Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

wiesz co całkiem mozliwe ostatnio mam duzo stresu i zmartwień do tego jestem przemęczona i mam problemy z zaśnięciem może to faktycznie od tego. Ale trochę się przestraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja też mam takie kłucia zawsze myślalam ze to płuca:D przy wdechu głebokim albo jak leżę jakoś dziwnie skulona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ale to nie było kłucie tylko ból cięzko opisać jaki i tylko przy ćwiczeniach i wydechu się nasilał . hehe zobaczymy chyba SKS mnie dopada hihihi Uciekam do wyra bo mąż się wkurza az mi się Veruna przypomniała jak jej marudzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam podobny plan jak nie z Tonym to znowu wracam do Focusa i Jillian to na mnie najlepiej działa :) tylko ta pierwsza faza Alpha to słabizna lepiej od Bety zacząć. Jutro idź do lekarza po skierowanie na podstawowe badania zrobisz i będzie wszystko jasne, na pewno przemęczenie też robi swoje. Desiree zazdroszczę spaceru ja dzisiaj kiszę się w domu przymusowo bo cały dzień wiało i padał deszcz :( napisz nam te wymiary bo Ci spokoju nie damy :P Wikia lepszy brak apetytu niż obżarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy zamiast tyle gadac to za cwiczenia sie brac hihi Aga nie tylko Ty masz spadek formy; ja tez musialam dzisiaj zwalniac tak to juz jest.jedz wiecej owocow I wegli moze to pomoze Desire nie wstyd sie. ja rok temu wazylam 82-76kg. wzrost 166. teraz waga 58.zgubilam 12 cm w udzie od czerwca 2013; ) dieta dzisiaj; owsianka banan,1 kiwi obiad; marchewka z 2 jajkami I maly owcowy soczek teraz w pracy; mozarella light-220kcL ponad 20 gram bialka! warzywkami glodna jestem! !!!! malo dzisiaj ale po wczorajszym obzarstwie trzeba pokutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Eliza przepraszam bardzo ja po 17tej zrobiłam juz trening:P i to całe 65minut, HA!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro te wymiary wpiszę, bo na pamięć się nie uczyłam, a nie chce mi się spod kołderki wychylać palca u nogi nawet ;) Więc nei wyjmę swoich notatek już. Tak się zastanawiam cały czas, czy te 20 minut z Jillian to nie jest mało... Bo niby chodzi o to połączenie różnych typów ćwiczeń w jednym cyklu itd i że to najlepiej działa. Z drugiej strony ponoć organizm zaczyna spalać dopiero po 40 minutach wysiłku ponoć... Z trzeciej znowu kwestia utrzymywania odpowiedniego tętna. Co człowiek/trener, to inna teoria i inna metoda... A Wy co o tym myślicie, już zapalone i doświadczone w bojach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desiree ja ćwiczę od 30-75 minut, czyli minimum te pół godzinki moim zdaniem musi być:) jeśli czujesz ze 20min to za mało dodaj coś jeszcze np któryś z filmików Mel B, ona ma rózne: posladki, brzuch, nogi, ramiona, cale ciaLo... każdy po 10-15minut. W dodatku fajnie sie z nia cwiczy:) albo wybrane ćwiczenia z Jillian. najwazniejsze aby podobało Ci sie to co robisz, zrób coś przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire są różne teorie ale pewne jest jedno regularne ćwiczenia plus zdrowe odżywianie nie koniecznie z wielkimi zakazami da efekt zawsze :) Ja fajnie chudnę z tego co widzę jak ćwiczę po 30min dziennie taki średni wycisk 5 razy w tyg. wtedy mam i satysfakcje z ćwiczeń i ładne spadki, ale większy wycisk jak z Insanity też na mnie dobrze działa byle nie przeginać. Trzeba dopasować pod siebie ćwiczenia i jak czuć że te 30min to mało lepiej coś dołożyć i na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy wiecie, jeszcze codziennie mam te 30 minut szybkiego marszu - więc w sumie wychodzi prawie godzina. Ale to nie jedno po drugim, tylko z przerwą... Ech, na razie zostawię tak jak jest, bo kondycja na razie jest taka, że po tych 25 minutach zdycham :) Wprawdzie tylko kilka minut i zaraz już siły wracają. Ale na tą chwilę nie wiem, czy byłabym w stanie jeszcze kilkanaście kolejnych minut dorzucić sobie... Także zostawiam na razie jak jest, może jak się rozkręcę, to dorzucę coś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! Desiree ja myślę że skoro po tych ćwiczeniach jesteś padnięta to narazie przy nich zostań dopóki nie wyrobisz sobie kondycji ewentualnie może jakieś brzuszki fakt tłuszcz spala się dopiero po 30 minutach ale to przy ćwiczenaich cardio czyli takich o stałym tętnie i pulsie. Innaczej jest przy ćwiczeniach interwałowych i tak powinnaś traktować shreda czyli te wstawki cardio mają być na maxa robione, żeby puls c***odskakiwał jak najwyżej, później lekko się sere uspakajało przy innych itd wtedy spalasz jeszcze długo po ćwiczeniach. Narazie robisz level 1 tak? poczekaj do następnego hehe. Ja przy drugim już chyba dodawałam sobie bieganie co drugi dzień też inetrwałowe także myślę że te szybkie marsze u ciebie też zrobią swoje :-) ... Dzwoniłam do lekarza paranoja w tej polsce nie dostałam się dzisiaj tyle ludzi, że nikt na telefon się nie dostał. A osobiście to trzeba tam iść o 6 rano!!! kiedy zamknięte bo emerycie spać nie moga i wysiadują po przychodnią eh co za kraj. jutro mi teściowa pójdzie stanąc w kolejce bo przeciez dziecka nie będę budzić paranoja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracam do normalności :) nareszcie plecy tak nie bolą co za ulga :) dwa dni siedziałam z gorącym termoforem przy krzyżu do tego tabletki i maść i jest lepiej, wczorajsza yoga nie zaszkodziła także dzisiaj już jakieś cardio, jeszcze nie wiem czy Insanity czy Focus ale na pewno z Shaunem chcę poćwiczyć. Zaparcie też mi przeszło, wypiłam na czczo wstrętną kawę bez mleka i cukru to mnie pogniło :) Jakie macie plany na dziś? Aga też bym chciała znowu ćwiczyć rano, tak jest najlepiej :) ale na razie nie mam czasu więc odkładam ćwiczenia na popołudnie. Z tymi kolejkami to jakaś masakra, jak można tak robić że trzeba od 6 rano przychodzić żeby się dostac do lekarza rozumiem że do jakiegoś specjalisty mógłby być problem ale żeby do rodzinnego? u mnie tak nie ma jak dzwonię to przeważnie w ten sam dzień mogę przyjść, syn jest w innej przychodni to tam czasem jest problem ale ogólnie nie narzekam. Desire dopiero się rozkręcasz te 30min Ci wystarczy plus spacery, nie ma co patrzyć na ilość czasu a na jakość ćwiczeń, tak jak Aga pisze ;) Ja nie lubię długo ćwiczyć tak 40min to dla mnie maks czasem zdarzy się coś dłużej ale trening musi być wtedy ciekawy bo jak nudny to się ciągnie i zniechęca do ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka hahahahahahahahahaha dopiero zobaczyłam jak napisałaś drugiego posta i aż usiadłam ze smiechu wcześniej nie dopatrzyłam się tego pogniło hahahahahahahah Do tego lekarza co ja należe są takie kolejki bo jest dobra do innego bym się dostała ale oni sa beznajdziejni przykład jeden jest od skierowań diagnozy c***oprawnie nie poda kiedyś robił mi usg i stwierdził, że mam guza na trzustce dwa tygodnie chodziłam załamana do tomografu okazało się że źle odczytał. Drugi siedzi tam za karę to znaczy masz przeciwbólowe i nie wracaj do mnie. więc wolę do swojej. Z dzieckiem chodze do innej przychodni też mamy swoją lekarkę na wagę złota ale ona przyjmuję tylko w środy więc jak mały juz poważnie chory to idziemy do innej ... Ja dziś rano się nie wyrobiłam z ćwiczeniami teraz musze iść na spacer i kupić cos na obiad nie mam pojęcia co??????mały marudny dziś jak cholera więc ćwiczenia będą popołudniu nie chcę ćwiczyć wieczorem dlatego jak możecie to upomnijcie mnie w ciągu dnia żebym ruszyła tyłek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też muszę się ruszyć po południu! nie chcę odkładać na wieczór bo mi się odechce, także jak dzieciaki pójdą na drzemkę bierzemy się do roboty! Ja też teraz zmykam na spacer pocztę i potem obiad, ja raczej zrobię makaron z warzywami i może mięsem jeszcze się zastanowię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha:D:D:D Czanka ja tez tego nie zauważyłam -"pogniło":D zabawnie wyszło:)ja dziś robię jakies cardio, teraz nie wymyslam co bo do wieczora stan sił może być inny niz teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu tak cicho? jestem po 65-70minutach rowerkiem stacj. (podczas ogladania filmu:)). ale to tak delikatnie więc trening wieczorny jeszcze przede mną! dzis na obiad mam makaron(pełnoziarnisty) ze szpinakiem, twarogiem i czosnkiem a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja sobie ciebie wyobrazam jako mala dziewczynke z wielka sztanga, nie wiem czemu. Moze po tym, jak mi napisalas ile ty kg dzwigasz:)) Gratuluje! . Czanka ciesze sie, ze jestes z nami. . Aga oj biedna TY, ale ciesz sie ze masz taka KOCHANA tesciowa, ktora specjalnie dla Ciebie wstanie o 6 rano i zajmie kolejke. Super . Desire, jak dopiero zaczynasz to nie polecam 2 treningów na raz. jezeli 1 level Jilian dla ciebie za prosty, rób2. Nie ma co szalec. Wyniki i tak zobaczysz. No ale chcialabym wiedziec z czego startujesz. Bedzie lepiej , tak mysle. . ja : owsianka zjedzona, obiad rowniez ( kurczak, 45 gram ryzu, marchewka), pozniej UWT i moze cos na brzuchy. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Eliza:D:D fajna wizja, i nie taka przesadzona -jestem niska tylko wielkiej sztangi nie mam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po Pure Cardio :) czuję że żyję po tym treningu ale nie było lekko pod koniec zwłaszcza bo jednak miałam ostatnio więcej wolnego od ćwiczeń i się ciało rozleniwiło, jak jutro też plecy nie będą tak boleć to sobie poćwiczę znowu jakieś cardio :) Zaliczyłam bardzo krótki spacer bo znowu wiało w twarz jakoś mroźno :P Wikia film zleciał a ty nie siedziałaś wbita w fotel fajnie :P ja miałam na obiad makaron durum z warzywami i kawałkami szynki. Muszę kupić szpinak! dobrze że mi o nim przypomniałaś niedawno jadłam u babci szpinak z czosnkiem chyba na maśle robiony super smakował :) a ja szpinaku nigdy nie robiłam. Aga a Ty jak tam ćwiczyłaś? miałaś nie odkładać na wieczór ;) Eliza miłych ćwiczeń potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie ćwiczyłam nie mam siły jestem załamana małego widziała logopedka (koleżanka znajomej) powiedziała, że mały ma zaburzenia ze spektrum autyzmu ale typowy autyzm to raczej nie jest dokładnie powinien go zbadać neurolog i psycholog by postawić diagnozę niewątpliwie, jest z nim coś nie tak :-( ale tamci specjaliści będą w stanie określić czy to faktycznie autyzm czy tylko zaburzenia które da się jeszcze naprostować. Oszaleje do 23 :-(. Jeszcze z tej poradni od psychologa i logopedy nie dzwonią ile można czekać :-( Nie wiem czy wogólę jeszcze mi się chcę odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh kochana tak mi przykro!!! Ale uwierz mi, nie Ty jedna zmagasz sie z problemami. mojego brata ciotecznego synek ma padaczke! co chwile sa w szpitalu. wlasnie teraz nie mysl o odchudzaniu a o tym, ze MASZ BYC SILNA !!!! rozumiesz!????? SILNA !!! a sile zdobedziesz rowniez przez cwiczenia zeby stawic czola wszystkim problemom. mam promozycje na dzisiaj. jestes ze mna? http://www.youtube.com/watch?v=uhNKt0HFRsI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga do puki nie będziesz po wizycie u neurologa i psychologa spróbuj się tak nie stresować, nie wiem co Ci ta kobieta nagadała ale naprawdę nie przejmuj się na zapas, wiem zdrowie i rozwój syna są najważniejsze ale szkoda się tak zamartwiać jak jeszcze nic nie wiadomo na 100% to tylko podejrzenia. Staraj się nie zajadać złego samopoczucia a ćwiczenia może pomogą sie troszkę wyluzować, trzymaj się na pewno nic złego się z Twoim synem nie dzieje pamiętaj że każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Eliza nie mów że będziesz ćwiczyć z tą laską? widziałam kiedyś jej filmiki ma nawet jakiś plan na 30 dni ale raczej bym się tego nie podjęła, sporo tam sprzętów których nie mam, ale na pewno daje niezły wycisk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, wiem że Ci teraz ciężko i nie masz nastroju, ale uwierz trening może Ci pomóc sie odstresować postaraj się do niego zmusić! i nie martw sie na zapas, nie mysl "co będzie jeśli" tylko poczekaj na wizytę u lekarza. Bądź silna i myśl POZYTYWNIE! nie dawaj małemu do zrozumienia ze cos z nim nie tak. I ćwicz... będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny to już jest jedna trzecia diagnozy własnie autyzm diagnozuje trzech lekarzy, logopeda, neurolog i psycholog. Terapia będzie na pewno potrzebna tylko pytanie jaka? Jak bardzo jest zaburzony to już powie dalsza diagnoza, mam nadzieję, że uda się go naprostować choć to nie wyleczalne ale można ponoć w niektórych przypadkach z tym funkcjonować w miarę normalnie ...... NIe wiem może spróbuję poćwiczyć choć chętnie bym płakała w poduszkę ale to nic nie da Eliza znam ta babkę ma ekstra ciało ale przed operacją cycków wyglądała lepiej :-) Chyba za ciężkie ma ćwiczenia kiedyś oglądałm nie które ale dla mnie to brak sprzętu i kondycji choć przypomina mi to turbo ewki możę może się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus uszy do góry, bedzie dobrze Ej zrobilam z nia 30 min pierwszego treningu i mi sie juz nie chce. Znudzilo mnie ciagle to skakanie na skakance. i teraz nie wiem co dalej. w sumie to juz chyba sobie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam shreda l2 jutro może cos focusa moje menu 1 owsianka 2 kajzerka ziarnami +kubek ogórkowej 3. łazanki 4. dwie kromki żytniego z pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menu 2 owsianki, jablko, pomarancza, makaron z twarogiem i szpinakiem. ale sie przejadlam obiadem, ciagle mi cezko, nie pocwicze juz dobrye ze wczesniej yrobilam cardio na rowerku. ale ide teray na spacer. musye to roychodzic. kurde klawiatura mi sie y8ebala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×