Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Ang nie przejmuj sie. Mnie mój chlopak caly czas mówi, lapie mnie za brzuch i sie smieje. Ale wiem, ze robi to bo sie o mnie troszczy i zalezy mu, zebym ladnie wygladala i dobrze sie czula. Twoi rodzice na pewno tez. Po cwiczeniach wczorajszych na brzuch nie moge spac, nie moglam sie przekrecic z jednej strony lozka na druga , hehe. Dobrze, ze dzisiaj czeka mnie tylko bieg 8 km. Moglabym isc teraz, ale jest 6 rano i troche sie boje isc do parku. Milego dnia dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj MAKE trzymam za ciebie kciuki powodzenia:) DZIEWCZYNY tylko sie nie poddawajcie:*:*:* BEDZIEMY NAJPIEKNIEJSZE milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
u mnioe rowerek zaliczony 1h tyle wystarczy teraz zrobie sobie omlecik z 2 jaj bez tłuszczu i pomidorek .A co u Ciebie PIEKNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
u mnie wszystko dobrze:):) damy rade sniadanie: 2 wafle ryzowe(80kcal) + 2 plasterki szynki(89kcal) + 10 kcal razem: 189kcal pozniej cw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzisiaj się zważyłam kontrolnie czy dieta idzie nadal w dobrym kierunku a tu taka niespodzianka 64,9kg :) w dwa dni prawie kolejny kilogram w dół, mam nadzieje że w weekend bardzo nie nagrzeszę i tego nie zaprzepaszczę :) Dziewczyny wiem że panierka i margaryna nie są dobre ale lubię w małych ilościach i nie zamierzam z tego rezygnować, mogłam zrobić rybę na parze ale miałam ochotę na panierowaną ;) Dzisiaj sobie zrobię wielka michę sałatki gyros na weekend, oczywiście sos będzie na jogurcie a nie majonezie ;) Ja na śniadanie zjadłam 2 kromki grahama z odrobina masła i pół makreli wędzonej teraz kawa zbożowa. U mnie pogoda deszczowa nici ze spaceru więc coś poćwiczę w domu. Miłego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Dziękuje Dziewczyny za te słowa otuchy!! Jasne, że to przykre, ale może właśnie czegoś takiego potrzebowałam? kopa, żeby uświadomić sobie, że ciągłe wymówki, zaczynanie diety od nowa kilka razy w tygodniu i ciągłe podjadanie "bo i tak poćwiczę" nic mi nie dadzą...70% to dieta, 30% ćwiczenia...zrobiłam już pierwszy kroczek...na śniadaniena stole stała nutella, swieżo upieczona chałka i inne pyszności. Ale nie tknęłam nic z tych rzeczy. Zjadłam ugotowane jajko i wypiłam duży kubek kawy z mlekiem 2% tłuszczu. Jajka są sycące,w więc do 14 mam spokój. Uda nam się!! Miłego dnia Dziewczyny, ja wracam do nauki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnt, Wazne zebys jadla co 4 godziny, np 300 kcal kazde Rob gimnastyke na uda, brzuch ja dzisiaj zaliczylam 1godzine biegu. Dalam z siebie wszystko namawiam kolezanke na p90x, moze sie uda namowic. jest straszna chudzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
No dobrze, a więc spowiadam się:) Na śniadanie było jajko i kawa. Później jabłko i herbatka SlimActive, teraz właśnie skończyłam jeść połowę opakowania twarogu z rzodkiewką President O% tłuszczu + pół pomidora + kanapka (wafel ryżowy cienki i plaster szynki + herbatka SlimActive. Wolałabym już nic nie jeść, dopuszczam ewentualnie owoc. Niestety uległam pokusie i zjadłam łyzkę nutelli, przez co należy mi się po głowie:( a jak tam Wasze jadłospisy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Ang myśle że zbyt szybko obnizyłaś kl ,zjadłaś za mało i wydaje mi sie że ta łyżka nuteli nie zaszkodzi :) wiem ze poczatki są trudne ale dasz rade :) u mnie na obiad była zupka kalafiorowa a na kolacje teraz 1 szkl kefiru :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ile wy kalorii jecie? Ja napisze swoje dzisiejsze menu już teraz bo wieczorkiem zapowiada się relaks przy winie. 2 kromki grahama z masłem, pół makreli wędzonej, kawa zbożowa miska zupy jarzynowej z kawałkami mięsa, zabielana fasolka szparagowa z odrobiną bułki tartej na kolacje zjem miskę sałatki gyros, 2 kromki grahama no a potem trochę wina. Ćwiczyłam 40min. Ang nie ma co się przejmować łyżką nutelli, powolutku sobie ogranicz jedzenie i będzie ok :) nie ma co głodować bo potem można się rzucać na jedzenie może za mało jesz? nie wiem jak jadłaś wcześniej mi wystarczy jeść mniej a zdrowo i waga spada jakbym zjadła tyle co ty dzisiaj padłabym z głodu i olała dietę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Właśnie ja nie jestem przyzwyczajona do jedzenia dużych ilości...nie mam problemu, żeby jeść zdrowo, nietłusto itp. tylko te przeklęte słodycze. tylko i aż..bo co z tego, że moge zjeść 500 kcal w ciągu dnia i nie być głodna, skoro kolejne 1500 moge nadrobić pustymi kaloriami z czekolady itp.? To jest mój cel, walka z nałogiem słodyczowym (jakkolwiek śmiesznie to brzmi). Sukcesywnie będę je ograniczać i mam nadzieję, że z moją w miarę silną wolą i Waszym wsparciem mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Ang ja miałam podobny problem jeść nie jadłam w dużych ilościach ani tłusto ,tylko że potrafiłam opierniczyć i 2 czekolady na raz i to był problem ,teraz nie mam już ochoty na słodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Truskaweczko...podaj mi na to sposób!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Ang ja biore magnez tak mi pani farmaceutka doradziła i jak na razie jest ok ,wiadomo najgorzej jest na poczatku aż mnie skręcało ale wtedy też gryzłam cytryne no i puszczało :p no i nie kupuj nic słodkiego kiedy nie ma w domku nic to nie kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Też biorę magnez, bo przy aktywności fizycznej to wskazane. piję rozpuszczalny i biorę ChelaMag B6...bo swego czasu łapały mnie skurcze w łydkach i latała mi powieka:P ok, zakoduję sobie psychicznie, że za jakiś czas mi pomoże:D trzeba zagryźć zęby i jakoś dać radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już po śniadaniu przy kawce. Ang też miałam kiedyś problem ze skurczami i nadmiernym apetytem na słodycze jak zaczynałam ćwiczyć, brałam magnez z potasem i skurcze nóg przeszły ale do słodyczy nadal mnie ciągnęło zwłaszcza do czekolady, teraz zaczęłam brać takie kapsułki wspomagające odchudzanie z zieloną kawą i jest tam w składzie chrom mi to pomaga bo czekolady nie tknęłam od kiedy to biorę a mam szafkę pełną słodyczy, jedynie jakaś drożdżówka mnie skusiła ale żeby baton czekolada to nie :) Może spróbuj chrom łykać. Miłej niedzieli dietowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie rano zrobilam cw godzinke i 5 min: 6x10 min cardio i to 5 min nog. Chialam wiecej ale mojemu chlopakowi zachcialo sie jechac do kosciola na 8 ( zawsze chodzilismy na poludnie) wiec skrocilam cw i w pospiechu sie ubieralam. Snioadanie zjadlam dopiero po kosciele: 1 wafel ryzowy(40kcal) + 1,5 plasterka szynki(57kcal) razem: 97kcal i dotego kawa. na obiad: troche rosolu, 2 skrzydelka gotowane milego dnia dziewczyny trzymam za was bardzo mocnooo kciuki:*:*:*:* CZANKA a powiedz mi jakie to tabl lykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę Piękna- Łykam kapsułki Slim Green Trio z Galeny, kupiłam na allegro, biorę od kiedy przeszłam na dietę prawie drugi tydzień, wydaje mi się że mi pomagają bo strasznie się obżerałam a teraz zdecydowanie mniej jem i mnie tak nie ciągnie do słodyczy :) zmniejszył mi się apetyt, nie wiem na ile to zasługa kapsułek a na ile mojej silnej woli. Napisz mi co ćwiczysz? Byłam właśnie na spacerze ledwo 30min bo pogoda deszczowa u mnie i zaczęło lać, po obiedzie sobie coś jeszcze poćwiczę może na trampolinie i dodam do tego Mel na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja robie treninig cardio ma 15 min ja narazie wytrzymuje 10min- powtarzam tak z 3-6 razy dzis robilam 6 razy i trening nog cale 10 min- to sa cw od MEL B i najbardziej je uwielbiam lece na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
cześć Wszystkim!! na śniadanie było jajko i plaster pomidora. Teraz przekąsiłam garść czereśni, na obiad mam żółtą fasolkę, czyli samo białko;) niestety bez masła, czy bułki tartej:P no ale warto:) udaje, że nie mam ochoty na słodycze, jakoś idzie. ale z kawki nie zrezygnuje, właśnie popijam i wracam do nauki;) miłego dnia Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Hejka dziewczynki :) troche mnie tu nie było :( ale już jestem :) u mnie bez zmian, trzymam sie swoich postanowień i sie nie poddaje ,co prawda wczoraj nie cw ale ten jeden dzień moge sobie odpuścić więc wczoraj pochłonełam 461kl .Ang ja też nie zrezygnuje z kawki bo rano to mus bez kawy ani rusz :)Wierze w Was i trzymam kciuki :) RAZEM NAM SIE UDA ;) Miluśkiego dzionka Wam zyczę z samego poniedziałku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
u mnie rowerek zaliczony ,1 śn 1 jajko na twardo i 4 małe rzodkiewki .a jak tam u Was ?:) ehh...coś tak czuje ze ten nasz topik zaczyna zanikać a szkoda :(bo fajna była z nas grupa wsparcia .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Przepraszam, ale z powodów rodzinnych nie miałam czasu aby się tu pojawić. Również się trzymam, jestem z siebie dumna, że nie ciągnie mnie do słodyczy ;d Niestety na ćwiczenia nie mam dużo czasu.. od rana do wieczora w pracy... za półtora tygodnia wybieram się na tydzień urlopu to wtedy bardziej wezmę się za siebie i będę ćwiczyć. Teraz do środy niestety mnie nie będzie, bo muszę wyjechać w rodzinne strony na dwa dni. A dzisiaj kawka( oczywiście bez cukru) i mały jogurt z płatkami fitella za mną. W nocy po pracy czeka mnie mała podróż ok 400km i boję się, że w tym czasie zgrzeszę, wiadomo jak to jest jak się nie śpi, to chce się jeść... ale muszę być silna. Miłego dnia Wam życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie rano na sniadanie: jeden wafel(40kcal) + 1 plasterek szynki(40kcal) razem 80 kcal zaraz lece na cw bo rano nie zrobilam:):):) dzielnie wlaczycie i sie nie poddajecie:*:*:* tak trzymac dziewczyny!!!!! szkoda ze nasz topik sie powoli wykrusza:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po weekendzie, z grzeszków mam na koncie wino w sobotę i kawałek ciasta wczoraj, ćwiczyłam 60min na trampolinie dość intensywnie i dzisiaj czuję się jakaś obolała ale co tam po południu trzeba znowu się poruszać tym bardziej że pogoda nie rozpieszcza ciągle pada i siedzimy w domu z synem ani na spacer wyjść ani na ogród :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
wiesz Piekna że z mojej obserwacji to tak na dobrą sprawe tylko my obie najwięcej tutaj nadajemy popędu temu topiku a jak nas nie ma to i pusto sie robi:( a naprawde szkoda bo trzeba dązyć do swojego celu a nie po jednej potyczce sie wycofać :-0 ja nie cofne sie i bedę trwać do końca tylko ciężko będzie bez wsparcia Waszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tak gadacie że topik upada, czuję się tu zbędna jak widzę takie wpisy jak Truskaweczka przed chwilką machnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Tyska trzymaj sie i nie daj sie ,a w droge zrób sobie dużą butle herbaty zielonej powinno ci pomóc by nie podjadać:) Witaj czanka jestem z Ciebie dumna że dajesz sobie rade z pokusami no i z Was wszystkich tak trzymać dziewczyny i dojdziemy wkońcu do swojego celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
czanka bez urazy ale mało kto sie tak udziela na tym topiku take odniosłam wrażenie i to napisałam ,sorki jeśli was uraziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×