Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena2555

Naturalne suplementy diety

Polecane posty

Na lepsze samopoczucie, doładowanie energii i zrzucenie paru kilogramów polecam błonnik. Jeden z najlepszych jaki znam produkuje firma LR i nazywa się Fiber Boost - do kupienia na www.zdrowieodnowa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny suplement jaki stosowałam to suplement który pomaga w walce z niechcianymi kilogramami.Ja po sprawdzeniu i zapoznaniu się z wieloma opiniami na różnych forach wybrałam Foreverslim.I był to strzał w dziesiątkę lepiej nie mogłam trafić.Schudłam 16 kg i co dla wielu najważniejsze efektu jo-jo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Tomek
Niestety widzę tutaj wiele prawdy, ale też wiele błędnego myślenia. Niestety suplementy diety to w prawie farmaceutycznym tabletki, syropy i inne specyfiki, które nie muszą działać. Polecam ten http://www.pvs.com.pl/suplementy-diety-dostepne-w-internecieartykuł http://www.pvs.com.pl/suplementy-diety-dostepne-w-internecie. Na odchudzanie najważniejsze jest to aby regularnie jadać i przyzwyczaić organizm do regularnego otrzymywania posiłku dzięki czemu uzupelniania energi. Ważne jest też aby dieta była urozmaicona czyli miała wiele produktów ponieważ organizm potrzebuje wszystkiego ale w rozsądnych ilościach. No i oczywiście trochę wysiłku fizycznego nie zaszkodzi. Czyli jakaś siłownia itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle reklam w tym wątku... suplementów coraz więcej, tylko które są skuteczne. Dowiesz się o tym na http://wasze-opinie.pl/ wypowiadają się tam osoby które kupiły dany produkt i możemy przeczytać rzetelne opinie fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraa51
JA stosuje naturalne suplementy diety, jak najbardziej. Czy to na wzmocnienie czy na poprawe samopoczucia. JAk dla mnie najlepsze są te z Hepatica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo na nie jeżeli chodzi o chemiczne suple, ale stosuję te naturalne, w 100% z natury. Czystek, sok z żurawiny, Acai, chia - zamawiam w ilościach niemal hurtowych na Naturali, bo jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Miałem przyjemność skorzystać z najnowszego programu zdrowotnego Niemieckiej firmy LR . Program polega na Odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. Działa on na około 60 chorób i dolegliwości. Odbudowujemy cały organizm od podstaw i usuwamy przyczynę chorób i dolegliwości. Ja osobiście jestem po tej kuracji i dzięki niej pozbyłem się 24 kg w 4 miesiące nadwagi bez ćwiczeń i głodzenia się ,ustąpiły moje problemy z nadciśnieniem,bólami kręgosłupa i Clasterowe bóle głowy od których w trakcie mdlałem. Jeżeli ktoś szuka konkretnej zmiany swojego wyglądu i chciał by poprawić stan zdrowia to mogę również polecić mu tą metodę. Zainteresowanych którzy chcą dowiedzieć się więcej zapraszam na e-mail slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem sama po sobie że zanim trafi się na odpowiednie tabletki trzeba sporo poeksperymentować.Ja za nim trafiłam na Foreverslim przerobiłam sporo tabletek powiem szczerze przez bardzo krótki okres brałam Meridie o skutkach nie będę pisać bo były fatalne.Ale dzięki Foreverslimowi o racjonalnej diecie w końcu udało mi się schudnąć.Od ostatniej tabletki którą wzięłam minęło juz sporo czasu a ja do dzisiaj cieszę się idealną wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka765
Owszem, stosuje naturalne suplementy diety ale tylko sprawdzone i przebadane. Troche ciężkie wymagania :d Ale ja mam już sprawdzoną firmę, gdzie zawsze zamawiam - Hepatica. Zobaczcie ich stronkę, bo mają teraz fajne nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie żałuję żadnej złotówki wydanej na Foreverslim.Bardzo sobie chwalę te tabletki.Nie skończyłam jeszcze całej kuracji ale jestem już na końcówce,jeżeli utrzyma się tempo w jakim chudnę to schudnę tyle ile planowałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaa1
Ja stosuje suplementy diety bardziej po to, żeby wzmocnić organizm a nie żeby chudnąć. Najlepsze jak dla mnie suplementy ma Hepatica. Są przebadane, produkowane z naturalnych składników i naprawdę działają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dregio103
Jak dla mnie to African Mango http://szczupla-kobieta.pl jest najlepszym suplementem wspomagającym odchudzanie! przy niewielkim wysiłku działa naprawdę cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamalina
Decydując się na suplementy diety jedną z najważniejszych rzeczy jest to, aby jest to aby zakupować je tylko ze sprawdzonych źródeł. Inaczej można się naciąć i towar nie będzie zgodny z produktem. Jednak ja decyduje się na na zakupy w aptekach internetowych. Wówczas mam pewność, że wszystko będzie pasowało. Regularnie odwiedzam http://e-panaceum24.pl/ i polecam każdemu, kto chce zadbać o swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę pamiętać o tym jak wyglądałam wcześniej.Teraz podobam się sobie i mam nadzieję że to sie nigdy nie zmieni.Pilnuje tego co jem nadal regularnie ćwiczę.A nawet jeżeli zdarzy mi się znowu przytyć to bez wahania sięgnę po Foreverslim bo wiem że tabletki są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia44
Naturalne suplementy diety są najlepsze. Trochę różnych już w swoim życiu przetestowałam i najlepsze jak do tej pory dla mnie są te z Hepatica. Polska firma, bardzo dobra, sprawdzona. Także jak ktoś z was szuka czegoś naprawdę dobrego to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poouula
Ja do swojej diety dorzuciłam IQacai z jagodami acai i jestem mega zadowolona z efektów działania. Bo mimo tego że dużo ćwiczę to nie czuję zbytnio zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywistość jest taka że żaden suplement nam nie pomoże jeżeli sami nie wprowadzimy zmian w swoim życiu.Foreverslim jest skuteczny ale żeby schudnąć potrzeba jeszcze przejść na dietę i się ruszać.To daje 100% pewność że nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Nopalinia Max? (www.nopalinia.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Foreverslimem jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padmalka
Ja stawiam jedynie na takie suplementy, które są w pełni naturalne. Dlaczego warto takie stosować warto poczytać http://obk.pl/naturalne-suplementy-diety-czemu-warto-po-nie-siegac/ :) Oczywiście nie od dziś wiadomo, że samymi suplementami nie zdobędziemy szczytu- należy odpowiednio połączyć je z dietą i aktywnym trybem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winietka56
A co z wodą? jaką wybierać? Ktoś pił veroni hydration? bardzo mi smakuje ta woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek4566
Szeroki wybór na rynku suplementów, jednak ważne by czytać skład i poczytać na temat bezpieczeństwa ich stosowania. Nie sposób wydać pieniądze na coś co nie działa i działa jedynie placebo. Jeżeli już kupuję suplementy to zamawiam je z te strony http://www.sklep.twojcel.eu/kategoria-produktu/suplementy-diety/suplementy-calosc/ Jednak to też w przypadku gdy chcę uzupełnić dietę gdy wiem że moje odżywianie pozostawia wiele do życzenia. Warto pamiętać, że suplementy nigdy nie zastąpią odpowiedniej diety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooraIka
Piję veroni na siłowni. Smaczna, zawiera elektrolity, no i ma ten fajny bidon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam Foreverslim.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta i ruch oczywiście, ja dodatkowo od lat jestem wierna biovitalowi, a teraz kupiłam ten z żelazem i głogiem (do tego też piję herbatkę z głogu, który na serce dobrze wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim suplementem diety jest veroni hydartion - dobra woda o idelanym pH powyżej 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×