Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość truskaweczka22
ok,rozumiem nie ma sprawy i tak miło że chcesz do nas dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Smacznego życzę ,ja zjadłam obiad o 16.30 100gr jogurtu naturalnego 0% (38kl)i na dziś koniec tylko herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj WOMA trzymam za ciebie kciuki:) powodzenia. mnie boli z lewej strony brzucha jak mnie zakluje to nie moge wytrzymac:(;(;(;( dzis nie bede cwiczyc bo musze sie polozyc bo mnie boli a i na kolacje zjadlam: bulki graham(56gi66g) z szynka mam nadzieje ze jutro juz mi przejdzie i wroce do moich cwiczen:) cardio dla mnie jest super bardzo lubie ten zestaw cwczen dla mnie bomba wytzymuje 10 min i zaczne robic nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
nie teraz już nie czuje głodu początki były bardzo trudne ale pomagała mi herbatka zielona z owocami pigwy ,cały czas ją pije i jest ok ,jednym słowem ostro sie zawziełam i pomogła mi bardzo motywacja ze strony dziewczyn z naszego topiku ,będziemy szczupłe i każda będzie nam zazdrościć zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede piekna odpoczywaj Truskaweczka, podziwiam ja musze jednak te 1000 kcal zjesc Ja chce naprzemian biegac z INSANITY treningami. Moze ktoras z Was tez chcialaby dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
oj PIEKNA bardzo ci współczuje u mnie też nie naj lepiej po cw z mel b chyba ich wyeliminuje bo nie jestem w stanie teraz siąść na rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
wiesz Woma u mnie bieganie odpada myśle że rowerek mi wystarczy co nie PIEKNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA cw z mel bi ja dziś 10 min zaliczyłam ale chyba nie dam rady cw ,dużo spalam rowerem..są fajne cw zobacz sobie a o tych co piszesz nie słyszałam ale zerkne co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
truskaweczka no ja mysle ze rowerek ci starczy i tak spalasz duzo kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA dziękuję Ci za wsparcie i motywacje i wiare we mnie ,bez Ciebie nie dałabbbbbbym rady ,a Ty już dziś odpocznij i nabieraj siły na jutro ok?aha i co z tym twoim rowerem kupujesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
doszly mnie watpliwosci z tym rowerem jeszcze zobacze:):) dziekuje ze ty we mnie wierzysz i mnie wspierasz.. TRUSKAWECZKO wzielam tabletki juz mi przechodzi:) dziewczyny doradzcie mi: co najlepsze na uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA mi sie wydaje że jak cw z mel b na nogi to wystarczająco dużo dziwczyn zachwala te cw no i chyba sama wiesz że w tydzień nie dA SIE POZBYĆ SIE SADŁA Z UD TO JEST PROCES DŁUGI TAK ŻE CIERPLIWOŚCI MOJA DROGA I WYTRWAŁOŚCI ,WIERZE W CIEBIE , a sama pisałaś że jakeś efekty już widać więc cw dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
masz racje TRUSKAWECZKO raczej nie kupuje tego rowerka:) bede bobila cw cardio i nogi od mel b:) gdzies czytalam ze daja super efekty wiec zobaczymy:) DZIEKUJE ZA WSPARCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
nie potrzebnie zamowilam w czwartek sobie skakanke z licznikiem skoro chyba nie bede cwiczyla na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
a wiesz PIEKNA mam pomysł ,wyszkukałam moim zdaniem fajną diete zaraz Ci wyśle ,ja od jutra przechodze na nią poczytaj i napisz co o tym sądzisz ok? podobno mocno spala tłuszcz z calego ciała http://polki.pl/dieta_dietyodchudzajace_artykul,10017557.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
myslisz ze to jest dobra dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
a nie wyniszczy organizm bo gdzies czytalam ze wyniszcza wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
tak właśnie myśle dziś czytałam wszystko na jej temat i wiem że 5 dni bez warzyw da sie przeżyć ,a potem 2 faza dałączasz warzywa w 3 już można chlebek ziemniaki makaron ryz i tak do 4 fazy ,a co mi tam moge na sobie wypróbować i tak podobny mam jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede piekna, ja na tej diecie schudlam kiedys 10 kg, ale nie dokonczylam jej i powiem Ci, efekty daje, ale ja na Twoim i Wszystkich miejscu zrezygnowalabym z kazdym diet, po prostu nauczyla sie normalnie odzywiac. ja tak robie.... Moja kumpela byla u mnie 3 tygodnie temu. Mowila, Elizka po co jesz, ty masz nie jesc dla przyjemnosci, tylko dla zabicia glodu. i tak wlasnie przestalam jesc slodycze, owszem czasem mi sie zdazy, ale jem teraz tone waaaazyw, banany, jablka i czuje sie swietnie. Robie cwiczenia z kickboxing, biegam schudlam juz 5kilo i centymetry tez ubywaja nie ma sensu sie torturowac dukanem a uwierz mi, ze dlugo nie pojedziesz, chyba ze naprawde NAPRAWDE masz w sobie duuuuuuzo samozaparcia. ja bym jednak nie zaczynala Dukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
kiedys probowalam byc na diecie plaz poludnia wytrzymalam tydzien i wymiotywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
nie no chyba że masz słabe nerki i tarczyca no poczytaj dokładnie tam na dole za i przeciw ,a z resztą w każdej chwili można zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu moim marzeniem po 15 latach odchudzania jest w koncu przestac sie odchudzac i torturowac dietami. chce normalnie jak czlowiek sie odzywiac. a ile przy tym zaoszczedzailam pieniedzy , przez 3 tygodnie!!! uhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
moze pojde cw bo juz mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
cw tylko 15 min cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Witam dziewczyny troche was poczytalam. Sama mam problem ze swoim cialem. kiedys w podstawowce-gimnazjum chuda jak patyk, mysleli, ze anorektyczka jestem, po prostu taka bylam bez odchudzania, jedzenie nie bylo dla mnie wazne. W wieku ok 17 lat mialam chlopaka, zaczelam brac tabletki anty, on mi dogadzal jedzonkiem-weekendy wieczorne z pizza, frytkami, piwkiem, kebabem itp i tak przytylam baaaaardzo, mam 174cm i wazylam 88kg, wiec wygladalam jak swinia. Po paru latach w koncu wzielam sie za siebie i wazylam nawet 68kg. cwiczylam aerobik, mniej jadlam, zero fast foodow (co najwiecej jadlam, slodycze mogly dla mnie nie istniec), cwiczylam dodatkowo w domu, troche sie glodzilam, nie jadlam po 18. Teraz mam wahania wagi. Po calym tym tyciu, chudnieciu, zrobily mi sie rozstepy, cellulit :/ wiec o wyjsciu w majtkach od kostiumu moge pomarzyc :/ w spodniach w lato tez rzadko chodze krotkich, a tak bym chciala :/ Niedawno urodzilam dziecko, przed ciaza wazylam 74 kg i mialam takie wahania plus minus 2 kg. w tyg chudlam, a w weekendy nadrabialam jedzeniem. W ciazy przytylam 22kg, teraz waze ok 80, moze teraz z kilo mniej. zostal mi brzuch troche, ktory rozlewa sie na boczki. probuje walczyc z tym, ze 2 mies po urodzeniu chodzilam na zumbe-bardzo fajne-polecam, czasem w domu wlaczam na kompie i tancze-tez fajny sposob na schudniecie. mnie cwiczenia nudza. wole potanczyc i sie wypocic. wiecie jaka tez dobra "dieta"? choroba heh chorowalam teraz tydzien-dopadlo mnei chorobsko-przeziebienie i nie chcialo mi sie jesc.byly dni, ze zjadlam ze 2 male posilki i tak wydaje mi sie, ze troche schudlam, widze po ciele, bo kurde wagi nie mam u siebie w domu. Nie korzystajcie z zadnej diety dukana, moj znajomy sie tak odchudzal i zeby stracil. ja kiedys tego probowalam, chyba 2 dni wytrzymalam. Poprobujcie tez ostre przyprawy do posilkow pododawac. podobno chilli odchudza i inne ostre przyprawy, curry itp. i pije zielona i czerwona cherbate. Moze jakies rady pomoga, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie:) ja nie dlugo lece na cw tylko sie ubiore.. milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×