Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nomen omen

Kobiety, jak to jest, że niektóre lubią być chwytane za włosy lub policzkowane

Polecane posty

Gość nomen omen
gość 14.06.13 wspaniała odpowiedź, szczególnie ta końcówka o twoim mężu na końcu - masz szczęście, i życzę Ci go więcej, cieszy mnie też to, że innym przydaje się ten temat, szczególnie jako lektura dla facetów Życzę radości z igraszek w sypialni i poza nią : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d*pek sie stesknil za tekstami erotycznymi grubej:Pdark ,zapytaj go ile bedzie mial dzieci jeszcze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest jakiś sposób, żeby poznając na początku kobietę, wybadać ją czy lubi taki seks? Po jej temperamencie, charakterze, zachowaniu, pozorach? Bo w sumie to przydatna wiedza dla mężczyzn, żeby wiedzieć jak zaspokoić taka kobietę i że ona preferuje takie zabawy, ale nie przyzna się np i będzie udawać, że kizi mizi jej pasuje, a w rzeczywistości jej pragnienia będą inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porównaniu do ciebie to każdy jest gruby. Nie obchodzi mnie ten pan ani jego tęsknoty, ani dzieci, ani ty. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moda się zmienia. Kiedyś kobieta po prostu obciągała. Obecnie to facet r***a ją w usta, tak jak w pochwę. Co pewien czas przerywa, kobieta otwiera szeroko usta, facet wtedy pluje do środka, policzkuje ją i dalej r***a. Kulturalny facet na końcu nie spuszcza się do ust kobiety, tylko na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat schodzi na psy...Dobre pytanie - jak poznać, że kobieta lubi takie zabawy? Haha tylko kobiety z tego forum powiedzą Ci to wprost...Z pozostałych trzeba to wydusić. Taki to problem zapytać, jak lubi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dark klamliwa z ciebie istota:P" on taki wspanialy,nieprzecietny o silnym charakterze",twoje slowa:P(ten chareakter jest zabawny ),uganiasz sie bo nikt cie nie chce a on podnieca sie tekstami na wiecej go nie stac,wiec ta twoja sciema mowi sama za siebie,zenada,powodzenia :Dniedlugo moze chrzestna zostaniesz:Phihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jstem jego sluzka
a no wlasnie, ja mialam 3 facetow i zaen mnie nie 'zdominowal' ,zaden nie wiedzial ze w glebi duszy to chce byc traktowana jak taka dziwka,niewolnica i rznieta nawet jak mowie" nie" , ba, SAMA tego nie wiedzialam,zawsze uwazalm ze jestes zadowolona z seksu az poznalam mojego FF i on po kilku razach , nie wiem ,jak ,ale jakos wydedukowal ze moze ze mna ostrzej i tak krok po kroku zostala jego erotyczna sluzka. powiem jedynie tyle,ze kiedys wspomnial ze pomyslal ze moge lubic byc 'rznieta' bo jestem bardzo 'aktywna i 'dobrze reaguje' na jego pieszczoy ;-) a,teraz mi sie przypomniala,ze zaczelo sie od gryzienia, on zaczal mnie gryzc, ja nie powiezialam zeby przestal - no bo mi sie podobalo, potem ja tez zaczelam go podgryzac, potem zaczely sie klapasy, palckowki z coraz to wieksza iloscia palcow i coraz to glebiej wsadzone i coraz to glosniejsze jeki z mojej strony. dodam,ze na cozien jest osyc pewna siebie, przebojowa i 'dominujaca' osoba ( do tego z wygladu wygladam jak 'slodka dziewczynka')i pewnie wielu facetow pomyslaloby ze jakby mnie spoliczkowali w czasie seksu to bym im jajka do d**y wkopala....a tu wrecz odwrotnie. kiedys myslalam,ze spuszczanie sie na twarz jest z***biscie ponizajace,a teraz nie mam nic przeciwko, bo wiem ze on to uwielbia. moje marzenie to byc przywiazanym do lozka i ostro w*******a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraz sobie ze nie jestem,juz nie,raczej mnie to smieszy teraz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chce Ci się tak tracić energię i łazić za mną? Powinnam być wredna dla Ciebie tak jak Ty dla mnie, ale to nie mój poziom. Od roku nie mam kontaktu z Salutem, może jakieś dwa nic nieznaczące maile...Nie jestem nim zainteresowana i on o tym wie. Chyba lepiej dla niego byłoby żeby Cię trzymał krócej.;) Bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ich matki, babki prabaki, zostały zapłodnione jak w rzece chciały oczyścić se włosy z brudu. I tak zostało. Za włosy i do jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc a ja mam pytanie do d
Was dziewczyny:) czy w życiu codziennym też lubicie być poniżane i zmuszane przez facetów? np podczas kłótni specjalnie ich prowokujecie żeby dał Wam w twarz, bo Was to podnieca??? albo lubicie jak mówi" "wysprzątaj suko mieszkanie" czy "podawaj obiad dziwko swojemu panu, ale szybko" lub "myj gary szmato" i np ciągną Was przy tym za włosy i popychają? czy tylko w seksie tolerujecie takie rzeczy? i z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu sie mylisz nie laze za Toba czasami wejde ,nietrudno trafic na ..nie bede konczyc.On mnie krotko?,moze zapomniec,on mnie juz nie obchodzi jak pisalam rozsmiesza mnie juz to bardziej niz zlosci i nie tylko mnie.Siegam wyzej:)a co do Ciebie no sorry moze mialam inne zdanie,jestem czasami zlosliwa ale nie zla a tym bardziej czy macie kontakt czy nie ,nie obchodzi mnie to ,mam specjalne zdanie na ten temat ale to tylko moje i tego sie trzymam ,pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady -widze ze nie wszyscy rozumiecie ze w zyciu jest czas na zabawe i nie wyobrazam sobie tak bawic sie przy dzieciach...Nowy jestes zlosliwy-kazdy sie bawi tak jak lubi-zapominasz tez ze obie strony musza miec z tego satysfakcje.Alicja-a Ty uwazasz ze oni rwa wlosy z cebulkami?Ludzie, troche wyobrazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja Załóż drut kolczasty na głowę żeby nikt nie wchodził na teren rezerwatu fryzury ;) Nieźle sciśnięty mózg przez piękne owłosienie czaszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś ty tępa slowianka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do -mam pytanie do d' ja tylko i wylacznie podczas seksu pozwalam takdo siebie mowic, i traktowac. jakby facet na co dzien tak sie do mnie odzywal to na pewno bym z nim nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z własną teorią tutaj WJEŻDŻAM
Po ponad 20 latach istnienia na tej "cudnej" ziemi, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że WIEM dlaczego lubię taki seks :) I wiem co dokładnie mnie kręci. Ale o tym na koniec. Jako małe dziecko miałam z pozoru szczęśliwe dzieciństwo. Rodzice dobrze zarabiali, stać nas było na dużo łatwiejsze i ciekawsze życie. Jednak przez te wszystkie lata zdarzały się sceny, kiedy broniłam mamę przed rozwścieczonym tatą, a nawet dzwoniłam na policję. Pamiętam krew, płacz, rozdzielanie rodziców. Pierwsze takie wspomnienia mam z czasów, kiedy miałam 3 lata. Na dzień dzisiejszy w pamięci mam max 5 takich odrębnych sytuacji. A tak poza tym to naprawdę było okej, bardzo bliskie relacje rodzinne, dobre kontakty. Jednak "rysa" w głowie została. Tak jakoś wyszło, że byłam odpowiedzialną dziewczynką. Bardzo pomocną, uśmiechniętą. Ludzie to doceniali. Byłam wrażliwa na krzywdę, udzielałam się w wolontariatach. Jednocześnie byłam bardzo otwarta i towarzyska, bo rodzice również tacy byli. Nie miałam najmniejszych problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów. Wszędzie było mnie pełno - jak to inni mówili. Tylko czterem osobom opowiedziałam, czego byłam świadkiem w domu. Zaryczana, roztrzęsiona, rozhisteryzowana kiedy o tym opowiadałam. Później jedna osoba wykorzystała to przeciwko mnie. W kłótni zaczęła się z tego śmiać. Był to mój ówczesny facet. W łóżku bez rewelacji. Kolejny, inny, wpędził mnie niemal że w depresję, taka ciamajda życiowa, ale w łóżku.. mogłam bardziej zaszaleć ;) Był jeszcze jeden, który mnie szanował jak nikt inny. To było coś ponad szacunkiem, jakiś wyższy stopień, coś nieprzeciętnego. Jednak w łóżku było tak grzecznie (nie dało rady inaczej...), że no właśnie.. musiał zostać moim przyjacielem. Tak go traktowałam i do dnia dzisiejszego tak jest. Uwielbiam, kiedy mnie łapiesz za włosy, wyginam się i patrzysz mi prosto w oczy. A ja widzę coś, co sprawia że cała drżę z podniecenia i .. poczucia bezpieczeństwa przy Tobie. Mówisz: ty suko.. A ja gdzieś głęboko wiem (chociaż aktualnie o tym nie myślę), że kochasz i jesteś w stanie góry dla mnie przenieść. Łapiesz mnie za szyję, trzymasz swą mocną ręką, a ja wiem że ta ręka mnie kocha i robi to dla mnie. Mmm.. dajesz porządnego klapsa. Ale ten klaps ma w sobie tyle miłości, że się rozpływam. Oczywiście podczas seksu nie myślę w ten sposób - że to miłość i etc. - skupiam się na z***bistym seksie :classic_cool: ale wiem że ma to na mnie ogromny wpływ. Najważniejszy jest szacunek, poczucie bezpieczeństwa - nawet wtedy, gdy słyszysz z ust ukochanego: ty suko. Niewielu może się pochwalić tak udanym związkiem, na takim.. hmm.. naprawdę wyższym poziomie, ze skrajności w skrajność. Najbardziej co mnie kręci? TEN STAN, że ci ufam i dajesz mi poczucie bezpieczeństwa, wtedy kiedy niby mnie krzywdzisz. Tylko przy tobie jestem w stanie poczuć satysfakcję z ostrego seksu... Niestety na nikogo takiego jeszcze nie trafiłam :O I z nikim nie robiłam tego, czego naprawdę pragnę... Żaden mężczyzna nie jest w stanie tego ogarnąć ;) Zawsze brakuje jakiegoś istotnego elementu. Wydaje mi się, że poczynania rodziców miały duży wpływ na to, co Wam dzisiaj napisałam. I faceci, których spotkałam w swoim życiu również się do tego przyczynili. Zawsze się czegoś uczyłam, a efektem tego jest to, że na przekór (?) wszystkiemu kręci mnie coś, co teoretycznie powinno mnie niszczyć - "przemoc". Taki wyuzdany seks niesamowicie mnie kręci :D I jednocześnie jestem wrażliwa na krzywdę innych stworzeń. Wydaje mi się, że jest to objawem bycia "ponad tym", co mi rodzice zafundowali. Nie dobiło mnie to psychicznie, a wręcz wiele nauczyło. Chyba pójdę sobie coś obejrzeć pikantnego .. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z własną teorią tutaj WJEŻDŻAM meega nakręcające, podniecające, a jednocześnie dokładnie opisane co, jak , dlaczego. Aż wszystko jedno, czy spotka Cię kobieta, czy mężczyzna- będzie miał ogromną przyjemność odkrycia tych pragnień, a ty jeszcze większą. Aż patrząc na ulicy można się zastanawiać ile grze(sz)cznych dziewcząt i chłopców można spotkać codziennie mijając ich na ulicy i patrząc prosto w oczy. Może im większe pozory, tym większe, utajone, wyparte, czekające na "spuszczenie z łańcucha" pierwotne instynkty Mam nadzieje na spotkanie takiej osoby w swoim , życiu, przy której można będzie uwolnić pragnienia skrywane głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark
większość z nich się nie przyzna, trzeba to wyczuć z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdfjAKJDklAJDk
od czasu freuda wszystko w co zwązane z seksem lubymi łączyć z przeżyciami w dzieciństwie jak ktoś coś lubi to lubi , to czy byłem bity czy nie, nie zaważy na tym czy podoba mi się wschód słóńca czy zachód a to czy ktoś ma w swoim życiu jakieś przykre momenty z którymi nie bardzo sobie może poradzic , zapomnieć to nie zanczy,że będzie sięto objawiać w seksie , często to wypływa w różnych dziwnych sytucjach zupełnie nie związanych z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...no, fakt, ale czasem się zdarza, że pierwotne emocje, np strach, ekscytacja , i wiele innych w dzieciństwie są najsilniejsze Ale oczywiście to nie oznacza, ze będzie to miało wpływ na seks, Z moich doświadczeń wynika, że te kobiety, które są zmysłowe, namiętne, wrażliwe - mają tendencje do tego że lubią bardziej taki seks, bo jest on związany z ich mocnym przezywaniem emocji może jest tu taka ? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam sie z twoja teroia- ja jestem 'zimna' osoba i przewaznie nie okazuje zadnuch emocji,a w seksie to lubie wlasnie jak mnie facet dominuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może nie ma żadnych reguł? 1000 kombinacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdfjAKJDklAJDk
jakie to ma znaczenie ? podoba się i już to coś jak skok na bangee, boisz się , masz adrenalinę ale wiesz ,że nic ci się nie stanie i ta ulga jak dasz się ponieść ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark
dobre porównanie : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×