Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

hej dziewczęta ;-) W tak o przetworach i aż mi ochoty narobiłyście :P. Wczoraj moja mama robiła grzyby w occie chyba. Takie w słoikach ;]. Pyszne ;D. Teraz muszę uważać na jedzonko, bo zawzięłam się i znów.. się odchudzam :D. Siłownia, dieta i za rok o tej porze może będę laską ;D. Lolla- dobrze zrobiłaś z tą salą ;-). Czekam na nowe wiadomości ;-). Setunia- Kurczę, co oni sobie myślą :/. Ja bym chyba z siebie wyszła i stanęła obok po takim czasie oczekiwania na wyniki;/ A tak z innej beczki ;]. Czy któraś z Was stosowała odzywke na brwi i rzęsy revitalash?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka bywa;) ja dzis wazylam sie na wadze w naszym mieszkaniu to pokazalo mi 49 a w pracy na wadze pokazuje 50,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia- jaka Ty jestes chudziutka ;D, Aż Ci zazdroszczę ;-). Ja teraz ważę 55 ;/ i czuję się jak słoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
gosc455- jeśli moge cos pwoiedzieć w temacie tabletek- jeśli już robisz przerwę to pociagnij trzy miesiące. Miesiac to totalnie bez sensu. Mój gin zawsze mówi, ze albo brać albo przerwa co najmniej trzy miesiące. A czemu nie stosujecie prezerwatyw? Setunia- a jak teściowa i oddanie kluczy? Fajnie, ze dobrze sie tam czujesz- jeszcze tylko Twojego faceta brakuje :) Juleczka- najgorsze w NPR jest to, że jak człowiek ma największa ochote na seks wtedy nie można :) U nas leje, mąż zaprowadził synka do przedszkola. Ma tylko katar i pediatra powiedział, zeby puscic bo dziecko musi sie oswoic z nowymi miejscami, dziecmi, bakteriami itp. No to poszedł. Zobaczymy. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko wlasnie nie wygladam jakos za chudo:) raczej normalnie;) wzarostu mam 160 Ostatni na razie kluczy nie oddala bo moj m dzis dopiero wraca:) u mnei nei leje ale jest raczej pochmurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni dobrze sie tam czuje ale troche tam na razie pusto;) jutro ide na slub do kolezanki z dziewczynami z pracy a potem na jakies piwo kolezanka namawia mnie na zalozenie takie małęj czarnej tylko ze z rekawem 3/4 i takim asymetrycznym dekoltem ale ona chyba za krotka i zle bym sie w takiej czula i chyba w czarnej nie wypada isc na slub? oczywiscie zalozylabym na to jakąś jasna marynarke chyba ze bedzie zimneij to plaszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, Malinka Ostatni z tym NPR to po części prawda, ale no coś za coś :P Malinka po co Ty się odchudzasz? :P Laski jesteście- chcecie być kościutrupkami? :P Mam przerwę na śniadańko :) Co do lecz- tatuś ma kupić pomidorki na przecier a ja po pracy 5 kg papryczki i wio- do północy będę siedzieć w kuchni, ale ja to akurat lubię i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia zaszalej, póki brzusio jeszcze niewidoczny :P :D Oczywiście z tym szaleństwem umiarkowanie no i chyba wiadomo, że ZERO alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- patrzę, że u Was panuje cicha partyzantka :P. I czemu nie wypada w czarnej na ślub albo wesele? Ja ostatnio miałam małą czarną do tego czerwone dodatki i całkiem fajnie wyglądałam ;-). Juleczka- no wiesz, za rok o tej porze chcę być gwiazdą wieczoru :p. I nie chcę żeby mi jakaś oponka wystawała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka rozumiem, ale opanka przy wadze 55 kg? Jakoś trudno mi sobie to wyobrazić. Ja gdybym tyle warzyła czyli o ok.10 kg mniej, niże obecnie wyglądałabym jak przysłowiowy sucharek :P co nie znaczy, że nie chciałabym zgubić przed wielkim dniem tego i owego :P Gdzie się podziała nasza Yellow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to mnie chyba namowilyscie na te mala czarna:P ciekawe jak zareaguje na nia moj M:P jeszcze mnei w takiej nie widzial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wszystko strasznie idzie w brzuch, boki i tyłek. I to chcę koniecznie zgubić. A rok wcześniej to jest odpowiedni czas ;-). Bo 3 miesiące przed to trochę za późno jak dla mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dodatków czserwonych meic chyba nie bede;) buty raczej czarne zaloze jeszcze sie zastanowie a bardzo ja krotką miałąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie przed kolano ;-). w jakimkolwiek kolorze założysz buty i dodatki to i tak będzie dobrze, przecież do czarnego wszystko pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli twoja nei byla taka krotka ja musze przymierzyc swoja dzis jak bedzie do polowy uda to jej nei zaloze, bo moim zdaniem za krotka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc455
Wiem,ze miesięczna przerwa jest bezsensu ale tego nie planowałam,za pózno pomyślałam o wykupieniu recepty,trzymiesięcznej przerwy robić nie będę bo za duże ryzyko,a prezerwatyw ja nie akceptuje:) zaraz mam stany zapalne brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc445 musisz sobie robic wiekszy zapas tabsow;) no i dziwne ze apteka nei potrafi ich szybko sprowadzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc455
bo to wypadało na weekend.... setunia jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
ej no, co wy to piszecie, ze czarna, krótka kiecka na ślub jest odpowiednia? Jeszcze jakby tę czerń troche zamaskować dodatkami, jak Malinka czerownymi. Ale Setunia czarne buty?? Moim zdaniem nie pasuje i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wporzadku chociaz mam gardlo podraznione i glowa mnie cmi Ostatni gosciu ale jakbym zalozyla jasny zakiet i torebke? nie no spoko i tak pewnie bedzie ona za krotka zaloze inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym tylko w kosciele bedziemy i potem zlozymy szybko zyczenia i idziemy do lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
setunia, aaa, czyli biały żakiet do tego i tylko do koscioła? Myslałam, ze na imprezę weselną potem w tej czarnej kiecce pomkniesz :) Czyli para młoda na wesele a wy z koleżankami z pracy na piwo? To bym sie nie spinała, dobrała jakieś kolorowe/białe dodatki i tyle. A czemu za krótka do połowy uda? Jak masz ładne nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...czytam i czytam i nie jestem w temacie. Gdzie malinka? kto ją widział? bo ja nie :D Sala- wczoraj pytam czy pomyslał o salach no i pow. że pojedziemy jeszcze tamtą zobaczymy i zdecydujemy. Nie powiedziałam, że wstępnie zaklepałam tamtą :P Jestem wykonczona remontem... ale na szczescie weekend to odpocznę przynajmniej troszkę :) Muszę doczytać nasze forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×