Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nomen omen

Kobiety, jak to jest, że niektóre lubią być chwytane za włosy lub policzkowane

Polecane posty

Gość kalinka kalinka kalinkaaa maja
cukiereczku c**a wolowa to jestes ty szmato:) Idz niech twoj pan i wladca zrobi ci gastroskopie penisem:D:D i ciesz sie, ze w ogole ma cie kto roochac stara ruro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowaliście? Jak to jest na tym forum, że jeśli człowiek przyzna się do czegoś co lubi czy robi, to zaraz odzywa się krytyka niczym wysłannicy ojca dyrektora z Torunia... Nie podoba się, nie czytać. Każdy w łóżku robi to, na co ma ochotę, na co godzi się partner czy partnerka...moja rodzina nie należała do patologicznych, bardzo wiele ode mnie wymagano i nie widzę w tym związku z przeszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat fajnie się zapowiadał i zapowiada się dalej, ale niektórzy frustraci widać muszą jadu uszczknąć w temacie, który ich nie dotyczy, bo nie lubią A temat dotyczy tych co praktykują i lubią, więc reszta niech się przeniesie na forum kółka różańcowego. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka Ty kuurwo nie doj****a !córka matki twojej i babki kuurwy . Niech ci szmato yebana ziemia kuutasem smierdzi sarenko w cycki ruuchana . Córka Josefa Fritzla :) Ty psi wutrysku . Gadzie Ty paskudny lokówka ci w p**ddee niech wejdzie . Penero ty kuuurewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety piszą tu o tym, że kiedy poznały swoje potrzeby zrozumiały, że seks to nie tylko romantyczne igraszki. Zapragnęły więcej, mocniej, głębiej. A co jeśliby odwrócić role i chwycić za włosy mężczyznę, zawisnąć nad jego twarzą i robić sobie dobrze jego ustami, językiem, nosem? Napluć mu w twarz, wymierzyć policzek i żądać? Dziś myślę, że ludzie skłonni do eksperymentów łóżkowych odnajdą się w obu rolach. Reszta to faktycznie jakieś trwałe zboczenia zakorzenione głęboko w psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierek29 - wlasnie po twojej ostatniej wypowiedzi widac, jakim jestes facetem, i jakimi facetami sa takie pseudo niec**y jak ty:O dla ciebie kazda kobieta bedzie k***a i szmata, teraz to pokazales, swoja agresje:O kalinka nie wiedzila, ze jestes facetem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że trochę się różnią potrzeby kobiet i mężczyzn w łóżku . Bozia jednemu dała chuuja a drugiej ciipe for a reason !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Dramatyzujesz. Kalinka niech ubliza swojej matce lub gejowi z którym sypia . Naucz się że w życiu jest akcja i reakcja . Zamiast ruszać całe życie duupą niech zwcznie ruszać głową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jakby kupic wilka murzynska proteze i wepchac facetowi w odbyt a potem w gardlo??:D cukiereczku wypowiedz sie, jestes chetny??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, że różnimy się fizycznie? Czy to znaczy, że nasze potrzeby emocjonalne też mają chooja i ciipe? Że są różne? Nie. I będę się upierać przy tym, że wszystko jest kwestią dojrzałości, gotowości, otwarcia a nie płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Tak jestem chętny kup i dawaj spróbuj :):) Byś zobaczyła jak twoje ręce lądują w maszynce do mielenia mięsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze potrzeby emocjonalne też się różnią :) Ale jest możliwe to o czym ty mówisz ,są faceci którzy to mogą lubić tylko jaki promil ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierek29 jestes na prawde skonczonym debilem i sadysta::O nie wypowiadaj sie juz i w*********j:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Hahaha :)ta jestem Sadysta Zoofilem Nekrofilem Batmanem Normalnie o tej porze raz lepiej raz gorzej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że każdy. Wszystko jest kwestią odpowiedniego podejścia, użycia odpowiednich słów, wzajemnego zaufania, zapewnienia o tym, że ów facet który zgodzi się na takie igraszki nie straci nic w moich oczach ze swojej męskości a wręcz przeciwnie. Na takie zabawy stać niewielu. Godzą się tylko mężczyźni albo bardzo ulegli(stronię od takich) albo pewni siebie i tego, że to nie zaważy na ich męskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark ze tak znowu sie wtrace ,przeciez niejednen tu sie uzewnetrzynil, ze chialbybyc sponiewierany przez kobiete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DS Czyli to make a long story short jeśli ja się na Twoje igraszki nie zgodze to nie jestem pewnym siebie 100% samcem ? Taki wniosek wynika z twojej tezy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak Słowianko. Ego im nie pozwala na takie eksperymenty, ale kiedy im już pozwoli to jest pięknie. Uwielbiam takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wiec wy Kobiety jako ze taka "moda" nastalala chcecie tez widziec facetata ze tak powiem pod obcasem?..i co wam to daje ? pytam z czystej ciekowsci ;) X a u mnie dark tak srednio na jeza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianko sprawdź to wiele razy nim wydasz wyrok;) Z facetami jak z dziećmi, często zupełnie nie wiedzą czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalem posta a ze go wcielo powtarzal nie bede oo ego moje mi na to nie pozwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×