Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Ja się dzisiaj pomierzyłam zważyłam i co? i nic to samo co ostatnio hehe nie wiem czy coś zmienić w diecie czy jak, waga spadła o 100g przez 10 dni haha wymiary bez zmian tylko w brzuchu -1cm. I teraz mam dylemat czy jem za mało czy za dużo hmm nie podjadam. Jakbym liczyła kalorie to bym wiedziała co i jak ale nie chcę już liczyć. No nic zobaczę co po weekendzie będzie, cholera im bliżej celu tym wolniej to odchudzanie idzie, głupi kilogram mógłby już spaść ale bym się ucieszyła :) x Porcelanowa napisz coś o sobie :) Aga ja dzisiaj Focus Cardio Beta ale to dopiero po południu nie chce mi się teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ale zobacz w skali miesiąca ile ci zeszło, w 10 dni -1 cm hmm ja nigdy nie miałam spadku po tygodniu także myślę, że jest ok . Zwiększyłaś chyba aktywność ostatnio nie? Nie wiem właściwie co ci doradzić bo i taj jesz duzo więcej ode mnie i masz spadki :-). Na koniec jest bardzo cięzko gubić niestety, trezba być wytrwałym i nie poddawać się. W skali miesiąc ile zgubiłaś? A może jesteś przed okresem?. Nie za dużo słodkiego jesz ostatnio? Przeanalizuj wszystko ale ja bym na twoim miejscu jeszcze się wstrzymała z drastycznymi :-) cięciami to tylko 10 dni a spadek i tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie wiem co jesz, ale zdolowalabym sie majac minus 1000 gramna wadze przez 10 dni cwiczen. Dolujace troche, ale moze jestesmy juz na tym etapie gdzie waga leci bardzo wolno. Zastanów sie nad swoja dieta, i moze naucz sie liczyc kcal. albo staraj sie jesc bardzo zdrowo. ja np. wczoraj: owsianka losos, z ryzem i tona warzyw 3 jablka, banan 4 sliwki 3 kawy z mlekiem Wydawalo mi sie to bardzo duzo , kalorycznie okolo 2000, a dzisiaj -0.5 porownujac z poprzednim dniem ........... musimy naprawde uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza to ci daje 2000 kcal to chyba bardzo duże porcje albo pijesz kawę z cukrem?? To chyba tylko ja jestem w tyle za wami jeżeli chodzi o spadki mierze się i ważę raz w miesiącu i ze spadkami słabo albo wogóle nie ma nawet jak miałam spadki to chyba najwięcej -2 cm w skali miesiąca a wy po tygodniu przy tak małych wagach macie takie hmmm chyba coś ze mną nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no agazgaga , moja owsianka ma 500 kcal, obiad 700- losos jest bardzo kaloryczny. ale tu nie chodzi o ilosc kcal ale jakosc, jak juz zauwazylam. Agazgaga z 2000 chyba przesadzilam ale cos okolo na pewno. ........... Czanka ale Ty wszystko jesz prawda? keczup, chleb, parówki, z tego co pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wcale mnie ten spadek a raczej brak nie zdołował bo wiem że im bliżej tego co chcę osiągnąć jest ciężej, zresztą nie chudłam ostatnio w zawrotnym tempie raczej powolutku, Aga no jak patrzę na spadek za cały miesiąc to jest dobrze, zobaczę za tydzień jak będzie dalej w miejscu to się zacznę martwić ;) to tylko 10 dni od ostatnich pomiarów więc nie ma co panikować ale troszkę się zastanawiam czy jadłam więcej ale wychodzi na to że jadłam jedynie więcej warzyw na patelnie i jajek hehe a kalorii nie mam zamiaru znowu liczyć mnie to męczy i doprowadza do obsesji jakiejś, jem na oko mniej wszystkiego i sprawdza się to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem sporadycznie licze kalorii na poczatku liczyłam i teraz już odruchowo się kontroluje mniej więcej wiem ile moge zjeść i przewaznie nie przekraczam 1500 , jedynie kiedy zawalam to jak jest jakaś impreza wtedy wiadomo alkohol puste kalorie :-( Ostatnio trzymam się dobrze ze słodkim. Czanka może troszkę więcej białka dołóż, No Eliza faktycznie zapomniałam łosoś to tłusta ryba ale bardzo zdrowa zdrowe tłuszcze też są potrzebne. No moja owsianka jest mniej kaloryczna bo na wodzie hihi to się zapomniałam i ma jakieś 300kcal do tego kromeczka chleba lub bułka wieloziarnista i jestem napakowana na cały dzień hihi zauważyłam, że jak zmniejszyłam ilość musli a dołożyłam krome to jestem bardziej syta :-D a kalorycznie wychodzi tak samo. Dziś już mam mega śniadanie zaliczone też ponad 500 kcal obiad będzie dziś mało kaloryczny ziemniaczki (z wody) jajo sadzone (znowu) +szpinak na życzenie mężą a jutro chyba zrobię zupę ogórkową bo tak za mną już kilka dni chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam białko sojowe ale niestety mi nie służyło :-( miałam wzdęcia jak po mleku :-( ale może po treningu śmiało zrobić sobie koktajl z jakimś owocem b ędzie bardzo dobry dla twoich mięsni + białko dla wzrostu+ węglowodany dla uzupełnienia glikogenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja po musli na śniadanie byłam szybko głodna, teraz jem przeważnie kanapki max 2 z różnymi dodatkami a na drugie śniadanie wole musli. U mnie na obiad dzisiaj też ziemniaki z koperkiem jajkiem i kefirem mój ulubiony zestaw a dodatkowo zupa ogórkowa z ryżem tak mnie naszło ale to po treningu zjem bo dwa dania na raz to nie na mój żołądek ;) Ja się zastanawiam nad takim koktajlem z bananem, nie wiem czy to dobre nie lubię owoców ale może warto spróbować. Moje śniadanie z tego co kiedyś sobie wyliczałam mają max 500kcal obiady tak samo zwykle wychodziły, nie wiem ile mi teraz dokładnie wychodzi ale na pewno 1500 czasem mniej czasem więcej zależy od dnia. Ja sobie dzisiaj na śniadanie pozwoliłam na 2 małe śledzie do tego jajko łyżeczka majonezu i graham także najadłam się do obiadu ;) ale mówią że śniadanie może być kaloryczne i duże więc czasem sobie robię ucztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Czanka to mamy takie same zachcianki i ziemniaki z jajkiem i zupa ogórkowa haha. Taki koktajl napewno dobrze ci zrobi gdzieś widziałam jak koleś robił taki koktajl sam niby wychodzi taniej ale nie wiem jak smakowo miksował ser biały chudy z odrobiną wody i bananem twierdził, że bardzo dobre . Mi k kazdym bądz razie nie służą. Kurcze widzisz zapomniałam miałam iść do gościa bo miał zapytać na hurtowni o odżywkę z jajek, dobrze że mi przypomniałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny! ano pijam czasem białko ale tak tylko ze 2-3 razy na tydzień. Lubie sledzie ale nie moge ich jesc bo brzuch mnie boli po nich i mam problem ze strawieniem.Eliza ja myslę że celujemy w robienie 2 treningów pod rząd ale jesli będzie to niemozliwe to chyba nic sie nie stanie jak zrobimy oddzielnie:) ................................................................................Porcelanova żebyś się połapała, jestem tu ja, Agazgaga, Czanka, Makeithappen (czyli hardcorowa Eliza:P), a od niedawna: Konsekwentna na niby(wpada tu czasem znienacka:)) i Veruna (nowa ale aktywna!).Powiedz co i ile ćwiczysz? My zaczynamy od poniedziałku WYZWANIE hybrydę insanity&asylum może sie przyłączysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za przyjęcie ;) więc tak ćwiczyłam różnie zaczynałam od chodakowskiej, mel b. pozniej przeszłam do jilian a kończyłam na podnoszeniu hantelek, sztangi. Ale ostatnio straciłam motywację ;( miałam juz jedrniejsze ciało i co ? du... za przeproszeniem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście mogę spróbować ale czy czasem nie zejdę na zawał?;) ok. 3 tyg. mam przerwe i nijak nie moge sie zmobilizować. więc stwierdziłam ze jak bede miała bacik nad sobą to będę bardziej zmobilizowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, a ja myslalam ze Konsekwenta to Weruna?Chyba sie pogubilam! Jak cos to przepraszam. ........... Czanka sledzie? Ziemniaki! Mniam, mniam, az mi slinka leci. Nie ma jak mamusiowe sledziki:) Ziemniaki jem jak tylko w Polsce jestem, z tlusta kielbacha:) ............. ja mecze lososia , kupilam prawie kilo i teraz bede jadla pewnie do przyszlego tygodnia.Bede musiala popatrzec na jakies inne propozycje obiadowe bo kurczak i losos juz mi sie nudza. (nie umiem gotowac). Swinie jem w polsce, mój by mnie zabil jakbym jadla tutaj, hihi:) .............................................................. Zrobilam Cardio&Power - to jakas masakra. Zdychalam, ale zrobilam. Od razu lepiej sie czuje.Podloga cala mokra! teraz juz uciekam do pracy na rzez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo mojej osoby: cwiczyłam od czerwca regularnie ok 5 razy w tygodniu. w tym czasie jadłam ok.1600 -1800 kcal. I tak sobie trwałam pod bacznym okiem Matki Boskiej Redukcyjnej aż dowiedziałam sie ze nie mogę jeść glutenu ;/ skupiłam się na wywróceniu do góry nogami mojej dotychczasowej diety a ćwiczenia odeszły w siną dal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza teraz juz sama nie wiem... Jak tak się cofam w czasie... to może masz rację? :P Konsekwentna/Veruna? Zamelduj sie, jesli sie pomyliłam to prosze o wybaczenie :D nie mam nic na swoje usprawiedliwienie! :)Porcelanova to może najpierw sie rozruszaj, po przerwie nie ma co skakać na głęboką wodę, jeszcze się kontuzji nabawisz. Pamiętaj, u nas trzeba się codziennie meldować, nawet jesli nie cwiczysz:P czekamy z batami... hehe żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanowa witaj i zabieraj sie z nami do cwiczen. Ej ja nie wiem czy dam rady robic sile a pozniej Pure Cardio- chyba umre!!!!!!Zabije Was jak sie nabawie kontuzji, hehe .................. Dziewczyny co z drabina na Asylum? ja sobie juz wczesniej namalowalam ja na macie, takie same wymiary, czarnym markerem- narazie jest ok. chcialabym miec taka prawdziwa, a wlasnie koniecznie musze kupic skaknke chociaz mam lampe wiec chyba bede udawac ze skacze przez skakanke- to chyba to samo nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, ja udaje ze skacze na skakance uważam że to to samo:) a co do tej drabinki to skaczę "na oko", mam karimatę zamiast maty więc na niej skakać się nie da bo się slizga, na podłodze nie namaluje markerem:) a nie chce wydawać pieniędzy na taką drobnostkę, i tak będzieefekt i tak:) oczywiście staram się jak najbardziej precyzyjnie odwzorowywać odległosci skoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zacznę od Jilian. (płyty dolaczone byly ostatnimi czasy do jednej z gazet) Ćwiczenia są z obciązeniem więc nie będę przysłowiowo "machać nóżką " a nie wykończe się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanova najważniejsze by ćwiczenia sprawiały przyjemność, "z niewolnika nie ma pracownika":) rob to na co masz ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makeithappen myślisz? w takim razie Kochane podeślijcie mi jakiegoś linka cobym znalazła się w kręgu wtajemniczonych :) powinnam jeszcze coś wiedzieć? coś przygotować? na coś się przygotować?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja lubię wyzwania ! Tak więc podejdę do tego jak do mentalnego chlaśnięcia mnię rękawiczką heheheh. Dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam propozycję dla Porcelanovej. Masz dziś trening zaplanowany? To zmień plany zrób dziś max cardio conditioning lub Pure Cardio treningi znajdziesz na gryzoniu jeżeli dasz radę ( oczywiście my też wymiękamy więc nie chodzi tu o robienie treningu lekko i przyjemnie ma być wycisk) jeżeli poczujesz, że to jest to to dawaj z nami hybrydę bo własnie coś takiego będziemy ćwiczyć :-D ok? Spróbuijesz? Konsekwentna i Veruna to dwie inne fajne osoby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×