Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekkkkkkkkk
Miska to patrz na zegarek;) a ja ide do tego sklepu ale naprawde nie wiem co mam kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylekk to na co masz ochotę :P Ja bym zjadla nalesnikow z nutellą albo kopytek z bigosem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domella pisała że odda swoje łożysko charytatywnie dla osob chorych na białaczkę z tego co się oriętuję to właśnie z łożyska jest możliwość tak jak z pępowiny pobranie komórek macierzystych co może uratować komuś życie w Polsce jest również taka możliwość tylko jak rodzice wyrażą zgodę na darmowe pobrnie komórek macierzystych to tracą do nich prawo tym rózni się ten rodzaj banków krwi pępowinowej od tych płatnych więcej szczegółów jak wpiszecie sobie w google darmowe banki krwi pępowinowej nie mogę linka wrzucić bo mi za spam bierze :( ---- był czas kiedy faktycznie w tygodniu to 3 razy na zajęciach byłam dla kobiet w ciąży, a teraz już ciężej się zmoblizować ale na spacery z psem też chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm bigos jakie wy mi tu smaki robicie :) ja sie zadowalam ananasem z puszki :) miska juz niedługo bedziesz tulic swoja malutka zazdroszcze a , ja mam tez skurcze ale raz co 15 minut pozniej po 40 minutach wiec napewnio jeszcze pare dni conajmniej poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biustonosze kupiłam dwa miękki do spania i na fiszbinie na dzień ja mam bardzo spory biust 75 H więc niestety ale w moim rozmiarze to raczej tych tańszych nie kupię :( bo musiałabym z podłogi zbierać, ja kupiłam na stronie piękna mama, ale tak jak pisałyście wcześniej też słyszałam dobre opinie o tych alles mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mam takie glupie pytanie, jak wygladaja te skurcze porodowe, bo jak mam te przepowiadajace to zaciska mi sie brzuch tak do srodka az mi pepek wciaga i jest twardy brzuchol, a te porodowe sa takie same tyylko bolesne czy tez wlasnie taki bol w dole sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kurcze bo ja kupilam na dzien wlasnie ten alles taki lepszy za 70cos zloty, i dzis chcialam taki do spania miekki bez fiszbin ale ten alles 60zł i nie wiem czy nie zamowic tych z allegro za 25zł dwie sztuki miekkie bo to tylko na noc i do szpitala... nie wiem czy na noc bedzie potrzebny :( nic juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No własnie weszlam do sklepu i mowie ze taki i taki pani mi wyciaga patrze niedosc ze nic specjalnego zobaczylam cene i pytam czy nic innego nie ma a ona ze nie to ja mowie to dziekuje narazie. Popatrzala jak na idiotkę ;} Glupio mi sie zrobilo hehe ale szkoda mi na noc wydac 60zł bo w dzien no po prosut wiem ze nie bede takiego nosic bo ja lubie miec ladny ksztalt heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie wypiłam szklanke soku z kiszonej kapusty :) miałyście jakieś zachcianki ciążowe? bo mnie teraz na zieleninę rzuciło :) ostatnio zjadłam natkę pietruszki o tak sobie :) , no i oczywiście faza na truskawki ale ja je zjadam zanim się rozmrożą na koktajl :) i codziennie robię sok z marchewki i jabłka, a w nocy jak wstaje na siku to zawszę muszę jakiegoś owoca wciągnąć wcześniej były mandarynki a teraz jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Nie raczej, bardziej teraz na koniec mam jakies zachciewajki :) Kurde dziwnie sie czuje powiedzialabym ze to bedzie dzis, ale mysle tak codziennie wiec czemu mialoby byc wlasnie dzis hehehe ;p juz mam dość czekania ja chce tą dzidzie noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Miska tylko wlasnie nie mam na nic ochoty ale zjadlam bulke z dzemem malinowymm kupilam tez chrupaki ale nei spojrzalam i sa o smaku bebulowy herbatniki zwukle se kupilam maslanke i grjpfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
porod w na wspolnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Jejku jak gastronomiczne sie zrobiło. Ja zjadłam cała paczkę takich rurek z kremem z Biedronki i truskawki i mam taka zgagę, że umieram:( A ten mały nicpoń w brzuchu tańczy z radości, że słodkie zjadłam:) Ja dziś pranie i wietrzenie kołder i gazetka na tarasie:) Jutro plan mycia okien, zakupiłam taką piankę W5 z Lidla, ciekawe czy dobrze umyje:) A ja jutro robię pierogi ruskie:)) mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Boze jaka jestem nieobecna to szok,, Tez bym cos zjadla cos zrobila ale sama nie wiem, nawet nie o to chodzi ze mi sie nie chcce.. .sama nie wiem o co chodzi hehehe iten bol brzucha jak na okres ale delikatnie ale upierdliwie... ____ Motylek te porody sa takie sztuczne w serialach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mamaolcia kurcze jak pracowicie ja tez bym chciala ale czuje ze juz nic nie sprzatne nie wiem czemu. a propo w5 lidla kupilam mleczko do czyszczenia powierzchni tych srebrnych noo i ono ma jakies granulki micro chyba i mi plyte w kuchni zrysowalo takimi drobnymi ryskami, wsciekla jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego łożyska to bezpłatnie się je oddaje właśnie żeby te komórki macierzyste mogły pomóc tym, którzy tego potrzebują i to nic nie kosztuje, a jeśli chodzi o tę krew pępowinową to tu taka impreza kosztuje 2000 euro i się na to nie zdecydowaliśmy jednak to jest troszkę pieniążków, wiem, że może i to Super sprawa ale my zdecydowaliśmy inaczej. Co do zachcianek ciążowych to ja miałam i mam do tej pory ochotę ciągle na Kompot z gruszek ciągle mi się chce albo z wiśni aż się trzęsę za nim i czasami na lody z truskawkami z bitą śmietaną mm pychotka. A dziś po tym szpitalu to pojechaliśmy do cukierni i kupiliśmy 2 kawałki super ciasta i wciągnęliśmy w domku z kawusią hehe :) No, Miśka może to już dziś TWÓJ DZIEŃ ??? Kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Domella nawet nie wiesz jakbym chciala, ale najlepsze jest to ze tak czekalam ze juz przestalam na to liczyc heheh ________ A jesli chodzi o lozysko to u nas nikt nic o czyms takim nie mówi, więc nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
naprawde tak dzis nie mam sily:( ze nrmalnie bym poszla juz spac ale za wczas nie chce mi sie nawet umyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Motylekk to zrób dzień dziecka i umyj tylko te najważniejsze:) W końcu dzień wagarowicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylek czuje sie identycznie, z pewnymi wyjatkami CZUJE ZE POWINNAM DZIS zrobic porządek pod zlewem nie wiem po co hah, naszykowac rzeczy dla dziecka do szpitala i do torebki ladowarke i to co mialam wziac w ostatniej chwili i isc pod prysznic bo jak sie wykapie to bole beda mocniejsze i zrozumiem ze sie zaczelo albo sie rozczaruje,, ale NIE CHCE MI SIĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kurcze boli coraz bardziej ale nie wiem czy to skurcze nic mi sie nie zaciska nie chce sie nakrecac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Miska w koncu masz termin na jutro:D \tak zrobie z tym myciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
jutro planuje posciel zmieniac to nic sie nie stanie poogladam sobie przyjaciolki i spac Miska tylko nas tym razem nie rozczaruj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Oj motylku chcialabym, tez mialam posciel zmieniac wczoraj ale doszlam do wniosku ze jak mi wody chlusna to wtedy m zmieni hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe leniuszki ;-) ja wlasnie leze i oglądam tv moj mąż ze mnie polewa czy nie mam juz odlezyn hehe wiecie co ja tez juz chce urodzić i zajmować sie dzidzi chyba każda z nas chce to mieć za sobą ;-) ja lubię chemie w 5 używam do płyty w kuchni taki w pomarańczowym opakowaniu spray i jestem zadowolona ;-) kurde mnie tez jeszcze tyle sprzątania czeka tyle Jeszcze chciałabym zrobić przed porodem ;-) ciekawe co u fionki dawno sie nie odzywala buuu :( mamusie podzielcie wie newsami jak tam sie macie i jak wasze pociechy teskno za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 no ja juz jestem zmeczona tym czekaniem... Juz czuje takie wyczerpanie zawiedzenie sama nie wiem jak to nazwać... A dziś już 3 razy byłam sie wyproznic... a caly dzien prawie nic nie jestem bo nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 a wogole to nawet mi sie na tv nie chce patrzec najchetniej bym usiadla i patrzala przed siebie nie wiem co mi jest, dopoki bylam na dworku to tak fajnie sie czulam a od momentu jak weszlam do temu to cala energia ze mnie uszla hehe.a musze popatrzec na to o czym piszesz, bo ja mylam cifem spray ale zawsze takie maziaje zostawaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny alez jestem padnieta tym dzionkiem i dumna z siebie:) ale najpier MJ dzieki za namiar na te opinie o szpitalach naszych kurcze nie mialam czasu spojrzec a teraz od godziny czytam Was i to na tel bo m gra na lapsie a jak juz to ustalilysmy to forum wciaga:) Aha MJ poki pamietam leki na tarczyce wprowadzono mi z powodu tsh na poziomie blizej 4 dostalam eutyrox dawka 25 potem mi spadlo do 1,8 chyba a teraz mialam 2,6 jakos to dawka leku o polowe zwiekszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×