niego prowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytologie mialam robiona maj albo czerwiec. Tsh, ft4 w czerwcu. Toxo igg i igm mialam w pierwszej ciąży i wyszlo ze juz przebylam w dziecinstwie. Grupe krwi tez mam oznaczona z poprzedniej ciazy. Kurcze dobrze ze jutro mam lekarza bo juz mi sie jakas infekcja zaczyna :-( Powiedzcie czego uzywacie do higieny intymnej w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×