Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny powiedzcie bo ja się zastanawiam dlaczego nie ma badania ginekologicznego tzn nikt nie zagląda dośrodka, jestem w 14 tyg i jak do tej pory tylko konsultacja z midwife i scan, a nikt nie sprawdza szyjki mojej koleżance w Polsce w 3 mies założyli szew bo jej się coś rozwirało i donosiła a ja myśle że jak by było u mnie podobnie to nawet bym o tym nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hej Enna ja dzis wybralam sie na zakupy a dokladniej po jeansy ciazowe.Umordowalam sie strasznie tym chodzeniem :) ale spodnie mam i moge schowac swoje dresy :.Co do samopoczucia to ok nic mi nie dolega :).Czekam teraz z niecierpliwoscia na 15 istopada ,na kolejny scan. Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dobrze, ze jeszcze sie tutaj odzywacie. Ciesze sie, ze u Was ok I bez rzadnych zlych dolegliwosci. Ja tez narazie odpukac czuje sie ok. Angela gdzie kupilas jeansy? Ja tez musze sie gdzisd wybrac I kupic kilka rzeczy ciazowych :) wczesniej widzialam calkiem fajne w h&m. Tez czekam na scan mam 13 wiec przed Toba. Ciekawe co sie dzieje z reszta dziewczyn. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ja co prawda dopiero Majowa, tzn według moich obliczeń ale też w UK :) Martwi mnie to ze właśnie pierwsza wizyte mam na 3 miesiąc ciąży i to że to jest tutaj normalne.. ostatnio boli mnie dół brzucha mniej więcej tak jak przy @ ale kilka osób powiedziało że w to normalne , jak uważacie dzwonić żeby mi zrobili wcześniej jakieś badania czy spokojnie czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje gosc! Ja tez mialam takie bolesci na poczatku ciazy Jakby na @. Bylam u lekarza z synkiem I przy okazji zapytalam lekarza o to a on powiedzial, ze skoro nie ma krwawienia to wszystko jest ok. A I tak najwczesniejszy scan moglby zrobic w 7-8tc. Pisalam na wczesniejszej stronie, ze w 1szej ciazy okolo 8tc nasciemnialam gp, ze plamie krwia I ze mam bolesci I wyslali mnie na scan. Zrobilam to tylko dlatego, ze nie moglam sie doczekac 12tc :) Jezeli bardzo sie marwtisz to Idz do lekarza I zobaczysz czy Ci jakos pomoga. Niestety tutaj tak juz jest, ze interesuja sie dopiero ciaza od 12tc. A w ktorym tygodniu jestes? Widzialas sie juz z midwife?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf jak dobrze ze u was wszystko okej :) Ja tez musze zaczac rozgladac sie za jeansami ciazowymi, slyszalam ze sa w Primarku? Ja teraz w piatek mam scan, to bedzie 13-14 tydzien. Mam nadzieje ze wszystko okej:) a 12 listopada kolejna wizyta u poloznej. Witaj gosciu nowy, mnie tez na poczatku ciazy caly czas bolal brzuch jak na okres. To normalne ze masz termin wizyty dopiero na 12 tydzien. Jesli jestes bardzo ciekawa czy wszystko okej, umow sie do Early pregnacy assessment, powiedz ze krwawisz i zrobia ci scan. Ja niestety krwawilam leciutko 2 razy i mialam 2 wczesne scany, ktore na szczescie wykazaly ze wszystko jest okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z Primarku, maja tam swietne spodnie ciazowe, zwykle jeansy rurki na gumie za 11f. Super sa:) wzielam rozmiar taki jak nosze zawsze, a czuje w nich u gory jeszcze sporo luzu i mysle ze posluza mi jeszcze dobrych kilka miesiecy, jak nie do konca ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze a ja nigdy w primarku nie widzialam ciazowych spodni..musze sie lepiej rozejrzec :) Maja tam dzial maternity czy poprostu miedzy jeansami znalazlas ? Dzieki Enna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Primarku są na dziele damskich jeansów poprostu:) Ale gdzie dziewczyny znalazłyście spodnie ciążowe w H&M? Wiecie gdzie jeszcze można dostać spodnie ciążowe w fajnej cenie? Bo te z Primarka kupiłam jakieś 2 tygodnie temu i w przymierzalni były ok ale jak już chciałam w nich wyjść to niestety się zsuwają bo guma na brzuchu nie jest jeszcze wystarczająco napięta a szlufki mają na brzuchu zamiast na biodrach... Pierwszy raz kupowałam spodnie ciążowe więc nie przewidziałam pewnych rzeczy:) Mają tam też boyfriend jeans niby ciążowe ale mi one kompletnie nie pasowały tym bardziej że mają tylko po bokach kawałek rozciągliwego materiału i na mojej figurze źle się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoska ja kupilam dwie pary w H&M. Czarne rurki z materialu i jeansy tez rurki. Mam je juz ponad miesiac i jestem zadowolona.Sa bardzo wygodne. Chyba w kazdym H&M jest dzial maternity. Czarne kupilam na przecenie za £15, a jeansy normalnie za £30. Kupowalam swoj rozmiar. Mam nadzieje, ze wystarcza do konca ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne... byłam w niemal wszystkich możliwych sklepach i nie znalazłam działu maternity w żadnym.... tylko w Primarku same spodnie ale to też między normalnymi spodniami. Wychodzi na to że niezła ze mnie gapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hejka dziewczyny ja takze zakupilam ciazowe w H&M ale musialam jechac do Manchester to tam maja wiekszy asortyment niz u mnie w tym na miejscu :).Kupilam sobie takze leginsy ciazowe i bluzkę z grubszego materialu na chlodniejsze dni.W Primarku tez widzialam ciazowe ale jakosc materialu mi nie odpowiadala, niby taniej ale jakies takie szmaciane . Czujecie juz ruchy dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela calkiem fajne to lozeczko. Ja mam po swoim synku dopiero ma dwa lata wiec nie bede zmieniac. Mam na styl cot bed. Ale bez szuflady pod spodem a jednak szuflada sie przyda , wiem z doswiadczenia:) Tak w h&m maja dzial maternity..zazwyczaj kolo dzieciecych ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, to jutro lece do H&M poszperac:) ja jestem dopiero w 14 tygodniu takze brzuszka jeszcze jakos specjalnie nie mam, tylko ze ja ogolnie nawet bez ciazy mam troche wystajacy brzuch, a teraz po prostu nie moge go wciagac ani sciskac :P Angela lozeczko swietne! Nie moge sie juz doczekac az zaczne kupowac te wszystkie dzieciece rzeczy :P macie juz pokupowane jakies ciuszki? Ja poczekam chyba az poznam plec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poczekam do nastepnego scanu az poznam plec..Podobaja mi sie i sa bardzo praktyczne takie kaftaniki zapinane na skos na allegro polskim. Bardzo wygodne do zakladania dla noworodka. Do tego nasze polskie spiochy najwygodniejesze :) nie widzialam nigdzie tutaj takich kaftanikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie wkleic linka. Wpisz na allegro np kaftanik rozmiar 56to co wyskoczy wiele pozycji. Albo spiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po kolejnym scanie :) Maluch wyglada prawidlowo, fikal mi dzisiaj po tym brzuchu, ale niestety nie wystawil sie tak zeby zbadac mu karczek zeby wykluczc syndrom downa i musze miec powtorzone badanie w poniedzialek, czyli kolejny scan... sama zaczynam sie juz niepokoic ze tak czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna a w ktorym tygodniu jestes? Ja.w 18 i.nie czuje wcale ruchow. Chyba hormony mi szaleja bo od dwoch dni sie bardzo martwie..moze w poniedzialek zadzwonie do poloznej czy bym mogla sie z nia spotkac tylko.na posluchanie serduszka. Mam scan za 2 tyg ale chyba nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi nie denerwuj sie, to nie jest troche za wczesnie na wyczuwanie ruchow? Ja jestem w 14 tygodniu, a w poniedzialek bede miala juz 5 scan... W grudniu bede w Polsce, chcialam sie umowic prywatnie na usg w 4D, ale przy takie czestotliwosci chyba jednak zrezygnuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow to rzeczywiscie juz mialas kilka scanow. Dlaczego robia tak czesto? Byl jakis problem? Wiem, ze moze i za wczesnie na ruchy ale to moja druga ciaza i podobno ruchy mozna czuc szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 scan mialam robiony w early pregnacy poniewaz mialam brazowe plamienia. 2 normalnie juz w 12 tygodniu, zaplanowany przed midwife. 3 wczoraj na wykrycie zespol downa 4 w poniedzialek teraz bedzie, musza powtorzyc usg bo maluch nie pokazal karczku:) Uff czyli jednak 4 a nie 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, ze na tym w 12 tc nie zrobili pomiarow.na zespol downa..ja tak mialam ale moze u ciebie sie nie dalo. To plus bedziesz miec ten w 20tc wiec razem bedzie 5 :) A jak dzidzia? Duza jest? Nie widzieli jeszcze plci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi135 ja zaczelam 19 tydzien tzn jestem 18tyg i 3dni i tez nie czuje ruchow na szczescie mam dopplerka i uzylam go juz pare razy (zawsze jak mam jakies watpliwosci) .Ja tez mam scan za 2 tyg i nie moge sie doczekac. Omi powiedz mi czy dostalas list ze szpitala z wynikami badania na zespol downa? Ja robilam 17 paz i nadal nie mam wynikow. Choc niby jak wszystko ok to nie dzwonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela a jakiej firmy masz doplerka? Ja mialam na kilka dni.pozyczonyi zapomnialam jaka to byla firma. Czyli Twoj dziala.ok? Czasem sie czyta na necie zle opinie o doplerkach. Ja list dostalam jakos pp dwoch tygodniach a juz napewno na 16tc spotkaniu zmidwife jej pokazywalam. Moze im ten list zaginal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi dopplerka kupilam na ebay za 20 f chyba firby babyangel.kupilam jeden z najtanszych bo przewaznie kupuje te najdrozsze rzeczy a potem okazuje sie ze jest do d**y (dosc czesto :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi, wydaje mi sie ze duza, z tego co dopatrzylam sie na monitorze to ponad 7cm :) Jakas nieprzyjemna byla ta lekarka od ostatniego usg. Moj partner zapytal czy widzi plec to powiedziala tak "No nie wierze, ja panu nawet jeszcze nie powiedzialam czy dziecko jest zdrowe, a pan o plec pyta. Dowiecie sie na usg w 20 tygodniu." :| W ogole strasznie niemila byla, nakrzyczala na mnie ze nie wypilam wody przed scanem chociaz wypilam i to sporo, odeslala nas do poczekalni i kazala pic, wrocila po pol godziny, ja juz pecherz mialam tak pelny ze ledwo wytrzymalam badanie, jeszcze mi tak mocno naciskala na brzuch, wrecz wbijala mi rece w niego zeby dziecko przestawic...ale moj maluch chyba wyczul wredna babe i pokazal jej tylek :P No wiec musimy badanie powtorzyc, maluch sie obrazil i nie dal sobie zbadac karku. O plec to juz nawet nie bede smiala pytac... Na koniec powiedziala nam ze wszystko wyglada bardzo dobrze i ze rozwija sie prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×