Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

dziewczyny karmiace piersia czy wy jecie moze brokuły? zawsze mi się wydawało ze są wzdymające i nie wiem czy można je jeść karmiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1990
Mamaolcia ja nie pisalam o szczepieniu przeciwko ospie tylko o podstawowych szczepieniach malucha w 6tygodniu mamy zalegle szczepienie i w przyszlym tygodniu idziemy jak maly nie zarazi się od brata bo starszak ma teraz zapalenie gardła MP ty chyba pytalas o te brokuly ja Ci nie doradzę bo ja juz jem wszystko a maly do tej pory ani jednej kolki nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutkahaneczka tak wam wspolczuje ;/ kurcze rzeczywiście gdyby to wykryli od razu byłoby dużo prościej ;/ ale badzcie dzielne będzie dobrze, ja tez strasznie przezywalam jak misia moja miała tego gronkowca i dawali jej antybiotyk i kuli ją starszny widok widzieć jak cos zlego robią takiej kruszynie, ale na to nie mamy wpływu niestety ;// MP hmm ja brokułów nie jem tylko dlatego bo ich niecierpie ;P ale wydaje mi się ze one tak jak kalafior, czyli ze można :) A twoja misia jest boska Madziu !!! :) tez mojej tak stawiam czasem bo takie długie ma tylko na czupku z tylu łysa bo wytarla taki pas :)a po boczkach takie o ... ;) my dziś bawimy się w domku na polu taki wiatr zimny i nie wyszlysmy za to miska spala przy otwartym oknie 3h i teraz drzemie nadal ;)) Stanelam dziś na wagę z mają waga 74,5, bez Mai 65,70 wyszlo mi 8,8 i jestem w szoku ... czyzby tak mi dziecko szybko urosło czy waga zle wazy ;D ale jestem happy bo zawsze wazylam 68 ;P, przestalam jest tabletki na tarczyce, postanowiłam sprawdzić jakie wyniki będę mieć bez tabletek i obawiałam się ze zaczne tyć a ja chudne ;) karmienie piersią jednak pomaga nie ma co ;) Ja również zycze wam miłego weekendu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
My na kontrolę bioderek idziemy we wtorek. U mnie e .ez zrobiło się brzydko ba dworze ale dziadek zdążył zaliczyć spacer. Mójm s kkońcu dziś przylatuje. Mam nadzieje ze mnie trochę odciążyć i w końcu w miarę się wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Jozka nie ma co w ten sposób ważyć dziecka. Ja zaraz będę szyk o was kapanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku pewnie nie ma ;))) ale skusilo mnie gdyż druga tura ubranek miski wylądowała w pudelku ;) rosnie mi w oczach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Witajcie. Szkoda, że tak późno znalazłam to forum. Urodziłam 11.04.2014 dziewczynkę. Będzie mi miło czytać i dzielić się informacjami z mamami dzieci urodzonych w tym samym czasie. Moja mała od początku coś. Najpierw w szpitalu jakaś bakteria i 7 dni antybiotyk, potem straszne kolki. Teraz skaza białkowa i fizjologicznie niedojrzałe stawy biodrowe i szerokie pieluchowanie. Mam nadzieję, że już nic nas złego nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkahaneczka
Paulina0210 powiedz a jaki symbol wady ma twój dzieciaczek ?my tez wlasnie mamy problem z bioderkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Jozka mój juz 68 nosi. Musze Mu Kupić Jakieś ŚPI OC I Jakieś Bo dzięki Do SONIA. Musze się do Tesco wybrać bo te z ff są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IIa/IIa fizjologicznie niedojrzałe stawy biodrowe. Poza tym ok. Musimy nosić na żabkę, szeroko pieluchować (zamowiłam na allegro taką gotową pieluchę), unikać leżaczka. Tylko mata podłogowa i kładzenie na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wszystko przez kładzenie na bok i noszenie w rożku. Po porodzie byłam dłużej w szpitalu i generalnie nigdy nie usłyszałam, że tak nie wolno. Zresztą tak sami zalecają, żeby nic się nie stało jak np. się uleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
Kasiu myślę że to dobra rada żeby małej poświecić latarką po oczkach ale jestem dobrej myśli skoro dzis reagowała.Dobiłyście minie dziewczyny tym że nie wolno na boczku żeby nie było problemu z bioderkami.Mój ma coś nie tak z bioderkami a ja go usilnie kładłam na boczku żeby sie nie udusił w razie gdyby mu się ulało a nie wiedziałam że to psuje bioderka.Nie dość że jest problem to ja nieświadomie jeszcze bardziej go pogłębiałam. Kładziecie na pleckach w nocy nawet gdy się dziecku nie odbije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina lekarz kazał unikać bujaczka?wiesz dlaczego?mój całymi dniami prawie w nim leży:(a też nie wiedziałam że nie można:(kurde no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak. Układam na plecach. Kupiłam taką specjalną poduszkę ułatwiającą oddychanie tzw. klin. Pilnuję tylko by główka leżała bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Sople ja na boku nie kładę tylko tak ze ma buzię w jedna stronę odwrócona. Jak dziecko je w nocy tak prawie na śnie to je musi mu się odbić bo dziecko wtedy jest tak odprężenie ze nie łapie powietrza. Szkoda ze dopiero ostatnio o tym przeczytałam bo on już w sumie nie budzi się tak w środku nocy. Odpukać. ja byłam tydzień po porodzie w szpitalu i tam dziecko trzeba było zawiązać w tak sztywny bet. Sznurkiem się zwiazywalo. Jak Mnie To denerwowawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sopelek 25 nie wiem dlaczego. Dostałam takie zalecenia na opisie z usg. Podejrzewam, że ze względu na zagłębienie w siedzisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko witaj ;))) widze ze tez masz Majusię tak jak ja ;)) sopelek ja klade na plecach i glowke zawsze ma w bok, nic się jej nigdy nie dzialo a zdarzylo się nie raz ze nie odbiła. Bujaczek to podobny do fotelika choc na pewno są lepiej wyprofilowane, moja tez w nim spedza trochę czasu ale staram się jej zmieniac raz tu raz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka tak też moja jest Majeczka :-) Dziewczyny na kiedy macie chrzciny. Ja mam dopiero 9.08. To chyba nie jest za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak dobrze że jestescie:):):)jestem już od was uzależniona:)zawsze pomożecie,doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pisał, że usypia dziecko przy okapie. Ja nagrałam suszarkę na dyktafon i mam taki mobilny usypiacz ;-) jedyny koszt to baterie. Polecam, biorę to nawet do lekarza by ewentualnie małą uspokoić. . Mój mąż jak słyszy suszarkę to tylko liczy jaki rachunek przyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój miał po niecałym miesiącu chrzciny:)Ja chciałam jaknajpredzej,Paulina rób tak jak Tobie najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MP ja jadłam kalafiora i czosnek, niby nie wskazane, ale u nas było ok. Ja w sumie jem wszystko, bez fast foodow,tłustego, gazowaneyo nigdy nie piłam. Praktycznie nie jem mięsa, mam jakiś wstręt tak jak w ciazy. Dziewczyny karmiące piersia czy przyjmujcie kwasy DHA? Dziewczyny przeraziłyscie mnie z tym kladzeniem na boczku. Ja mała kładę, bo ulewa, tak samo zawijałam w rożek ciasno... Chciałam się pochwalić, że zrobiłam dziś pierwszy trening z płyty Chodakowskiej:) Zaczynam walczyć o mój brzuch :) Po cc praktycznie zanik mięśni, dużo pracy jeszcze, ale dam radę! Trzymajcie kciuki, może któraś sie przyłączy to będziemy sie motywować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOlcia ja tez bym bardzo chcila zaczac cwiczyc wlasnie z Chodakowska. Rok temu z nia cwiczylam i efekty byly swietne. Rowniez jestem po cc i mi narazie odradzaja tak intensywne cwiczenia. Postanowilam aby w wakacje zrzucic zbedne kilogramy ciazowe a dopiero na jesien modelowac sylwetke. Tobie zycze wytrwalosci. X Ja Filipka nie klade na boku, bo tez mi lekarz powiedzial by tego nie robic, no zle to wplywa na stawy biodrowe. Moj synus jest strasznie gadatliwy, rano gdy sie budzi potrafi godzine gadac do siebie, smiac sie na glos. Dostrzega nasze twarze i usmiecha sie. Poprostu do schrupania, jednak martwi mnie to, ze tak szybko rosnie i te piekne chwile szybko mina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Asmana a czemu ci odradzają ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Wchodze a tu temat ćwiczeń po cc, jestem 11 tyg po i tez bym chciala zacząć ale boje sie bo wszędzie piszą ze do pól roku nie nozna. A co do usypiania to mam takiego miska szczeniaczka na dobranoc Fisher price, wszędzie go biore amala bez niego nie usnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Mamaolcia, tak jak Miska napisala powinno odczekac sie te pol roku po cc. Mialysmy ponacinane powloki brzuszne, to ze mamy blizny ladne nie oznacza, ze w sroku wszystko jestvladnie zrosniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia06
dziewczyny jestem przerażona! Moja mała dziś tak się złościła że wyginała się na lewo i prawo jak by się chciała przekręcić i się wkońcu przekreciła na brzuch z pleców tak że rączka została pod brzuszkiem nie tak na żabkę jak ja ją kładę, nie wiem jak to możliwe przecież to nawet ponoć 3msc dzieci nie robią :( Prężyła się jak na bąki i jak się przekręciła to zaczęła puszczać. Jest silna pomimo małej wagi ale to mnie raczej zmartwiło jak ucieszyło :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojadę dziś i kupię jeszcze coś na wzdęcia w aptece bo się boje że w końcu sobie krzywdę zrobi :( Teraz leży na mężu na brzuszku i śpi i nadal puszcza bączki ale się nie pręży już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×