Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

zależy od tego czy mamy co opowiadać sobie, bo czasem jak się nic nie dzieje to się nie klei za bardzo, albo jak jest zmęczony po całym dniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
to jakiś podszyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
aha:) ale na prawdę cię podziwiam i twoją wytrwałość...nie masz ochoty tego zakończyć czasami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu dyskretnie już ktoś się pod cibie podszywa sławna sie robisz... ale każdy wie że ja tu rządze i ustawiam po kontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no o tym samym pomyślałam... ale to już żałosne się robi z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi przykro ale nie upadłam tak nisko, żeby się pod was podszywać - jak mam ochotę skomentować wasze głupoty to to po prostu robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej dziewczyny dziś piękny dzień niestety z racji tego że mam w domu 4 małych dzieci nie mam czasu ćwiczyć:( to już 3 dzień a mnie nosi ale muszę wytrzymać do poniedziałku:) jak wam się wstało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że wątek dotyczący facetów, którzy wyjechali i dziewczyn na nich czekających autorka zamieniła w dziennik osobisty - wstałam, zjadłam, ćwiczyłam, nie ćwiczyłam, byłam na zakupach strasznie nudne życie prowadzisz, koleżanko o facecie, który wrócił ani słowa! czyżby się zmył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie aha:-) ale na prawdę cię podziwiam i twoją wytrwałość...nie masz ochoty tego zakończyć czasami?? Laguna Beach nie,nie mam, chociaż czasem na prawde jest ciężko :-( xxxxxxxxxxxxxxxxx Laguna, jeszcze raz, dużymi literami: NIE MĘCZ SIĘ!!! ON JUŻ TO DAWNO ZAKOŃCZYŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym wam opowiedziała o swoim facecie to wam szczęki opadły idiotki jest idealny nosi mnie na rękach to ja jestem szyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wy przestaniecie podszywać się pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poniżej godności pisać za kogoś kim się nie jest żałosne odczepcie się ode mnie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
jutro nareszcie weekend:) męczące są te dzieci dają w kość a wam jak mina dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój, już żadna nie chce z tobą pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się stało dyskretnie nic nie napisała.. to ja napisze właśnie jestem po nocy z moim facetem prawdziwym a nie jak laguny zmyślonym. pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej gościu, nie psuj tematu! taki był pasjonujący - zadzwonił, nie zadzwonił, wstałam, jadłam, srałam, a twój zadzwonił?, i tak przez trzydzieści parę stron, a teraz koniec??? nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podszywaj się pode mnie gościu perfidny ja tu od początku siedzę a ty się wepchałeś w temat, won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, że ty won!!! wystraszyłaś dziewczyny - teraz się nie dowiem czy zadzwonił, czy nie zadzwonił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę jaka lafirynda wpierdziela mi się na temat, pani dziękujemy .to mój temat od jego początku !! ja tu żądze ze swoim idealnym związkiem ja je tu pouczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
gość fiksuje pfff nasza ostoja mądrości zgłupiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niezapowiedziana, powiem Ci szczerze, że u mnie ostatnio coraz gorzej, nie potrafię opanować nerwów :( a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie idiotki, że jest tylko jedna osoba pod nazwą "gość"? gratuluję intelektu! a u ciebie Laguna może być jaszcze gorzej? olał, wyjechał, nie wróci - czyżby kogoś poznał, że jest jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej dziewczyny u mnie bardzo dobrze się układa . pomimo że mój jest coraz bardziej zazdrosny co jest trochę męczące... ale muszę go ustawić do pionu:) co tam się laguna dzieje? jak z nerwami? a u ciebie niezapowiedziana wszystko ok? te upały i mnie wykańczają oj dają w kość na szczęście za tydzień jadę nad wodę to się trochę popluskam może będzie zimniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×