Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość truskaweczka22
o jej WIELKE DZIĘKI :) normalnie mnie uratuowałaś ,zaraz poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Eh,beznadziejnie. Wczoraj "popłynęłam"...były syfy, piwo...mam ochotę położyć się i wyć...wiem, że nie mogę się poddać, ale czuję się taką tłustą świnią;/ niech już będzie po tym egzaminie, zaczynam ćwiczyć, bo oszaleje:| nie wiem gdzie się podziała moja motywacja, moja silna niegdyś wola...masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ang nie przejmuj się ! Ty myślisz ze ja ani razu nie zjadłam nic słodkiego albo nie wypiłam piwa? no przestań. Wczoraj wszamałam wieczorem kinder bueno, a w tamten weekend też nie obyło się bez piwa. Grunt to nie zwariować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
moja waga dzis: 61,7kg mi tez zdarzylo sie zjesc czasem slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede piekna wiem że robisz ćwiczenia z mel b na nogi. powiedz mi jakie rezultaty ? widać coś? ja niestety mam w tym miejscu centymetrowy zastój i muszę się bardziej skupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
spadl mi 1 cm w udzie jezeli dobrze pamietam to od 10 lipca cw nogi:) :) a od dwoch tyg trening cardio. po dwoch tyg wyniki: -biust: 3cm -uda: 2cm -lydka: 1cm -talia: 5cm -oponka: 4cm -biodra: 6cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nieźle a mi w biodrach spadł centymetr. :/ możed to przez te przysiady bo tyłek wydaje się jędrniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga na dzin dzisijszy wynosi 54 kg przy wzroscie 160 cm. Chcialabym zrzucic okolo 4-5 kg. Powiedzcie jakie macie patenty? Jak si odchudzaci-dieta? Cwicznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
malo kalorii i zdrowiej chociaz czasem polegne na batoniku albo rozku:( cw mel b: cardio i nogi dodatkowo slim green trio i duzo zielonej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA gratuluję ładnie Ci cm zeszły :) dobrze że nareszcie znalazłaś dla siebie odpowiedni trening :) a wcześniej tak marwiłaś sie ....mówiłam że będzie dobrze:) tak trzymaj i sie nie poddawaj :) u mnie juz rowerek zaliczony 1,5h :p co u Was dziewczynki ? trzymam kciuki razem napewno nam sie uda :) MIŁEGO DZIONKA WAM ŻYCZĘ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie dziekuje Ci TRUSKAWECZKO ze we mnie wierzysz i trzymasz za mnie kciuki:):):) jestes kochana i podziwiam cie rano cw: 3x12min cardio + 5min nogi na dzis mam zaplanowane duzo chodzenia wiec moze tez cos ubedzie hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w kolejnym dniu :) Truskaweczka 5-31 a Ty juz po 1,5h rowerku?? Podziwiam ;D U mnie waga ładnie spada ;D już -5kg od 28 czerwca :) Jak wrócę z pracy do domu to jeszcze się zmierzę ;d bo coś czuję, że udka mniejsze ;d;d tak luźniej w spodniach ( chyba ze spodnie się rozciągnęły) ;d Muszę się dzisiaj zmobilizować i wyciągnąć męża aby pobiegać ;d chociaż dużo biegać nie mogę, bo rok temu w wakacje miałam operację na stopę i jeszcze mam sporo blaszek w niej... boli i puchnie jak zbyt dużo chodzę i biegam :( ale tr***cik wieczorkiem dlaczego nie ;d Wyciągnę męża aby pobiec zobaczyć jak tam nasze nowe mieszkanko się buduje ;d (jedyny powód dla którego może ze mną się wybierze ) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
bede piena powdziwiam Cie, ze masz tak silną motywację, żeby wstawać o takiej porze!! ja po całym tygodniu pracy jeste tak wykończona, że musiałam się wyspać do 9...teraz siadam znowu do nauki;/ póki co nie ważę się, bo wiem, że jest fatalnie. Po egzaminie biorę się za siebie, bo patrzeć nie mogę na ten tłusty brzuch;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
dziewczyny ja bardzo lubie wstawać rano nawet jak idę spać o 24h-1.00h i o tej godzinie rano mi najlepiej pasuje cw :) Ja też jestem z was dumna i pełna podziwu że idzie wam również dobrze :):):) Tyska gratuluje Ci efektów i życzę wam wszystkim wytrwałości i oby tak dalej :) widze że powolutku zaczynamy zbliżać sie do celu ;) Ang nie przejmuj sie tak bardzo i tak mocno sie starasz i wazne że jest w tobie motywacja:)Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny u mnie dzis kiepsko z dieta ale juz sie poprawiam i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
oj PIEKNA a co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
moz etylko panikujesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie:) rano z ciekawosci przymierzylam szorty z lata w tamtego roku..... i zdziwienie : ja wmiescilam sie nie byly opiete na biodrach i udach:*:*:* cuud.....miod:):) ale sie ucieszylam ze moje starania jednak cos daja juuuupiii!!!! :* bede walczyla dalej bo jeszcze troche zle w nich wygladam :* pamietam ze w tamtym roku ledwo wzuwalam te spodnie i byly mega obcisle az nie apetycznie wygladalam ...... teraz jest inaczej :* nie wiem co mi sie dzieje ....pewnie panikuje ale wczoraj leciala mi krew z nosa ..... pobrudzialam cala pizame teraz tez zaczela mi leciec:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witam,PIEKNA ja tez tak miałam bo to wszystko przez to że za mało jemy i duży wysiłek fizyczny :p ale sąsiadka mi doradziła bym sobie często robiła czerwone buraczki obnizają cisnienie i mi pomaga bo już od 2 tyg nie leci mi krew z nosa,możesz spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
TRUSKAWECZKO powiedz mi jak przydzadzalas buraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
różnie raz gotowane kroje w plastry i potem posypuje np.. przyprawa do ziemnieków i podpiekam w piekarniku lub na grylu ni i jeszcze 2 sp.. gotowane ścieram na tarce o małych oczkach i podduszam z jogurtem naturalnym troche kwasku cytrynowego no i kapka słodziku ,3 sp ..sałatka z tartych buraczków tylko na dużych oczkach ścieram + ogórek kiszony + cebulka +pieprz troche soli i kwasku ,kilka kropli oliwy z oliwek naprawde jest dużo takich dań ale te mi smakują najbardziej i są mało kl i można naprawde napchać żołądek,jeśli masz jakes jeszcze pytanka to śmialo :0 kocham gotować i wymyślać jakeś swoje przepisy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
u mnie dziś sałatka na obiad z buraczków i rybka świetne połączenie mniammmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
a powiedz mi masz jakis swoj ulubiony przepis na dania z cukini..... ? bo co chwile o niej mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tylko mi się nie wykończcie. Może za duzo tych ćwiczeń? Robicie sobie jakieś dni w których odpoczywacie w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
o tak placuszki z cukinii i jablka ; srednia cukinia 1 jabłko ,1 jajko małe ,4 łyzki mąki razowej ,troche soli ,zetrzesz na tarce wymieszaj i smaż na teflonowej patelni bez tłuszczu mniammm paluszki lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
no właśnie Porcelanova mówiłam PIEKNEJ że ja już cw tylko rano ale ona chce sie zamordować :p poza tym to na diecie można smacznie jeść i nie tyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie poszukuję przepisów na potrawy które będą mi smakować bo ewidentnie brakuje mi ...czegoś dobrego ;) wczoraj zgreszyałam masakrycznie, kompletnie dzień spisany na straty. Ale dziś wracam na właściwe tory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
dziewczyny ja dostałam przepis na domową tortille dietyczna i jutro będę dla siebie robić jak chcecie oto przepis na ciasto 1 jajko ,czubata łyżka jogurtu naturalnego,3 czubate łyżki otręb owsianych sól i pieprz do smaku a dodatki to kurczak pieczony filet no i warzywka jake tam lubicie i sos jogurt nat..+ czosnek pieprz sól i co tam lubicie :) jadłam i mi smakuje ma mało kl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×