Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Śmieszą mnie ateiści

Polecane posty

Merkaba stary głupi debil bez żadnej przyszłości. Usunęli mu temat seks z księdzem i już nie może pisać że jest pedałem, jaki to jest moherowy debil i hipokryta to aż głowa mała. Nie wiem po co ty tu jeszcze coś wklejasz. Idz do kościoła tam jest twój grób stary debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryj se podbij 8 pieczęcią i dopisz : Oto otwieram ósmą pieczęć dla religijnych związków organicznych. Kto mnie słucha ewoluuje do ameby a może nawet do pantofelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synu fubu. Co do ameby, to powinieneś mieć do niej poważanie, bo wszystko wskazuje na to, iż owa Ameba wyżarła ci mózg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie smiesza fanatycy religijni tacy jak autor. Sami podbijaja temat by ktos im na glowe naplul a pozniej udaja ze deszcz pada i dalej jak mantre powtarzaja spiewke o ateistach. C**j ci do tego w co kto weirzy i czy wogole wierzy cieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że to nie wierzący atakują ateistów, tylko na odwrót. Po drugie, ateiści często powołują się na zdrowy rozsądek i ośmieszają się tą drogą, bowiem wszelki zdrowy rozsądek ateizmowi przeczy... Poza tym chciałem tylko dodać, że porządni ludzie od ateistów powinni się po prostu alienować. Dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawda jest taka, że to nie wierzący atakują ateistów, tylko na odwrót" X rzestań się ośmieszać athel - po samym temacie widać kto tu kogo atakuje ;) Ale zaraz pewnie napiszesz że to nie atak na ateistów tylko cośtam innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się wyjątkowo (:-D) z Athelem, że to ateiści atakują wierzących i, że od ateistów trzeba się trzymać z dala. Dlatego też, niektórzy moi znajomi, którzy okazali się ateistami, nie są już moimi znajomymi. Nie mogłam z nimi wytrzymać. Męczyli mnie straszliwie swoimi "dziwacznymi" poglądami na temat "co się z nami stanie po śmierci?", "Czy Bóg istnieje?" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to ateiści atakują porządnych ludzi (antifa i inne lewackie bojówki). To ateiści, poprzez forsowanie legalizacji pedalskich związków, próbują odbierać porządnym ludziom, prawo do życia w normalnym środowisku. Prawda jest taka, że to ateiści są gotowi zgotować dziecku traumę, umieszczając je w gejowskim domu. Ateista ma prawo żyć po swojemu, nikt się nie przyczepi. Dlaczego oni nam chcą narzucić ich sposób życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ci k***a coś narzuca? Posłuchaj sam siebie nim coś naiszesz. Przecież to się kupy nie trzyma. Już na samej kafeterii widać opinie katolików którzy nic nie mają przeciw związkom homoseksualnym więc nie zrzucaj wszystkiego na ateistów, bo skoro tylko ateiści uważają homoseksualistów za normalnych ludzi, to papież wynika z tego jest ateistą ;) Co do Boga i logicznego argumentu na to ze on nie jest taki za jakiego go katolicy uważają posłużę się cytatem: Czy Bóg chce zapobiegać złu, lecz nie może? Zatem nie jest wszechmocny. Czy może, ale nie chce? Jest więc niemiłosierny. Czy może i chce? Skąd zatem zło? Czy nie może i nie chce? Dlaczego więc nazywać go Bogiem? - Epikur Teraz zastanów się nad słusznością powyższego i nie kłóć się że jednak y masz rację, bo wyjdziesz na głupca sprzeczając się z slowami greckiego filozofa,który napewno był inteligentniejszt od ciebie,mnie i połowy tego forum razem wziętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już na samej kafeterii widać opinie katolików którzy nic nie mają przeciw związkom homoseksualnym więc nie zrzucaj wszystkiego na ateistów, bo skoro tylko ateiści uważają " A co mnie katolicy obchodzą, skoro ja katolikiem nie jestem? W Prawie Mojżeszowym jest napisane, że czyny homoseksualne należy karać śmiercią. Taki jest nakaz Boży i tego należy się trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***a posta dodać nie mogę bo o spam podejrzewają. P********a kafeteria się jebie coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udajesz głupiego czy nim jesteś? Mi chodzi o to że wszystkie wyznania w mniejszym lub wiekszym stopniu akceptują gejów i lesbijki, więc niesłusznie zganiasz wszystko na ateistów. Teraz dotarł przekaz, czy mam ci to narysować żeby dotarło? Ty oczywiście widziałeś oryginał prawa mojżeszowego że pewny jesteś prawda? ;) Po drugie uważam że jedyne nakazy jakie są boskie to te które pochodza od Jezusa,a nie od gryzipiórków którzy pod chrześcijaństwo podczepili sie dla kasy i własne prawa i nakazy zaczęli wymyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja ci każę je czytać? Będę przeklinał tak długo jak twój kolega będzie jednej grupie do której sam należe wpychać winę za cale zło świata. Takiego ograniczenia umysłowego to chyba od sredniowiecza nikt nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mi chodzi o to że wszystkie wyznania w mniejszym lub wiekszym stopniu akceptują gejów i lesbijki, więc niesłusznie zganiasz wszystko na ateistów." Co mnie obchodzę wyznania, skoro Jahwe nie akceptował ich postępowania. Poczytaj lepiej Pięcioksiąg, zamiast bredzić trzy po trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł, a Ty się masz za kogo niby? Za mędrca z długą brodą, w okularach i z łysiną na głowie? Czy może za Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzą athel z Twojego założenia - a co mie obchodzi pięcioksiąg jak jestem ateistom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Paweł, a Ty się masz za kogo niby? Za mędrca z długą brodą, w okularach i z łysiną na głowie? Czy może za Boga?" X A Ty się za kogo masz że wpierdalasz się między wódkę a zakąske? Z Tobą dyskutuję? Nie? To się odstosunkuj ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł, jesteś bardzo wulgarny dzisiaj. Nie zamierzam się odczepić. Dopóki się nie uspokoisz, to będę się Ciebie czepiać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wolisz. Nie dziw się tylko później jak polecą szmaty,k***y,dziwki jak wtrącisz się w dyskusję. Prosiłem grzecznie ale nie dało rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, czy uwazasz ,ze ktokolwiek rozumny moze brać powaznie wynurzenia niewydarzonego chlopaczka , spędzajacego noce na damskim forum? Coś Cię Pan Bóg marnie zaprogramował:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateistę Pięcioksiąg nie obchodzi, natomiast racjonalistę jek najbardziej...;) "A Ty się za kogo masz że wpie**alasz się między wódkę a zakąske? Z Tobą dyskutuję? Nie? To się odstosunkuj ode mnie oczko.gif" Nie ma to jak podryw dla ubogich . . . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł idź się wyrzyć gdzieś, przebiegnij 5km, to może Ci przejdzie ta złość. Nie atakuj innych :P ------------------- Najgorsze jest to, że plaga ateistów się powiększa :( Nie wiem, jak możnaby do nich dotrzeć i ich przekonać do chrześcijaństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie ma to jak podryw dla ubogich . . ." X Jak ty tak Perłową Kórw..znaczy Królewnę i słodką 19-nastke podrywasz to nie dziwię się że efekty mierne mimo 8 lat robienia maslanych iczu do pierwszej ;) Jesteś marną namiastką mężczyzny,który nawet zagadać do kobiety nie potrafi i 8 lat czai się na szansę , że kobieta sama mu w ręce wpadnie :) Kto tu ma ubogi podryw?? ;) Nie muszę chyba dodawać że żałosne jest czajenie się na jedną kobietę 8 lat?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×