Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
aggggggggg Zamknij się już hipokrytko bo rzygać się chce czytając twoje posty, jak nie masz co robić to zajmnij się lepiej mężem a nie ślęcz ciągle na kafeteri bo niedługo kopnie ci w 4 litery i będziesz zakładać nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agggg W dodatku twoja zona jest zaklamana sama sie wyszalala a teraz pewnie "ocenia" jak ktos sie prowadzi A ty nie wiesz że jest coś takiego jak nawrócenie? Może i szalała a teraz do niej dopiero dotarło że żle robiła i się diametralnie zmieniła,odwróciła się od szatana i tak ciężko to wam zaakceptować że ktoś chce zmienić swoje życie? Wg ciebie jest zakłamana no brawo ........jaka bystra hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz rację z tą chęcią pokazania. Ludzi wiążą też inne sprawy, o wiele praktyczniejsze np interes, kredyt itp. Tylko, że ja zawsze szukałem czegoś więcej; nigdy nie byłem minimalistą. Zawsze musiałem być thebeściakiem i perfekcjonistą we wszystkim. No cóż we wszystkim się nie da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem jest coś takiego jak nawrócenie ale wtedy sprawę stawia się jasno; kiedyś byłam taka czy taka, teraz nie chcę. Czy jesteś w stanie to zaakceptować? A nie stawia się człowieka przed faktem dokonanym. Podejrzenia miałem na początku, bo wiedziałem od niej zresztą w jakim towarzystwie bujała się za młodu. Jako osoba z bagażem nie mogłem jej potępiać ale wyraźnie powiedziałem, że nie poradziłbym sobie z bagażem kobiety. Zresztą facet zawsze może powiedzieć, że jest prawiczkiem i szuka dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jęczą prawiczki koniobijce, jak baby. Skąd się biorą takie niemęskie cipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
16.16 idz wez leki, to sie uspokoisz. Moj maz siedzi obok i oglada tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
16.08 ja zbyrnio religijna nie jestem, ale kazdy ma jakies zasady. I tu nie chodzi o zlo czy wieksze czy mniejsze. Ile ludzi tyle odpowiedzi w tym temacie. Kazdy woli co innego i kazdy zyje tak jak chce. Natomiast tutaj piszacy Panowie sa niedowartosciowani i nie moga zniesc tego, ze swiat nie jest pod nich urzadzony i ktos od normy odbiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak ty nie mozesz zniesc ze twoj maz nie był ciebie 1 przez to wylewasz swoje flustracje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.39 a ty czego wypowiadasz się za wszystkich facetów jeśli nawet nim nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie do uwierzenia, że są jeszcze idioci, którzy sądzą iż chodzi tylko o kawa£ek błony. A myślałem, że to kobiety są niekumate. Agg znowu słusznie zauważyła, że ile głów tyle opinii. Ja jak ponałem swoją popełniłem jeden błąd, że zostawiłem sprawy swojemu biegowi i stąd taki finał. A srał to pies...już się tak tym wszystkim nie przejmuje odkąd poszedłem po rozum do głowy. I innym radzę to samo. Już za mojej młodości był dowcip; czym się różnią 18 letnie dziewice od dinozaurów? Niczym oba gatunki dawno wymarły. Jeszcze raz do prawiczków; trzymajcie się z dala od używanych i nie dajcie sobie wmówić, że jeśli nie ******ie to nie macie wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Hehe aggggg jesteś straszna kobieta. Głupota przewyzszasz nawet osły. Współczuje temu mężowi. Ja ostatecznie znalazłem trzy wyjścia: 1. Rozwód 2. Zdrada tak by wyrównać rachunki, tyle samo razy się pobzykać co druga strona 3. Wybaczenie Narazie skłaniam się ku rozwodowi. Jest tyle fajnych panien. Poszedłem na dyskotekę w zeszłym tygodniu i wyrwałem 7 numerów telefonów. Z czego trzy kobiety chcą iść na randkę. Do reszty nie dzwoniłem. Łatwizna. Współczuje panu wcześniej z żona dziewica jak widać dziewictwo nie gwarantuje ze kobieta będzie porządna. Mimo tego i tak będę szukał a nuz znajdę... Nie potrafię szanować używanych kobiet. Być może dlatego ze sam taka mam. Są oczywiście panowie którym to nie przeszkadza sam znam osobiście trzech takich, ale maja oni dzieci i żadna normalna tez nie weźmie rozwodnika z dzieckiem, wiec im tylko używane zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe aggg jakoś nie wierze ze masz męża :) sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecie nigdy nie będzie przykro czy głupio za to co robi. One szaleją i nie myślą czy przyszły mąż będzie o to zły czy nie. Liczy się chwila uciechy. Później zdają sobie sprawę ze są towarem z drugiej ręki i zaczynaja wyzywać się na mężczyznach za to ze ich nie chcą. Wydaje im się ze są królewnami i każdy ma za nimi biegać z wywalonym językiem. Sory każdy ma prawo wybory. Używane kobiety niech sobie biorą rozwodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są faceci którym nie przeszkadza używana kobieta a to dlatego ze żyją na zasadzie lepiej być z kimś niż z wymarzona osoba. Maja niskie poczucie własnej wartości i biorą pierwsza lepsza która się do nich uśmiechnie. Facet z zasadami takich nie tknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc niemęskie cipcie przeczysz sama sobie. A męskie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Joeya 33. Stary jak idziesz na dicho bierz obrączkę; zobaczysz jak wtedy będziesz wyrywany. Na wybaczenie się nie łap. Ja wybaczyłem; przynajmniej tak mi się wydawało. Niestety wybaczyć a zapomnieć to dwie różne sprawy. O niektórych sprawach się nie da. Jak Ci to przeszkadza bierz rozwód, póki nie macie dzieci. Baba jeszcze gotowa spróbować Cię zatrzymać na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A obchodzi Cię czy Twój facet przeleciał połowę województwa wliczając prostytutki i tirówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo wyboru powiadasz? Niestety, co niektórzy zostali go pozbawieni. Co do Agg mogę się z nią zgodzić w niektórych sprawach ale tylko w niektórych. I sam zaczynam się zastanawiać czy faktycznie ma męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, ale wy macie problemy :D Seks, rżnięcie, spuszczanie się na obolałą pannę i inne pierdoły. :D Żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że ty nie masz. Tylko po kiego wp*****lasz się między wódkę a zakąskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo wasze "problemy", to jakaś dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc po wieku niektórych z nas widać nie do końca jest to dziecinada. Różni ludzie mają różne problemy. W końcu nic co ludzkie nie jest mi obce, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dzięki przejmowaniu się takimi "pierdołami" potrafimy odsunąć się od poważniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Robienie z seksu problemu, zbyt ludzkie nie jest, seks jest bardziej zwierzęcy. Ale mimo wszystko to nawet "miłe", jeśli ktoś ma tego typu problemy, bo życie serio potrafi dokopać, więc lepsza beztroska i pierdoły, niż choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. Gdyby nie te "pierdoły" to może od dawna siedziałbym już w psychiatryku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.24 "jestes glupsza od osla" czy jakos tak pisze pustak ,ktory zdradza zone albo zdradzac bedzie, bo to jest wedlug niego "rozwiazanie" ja tez bardzo wspolczuje twojej zonie a jak macie dzieci to jest mi jej zal. Jak nie macie to mam nadzieje, ze Cie zostawi, kiedy dowie sie ,ze wyrywales malolaty w klubach by sie dowartosciowac. A jak jest zlosliwa zrobi Ci dokladnie to samo a pozniej powie ,ze to nie prawda tak jak z dziewictwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.26 to nie wierz ,przeciez nikt ci nie zabroni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
17.39 to do mnie? Wypowiadam sie na temat, przeszlosc mojego meza nie jest tak bujna jak niektorych tu Panow,takze wlosow z glowy sobie z tego powodu nie wyrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×