Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość truskaweczka22
Witaj Ang ,no pewnie że dasz rade :) tym bardziej jak wyrzucisz swoje ALE praca ale szkoła i t p ....najwyższy czas z tym skończyć :p bierz sie w garść i do ataku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Muszę dać:) jestem szczęśliwa, bo zdałam egzamin bardzo dobrze, teraz przede mną drugi etap - ustny. póki co, dziś zjadłam jajko i teraz popijam jogurt pitny 0% tłuszczu o smaku suszonej śliwki i nie ejstem głodna. wieczorem bieganie i 1 dzień wyzwania z Mel B i Tiffany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
to cudownie Ang :) moje gratulacje :) poradziłaś sobie z 1 egzaminem to dasz rade i z 2 no i z dietką też;) ciesze sie razem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :** U mnie wczoraj z jedzeniem słabo.. tzn chyba zbyt mało.. ale taki dzień, że zupełnie jeść się nie chciało ( wszystko przez stres przed wizytą u lekarza..:() Pierwszy posilek byl o 16-30 pol salaterki zupy pomidorowej a później ok 19-30 ok 200gram jagód.. ale wieczorkiem ćwiczenia ;d A dzisiaj jak zwykle cały dzień w pracy.. z jedzeniem też kiepsko.. przez ostatnie kilka dni straciłam apetyt :(( rano serek wiejski i to koniec... macie jakiś sposób aby powrócił apetyt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Hej Tyska ,u mnie to było normalka że przez 3 dni jadłam tylko kubek jogurtu nat.. ale musiałam przyzwyczaić organizm do 4 posiłków dziennie nawet jak nie chciało mi sie jeść jadłam o tej samej porze np 7 1 śń 11 2śn 15 mam obiad a o 17 wypijam tylko pół szkl kefirku ,no i powiem ci że już organizm całkowicie sie przestawił na ten tryb (kwestia przyzwyczajenia) tak samo będzie u ciebie ,ale musisz ustalić sobie swoje godziny posiłku bo każdy organizm reaguje inaczej , a jak jesz dużo białka to czujesz sie syta :) mam nadzieje że ci przejdzie i sie wszystko ustabilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witam w nowym dietetycznym dniu! Jak widzę u mnie problem jest odwrotny cały czas coś podjadam! Mam powoli dosyć bo ostatnimi czasy żaden dzień nie obył się bez jakiegoś tam grzechu, jednak więcej ćwiczę i może dlatego organzim potrzebuje więcej kalorii i mnie tak zasysa... sama już nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witaj Porcelanova :) a powiedz mi czy jesz śniadanko? bo jeśli nie to będziesz niestety miała takiego rodzaju ataki :p i czy masz ustawione godziny posiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie jem i godziny też mam ustawione, ale np jak wiem że na jakiś posiłek mam wypić tylko kefir to nachodzi mnie taka ochota na coś innego (niedozwolonego) że zjadam właśnie to a ten kefir później stoi. Nie wiem jak sobie z tym poradzić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
to nie pij kefiru tylko miej pod ręką np.. sałtke czy coś innego i nie zakładaj od góry że wypijesz tylko kefir ,musisz psychiczni sie przestawić i powolutku sie unormuje ,a jęśli będziesz odczuwać bardzo głód to żuj gume bardzo mocno mętalową i umyj zęby też mocno m..pastą mi np to pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie muszę coś to zmienić bo wczoraj ....aż wstyd sie przyznać ale... miałam ten kefir w pracy, a polazłam po kebaba! wstyd. i żenada. możecie na mnie nakrzyczeć bo mi też szkoda że tyle ćwicze a to wszystko idzie na marne przez takie akcje. Kajam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
no dobra Porcelanowa dziś dostajesz rozgrzeszenie :) podałam ci przepis na kebaba ma mało kl i tak samo tortilla możesz przecierz w mikrofali odgrzać w pracy ja to nawet na zimno wcinam ,jeśli nie masz ochoty robić placka w domu to kup sobie w sklepie są gotowe tylko patrz by były z otrebów lub razowej mąki a dodatki to sama w domku przygotuj to nie wymaga dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, jakoś w tym tygodniu trudniej mi się spiąć. niby się staram ale wychodzi średnio... dziś już muszę sie ogarnąć bo takim sposobem to tylko się męczę a efektów i tak nie będzie. Boje się już piątkowego ważenia bo czuje że może być na wadze więcej niż ostatnio. Byłabym jednak szczęśliwa gdyby centymetry spadły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
nie masz czego sie bać będzie co ma być a nawet jak będzie więcej to znaczy że będziesz musiała mocniej nad sobą popracować :) wierze że uda sie jak tylko sie mocno postaramy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Czy mogę zacząć z Wami?? Nadrobię później posty i dowiem się więcej o Was. Ważę 60,5 przy wzroście 166 Chciałabym schudnąć do 53 kg. Macie dla mnie jakieś wskazówki?? Jaką dietę stosujecie?? Noo i jak efekty, w jakim czasie mogę się ich spodziewać?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witaj chrupeczka :) ciesze sie że nasze grono sie powiększa inne dziewczyny też sie ucieszą :) ja stosowałam na początku MŻ ale potem postawiłam na jedzenie większej ilości białka i pije ok 3l herbatki zielonej chudne naprawde b szybko i cw na rowerku stacionarnym ale to jak poczytasz nasz topik to wszystkiego sie dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również ćwicze na rowerku (jednak mniej niż truskaweczka) + do tego chodakowska lub mel b tak z 4 - 5 razy w tyg. u mnie cellulit znacznie się zmniejszył, można powiedzieć że prawie go nie widać, do tego mam jędrniejsze ciało ale jedzeniowo zdażają mi się wpadki więc w tej kwestii nie jestem żadnym autorytetemi nadal poszukuję sposobu odżywiania najodpowiedniejszego dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanova co do rowerku na celulit to super sprawa ja go wcale już nie mam a skura taka jędrna no i stosuje nadal to mleczko jest naprawde nie droge i wystarcza na miesiąc opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaznaczają Ci się jakieś mięsnie? kurcze mi się marzy żeby mi się tak delikatnie odznaczały... ale do tego jeszcze duuuzo, bardzo dużo mi brakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
tak ładnie już widać mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
wiesz że na mięśni trzeba by było cw na większym obciążeniu ,ale ja chcę jeszcze wyszczuplić nogi wtedy zaczne zwiększać obciążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
28.o6 miałam 67cm a teraz 50 ,też walczyłam z każdym cm ale od kiedy zwiększyłam jazde i zaczełam jeść więcej białko szybciej spadają cm:) powolutku i tobie sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
też tak na początku mówiłam ...ale właśnie marzenia sąpoto by sie spełniały ,dobrze ci rad ze uwierz wreszcie w siebie :) i nosek do góry :)jestem z tobą i bardzo mocno w ciebie wierze :) i jak będziesz miała ochote na jakąś pokuse pomyśl że mogę wpaść do ciebie i wkońcu dostaniesz kopniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dziękuje Truskaweczka! :) mnie dołuje to że właśnie nie waże jakoś dużo a ciało mam takie ... ze brak słów;/ widzisz waże mniej więcej 50 kg a w udzie mam 52 cm.:/ ale staram się i walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
no i tak dalej walcz i sie nie poddawaj i kup sobie to mleczko naprawde zobaczysz efekty już po tygodniu na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jak tak walcze że aż mi się adidasy rozkleiły :p heheheh. po pensji muszę kupić sobie nowe. i może właśnie ten balsam sobie kupie chociaż w tej kwestii nigdy nie byłam systematyczna.... czas zacząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Truskaweczka pisze ze spadla w 3 tygodnie 17 cm z uda a wszystkie jej wierza. smieszny ten temat pachnie jagodzianka buziaczki kopniaczki jogurciki rowerki chudzinki dziewczynki i tysiące innych zdrobnien niezly pastisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
hahahahahah ale mnie rozbawiłaś aż sie roześmiałam na głos .....no właśnie ja bez butików jeżdże bo szkoda wydawać kase na nie bo u mnie to bi sie zapałiły na nogach :):p ale skarpetki zato dziurawe ;) ale tańsze jak buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ej gościu a poco miała bym oszukiwać przecierz to mi ani do kieszeni ani z ...a z resztą nie muszę sie tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×