Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Hej dziewczyny witam was razem z talerzem lecza ;) dziś jeździłam godzine na rowerze, A własnie nie za mało wy jecie? piękna ty już po jedzeniu dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
tak ja mam na dzis koniec... z jedzonkiem::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ja też już po obiedzie ,więc pochłonełam 100gr piersi z kurczaka z grilla (92kl)+8 listków sałaty (8kl)+ łyżka od zupy jogurt naturalny (15kl) razem 115kl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
TRUSKAWECZKA ale malutko:( ja zaraz lece na cwiczenia dzis tylko mel b cardio i sprobuje na nogi mel b:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
wiesz PIEKNA chyba musze zwiekszyć do 800kl bo za długo nie pociągne ,momętami już mam motylki przed oczami i te zawroty głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
TRUSKAWECZKO oj zmartwilas mnie:(;( koniecznie zwieksz:) ty jesz ok 500kcal? malutko jak na 3h cwiczen wiem wiem zalezy ci na schudnieciu ale nie mozna pogarszac zdrowia... jak tak pojdzie to moga byc fatalne skutki dla twojego organizmu wiem nie chce cie pouczac ale to moja rada ZWIEKSZ PROSZE CIE dobrze martwie sie:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
kochana prosze Cie zwieksz kalorie... lece na cwczenia napisz pozniej dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
od jutra zwieksze ,bo dzis to już myszy w lodówce sie ganiają hehe....... a dopieru wieczorem skocze do tesco by zrobić zaopatrzenie teraz ide troche sie położyć bo jakoś opadłam z sił ,nie martw sie przeżyje po prostu za bardzo sie ograniczyłam w kl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
narazie za mna 20 min cardio teraz mam gosci ale pozniej zrobie jeszcze:) i wieczorkiem godzinke:);););) wymyslilam ze bede ciwiczyc moze 3x godzinke cardio zobaczymy efekty w piatek:):) ale cos czuje ze to dziala bo widze w lustrze ze coraz bardziej znikaja mi boczki, robi sie troszke plaski brzusio(ale to dopiero poczatek;]), biodra znikaja tylko uda stoja w miejscu:(:(:( najwazniejsze ze polubilam cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
zrobilam: 3x10 min cardio jurto bedzie wiecej TRUSKAWECZKO jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie:) narzie mam 20 min teraz robie 3 raz jeszcze troche do godziny;););) ;) potem sniadanko: platki z mlekiem i pozniej na zakupy:) ;) spodobaly mi sie cw i musze sciagnac trening nog. ;) milego dnia powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ten gosc wyzej to ja bede piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
narazie zrobilam 30 min lece na sniadanie: platki frutina(173kcal)+ mleko(53kcal) razem 223kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Hej,u mnie dziś już jest lepiej 1śn.. 40gr płatki nestle fitness +125 ml mleka (189kl) rower też zaliczony 1h 40min.Miłego dnia wszystkim życze i trzymam nadal kciuki za Wasze sukcesy w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
2 śniadanko omlet z 2 jajek 196kl,kromka chlebka żytniego 75kl ,3 plasterki pomidora 9kl razem(280kl) a jak tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Dziewczyny...wracam z podkulonym ogonem po weekendzie. Zawaliłam na maxa. Było i piwo i słodycze. Nie wiem co się ze mną dzieje. Kiedyś miałam taką silną wolę,a teraz...nie mogę się powstrzymać przed tymi pie*rzonymi słodyczami, w domu szukam ich jak jakaś wariatka, w sklepie dostaję oczopląsu... :( lada moment jadę na urlop i będzie trzeba wbić się w kostium,a tak odwalam...pomóżcie!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
drugie sniadanie: (70g) bulka graham z pol pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Truskaweczka - nie przesadzaj z rowerem stacjonarnym!! móię to z własnego doświadczenia. Zanim przerzuciłam się na bieżnię, a najlepiej basen, też dużo i długo jeździłam na rowerze, ale on niestety działa tylko na nogi i to umacniając je. po jakimś czasie bardzo rozbudowały mi się mięśnie czworo głowy uda i to nie wyglądało zbyt kobieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja bede robic od dzis trening nog- mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiad zjedzony : filet z łososia bez skóry z piekarnika 100gr (114kl)+pół torebki brązowego ryżu (161kl)+ kałafir 3 różyczki (44kl) razem 319kl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ten gość u góry to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
obiad: miseczka zupy jarzynowej :) pozniej cw co robicie? milego dnia. trzymam kciuki za was dziewczyny,,, od rano cos mnie boli w brzchu buzioki:*:*:*:*:*:;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witaj z powrotem ang ,ciesze sie że wracasz do nas ,może zacznij brać magnez mi naprzykład pomaga i nie mam tak ochoty na słodycze ,a co do roweru to u mnie nic sie nie rozwija na razie bo miałam bardzo dużo sadła na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA teraz to ty za mało kl zjadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
tak myslisz TRUSKAWKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
oj chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
wiesz co PIEKNA naprawde Cie podziwiam za te cw z mel b ,ja po 10 min jestem padnięta jak trup ,czy Ciebie też tak to wykańcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny! Moge sie do Was dolaczyc?? Chce schudnac 10 kilo, ale tylko zdrowo. Poza tym przygotowuje sie do pol maratonu we wrzesniu Schudlam juz 5 kilogramów Dzisiaj zjadlam(jak do tej pory): 2 banany - 200kcal bulka (100), plasterek sera(100) Biegalam 55 minut w upale niedlugo bede gotowac obiad: 2 jajka sadzone, z duza iloscia marchewki. Wieczorem moze jeszcze cos zjem, zobaczymy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witaj w grupie woma ,pewnie że możesz ,napiszesz coś więcej ile ważysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×