Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Gość mortimer55
Jesli chodzi o suplementy diety, to ja biore tylko naturalne... ostatnio mialam mega skurcze w lydkach i lekarz mi powiedzial, ze to brak magnezu... szukalam czegos dobrego i po analizie lekow na https://www.znamlek.pl/ wybralam w koncu suplement dla siebie, z najlepszymi opiniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam zwykłą kofeinę w proszku :) jak mi kolega z pracy powiedział, że kofeina pomoże mi w odchudzaniu, to go wyśmiałam, ale o dziwo faktycznie pomogło i ogólnie się lepiej czułam, bo cały organizm był pobudzony i pełen energii :D oczywiście nie można przesadzić z ilością, ale to jak ze wszystkim. ja zamawiałam przez internet z http://kofeina-sklep.pl/14-kofeina i wychodziło mnie to dużo taniej niz stacjonarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polipa4
Naturalne suplementy diety dostaniesz w Avitapolska.pl mają naprawdę dobre środki na wspomaganie trawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka78
AFRYKAŃSKIE MANGO SEKRET SKUTECZNEJ DIETY Oparte na naturalnym wyciągu z pestek afrykańskiego mango Irvingia Gabonensis Skutecznie spala tkankę tłuszczową i pomaga usuwać szkodliwe toksyny z organizmu Ogranicza apetyt i zmniejsza poziom cholesterolu Afrykańskie mango jest bogate w błonnik, dzięki czemu wspomaga trawienie. zamów teraz http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihalka
Ja stosuję suplementy z avitapolska.pl bardzo dobrze działają na trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez suplementu miałam straszny problem ze spadkiem wagi. Wracałam do diet i rezygnowałam bo nie było efektów. Brakowało mi czegoś. Włączyłam w końcu do diety Slimcea. Od razu zauważyłam różnicę i efekty które coraz bardziej motywowały mnie do działania. Nie prawdopodobnie szybko osiągnęłam cel wagowy jaki sobie założyłam. Uwierzcie mi, że był on mało możliwy a jednak się udało :) Warto zaufać Slimcei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magolkaa
Ja akurat miałam spore problemy właśnie z układem pokarmowym, także jeśli chodzi o polecane przez Was suplementy to najbliższa mi jest avitapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak większość nie wierzyłam w skuteczność Foreverslimu,ale w internecie było bardzo dużo pozytywnych opinii ,zdecydowałam się na kupno i teraz nie żałuje.Schudłam już 8 kg ale nadal zostaje mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.Mam tylko nadzieję że po odstawieniu nie będzie efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytemja
Jeśli chodzi o avitapolska.pl to rzeczywiście pomagają na takie dolegliwości i nie mają żadnych skutków ubocznych jak się nieraz słyszy, że na jedno pomagają, a na drugie szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o naturalne suplementy diety to ja polecam młody zielony jęczmień. Dzięki wysokiej zawartości błonnika świetnie wspomaga odchudzanie, ma mnóstwo witamin więc dodaje energii, oczyszcza organizm z toksyn i poprawia metabolizm. Ja stosuję w tabletkach green barely slim, które zawierają naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia a dodatkowo chrom, biotynę i cynk. Zauważyłam też, że bardzo poprawiła mi się cera, włosy i paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjurka
Według mnie Foreverslim to naprawdę bardzo skuteczne tabletki.Po małych korektach mojego jadłospisu do tego wiadomo wspomaganie Foreverslimem i waga spada.Ja osobiście jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wybór padła na suplement slimcea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa_87
Odnośnie suplementów diety polecam produkty ze strony http://www.zdrowysklep.eu/. Maja dużo pozytywnych opinii, a ponadto sama stosuję i zamawiam ich suplementy. Zamówiłam sobie ponownie VitalWoman tab, które zapewniają równowagę hormonalną, ogólny stan zdrowia. Sklep oferuje wiele produktów wzbogaconych naturalnymi składnikami. Polecam wejśc na strone :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIrenka
Ja właśnie Foreverslim kupiłam dzięki opinią które znalazłam na forach internetowych.Zastosowałam się do zasad kuracji i tabletki rzeczywiście poskutkowały.A może powinnaś pójść do lekarza bo są takie choroby przy których mimo usilnych starań nie można schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWeronika
Moim zdaniem jedyne tabletki które gwarantują 100% skuteczności to Foreverslim.Pisze tak bo zanim trafiłam na Foreverslim to kilka rodzai przerobiłam.I niestety efektu nie była.A Foreverslim dała radę moim nadprogramowym kilogramom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhilit
Ja się odchudzam od 3 miesięcy też dopiero teraz widzę efekty, ale naprawdę wielkie efekty. Nie jestem na jakiejś restrykcyjnej diecie, jadam w miarę regularnie, biorę therm line fast na zatrzymanie wody i redukcję, do tego wiadomo dużo ćwiczę, głównie biegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez suplementu miałam straszny problem ze spadkiem wagi. Wracałam do diet i rezygnowałam bo nie było efektów. Brakowało mi czegoś. Włączyłam w końcu do diety Slimcea. Od razu zauważyłam różnicę i efekty które coraz bardziej motywowały mnie do działania. Nie prawdopodobnie szybko osiągnęłam cel wagowy jaki sobie założyłam. Uwierzcie mi, że był on mało możliwy a jednak się udało :) Warto zaufać Slimcei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam ten sklep http://nplink.net/utqAVS7F oferuje produkty urodowo-zdrowotne znanych i cenionych marek m.in. Key Player, Health Spark, DS Laboratories, Newton Everett, Skinception. Naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlato
u mnie zadziałały tabletki z zielona kawą - iqgreen i jestem w końcu szczęśliwą posiadaczką płaskiego brzuszka :P w dwa miesiące schudłam 12kg i trzymam ta wagę już od 4 miesięcy także będzie opalane w lecie!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wychodzę z założenie, że sam suplement diety nic nie zdziała, chociaż sama kupiłam Foreverslim. ALe oczywiście niemal codziennie ćwiczę no i mam dobraną odpowiednią dietę po około 6 tygodniach schudłam 12 kg bez efektu jajo co jest dobrym wynikiem jeśli chodzi o mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście stosowałam wiele kremów, antybiotyków i różnych preparatów na skórę i wszystko jak.. w piach. Okazało się, że problem łatwiej usunąć od środka. Kolega na siłowni polecił mi suplementy, których on używa by uzupełnić witaminy podczas ćwiczeń i mi polecił uzupełnić witaminy, to są tabletki 5fit energy+ wit&min, zawierają mix witamin, super działają na wygląd ciała, skóry, włosów, po prostu brakowało mojemu organizmowi witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia635
Od jakiegoś czasu stosuję suplementy witaminowe Vita-Min Multiple Lady firmy Olimp i muszę powiedzieć, że o wiele lepiej się czuję. W moim organizmie zaszły bardzo dobre zmiany. Polecam wypróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kilka lat diet nie dało nic, nawet głodówki, mam wrażenie, że bardziej niszczyłam sobie zdrowie, niż pomagałam. Chudłam za to na czymś, po czym kompletnie bym się tego nie spodziewała - foreverslim, tj. właśnie tabletkach - kuracja trwała 3 miesiące, powrót do starych ciuchów to było dla mnie coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam produkty marki ALiness. Są dobrej jakości i działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×