Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nomen omen

Kobiety, jak to jest, że niektóre lubią być chwytane za włosy lub policzkowane

Polecane posty

Gość aklsdjhkdfjghjdfgfgfg
nie mam zadnych bolesnych doswiadczen, facet ganial za mna jak piesek:P nie zwiazalam sie z nim dziekii Bogu. Ale mogłabym byc teraz bita. takie fazy zaczynaja sie zazwyczaj po slubie. moj seks wyglada teraz lepiej, chociaz z tamtym tez nie bylo zle, chwilami nawet mi sie podobalo ale... hmmm zastanawiam sie czy to tez nie byl kompleks malego ptaszka:) znaczy moze nie byll maly, tylko taki normalny, ale na pewno nie duzy:). nie wiem jak jest w waszym przypadku, ale czy tylko moj samiec mial tak, ze nie za bardzo chcial robic dziewczynie minetke?? Interesowalo go tylko too zeby JEMU zrobic loda?? I ogolnie nie czekal za bardzo az kobieta dojdzie? Moj eks nie za bardzoo mnie umial doprowadzic do orgazmu. A jak jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklsdjhkdfjghjdfgfgfg
lubie ostry sex ale taki pozytywnie ostry. bez braku nieopanowania w oczach, no chyba ze to szalenstwo spowodowane orgazmem:P moj obecny facet o wiele bardziej o mnie mysli. czasem mam takie okresy, ze dochodze tylko przez minetke, i moj obecny luby potrafi mi chlapac ta minetke przez kilkadziesiat minut. tamten raczej myslal tylko o tym, zeby wyproznic jadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklsdjhkdfjghjdfgfgfg
to napiszcie jak to z minetkami u tych waszych samcow?? bo zastanawiam sie, czy moj tylko takii byl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z takimi myslami
czy ty widzisz, żeby ten temat traktował o problemie "mój facet nie doprowadza mnie do orgazmu" albo "mój facet myśli tylko o sobie " ? x nie dziwie się, że Twoim zdaniem, żeby mieć piątki w szkole to trzeba było brać korepetycje x i jak widać jednak masz przykre doświadczenia jak się okazuje: Twój poprzedni facet miał w nosie czy jest Ci dobrze w łóżku x a ja jako dziesięcioletnia dziewczynka z pewnością miałam zboczone fantazje erotyczne, bo nie myślałam o niczym innym jak o tym, co zrobić, żeby za dwadzieścia lat zatrzymać na siłę przy sobie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z takimi myslami
co do minet - ja za tym nie przepadam, wolę zwykły stosunek z ewentualnie dodatkową symulacją dłonią, ale nigdy nie miałam problemu, żeby jakiś facet tego nie lubił, oni w większości lubią lizać i lubią oglądać kobietę która jest podniecona a zwłaszcza, która ma orgazm ten Twój był jakiś dziwny/wyjątkowy raczej pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z takimi myslami
*stymulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklsdjhkdfjghjdfgfgfg
kobieta z takimi myslami - ahahaha czyli jednak mam racje:D:D:D tak, jako dziesieciolatka myslalas zapewne tylko o tym, zeby ci ktos migdaly szorowal penisem :D:D:D Powodzenia w zyciu:* Aaaa, pomyslcie tez ew jesli chcecie sie z takimi zwiazac o waszych dzieciach. zeby owy samiec nie mial ochoty wyzywac od suk i zdzir wasze corki:) wg mnie tot aki facet jest w sam raz na jeden raz. do zycia jednak potrzeba kogos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z takimi myslami
tak, masz racje, a teraz udaj się na korepetycje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklsdjhkdfjghjdfgfgfg
razcej sama ich udzielam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z takimi myslami
więc uwierz, że tym bardziej nie masz się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklsdjhkdfjghjdfgfgfg
za to ty masz:D a teraz idz i ssij pisiora swojemu panu suko:D:D. smaczego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomen omen
aklsdjhkdfjghjdfgfgfg i inni forumowicze Upominam , że nie po to został założony ten temat, by się wykłócać z innymi i ubliżać każdy ma prawo do własnych opinii i wypowiedzi, ale bez oceniania tu innych każdemu pasuje co innego, a jak komuś nie pasuje... Niniejszym ogłaszam, że dalej można pisać o swoich doświadczeniach bez ograniczeń : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklsdjhkdfjghjdfgfgfg
bede pisac to na co mam ochote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksocholik :)
Skąd się to bierze ? Powiem Ci Większość polek ma bardzo spaczoną seksualność. A jak wiadomo wzorce przenosi się po rodzicach. Większość rodzin to w większym lub mniejszym stopniu patologie. To właśnie z patologi rodzą się chore ciągoty. Ot i wszystko ale cieszy mnie fakt że są takie kobiety. Można się wyżyć jak trza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka kalinka kalinkaaa maja
wiekszosc poleka napatrzyla sie na swoje matki, ktore musialy we wszystkim usługiwać swoim mezom. maz wrocil musial miec obiadek, posprzatane, koszule wyprasowane itd. dopiero od niedawna polki sie zaczynaja od tego wyzwalac. troche to zakrawa o patologie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka kalinka kalinkaaa maja
to samo fceci. napatrzyli sie na roszczeniowych tatusiow. mamusia sluzaca... teraz bycie takim jak tatus to dla nich oznaka meskosci...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiQÓt
...zamiana majtasÓf matek na stringi nic nie zmienia.......to nie wyzwolenie.... ....poczekamy co będziecie pisać za dwadzieścia lat...na forum dla 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież część pisze, że dzieciństwo miała ok, może to podążanie za nieznanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka kalinka kalinkaaa maja
co rozumiesz przez slowo dziecinstwo ok??? Matka sluzaca w tamtych czasach to byla normalka. nie musial jej ojciec napierdalac na jje oczach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura ! To jest natura samicy ! Nad czym tu k***a miesiąc debatowac . Zlap silną męską łapą za szyję ,włosy pocałował usta i jazda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka kalinka kalinkaaa maja
chyba twoja natura dziwki:D w swiecie zwierzat, moze poza kurami, samiec musi sie niezle postarac, zeby samica byla laskawa mu dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka kalinka kalinkaaa maja
hahaha nie musze, moj pan zaspakaja mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarkula976
Wróciłam. Widzę, że temat niestety wszedł na niedobrą ścieżkę, a szkoda... Dodam tylko od siebie, że moi rodzice się kochają, ale to zawsze mamuśka rządziła:) Tak więc ja nie mam złego wzroca z domu, że trzeba panu i władcy przynosić jedzonko i skakać obok niego. Co nie zmienia faktu, że lubię ostry seks, lubię, jak facet dominuje. Piszę ,,lubię'' chociaż jak mówiłam pierwszy raz przede mną. Nie wiem, po co się tak nad tym rozwodzić? Ludzie są różni, niektórzy faceci wolą np. żeby to kobieta rządziła w łóżku, lubią im lizać stopy, spełniać ich zachcianki, nie neguję tego, takie mają upodobania. Ja mam inne i nie widzę w tym nic złego. Może to zboczenie, dewiacja czy jak to jeszcze nazwiecie. Trudno, taka się urodziłam i nie mam zamiaru na siłę się zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój pan ???twoja ciiipa wołowa nie pan ! Byś na czworaka chodzila suko jak szwajcarski zegarek dzifko mała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle ZBOCZYLI z tematu : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×