Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny jak u was minal weekend? Moj synus sie rozchorowal wiec mialam noc z glowy I w ta tez Chyba bedzie ciezko. Angela widzialam wlasnie te dopplerki na eBay, czy to takie bialo rozowe? Enna ja Ci wspolczuje, ze mialas takie doswiadczenie na usg. Co za baba! Potwor jakis :)) Oby na nastepnym byl ktos inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi wkleilam ci linka ale mysle ze znalazlas ten sam:). Nie zazdroszcze z powodu choroby synka ,szybkiego powrotu do zdrowia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jestem wlasnie po drugim podejsciu do usg na badanie karczku. Niestety moj maluch jest tak uparty ze znowu nie dal sie zbadac. Lezy po prostu odwrotnie, tam gdzie powinna byl glowka dziecko macha sobie nozkami :P Na nic zdaly sie dzisiaj moje tance, hulance, machanie brzuchem, pelny pecherz, pusty pecherz...maluch jest uparty i pozycji zmienic nie chce. Kolejnego podejscia nie bedzie, zrobia mi to badanie z krwi po prostu. Kolejne usg, juz polowkowe, bede miala 12 grudnia;) Troszke sie niepokoje bo bedzie to dopiero 19 tydzien, mam nadzieje ze zobacza tam wszystko co trzeba?Niestety w 13 grudnia lece do Polski na 2 tygodnie wiec musieli umowic mnie tak wczesnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccc
Dziewczyny jak odczytac wynik badania pod kontem zespolu downa ? przyszedl mi wynik ,ale dla mnie te liczby nic nie mowia.Jedyne co rozszyfrowalam to napis low risk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jest niskie ryzyko że będzie chore, a te cyfry to po prostu prawdopodobieństwo z jakim jednak choroby mogą wystąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc
no tak ale 1:978 to nie takie niskie.... a drugie 1:7642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie jest ono wcale wysokim ryzykiem bo z tego co pamiętam wysokie zaczyna się od 150 w dół. I uważam że nie powinnaś tego aż tak analizować, jest niskie ryzyko i tyle. Twoje nerwy nic nie zmienią. Pomyśl o tym inaczej, masz prawie 9 razy większe prawdopodobieństwo że zginiesz w wypadku drogowym niż że twoje dziecko będzie chore na syndrom downa, czy codziennie się tym zamartwiasz? Przepraszam może nie powinnam być tak dosłowna, ale ja też martwię się o swoje maleństwo tylko uważam, że trzeba przy tym zachować głowę na karku, bo wiele kobiet ma naprawdę problemy z ciążą a nie tylko zadręczają się że prawdopodobieństwo nie jest tak niskie jak by chciały. Poza tym jakie by Cię uszczęśliwiło? Bo mi się wydaje że żadne bo zawsze pozostaje ryzyko.... A skąd masz kolejne liczby to już nie wiem bo na moim liście była tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie jest napisane , ze not in the increased risk i jest 1:53000. Polozna powiedziala, ze super wynik. Gosc A skad Ty masz dwa wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi135 super wynik teraz mozesz spac spokojnie.ja mialam robione swoje badanie 6tyg temu ilistu nie dodtalam do tej pory.musze chyba zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
maternal age-related riskfor trisomy 21: 1:987 adjusted risk for trisomy 21: 1:1795

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam pytanie, czy ktoś wam tu sprawdzał cholesterol? Bo i mi nie a jestem już w 18 tygodniu ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski co u was? Brzuszki rosna? :) Ja mam jakas infekcje oka. Zapuchniete zaropiale i czerwone. Drugie tez zaczyna byc czerwone :/ poszlam wczoraj do gp i kazala mi przenywac ciepla woda. Probowalam rumiankiem od 2 dni alezero poorawy to dzid zaczelam herbata. Macie jakies sposoby na taka dolegliwosc? Angela mam od dzis dopplerka. Wow jaka jestem.spokojna! Slyszalam bicie serduszka ;) A czy Twojej dzidzi bije szybko czysrednio? Bo mojej u poloznej bilo dosc szybko a dzis tak srednio. Aaa pewnie i tak to nie ma znaczenia :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Omi:) Przykro mi z powodu Twojego oka, mam nadzieje ze to nie jest powazna infekcja. Ja niestety mam troche gorzej...dopadla mnie grzybica paznokcia :/ i to palca serdecznego u reki... wyglada fatalnie! GP powiedziala ze niestety w ciazy nic z tym nie zrobimy i polecila malowac paznokcie na ladny kolor. :( Mam nadzieje ze nie przejdzie mi na inne palce, poki co traktuje go domowymi sposobami. Ile dziewczyny placilyscie za dopplerki i od ktorego tygodnia mozna nasluchiwac serduszka? I jeszcze jedno pytanko mam. Kolezanka stara sie o dziecko, tak bardzo nie mogla doczekac sie wynikow, ze zrobila bete na 5 dni przed okresem. Wyszlo jej 1.65, czyli mozna to juz uznac za pewniak negatyw czy moze za wczesnie? Ja niestety sie nie znam bo bety nie mialam nigdy robionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enna, widze ze kazda z nas cos dopadlo. Najgorsze jest to, ze nie mozemy sie niczym leczyc :/ Co do bety to ja nie mam.pojecia bo tez nigdy nie mialam robionej. Dopplerek kupilam ten co angela polecala, jest link wyzej. Nowy na ebay kosztuje £20 a ja sie napalilami chcialammiec juz i byla aukcja. Babka sprzedawala uzywany niedaleko mnie i kupilam za 7.50!!! Dziala i wszystko jeat ok :)) Podjechalam do niej i odebralam. Nie musialam czekac do nast tygodnia na przesylke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
HEJ DZIEWCZYNY co do dopplerka to serduszka mozna nasluchiwac od 12 tygodnia choc mi na poczatku bylo ciezko znalesc ale z uplywem tygodniu juz bez problemu.Dzidzia sie przemieszcza bo raz serduszko znajduje po prawej a raz lewej stronie:).Omi serduszko zeczywiscie bije dosc szybko czasem trafiam na swoj puls czy moze odglos wlasnego serca (nie wiem) i jest to o wiele wolniejsze. Enna ciaza pozytywna jest powyzej wartosci 5 wiec chyba niestety twojej kolezance sie nie udalo,przykro mi Ale u mnie pada caly dzien :( Nie chce robic reklamy ale duzo takich podstawowych rzeczy bede kupowac on line na bobasshop.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka zrobila dzisiaj 3 testy ciazowe, wszystkie roznych firm. POZYTYWNE :))) ale sie cieszymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna to super ze udalo sie twojej kolezance tak szybko. Dziewczyny potrzebuje rady ,mianowicie caly dzien przegladam wozki na ebay i juz wariuje od tego wyboru.Powiedzcie jesli macie doswiadczenie na co zwrocic uwage.Czytalam ze kola to lepsze pompowane, najlepiej zeby byl lekki itp.Szukam wozka 3 w 1. www.ebay.co.uk/itm/PRAM-Pushchair-Car-Seat-3in1-Baby-Stroller-Camarelo-10-colors-/261318910451?_trksid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja pierwszy wozek ktory mialam 3 w 1 to cosatto ale nie polecam wcale ! A pozniej kupilam uzywana spacerowke quinny buzz 3 byl cieki ale rewelacja podczas jazdy. Pompowane kola sa napewno najlepsze. Nie szukalam jeszcze wozka wirc nie doradze nic wiecej. Zalezy tez ile bys chciala na niego wydac :) Na stronie bestbuggy.co.uk sa rozne porownania wozkow. W mothercare i mamas and papas maja wozki ale wiecej ich marek. Dobry jest sklep kiddicare maja tam duzo wozkow roznych firm do obejrzenia. A u mnie jest tez w miescie kiddisave to maja troche tansze te wozkiz tego co pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, ten wozek ktory podlinlowalas jest super! Zakochalam sie od pierwszego wejrzenia w tym bialym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoosscc
Tak ten wózek jest fajny,ale tylko fotelik i gondola.Jako płytki -nie dziecko nie siedzi w nim stabilnie. Wozek jest duży i ciezko go do bagaznika włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoosscc
pompowane koła często łapią gume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem juz po 2 wizycie z polozna :) Ucieszylam sie, ze wyniki badan krwi mam wszystkie bardzo dobre. Pobrala mi tez krew do testow na ryzyko wystapienia zespolu downa, jak dlugo czekalyscie na wyniki? Ponoc maja przyjsc mi do domu. Jestem w 15 tygodniu ciazy, a polozna zaskoczyla mnie troche mowiac, ze nie posluchamy dzisiaj serduszka bo na pewno nie bedzie nic slychac. Poprosilam ja czy mozemy sprobowac, ledwo przylozyla do brzucha ten aparat i juz bylo slychac wyrazne bicie:) Polozna sama byla zaskoczona ze bije tak glosno i wyraznie. Nastepna wizyta dopiero 7 stycznia bo lece w miedzyczasie do Polski na swieta:) czy ktoras z was latala wizzair w ciazy? nie robia zadnych problemow? Ja bede leciec w 19 tyg i wracac w 21 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
omi135 dzieki za stronki :) Enna widze ze mamy podobny gust tylko kolor wybralabym bardziej praktyczny :). Dziewczyny od jakis 2 ,3 dni czuje ruchy dziecka :) a jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, zdecydowanie mamy ten sam gust bo wozek ktory wlasnie podeslalas tez mi sie strasznie podoba, zwlaszcza w wersji bialo-granatowej :) Zazdroszcze ci ze czujesz juz ruchy! Ktory to tydzien? I jakie to uczucie? Nie moge sie doczekac kiedy i ja cos poczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanko do was, bralyscie szczepienie przeciw grypie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna jutro zaczynam 21 tydzien :). Jakie to uczucie: smieszne, jakby obcy zamieszkal w moim brzuchu.:). Ruchy nie sa jeszcze tak silne zeby je widac na zewnatrz i niestety nie sa tak czeste jakbym chciala ale co tam to dopiero poczatek.Ja kawy w ciazy wogole nie pilam zaczelam od 3 dni )cos mnie naszlo) i jakos po niej szczegolnie czuje ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, ale super:) mnie poki co mecza straszne wzdecia, a w piatek znowu wizyta u GP z tym chorym paznokciem, pokazalam go dzis midwife i koniecznie kazala mi isc jeszcze raz i szukac lekrastwa na to... Chcialam sobie ustawic stopke z tp ale cos sie nie pokazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja mam dzis scan i stresuje sie oby wsztstko bylo ok. Angela jak z twoimi wynikami z syndromu ? I ty chyba tez masz scan jakos zaplanowany w tym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×