Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość czytam Was od kilku dni
I zapewniacie mi lepszą rozrywkę niż Trudne sprawy, Dlaczego ja, pamiętniki z wakacji i inne tego typu razem wzięte :-) piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze: "polski" małą literą - to przymiotnik, po drugie: przed "bo" przecinek, bo to zdanie podrzędnie złożone wynikowe. A w drugim poście: Z "polski" to samo, przecinek przed "że", przed "bo" i przed "nie jesteś zabawna", bo to zdanie złożone (akurat ostatni człon współrzędnie). Dziecko, weź się do nauki i daj sobie spokój z trudnymi sprawami dorosłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoją drogą, też się nieźle bawię pisząc swoje posty, choć nie wszystkie, których autorstwo jest mi przypisywane, są moje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź ty się p*****lnij ,po polsku jest ,jak tak to się p*****lnij dziecinko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynico Polski celowo napisane z dużej litery żebyś swoje poprawki sobie w d**ę wsadziła i Polskiego ludzi nie uczyła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Widzę, że i dzisiaj wg gościa udzielałam się dzisiaj na wątku ;) szkoda tylko, że nie wiedziałam o tym iż tu byłam :P Dzisiaj w Grecji Święto Narodowe OCHI (NIE) i nasza najstarsza córcia brała udział w paradzie ze szkołą baletowo-karatową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Widzę, że i dzisiaj wg gościa udzielałam się dzisiaj na wątku ;) szkoda tylko, że nie wiedziałam o tym iż tu byłam :P Dzisiaj w Grecji Święto Narodowe OCHI (NIE) i nasza najstarsza córcia brała udział w paradzie ze szkołą baletowo-karatową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pardoł za podwójnego posta ale na innym topicu wysłało mi się przed chwilą aż trzy takie same wypowiedzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahha taaaa
:D no pewnie siedzisz tu idiotko z goracym pulsem i piszesz caly dzien s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty tu siedzisz cały dzień skoro minutę po moim komentarzu jesteś zwarta i gotowa do boju :D pewnie nie mogłaś się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty tu siedzisz cały dzień skoro minutę po moim komentarzu jesteś zwarta i gotowa do boju :D pewnie nie mogłaś się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahha taaaa
wyglada na to ze jest tu nas sztab :D mysl co chcesz, ale glupias jest jak kolek, skoro nawet tego nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w PL wichura juz drugi czy trzeci dzien napierdziela, a konkretnie w nocy,idzie z zachodu i płn Europy huragan . Malo okien nie wyssie :o Dzieciak zostawil hulajnoge na podwórku i teraz obija sie o wszystko tam gdzie podmuch wichury zarzuci :/ Wczoraj 3 karmiki z drzew roznioslo w nocy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmnik a nie karmik :O Jednak te wielodzietne to nieuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik karmnik Wybacz sir , odpokutowalam i przepisalam 20 razy ,aby nastepnym razem mocniej dociskac N :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczna u mnie wichura była tylko przedwczoraj około północy, a wczoraj był spokój (mazowieckie). Widzę, że masz ten sam problem co i ja. :) Ile bym nie gadała to i tak zawsze wszystko jest zostawione po podwórku gdzie popadnie. Nic te dzieci dziś nie szanują. Rowery kładą tam gdzie stoją kiedy są wołane do domu. To samo jak u ciebie hulajnogi, piłki, rakietki i inne zabawki. Pełno bałaganu. Nawet im kiedyś teść zagroził, że jak nie będą odkładać pod dach w jedno miejsce to zadzwoni po spychacz, zbierze wszytko i odda do domu dziecka. :) Myślisz że pomogło? Co ty. Chyba nasze pokolenie bardziej doceniało to co ma, bo nie mieliśmy aż tylu rzeczy, a jak się już miało to się je szanowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie ma za duzo dzieci to nie ma czasu na ich wychowanie :D Proste. Ja mam dwoje i potrafia sie zachowac jak dzieci a nie jak dzicz. Szanuja i rodzicow i swoje rzeczy i nic sie nie wala po ogrodzie. Ale jsk sie naplodzi dzieciakow jak krolica to brak czasu na podstawowa nauke wychowania. Kazdy wasz post to potwierdzenie patologii wielodzietnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej najpewniej nie masz nawet jednego, a takie bajki to możesz wciskać bezdzietnym. Miej najpierw chociaż jedno to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj post to potwierdzenie patologii dzieci z tak zwanych dobrych domów. To wlasnie wasze post sa jak z pod celi. Pełne nienawiści i zakłamania. Poniżej poziomu. Zastanów sie nad sobą. Moje dzieci sa uczone szacunku do drugiego a nie tak jak twoje. Jak czyta inteligentne wpisy mamusi to tez będzie taka patologia jak ona. Zal mi takich ludzi. Gość wyżej .a racje ona chyba wogóle nie ma dzieci albo klapki na oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna z kimś tu pogadać na poziomie i na temat????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydney mix
A czy znajdę na topicu mamy z Australii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk jest tam ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujhhuygh
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze ten topik upadł ale zazdrosnice sie odezwały bo im zal ze nie maja tyle dzieci heheh zycze wam radosci z dzieci ja sama mieszkam za granica gdzie w innych krajach 3 dzieci to normalne 4 tez ale my polacy zyjemy egoistycznie po co dzieci trzeba miec dla siebie kase dom itp tak za 100 lat polska to bedzie kraj arabow i murzynow ale nikt na to nie patrzy z tej strony MATERIALISCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dzieciorobem i dobrze mi z tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×