Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Lajtowo co to jest bum bum bum ? Bo do tej pory myślałam że poprostu baraszkujesz z jakimś przystojniakiem hahaha ... Nie byłam na siłowni moje dziecko okazało się na tyle wredne że nie mogłam wyjść z domu juz było tak dobrze i teraz znowu się zaczął ryk za mną dziś teściowej ryczał ponad godzinę za mną :-( nie wiem co się nagle stało chyba przez te wolne święta. No ale nie siedziałam bezczynnie przemeblowałam znowu sypialnie żeby mieć więcej miejsca na ćwiczenia i zrobiłam beFit z linka Elizy :-) Moje menu 1. owsianka o 9 2. sliwka o 12 3. soczewica 240g o 14 4.. warzywan an patenie + dwa jajka sadzone o 18 5. teraz śliwka spoko ziomalkaa hehe fajnie że jesteś z nami Dziś dostałam kolejną czekoladę z okienkiem białą z orzechami ja nie wiem te klientki to chyba specjalnie mi to robią :-( Jutro będę miała komplecik to wyslę wam wieczorek foty. Do mnie też przyszły ale same spódnice dresowe krótki rozkloszowane ale chyba nie będę brała bo nie wiem jaką bluzkę do tego założyć mam przewaznie dłuższe bluzki żeby zakryć to i owo a kupywać spódnicę i później do niej bluzki hmm musze to przemyśleć. wiecie co zawsze lubiałam się elegancko ubrać a teraz jakoś mi coś odbiło i zaczynam kupywać więcej sportowych rzeczy. kupiłam juz dwie pary dresów kurcze kiedys nawet po domu w dresach nie chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez kiedys nie chodziłam w dresach, teraz chodze po domu ale kto wie moze za pere lat sie i to zmieni:DDo dzisiejszej aktywnosci dodaje 1godz spacer ale wypije tez piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, na przystojniaka poczekam do weekendu tu masz wszystko napisane, ja się czaiłam na ten trening już chwilę, ale byłam za słaba, teraz nawet daję radę, tzn dziś pierwszy dzień, jak wytrzymam miesiąc to będę mogła tak powiedzieć, kurde link uznaje za spam więc ci skopiuję. Classic Program - dla osób, które ukończyły inne programy i pragną podtrzymać efekt, bądź nie potrafią określić typu swojej pupy. Lift&Shape - dla osób z płaską, obwisłą pupą - uniesienie i rzeźbienie. Slim&Lift - dla osób z dużą pupą i boczkami - wyszczuplenie i uniesienie. Slim&Shape - dla osób o kształtnej pupie i szerokich biodrach - wyszczuplenie i rzeźbienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W skład programów wchodzą poszczególne ćwiczenia: Bum Bum - najbardziej męczący zestaw - cardio+rzeźbienie (35 minut). Cardio Axe - ćwiczenia cardio z wykorzystaniem elementów tanecznych (30 minut). High&Tight - zestaw wzmacniający mięśnie pośladków i nóg, wykorzystujący obciążniki i taśmę (40 minut). Tummy Tuck - rzeźbienie brzucha (20 minut). Sculpt - rzeźbienie mięśni całego ciała (50 minut). Potrzebne będą: - hantle/obciążniki; - mata (dla wygody); - taśma do ćwiczeń źródło blog futbolowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu: owsianka 90 gram brazowego makaronu + 3 jajka mango plaster ananasa wrap z kurczakiem- max 300kcal bieglam 11.5 km- tak jak napisalam wczesniej .... Czanka, a co to za Romeo ???:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomalkaa
spisałam co dziś zjadłam i się załamałam buuu kolacja u siostry mnie dobiła ;( wcale nie tak dużo zjadłam u niej dwie kanapki z razowego pieczywa, pół piwa wypiłam i kawałek torciku bezowego (moj chrześniak miał urodziny) ale wracając od niej czułam się jak mops, zaczęły mi się boczki ruszać 0_o chyba zacznę spisywać co jem ale boję się, że ktos to znajdzie i mnie wyśmieje ;d ja kocham jeść jeść jeść jeść ;((((((((((((((((((((( dobranoc zrozpaczonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo wyślij mi linka na maila prosze przydało by mi się to na boczki. Ziomalka ile bym dała żeby mieć w pępku tyle co ty :-) super ale bedziesz niedługo laska co ja gadam już jesteś ale będzie lepiej :-). Spróbuj może pisać tak jak ja i Eliza swoje menu tutaj to bardzo pomaga się kontrolować i nikt cię tutaj na pewno nie wysmieje. I nie przejmuj się tym tortem i piwem dziś bedziesz się pilnować i na pewno to sie nie odbije na figurze. ... Dziś mam 59kg więc te 61,5 to chyba jednak to mleko i woda mam nadzieję że do końca tygodnia znowu będzie 58kg jak się porządnie wypróżnie i będę trzymac diete gorzej będzie jutro teściowa ma urodziny eh musze jakoś się wykręcić od tego torta żeby się nie obraziła wezmę ze sobą jakieś ciastka ze zdrowej żywności hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka w pepku tak mało masz a w talii?? Zapisuj co jesz to otwiera oczy:D ja zapisywałam tutaj ale przestałam bo pisze jeszxcze w moim dzienniku treningowym i dwa razy mi sie po prostu nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie mało 0_o weźcie pod uwagę, że ja mam 155 cm ;p no może 157 więc nie jestem laska :> ale hehehe metr budowlany jest the best ! :D mój luby zaspał na autobus do domu i pyta się jak mogę pisać na forum jak mamy żałobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pępek i talia to nie to samo? kurcze tak wychodzi z waszych stopek... co właściwie jest talią ;p ? (całe życie w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talię mierzy się w najwęższym miejscu tułowia:) tu gdzie masz wcięcie. A pępek to mierzysz się na jego wysokości - na boczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja talia miała 76 jak zaczynałam a pepek 86cm:) wiesz co u mnie waga praktycznie nic sie nie zmiania, mysllalam ze dlatego ze jestem niska a u Ciebie spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki ja juz lecę na majówkę. jade na pd polski i w bieszczady jupi mam w pępku jakąs tragedia aż sie wstydzę mówić ale prawie 90cm :( 89 :( a w talii tyle co myslalam, ze w pepku ech ale zobaczymy zawsze malo jem u tesciowej wiec mysle ze bedzie i tak :) papapa i do poniedzialku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się wstydzić! zgubisz nadmiar :) tak jak i my gubimy, czasem z oporami ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka nie martw sie wszystko zleci:) ja mam podobne wymiary do Twoich teraz z pepku 87 ostatnio w talii 75 a zaczynalam w pepku od 97 dieta i cwiczenia dzialaja cuda ale trza byc wytrwalym a nie tak jak ja:p dasz rade z dziewczynami na pewno:) jak czytasz co one wydziwiaja to sie glupio robi i chcac nie chcac tez cwiczysz dla spokoju sumienie;) baw sie wysmienicie u tesciowki ciaaaoooo :*** Ja tylko na chwilke mam ruch w pracy wiec ciezko sie odezwac dzisiaj cholera zaspalam na cwiczenia!!! wg meza to niby wylaczylam budzik ale nic mi nie wiadomo na ten temat:/ dzis nie cwicze jutro wolne wiec wole troche poleniuchowac;) nie wiem czy uda mi sie z rana trening zrobic jak nie zrobie cos z insanity plus na posladki a w piatek jillian milego weekendziku majowego kto skorzysta ten skorzysta:p ale ja mam tylko jutro wolne wiec nie mam tak dobrze no ale i tak mnie to zadowala:D odezwe sie w piatek paaa:*:*:*:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja sciagnelam z gryzonia. link tu nie pójdzie ale jak wpiszesz gryzoniuj brazil butt lift to znajdziesz. Dziś już pocwiczylam 40 min high & thigh. Poczułam te ćwiczenia z taśmą, a to głupia szeroka guma z pasmanterii :) poczułam też w trakcie ćwiczeń wczorajsze bum bum. Do tego parę ćwiczeń z obciążnikami jedno ćwiczenie to nowość dla mnie, inne wiadomo robiłam czy to z fitness blenderem ale najbardziej mnie ciekawi cardio axe czy dam radę. Miałam taki fajny pilates z taśmą poćwiczyć ale idę na piwo a jeszcze się muszę wykąpać, więc nie zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny padam na ryj dzis nie cwiczę nie mam siły dziś miałam taki ruch że nie wiem jak się nazywam do tego dostałam towar masakra! musiałam zostac dłużej bo jutro wole i raporty trzeba było porobić nie chciałam brac do domu wyszłam z pracy przed szóstą :-( okazało się że teściowa dziś robiła urodziny byłam nie długo troszkę zjadłam zakazanych rzeczy ale wszystko z umiarem nauczyłam się odcinac po kawaalątku ciasta tak że ze wszystkich ciast wychodzi jeden kawałk w ten sposób spróbowałam wszystkich a nie przesadziłam z ilością moje menu 1. kawa z cukrem brązowym 2owsianka 3 śliwka 4 groszek z puszki 5 smakołyki u teściowej :-) wysłałam wam foty zerknijcie ten komplet jest super tylko nie patrzcie na twarz bo dziś konam ze zmęczenia:-) Lajtowo szukam rozpiski na slim&lift nie moge znaleźźć :-( tyle tych treningów nie chce ściągać wszystkich. A ty które robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam ze spaceru 55min, a rano zrobiłam 60min 6cio minutówek i 7min Tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj.rest day nie cwicze Dieta: Owsianka Bulka fitt ze szpinakiem Mozarella light 250kcal z pomidorkami 4 kawalki kurczaka max 250kcal 2 male jabluszka Ziomalka zlecisz szybko Agus jak mozesz wcinac slodkie hihi zartuje :-) Dobranoc Mam nocke dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, wyślę ci na meila . Nie wiem czemu wszystko co napiszę kafe uznaję za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga, wysłałam ci na meila. Ja teraz robię Lift&Shape - dla osób z płaską, obwisłą pupą - uniesienie i rzeźbienie. Jak to skończę to zrobię Slim&Lift - dla osób z dużą pupą i boczkami - wyszczuplenie i uniesienie. Później może Slim&Shape - dla osób o kształtnej pupie i szerokich biodrach - wyszczuplenie i rzeźbienie. A na koniec Classic Program - dla osób, które ukończyły inne programy i pragną podtrzymać efekt, bądź nie potrafią określić typu swojej pupy. Tak sobie wymyśliłam. Bo mam obwisłą później będę likwidować boczki później kształtna może wreszcie pupę dopieszczać a na koniec tym classic podtrzymywać efekty. Treningi są te same, ale w zależności od programu w innej kolejności ułożone. :) ja ściągnęłam wszystkie, ale robię wg rozpiski na razie lift & shape. Z******tą taśme uszyłam, czuję nogi. Byłam na randce z nowym gościem 2 godziny na kawie, jechał 80 km a potem na piwie z koleżankami. Więc Aga nie zdziw się że w meilu są literówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, dzis robię dzien wolny:) ale troche się poruszam żeby nie było:P moze spacer albo przysiady. Aga odpisałam Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Lajtowo dzięki widzisz jaka ja blondynka jestem hihi. ściagam sobie pierwszy dzień ale że zaczyna się od wolnego hahaha dobra to od niedzieli zacznę tylko kurcze trochę długie te treningi po dwa dziennie może jakos to pogodze z siłownią ... Połamało mnie wyglądam jak kwazimodo hehe coś mi nagle zakuło w karku i nie moge obkręcać szyją :-( mąz na rybach jak wróci może wymasuję bo musze dzis poćwiczyć coś z insanity :-D ... znów mam 68,5cm w talii juhuu jednak dieta się sprawdza w d***e jest 95 ale tym się nie przejmuję bo się podniosła . Ruszyło się więc może w końcu zacznę znowu sie frzeźbić żeby nie napisać chudnąc bo mnie opieprzycie hihi ... to co mam w końcu brać tą niebieską czy żółtą czy nie brać wcale? Sa u mnie po 29zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i... mój mąż mówimy ŻÓŁTĄ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółtą :) Chyba, że na żywo ładniej ci w niebieskim, bo tu na zdj wydaje się trochę za mocny do twojej karnacji, Aga na szczęście te podwójne są w nie wszystkie dni, i łączone są te co trwają pół godziny :) więc może nie będzie tak źle :) ale jestem leń. Poszłam spać o 24 wstałam o6 i znów poszłam spać teraz patrzę jest po 12 czyli prawie 12 godzin spałam i to jeszcze sny miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×