Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Hej:) jak przygotownia swiateczne? Rojber pomagal ubierac choinke... choc ciekawsze jest sciaganie bąbek:) itp.:) Zdjęcie na nk ma w miare aktualne. Hickary ladnie Ci Wiki rosnie:) Do neurologa? Lubicie chyba po lekarzach biegac:) ale dzis u nas leje.... jesien za oknem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie i Maluszki :) ♥W ten Wigilijny dzień okryty śniegiem, kiedy w Kościele biją dzwony,przyjmij życzenia pełne radości, a w Nowym 2014 Roku szczęścia,zdrowia i pomyślności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D 82
Wesołych świąt w cudownej atmosferze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamobruna jak mały usiedział? Jak Wy top zrobiliscie ? moja zuzka to dziewczynka a dalej nie ma co ciąc. ktos pytał ile ma- jest z 1 wrzesnia. hickary ja myslę ze to nic złego ze dziecko palcem nie pokazuje, ja aż tego tak bardzo nie analizuję, dzieci rozwijają się w swoim tempie. Zuzia od kilku dni odkryła szafki z bielizną i zakłada sobie na głowe moje stringi, bokseki męzą i rajstopki siosty wkoło szyji, ubaw mamy po pachy. Je już wszystko ale tez jeszcze nie zrezygnowalismy całkiem z butelki. I jeszcze nie porzucilismy smoczka. A co do pieluch to zacznę od 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wesolych Swiat!:). Troszke mi piesek sie pochorowal i dlatego nie milalam glowy pisac...ale juz z nim ok:). Co do fryzjera, to bylo niezle. Wlosy wchodzily mu do oczu i trzeba bylo przyciac:). Strzygla go nasza zaprzyjazniona fryzjerka, ktora zna i chetnie idzie do niej na rece. Ja trzymalam go na kolanach a ona starala sie ciac nozyczkami wlosy. Maly sie krecil i dotykal wlosow rekami, wiec trzeba go bylo zagadywac i odwracac uwage ale nie plakal ani sie nie zloscil. Pozdrawiam cieplo dziewczyny !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co zabawki wystarczy szafka bielizna;) u nas ostatnio najwiecej frajdy Rojberkowi sprawia chowanie sie w szafie:) Jak te swieta szybko mijaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moj Bruno od jakis dwoch tygodni ma nowe smoczki, bo tamte sie juz poniszczyly i popekaly od ciaglego wyrzucania ich z lozeczka przez malego. Otoz Bruno nie lubi tych nowych smocxkow i prawie wcale ich nie uzywa, spi bez nich i wyglada na to, ze moje dziecko samo zrezygnowalo z cumli. Zeby z nocnikiem mi tak dobrze poszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D 82- moj tez wlazi do szafy ale najpierw wyrzuca z niej moje torebki i pudla;). A chowanie sie to u nas najlepsza zabawa:). Oliwia- strzel fotke Zuzi z gatkami na glowie;). Tylko potem nie pokazuj tych zdjec jej narzeczonemu, bo wstyd dziewczynie zrobisz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- dzieki za piekne zyczenia:). Co u was slychac? A w ogole jakie dziewczyny macie plany na Sylwestra? Ktoras wybywa z domu, czy wszystkie nianczymy nasze skarby i w ta noc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety w domnu, WIki wciaz jest na piersi. Nie wiem jak ja oduczyc, mamy suche powietrze, ona pije tylko z kubka, w nocy chce czesto pic... Jak ja sadzam zeby podac wode to sie wybudza. Butelki nie uzywa, smoczka tez, Z niekapka nic nie chce. Tylko woda z kubka. Co do chodzenia po lekarzach, wysyla nas pediatra bo w ksiazeczce jest ze dziecko ma do 12 miesiaca pokazywac. No oprocz tego Wiktoria uklada klocki kolorami. Np wybiera wszystkie w kolorze niebieskim, pozniej czerwone itp. Alewg mnie, pedagoga, do autyzmu jej daleko. No nic,mamy kontrole bioder, to ten sam nudynek co neurolog wiec moze sie przejedziemy. Jakies pomysly jak zrezygnowac z karmienia piersia? U nas nocnik poszedl w odstawke i juz nie chce w niego robic a ladnie prosila. Poczekamy i wkrotce kolejne podejscie :) Wasze dzieci tez sa tak *****iwe? Powiem szczerze ze az cud ze nigdzie sie mocniej nie uderzyla, nie miala szytej glowy czy wybitych zebow. W pracy... odpoczywam mimo ze mam kilkanascie dzieciaczkow. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) my raczej w domu. jakos nie przepadam za zabawa na sile:) jak mam ochote to swietuje ..a nie bo przymys :) zreszta chwile po sylwesrze mam urodziny wiec bedzie okazja:P Rojber tez wszystko z szafy najpierw wyrzuca:P Hickary nie mam pojecia jak masz oduczyc Wiki bo Rojber u mnie sam zrezygnowal...najpierw z butli ( z ktorej i tak rzadko pil) a pozniej z piersi... Wiesz co wydaje mi sie ze twoj pediatra jest przewrazliwiony... wszystkie razem nie byliusmy u tylu lekarzy co Ciebie z Wiki wysyla... Co do nocnika to corka sasiadki sama z siebie zaczela na nocnik siadac wiec jest nadzieja:D Rojber to tzw zywe srebro...wiec tak *****iwy za kilkoro dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Bruno jeszcze sie nie wysiusial do nocnika, posiedzi chwilke i wstaje... Mowi sisi ale chyba nie wie o co chodzi. Oj, czeka mnie przeprawa z tym nocnikowaniem a juz bym chciala , zeby sam sie zalatwial , bo odstawia cyrki przy zmianie pieluch. Musze poczytac o nauce dziecka zalatwiania sie do nocnika tylko ostatnio nie mam na nic czasu... Bruno zasypia mi dopiero o 22 ! Wstaje rano kolo 8.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna wspolczuje tak poznego chodzenia spac przez Bruno.. Rojber na szczescie pada mi kolo 1930-20 00 i spokojnie troche czasu co wieczor jest:) No ale on z kolei w tygodniu wstaje o 6 w weekend miedzy 6 a 7. Gratuluje nowego slowa;) rosna nam male gaduly:) Mamobruna a Ty sie gdzies wybierasz na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do trudnego odzwyczajenia od pieluch... coz nie mala role odgrywaja tu pampersy... skoro dziecko nie czuje ze ma mokro.. to jak ma skojarzyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :) Ale się rozpisałyście,ja ostatnio nie mam czasu na nic.Mała strasznie rozbrykana i bardzo dużo papuguje po starszej siostrze.Jak na razie ma tylko 4 zęby ale jestem cierpliwa i poczekam na resztę :) Zaczyna coraz więcej rozumieć i je praktycznie wszystko. Dajecie swoim maluszkom pomarańcze i mandarynki bo moja uwielbia,mm pije 3 razy dziennie. MamaBruna my na sylwestra w tym roku zamykamy się na 4 spusty i nigdzie nie idziemy :) postanowiliśmy nigdzie nie chodzić, chociaż raz chcemy sobie posiedzieć i po odpoczywać w rodzinnym gronie,a jak dziec**pójdą spać to może jakieś winko otworzymy :) Zawsze co roku gdzieś chodziliśmy albo robiliśmy u siebie w tym na spokojnie hihi.A wy mamusie jakie plany na sylwestra macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam po Świętach,jak maluchy reagowały na choinki bo u nas musieliśmy postawić wyżej bo mała bombki ściągała :) A i jak się czuje nasza przyszła mamusia :) :) mam nadzieję że zdrowo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka1234 Lili tez uwielbia pomarancze i mandarynki tylko ze zauwazylam ze ma wysypke od nich na plecach wiec teraz ograniczam :) A mleko rano i wieczorem na zmiane krowie i modyfikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka Lili na całe szczęście nic jej nie jest po pomarańczach. Mała pije tylko mm krowiego mleczka nie chce nie wiem czemu,daję jej co jakiś czas ale tylko nim pluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A ja wlasnie chcialam zapytac, czy dajecie juz cytrusy, no i prosze...;) My na Sylwka idziemy do znajomych ale uwaga:z Brunem. Posiedzimy dokad wytrzyma i lewnie kolo 22.00 wrocimy do domu. Ci znajomi mieszkaja dwie ulice dalej, wiec z powrotem nie bedzie problemu. A moze Bruno bedzie grzeczny i niespiacy i wytrzyma ze wszystkimi do polnocy? Ale watpie....wiec gdzy zobaczymy , ze jest spiacy do wracamy do domu i toast noworoczny wzniesiemy tylko wspolnie przed tv:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ:) Rojber lubi smak cytrusow..np jak mu do czegos dodam,..albo wycisne sok...ale konsystencja jakos mu nie odpowiada... Hickary u Rojbra zeby co prawda nie wybite ale skrocone...teraz sie smieje ale wtedy to stan przedzawalowy:D Krakowianka u Rojbra tez dlugo bylo nic a pozniej przez miesiac 5 zebow sie pojawilo...teraz znow przestoj:) Choinke mamy normalnie...ale z plastikowymi bombkami...bo co chwila ktoras jest sciagana i traktowana jako pilka jest:P A Bruno bedzie mial kolege/kolezanke/? bo jak razem to pewnie dluzej beda broic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ci znajomi maja trzyletniego chlopca i bedzie tez para z prawie dwulatkiem. Bruno nie mial do tej pory za wiele okazji do zabaw z innymi dziecmi i sama jestem ciekawa jak zareaguje... Wszystkim zycze dzis milo spedzonego czasu, szampanskiego humoru i oby dzieci szybko zasnely dajac rodzicom czas dla siebie tego ostatniego szczegolnego wieczoru roku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyny udanych imprez/spokojnych wieczorow i do zobaczenia/przeczytania w nowym roku:) Oby nam pociechy sie chowaly zdrowo i szczesliwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie moje kochane życzymy Wam wszystkiego dobrego w nowym roku,spełnienia wszystkich marzeń i żeby dzieciaczki się zdrowo chowały :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szesliwego Nowego Roku! Duzo szczescia, milosci, radosci i zdrowka! Oby ten rok 2014 przyniosl mnostwo dobrego w naszym zyciu!:) 🌼 Buziaki ode mnie i Bruna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w Nowym Roku :) Mamusie jak tam imprezki i jak maluszki,do której wytrzymały godziny bo moja poszła spać o 23:30 i wstała o 9 rano a jest tak marudna że szok a Sandra wytrzymała do 1 normalnie wstała rano zjadła śniadanie i poszła dalej spać :) :) a my sobie posiedzieliśmy do 2 i mimo że byliśmy sami było bardzo fajnie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Otoz moje dziecko wznioslo z nami toast o 12 w nocy i padlo o 00.30. Bylismy w szoku!:) Od znajomych wyszlismy kolo 23. Cala droge tata niosl go na rekach i jak wrocil do domu to sie rozbrykal:). Na drugi dzien spal do 10.00. U znajomych byl trzylatek, ktory wszystko Brunowi zabieral i mowil, ze nie wolno ruszac jego zabawek. Moj byl zdziwiony ale ustepowal bez slowa... Zastanawiam sie, czy to normalne zachowanie trzyletniego dziecka czy tez tamten chlopiec to maly samolub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×