Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość motylek gość
gratuluje Kika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Baby zrobilas test raz jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tu nowa. :) i pisze poraz pierwszy Dzis powinnam dostać okres ( miesiaczkuje co 28-30) dzis wypada 30 dzien. Rano miałam sluz zabarwiony na brazowo i to wszytko. Temp. Mierzylam dzis wieczorem i mam 37.6 - wiem ze mierzy sie rano ale juz troszkę sie nakrecam. Jutro przypada 31 dzień cyklu a nigdy co tyle nie miałam okresu... Hmmm ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiaczkuje regularnie.to mój 2 cykl staran.,dzis czuje kucie Jajnika, od kilku dni mam bóle jak na okres...zobaczymy jutro, Testu nie chce robić puki co ponieważ nie chce sie rozczarowac...pewnie@ jutro przyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Ja też jutro mam dostać okres, już miałam nadzieje że nie przyjdzie a tu nagle brązowy śluz tak sie zaczyna u mnie okres :(;/ ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja niestety ostatnio nie cierpię na nadmiar czasu i nie mogę zaglądać tutaj zbyt często. U mnie w sumie od czwartku okres, myślałam dzisiaj, że już koniec bo miałam kilkugodzinną przerwę w krwawieniu, ale niestety... Nowy cykl, nowe możliwości prawda? ;) ------------------------- Kikuś trzymam za Ciebie kciuki, mocno mocno. Jak już będziesz cos na bank wiedziała to odezwij się :) i najlepiej zrób betę. Wtedy wszystko będzie jasne. ------------------------- Od jutra idę na nocki :( już mi się nie chce... ------------------------- Kupiłam sobie 60 testów owulacyjnych :D może wkońcu nauczę się ich używać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miała. Sluz tylko rano a do teraz. Nic...jestem ciekawa co z tego wyniknie Słyszałam ze wciazyczasem bywa brunatny sluz czasami i mam nadzieje ze w moim przypadku tez tak bedzie ... Nawet brzuch mnie nie boli jak na okres.../ nie zapeszajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knapik- co to w ogóle za promocja jakiegoś zakichanego ziołolecznictwa? Byś się wstydziła. Z grubsza przejrzałam stronę firmy AKUNA. Badania, które wskazują na konieczność suplementacji? Jakie to są badania? IŻŻ? Czy może jakiegoś amerykańskiego instytutu? Normalnie trzęsie mnie jak czytam takie bzdury. Polecając takie dziadostwo można zrobić komuś krzywdę. Każdy Polak bierze się za ziołolecznictwo mając bardzo zgrubne pojęcie o tym jak co działa (o ile w ogóle zainteresował się działaniem i interakcjami ziół). Później każdy jest zdziwiony jak ziółka zaczynają działać nie tak jak powinny... Żenada. Dla potwierdzenia tego co napisałam cytat z tej strony: "Dla zachowania prawidłowego stanu organizmu optymalna dzienna porcja spożycia witaminy C wynosi 500-5000 mg tak dla mężczyzn, jak i dla kobiet (...)." Optymalna dawka to 100mg (tablice zapotrzebowania na składniki odżywcze). 5000?! Ciekawe czy twórcy tej strony słyszeli o czymś takim jak kamica szczawianowa i potencja oksydacyjny... M A S A K R A!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym super zdrowe produkty z dodatkiem m.in. sukralozy i sorbinianu potasu. SUPER. Jestem zła, idę spać. 😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia mialam identyko , potem zaczal mnie bolec brzuch i mialam dwa dni wiekszego krwawienia a tak to ten brunatny sluz' [ale to brzydko brzmi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Nie było mnie bardzo długo,albo mi się wydaje ,że to wieczność. Wracam do Was,na forum,wracam do starań o dzidziusia... Niestety nie było mi dane,doznać tego Szczęścia,a już tak bardzo cieszyłam się ;(;(;(;(;( Dziś wróciłam do pracy,po wolnym i na samo wejście rozryczałam się jak głupia. ;(Jeśli Któraś z Was,,będzie nosiła w Sobie Dzidziusia i jeśli wystąpi ból,nawet ten najmniejszy,należy niezwłocznie udać się do lekarza,ja tak zwlekałam,aż po dóch dniach poroniłam ;(Ciężko mi z tym,jest to gorsze niż rozczarowania po dostaniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczeło boleć podbrzusze,lekarz z którym skontaktowałam się, powiedział,że takie bóle to normalne,niestety,nie wziął pod uwagę zagrożenia :( pobolewało normalnie,na początku,poóźniej ból stawał się coraz ostrzejszy,tak jakby ktoś wbijał szpilki w macicę,nie potrafię tego opisać,na koniec dostałam plamień i trafiłam do szpitala,niestety już za późno. Nie mogę podarować sobie bagatelizowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny !!!! Wróciłam. Wybaczcie że nie pisałam ale zaszyłam się troszkę z Puzzlem. Testu ciążowego nie musiałam robić bo dostałam @ wczoraj. Ale jakaś dziwna jest. Jakby śluz ale tylko zabawiony na czerwony lub/i brązowy. Dziwne to dla mnie bo zawsze miałam obfita @. Wczoraj chodziłam cały dzień i mówiłam: "Zaraz puszczę pawia". Nigdy tak nie miałam.. Dziwne. Ciąża pewnie nie bo plamienie by nie wyskoczyło. Dziś już @ troszkę się rozkręca, wiec czekam aż się wreszcie skończy i żebym mogła rozpocząć nowe starania ! :) . . . KIKA- A jednak, ale nie martw się. Dacie radę, 3-mam kciuki :) Spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chce mieć dziecko - ja już mam dość :( testy wyszły mi pozytywne,ale niestety... x przez chwile troszeczkę się cieszyłam,ale dalej nie rozumiem co się ze mna dzieje....ide na badania dopiero 30 i mam nadzieje,że będzie wszystko wporządku.Mój M się tak ucieszył,a teraz czuje się winna i nie powinnam jemu nic mówić i dawać nadzieji. x Jak będę go tak stresować co miesiąc to na pewno niedługo będzie chciał odpuścić o ile już dzisiaj mi tego nie powie jak się dowie... x Postanowiłam,że zaczne coś robić w wolnym czasie ...dzisiaj zaczne ćwiczyć i przestane już myśleć,bo co ma być to będzie... x podziwiam kobiety które tak długo się starają naprawdę !!! x BaBy zrobiłaś test ???trzymam kciuki :) : ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BaBy w tym samym czasie pisałyśmy :) dobrze,że jesteś tak optymistycznie nastawiona :) :) :) na pewno się uda!!! x no ja już naprawdę się nie nakręcam...nie chce już o tym myśleć. x trzymam kciuki dziewczyny,żeby się Nam wszystkim udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo pragnę mieć dziecko - byłam u lekarza i wyjaśniłam mu wszystko.zrobił mi test i powiedział : jesteś ciąży,a po chwili,że bardzo przeprasza i,że się 'pomylił',myślałam że go udusze ....Pokazał mi test i była jedna kreska.....widocznie cos było nie tak z moimi testami(wcześniej wsawiłam zdjęcie testu) x w drodze do domu byłam nie przytomna,a łzy same ciekły...Mój M wraca za 2 godziny z pracy,a ja nie mam ochoty z nikim rozmawiać... x naprawdę nie chce o tym już myśleć. x ale od początku jakoś nie chciało mi się wierzyć,że się udało,chociaż w środku po 'cichu' się cieszyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika, Co to za ginekolog, co na potwierdzenie ciąży robi Ci sikańca?? hahaha Sory, ale to co najmniej dziwne. Dziewczyno jak dalej nie masz miesiączki, to idź na własną rękę do laboratorium i zrób badanie Beta Hcg (kosztuje ok 30 zł), jak będziesz miała wynik powyżej 5, to na bank jesteś w ciąży i zarejestruj się do innego lekarza, tego z miejsca bym skreśliła. Nie no uśmiałam się, żę hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh @ sie rozkrecila dzis :(( jest mi przykro, czuje nie moc, i ciagle o ty, mysle, Nowy cykl. Nowe możliwości ale boje sie ze nigdy dzidziusia nie bede miec :( Moze to przez to ze narzeczonego nie było tak długi okres ma prace gdzie mógł przyjeżdżać tylko na weekendy w dodatku bardzo stresujaca ale najszczęście wraca za 1,5 tyg na stałe :) akurat na moje dni plodne wiec będziemy ostro dzialac, dziewczyny podobno SIERPIEŃ to najbardziej plodny miesiąc . :))) trzeba czekać na dni plodnie i rozpoczynać starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×