Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

dokładnie. Mi też nie przybędzie ani nie ubędzie centymetrów przez to czy ktoś mi napisz ze schudł tyle czy tyle. I tak robie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
a poza tym zapomniałam ci Porcelanova napisać że używam też pasy neoprenowe zakładam je do cw i na noc smaruje tym mleczkiem i dodaje maść końską tak grzeje że jak wstaje z łóżka to cieknie pot po piętach ,i nie będzie mi ktoś p*******ć że kogoś w maliny wprowadzam ...nie leże k***a cały czas na kanapie tylko mocno z*********m i c**j kłade na take gościowe opinie ...a to że komuś sie udaje to powinien doradzić innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy Ci na skutecznej kuracji odchudzającej? Masz nadwagę? Nieustannie przegrywasz walkę z nadmiernym apetytem? Kuracje odchudzające nie przynoszą oczekiwanych efektów? Bierzesz szkodliwe dla organizmu proszki odchudzające? Walczysz z cellulitem? Zależy Ci na trwałym efekcie diety? Potrzebujesz korekty swojego wyglądu i samopoczucia? Szukasz sposobu ma dodanie sobie energii, a jednocześnie dbasz o linię? ZIELONA KAWA - GREEN COFFEE 1000 KAPSUŁKI TO JEDYNY W SWOIM RODZAJU SILNY CZYSTY EKSTRAKT ZIELONEJ KAWY, który pomaga Ci zredukować wagę. Zielona, niepalona kawa zawiera kilkakrotnie więcej antyoksydantów i polifenoli w tym najaktywniejszy galusan epigalokatechiny (EGCG) – niż zwykła „mała czarna”. http://www.sklep-vitality.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
w sumie to na brzuch ... są i spodenki neoprenowe ale ja nie moge ich zakładać bo ta mała nie czuje sie zbyt komfortowo więc w aptece mam znajomą i mi powiedziała że zamuwi dla mnie 2 pasu take szer 25cm i zakładam je tylko na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajoma zamówi a ty juz nosisz, a spodenki nosilas ale w c*pe pily, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ok ,poddaje sie nie musze tu być i pisać ,i nie będę sie zniżać do poziomu gościa ..tylko poto by ktoś mnie obrażał ,zawsze byłam szczerą osobą czasami aż do bulu i przez to nie mam przyjaciół za wiele ,może gdybym umiała kłamać to lepiej by było ...jednym słowem jest mi bardzo przykro bo bardzo was polubiłam i fajnie mi sie z wami odchudzało ,dziękuję Wam za wsparcie które od was otrzymywałam i życzę wam powodzonka :) nadal będę sie trzymać swoich zasad i sie nie poddam ,i niech nie złamie was nic, trzymajcie sie cieplutko ,a pasy nosze od 28.06 ...nie pisałam w czasie terazniejszym że mi teraz zamuwiła tylko nie wiedziałam że będą take świetne efekty dla tego nikomu sie nie chwale i nie polecam aż zrobie doświadczenie na sobie .Trzymajcie cieplutko i przepraszam jeśli coś było nie tak,buziaczki dla was moje kochane paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczka no nie mów że odpuszczasz przez kogoś kogo nawet nie znasz. przecież tu zawsze sie ktoś taki znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
kochana Porcelanowa ja nie odpuszcze odchudzania ani cw tylko opuszczam portal ,nie znosze sytuacij konfliktowych i przez to bardzo często zamykam sie w sobie ,może kiedyś z ciekawości zerkne tutaj aby zobaczyć jak wam idzie ....ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka.. Odchodząc od nas pokażesz tej osobie, że z Tobą wygrała.. po co?? Widocznie jak wchodzi na takie tematy jak diety to musi ją to interesować i pewnie sama wygląda jak obrośnięta tłuszczem świnia. Zostań z nami. Po prostu ignoruj takie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy My Porcelanowa? tutaj nikt juz nie pisze bo truskaweczka swoim ego zgarnela cale powietrze jest taka swietna aktywna przemadrzala o 5rano jest juz po poltoragodzinnym treningu rozdaje kopniaki gdy ktos sie potknie w dietowaniu i wypytuje o "grzeszki". Ona sama jest doskonala chudnie kilo dziennie i 3 cm z obwodu a reszty ludzi potrzebuje tylko zeby sie poczuc lepsza tylko ciekawe, dlaczego pisze ze odchudza sie po raz enty? dlatego nie ma przyjaciol bo kazdy zwieje przed takim Idealem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo tego że schudłam od początku lipca jakieś 2 -4 cm ( różnie w różnych miejscach) to świadomość że ktoś się trzyma diety i cwiczeń sprawia że wierzę że sie da. Dlatego twierdzę że jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA!!!!! jaja jak berety ...obserwuje ten topik od poczatku i powiem ze gosc nie umie czytac bo przeciez diewczyna napisala na poczatku ze 3 lub 4 dni umiala tylko wytrzymac na diecie ,ja np podziwiam ja za wytrwalosc i rygorystyczne nastawienie do siebie i nie byla wcale idealem tylko mocno sie zawziela i chyba dopnie swego z wami czy bez was ...czytajac wszystko o niej mozna tylko pozazdroscic inteligencji ,samozaparcia i to ze jest ktos taki na topiku naprawde daje kopa(jak wy to okreslacie), pozostalym ,ludzie nie nawidza szczerych i tak ambitnych osob ,mysle ze truskaweczka wroci ,szkoda ze kiedy ja sie odchudzalam nie bylo przy mnie takej osoby ,a jeszcze do goscia to chyba wiem kim jestes wpierdalasz sie na co 3-4 topik bo nikt cie niechce to starasz sie rozwalic nastepny zal mi ciebie zamiast tak wszystkich atakowac wez sie za siebie ...pozdrawiam Ania mam 52lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczególnie inteligentne są jej bledy ortograficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest "nawidzą"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie .... te 17 cm z uda.... dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiwaaaaaaaaaaaaaaaa
17 cm w trzy tygodnie hahaha to jest nie możliwe sama się odchudzam i ciężko ćwicze już 4 miesiące i mam - 10 cm. a ona 17 w trzy tygodnie !!!!! nie ma takiej opcji. KŁAMIEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu marzycielka O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie u mnie z dieta przez caly czas zle.. nie trzymalam sie zasad.... a na dodatek dzis umarl mi wuja i dopiero sie rozkleilam.... moze jutro dam rade TRUSKAWECZKO szkoda ze mnie opuscilas:(:( bede za toba tesknic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie co robicie ? w glowach wam sie poprzewracalo od tych diet ? zadna z was nie miala szansy wyprobowac tego na sobie a juz jak hieny cetkowane padliscie na truskaweczke ,ja wierze ze mowi prawde ,kiedys czytalam taki blog gdzie dziewczyna pisala o dzialaniu tych pasow i tez ja tak pozarly ,powiem wszystkim niemota i ciemnotaa ze to jest mozliwe jesli sie ma cellulit wodny ,i jak zjadala dziennie nie cale 500kl + cw na rowerze jakes ponad 1000kl i dodatkowo spacer ,sprzatanie i cos tam jeszcze to jest mozliwe, w sumie spalala grubo ponad 2tys kl ,tylko jedna wada tych pasow ze nie kazdy moze wytrzymac w nich tyle czasu bo odparzaja strasznie i trzeba dokladnie wiedziec ile kremu wymieszac z mascia .Bardzo lekko jest szargac czyjas opinie i nazywac oszustem ale to naprawde kosztuje bardzo duzo pracy nad soba ,truskaweczko jesli tu zajrzysz kiedy kolwiek to bardzo bym chciala zlapac z toba jakis kontakt ,a teraz drodzy dietowiczki napierdalajcie na mnie tez a ja spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho widać truskaweczka nie mogla spac w nocy i musiała wysmarowac opinie na swoj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak nie chcę żeby ten topik padł, więc dziewczyny dalej na nim piszmy, jesli truskaweczka będzie chciała to napewno napisze. Dziś zjadłam kanapkę z szynką i pomidorem. Również coś ta moja dieta zboczyła na niewłasciwe tory. Muszę się naprostować jak najszybciej. i niestety stwierdzam że pomimo ćwiczeń dolna część mojego ciała nie chudnie. Może rzeczywiście powinnam sobie kupić takie gatki neoprenowe? Czy to działa ? Może wypowiedzieć się ktoś kto stosował takie spodenki? Szczerze mówiąc trochce mnie podłamuje to że nie widzę zadnych rezultatów...a waga raz w dół raz w góre.... tak więc nie ciekawie.... Proszę niech ktoś się wypowie i mnie poratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej porcelanova :) Ja nadal będę :) Chcę zrzucić kilka kilo i nic mnie nie powstrzyma. a tak czy inaczej zaglądać tu będę. Łatwiej jest się mi pilnować wiedząc, ze nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle powoli bo w pracy :)) jak na razie tylko gruszkę zjadłam ;d a poźnym wieczorem jak bede w domu jakies ćwiczenia ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja staram się zawsze opamiętać w jedzeniu :) Najgorzej będzie od soboty bo tydzien urlopu mnie czeka wiec pewnie jakies grzeszki tez ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
🌼 ANIA 🌼 w dniu Twoich imienin Życzę Ci dnia który przyniesie to co najlepsze.Sukcesów w życiu,szczęścia w miłości,dużo uśmiechu,dużo radości,spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×