Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość truskaweczka22
ANG wiem że to trudne ty malutki nasz uzależniony słodyczomanie :p ale nie daj sie by słodycze wzieły nad Tobą góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Hahaha, no właśnie taki ze mnie ciasteczkowy potworek:D jeju...od 4 do 5.30?! Dziewczyny, żeby tak wcześnie wstawać...podziwiam:) ja poszłam spac o 1, bo się uczyłam, a w pracy musiałam zostać do 20, więc nie byłoby opcji żeby wstawać tak wcześnie i ćwiczyć...ale po 25.07 ruszam do boju;) wracam do basenu i fitnessu, biegania i Mel B. O wiele lepiej się z nią ćwiczy niż z Chodakowską, przynajmniej mnie:) ja właśnie piję kawę, jeszcze nic nie jadłam, bo głodna nie jestem. na śniadanie mam Activię Owsiankę i dorzucę sobie otrębów. Uwielbiam takie jedzonko :) miłego dnia Dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja zjadlam troche surowki: salata, ser troszeczke, troszke kurczaka , polany sosem:):):) i jedna bulka. pozniej napisze ile bylo kalorii. jablko to bylo drugie sniadanie w samochodzie bo bylam na zakupach.... kupilam sobie obcisla bluske na ramkach zeby jeszcze bardziej sie zmotyowac do cwiczen..... pewnie otrzeciej polece na cw bo juz mnie nie boli trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
jej TRUSKAWECZKO ale ty duzo cwiczysz podziwiam i duuuuze brawa dla ciebie masz mega silna wole:*:*:* Uda Ci sie i wszystkim dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny wybaczcie ze z innej beczki niz odchudzanie ale tak sie zastanawiam: zawsze marzylam o szczeniaku york teraz mam taka okazje zeby go miec ale mieszkam na wsi i juz mam 3 psy jedego chce dac siostrze bo ma strego psa ktory ma nie dlugo zdechnac... ale moja mama sie nie godzi i chyba bede musiala o nim zapomniec:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Dziękuję PIEKNA :) to twoja zasługa i dzięki tobie zmobilizowałam sie do cw :) a co do pieska to czemu mama sie nie zgadza?? przecierz to taki słodki malutki piesek i nie potrzebuje tyle jedzonka co duży ,porozmawiaj z nią zapewnij że będziesz sama sie nim opiekować no i poproś siostre o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
powiedzialam siostrze to ona bardzo mnie namawia zebym go wziela... ale znowu moj chlopak chce ale mowi mi ze mam komus dac z moich obecnych psiakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
to oddaj komus jednego dużego i problem z głowy :) bo chyba niechcesz zrobić schroniska :p a skoro siostra namawia cie byś wzieła malutkiego to niech ona zabiera duzego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
podziwiam cie truskaweczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
od dzis biore slim green trio... moze to mi troche pomoze... bo potrzebuje meeega duzego kopniaka zeby nie brakowalo mi motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Hej dziewczynki :) co u Was słychać ? u mnie standardowo rowerek zaliczony ,1śn 1 szkl kefirku ,na 2 śn będzie omlecik z 2 jaj :) PIEKNA moim zdaniem to nie potrzebnie wydajesz kase na proszki :p może zacznij jeść więcej białka to lepiej ci pomoże i nie zniszczy wątroby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie:) wlasnie zrobilam tylko 30 min cwiczen a pozniej zrobie wiecej:) milego dnia juyto wazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny jak myslicie jakbym zrobila sałatkę: z makaronu, gotowane jajko, troche szynki, kukurydza polane sosem czosnkowym to napewno byloby kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
moje sn: serek wiejski(80kcal - 100g) + pomidor( 12kcal) + papryka(8 kcal) + ogorek kiszony(20kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
sn razem 120 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA może zamiast makaronu sałate dodaj będzie mniej kl no chyba że makaron jest pełnoziarnisty ,a jak nie to możesz zjeść tylko nie dużą ilość:) i polej jogurtem 0 %;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Cześć Dziewczyny!!:* słyszałyście o fejsbukowej inicjatywie Tablica Motywacji?:) Moim zdaniem to świetny pomysł i na pewno podejmę wyzwanie, od 29.07, po egzaminach:) Nie moge wkleić linku, bo nie zaakceptuje mi wiadomości, ale genralnei chodzi o miesiąc ćwiczeń z Mel B + co drugi dzień na boczki z Tiffany, super sprawa:) Dziś czeka mnie małe spotkanie rodzinne, wiem, że będzie tort i ciasto (pyszny domowy sernik), jakieś słodycze...postaram się sięgać tylko po owoce, trzymajcie kciuki żebym nie nagrzeszyła za bardzo!! miłego dnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja stwierdziłam że od jutra przerzucam się na chodakowską. Tylko po niej mam zakwasy a chyba chodzi o to żeby trening był wyzwaniem. Do tego zwiększe troche kaloryczność posiłków dodam coś do śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dr sn: jablko (100kcal) na obiad bede miala fasolke gotowana z jajecznica z 2 jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejnym dniu dążenia do piękna :) Bałam się o drogę w nocy, ale było ok, piłam wodę tylko ;d Niestety wczoraj miałam przykry dzień bo byłam na pogrzebie i później stypa.. a wiadomo, że trzeba coś zjeść aby wszystkie ciotki nie patrzyły, że nic nie nakładam. No i zjadłam dwa kawałki ciasta, ale bez kremów jakiś. Oprócz małego obiadku i tych 2 kawałków ciasta nic nie jadłam... nie myślałam nawet o tym aby jeść.. wiadomo jak to jest na pogrzebie bliskiej osoby. Ale już wróciłam do normalności i siedzę w pracy, troche zmęczona jestem, bo od piątku praktycznie nic nie śpie.. do tego jeszcze dzisiaj mamy z mężem do teściowej na chwilę jechać.. a myślałam, że trochę odpocznę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Śniadanie zjedzone dopiero teraz, wiem, ze to za dobrze,ale w ogole nie byłam głodna do tego czasu...serek wiejski light (120 kcal), pomidor (30 kcal), kromka razowca (ok. 75 kcal). Razem około 230 kcal...najadłam się jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
o 18 lece na cw mam nadziejze ze zrobie co najmniej 2 h najlepiej by bylo 3h... buziaki milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
cw godzine: 3x10 min cardio + 3x10 min nog a pozniej pol godziny energiccznego marszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale nie piszę bo zauważałam że raczej każda z nas prowadzi monolog a nie rozmawiamy ze sobą. Nie odpowiadamy na swoje posty. To przykre bo dietetycznie wszyscy dają radę a z rozmową już gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba postarać się to zmienić. Trafiłam tu na forum mając nadzieję, że badzie mi łatwiej trzymać się w postanowieniu, że w jakiś sposób będzie dla mnie to mobilizujące wiedząc, że co jakiś czas muszę się Wam wyspowiadać. Samemu ciężko jest wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Porcelanova zgadzam się w 100%. nikt nie odpowiedział na moje pytanie, czy widziałyście Tablicę Motywacji na fb że to super inicjatywa:( Jak Wam dzień mija? ja zjadła na śniadanie Danio light waniliowe, pyszne <3 staram się nie jeść Danio często, bo jednak jest bardzo słodkie i tłuste, ale light ma 133 kcal i 2,4 g tłuszczu zamiast 4,7 więc można sobie czasem pozwolić:) do słodkiego ciągnie cholernie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ang_t mnie też ostatnio do słodkiego ciągnie, ale staram się o tym nie myśleć ;d już lepiej jakiś owoc zjeść. U mnie ze słodkościami to najgorzej podczas miesiączki ;P Co do dzisiejszego dnia to dopiero banana zjadłam. Jakoś nie miałam okazji i ochoty na więcej. No i dzisiaj w pracy od 7 do 20 więc raczej nic pożywnego nie zjem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na fb nic nie widziałam .... ale dziś próbowałam zrobić turbo z chodakowską i powiem wam poległam :P dałam rade 25 min. jakoś tak czuje że nie chudne... a dziś też zjadłam banana. + jajecznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie ja mam dzien zabiegany rano sie dowiedzialam ze moja kuzynka ma przyjechac dzis albo jutro i wzielam sie za mega sprzatanie w pokoju: na scianie mialam wilgoc od suchego powietrza i juz jej nie ma juuupiiii bardzo sie ciesze, wszystko odkurzone, podlogi umyte:):):) :*:*:* moj wuja ktory ze mna i rodzicami mieszka jest co raz slabszy i chyba moja mama zadzw po lekarza i zapyta sie czy moga go wziasc do szpitala;( :*:* dietkowo dzis dobrze: ostatni wfel ryzowy(40kcal) + papryka(10kcal) + ogorek kisz(13kcal) + 3 plasterki cieniutkie boczku(47kcal) :*:* rano nie cw bo w nocy sie zle czulam myslalam ze bede wymiotowac i dlatego spalam na fotelu;( :*:* jeszcze dzis z chlopakiem mamy pierwsza rocznice naszego zwiazku:*:*:* :*:*:* a za tydzien kolejna rocznica smierci mojego ukochanego wuja.... smotno mi ze nie doczekal mojego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×