Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Nic odchudzającego jeszcze co prawda nie brałam (choć może powinnam), ale z naturalnych suplementów przyjmuję od dłuższego czasu Urocal i mogę go polecić wszystkim z kamica nerkową, bo naprawdę świetnie działa, co prawda zdarza się jeszcze że musze się ratować no spą, ale mój stan mocno się poprawił odkąd biorę Urocal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt na Foreverslimie udało mi się schudnąc,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody jęczmień bioorganicfoods jest naturalny i pomaga skutecznie schudnąć. https://www.alezielonysklep.pl/mlody-jeczmien/mlody-jeczmien-opakowanie_p4951.html Ja i mama pojemy go od 6 miesięcy i obie już po miesiącu zauważyłyśmy pierwsze efekty. a dziś jestem już prawie 20 kilogramów lżejsza. Dzięki jęczmieniowi i ćwiczeniom moje ciało nie wygląda teraz jak worek, a jest jędrne i coraz piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowąłm Foreverslim i jestem jak najbardziej zadowolona, w końcu moja waga jest jak u cżłowieka i to zdrowego a nie słonicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w aptekach najlepiej poszukać dobrych suplementów ja je zawsze zamawiam w aptece http://aptekipodlasie.pl/ mają dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimma
Ja kupuje suplementy na hepatica.pl. Są naturalne, robione z substancji roślinnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja również przyłączam się do grona zadowolonych klientek.Foreverslim jest po prostu najlepszym suplementem dostępnym na Polskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://terminatory.pl - Polecam. osobiście uwazam, że jeżeli chodzi o suplementy diety to jest to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj trochę o witaminie K pozyskiwanej z natto, japońska, stara , dobra szkoła! Tu masz więcej informacji na ten temat http://www.kinon.com.pl/ . Ja suplementuję witaminy K oraz D3 ponieważ uważam, że żyjemy w takiej szerokości geograficznej gdzie nie mamy tych witaminy wystarczająco z natury, a lekarze za mało o tym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabell779
Ja stosuje suplementy z hepatica.pl. Są z naturalnych składników i naprawdę działaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja biore piperine forte bo sa dla mnie najbardziej naturalne ze wszystkich jakie bralam pod uwage, maja tylko naturalne ekstrakty wiec ekstra:) no i zrzucilam juz 7kg dzieki nim i mojej zumbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira434
Ja swoje suplementy kupuje na hepatica.pl. Mam do nich zaufanie, i wiem ze produkty na pewno sa z naturalnych skladnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z naturalnych suplementów diety stosuję jedynie tran norweski (cytrynowy Gal). Innych suplementów nie używam w ogóle. Zamiast syntetycznych witamin staram się jeść zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila999
Ja też lubie suplementy z hepatica. Teraz stosuje gorzknik kanadyjski i shilajit. Efekty naprawde są, czuję sie dużo lepiej. Zobaczcie sobie strone hepatica.pl, mają tam dużo więcej produktów o ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam foreverslim i jestem jak najbardziej zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Wcześniej długo starałam się pozbyc nadwagi.Obecnie wystarczyły 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grelka7
Ja stosuje naturalne suplementy diety z hepatica. Czuję różnicę, mój organizm lepiej pracuje i czuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosza282
Naturalny suplement który autentycznie pomaga to Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl wiem co piszę bo sama go przyjmowałam przez 3 miesiące i zgubiłam dzięki niemu 24kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też często korzystam z suplementów diety. Chociaż uważam że najważniejsza jest dieta i zdrowy tryb życia. Jeśli chodzi o naturalne suplementy to często zamawiam z www.aptekawarszawa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosłownie wszystkie rodzaje suplementów dla sportowców masz w sklepie www.swiatsupli.pl. HMB i glutaminy to mają według mnie w najlepszych cenach, do tego izotoniki i najmocniejsze spalacze tłuszczu na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki to jedna wielka ściema. Statystyki pokazują, że 94 % kobiet stosujących tabletki odchudzające po zakończeniu ich przyjmowania wraca do wagi sprzed momentu rozpoczęcia kuracji. By trwale schudnąć przy pomocy tabletek musiałabyś przyjmować je przez 6 miesięcy a to koszt około 850 zł, nie wspominając o uszkodzonej wątrobie od nadmiaru chemii. Istnieje inna metoda o wiele skuteczniejsza. Polega na wyregulowaniu poziomu hormonów. Około 97 % osób z nadmiarowymi kilogramami ma zaburzony poziom hormonów w ciele i zamiast spalać tłuszcz organizm magazynuje go. W bardzo dużym skrócie mówiąc trzeba jeść dużo warzyw które regulują produkcję hormonów i dzięki temu kilogramy automatycznie znikają. Lepiej poczytać o diecie http://fitnesowiec.pl/dieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowałem niedawno dwie stówki w Alpha Human (chodzi mi konkretnie o ten ze strony stario.pl) i jestem zadowolony. Skład jest wszechstronny. Nie tylko Colostrum, ale też pyłek pszczeli czy mleczko pszczele, które super pomaga przy regeneracji. Ostatnio przygotowuję się do maratonu i regeneracja dla mnie to podstawa, a zawsze miałem z tym problemy – dużo pracuję też zawodowo, do tego dom i rodzina, nie ma często czasu, żeby porządnie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×