Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość Agnieszka2607
Masz rację Goplana nie zniżaj się do mego poziomu, bo możesz nie doskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka=> wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin 🌻 Samych jasnych dni, zdrówka i szczęśliwego rozwiązania :-) ______ Kalina=> z mężem raczej się zgadzamy w kwestii kasy, jesteśmy w tym podobni, ale i tak bywają starcia. To delikatna sprawa. U nas największe kłótnie wywołuje temat teściowej, niestety :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Na razie chodzi mi Łukasz po głowie. Artur też ładne i Hubert ale mam w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko=> nie mając argumentów, próbujesz mnie prowokować... nie mam zamiaru bawić się w infantylne gierki, bo Twój ostatni post jest po prostu śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Masaya, na razie kupiłam zwykły elektroniczny (3694202783 - mam identyczny tylko zielony)z giętką końcówką, jest stworzony specjalnie dla dzieci ale jeśli okaże się nie praktyczny kupię inny a ten będziemy używac sami. Czytałam w jakiejś gazecie że te przykładanie do ucha lub czoła są mało dokładne, i często wprowadzają w błąd ale życie zweryfikuje:) Mam nadzieję że moja córeczka będzie zdrowiutka i nie będziemy potrzebowali:) szczoteczki są takie 3636077399 tylko tak jak pisałam kupiłam w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Tak jak wcześniej pisałam, w sprawie pieniędzy trafił mi się ewenement:) Bo to ja trzymam kasę i nią dysponuję, trochę ze względu na to że mąż najzwyczajniej w świecie nie ma na to czasu.... Ale jak już ma wolny dzień, jak wczoraj, pieniądze wydaje bez opamiętania:) Ja jestem bardziej oszczędna i to on potrafi powiedziec kup sobie coś, w tym temacie nigdy nie mieliśmy kłótni. Za to bardzo denerwuje się jak coś robi i mu nie wychodzi...ostatnio z moim bratem wieszał okap w kuchni i myślałam że rozwali tam ściany:) Ale większośc ludzi tak ma:) Były chłopak mojej koleżanki nic nie potrafił zrobic, a mój naprawi wszystko więc lepiej trafic nie mogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojny o pieniądze z pewnością w każdym domu pojawiają się prędzej czy później.. U nas ja zajmuję się budżetem domowym, bo mój też ma łatwość do wydawania.. Najgorsze było to, że oszczędności to na kimś szukał, a nigdy na sobie. Teraz już zmądrzał :P Agnieszka2607- to nie miejsce na tego typu docinki. Ciężko przyjąć Ci konstruktywną krytykę Twoich wypowiedzi? Goplana- po tym długim weekendzie moja stomatolog umówiła mnie na wcześniejsza wizytę, ale dopiero jakoś w drugiej połowie listopada.. Zgodziłam się, bo dziąsła już mi tak mocno nie dokuczają, więc nie będę się jej w grafik na siłę wpychać.. To i tak lepsze niż czekanie do grudnia.. Nie wiem co bym zrobiła, gdyby to było coś poważniejszego, normalnie znikąd pomocy. joanna6950- wiem już o jaki termometr chodzi, tylko ciężko mi sobie wyobrazić mierzenie nim temperatury niemowlakowi. Mierzymy nim w buzi, pupie czy pod pachą? No i jednak przez jakiś czas dziecko powinno być w miarę nieruchome, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Co do kasy to ja zarabiam więcej, dostaję też alimenty, więc ja robię opłaty za mieszkanie (bo jest moje) a partner robi zakupy do domu, żywność, chemia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Mnie też się imie Bruno nie podoba, chyba możemy swoje zdanie wyrazić? Alany,Brajany, Dżesiki, Samanty etc też wg mnie są okropne. Chyba to forum to nie kółko różańcowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda=> a czy ja powiedziałam, że nie można wyrazić swojego zdania? Przeczytaj moje komentarze.Chodzi mi o formę a nie treść. Nie będę się powtarzać. A kultura obowiązuje też na forum, nie tylko w kółku różańcowym. _______ Kalina, Masaya=> dziękuję za poparcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Goplana ale ja Cię rozumiem. Może to blee było niepotrzebne. O, Filip mi się też podoba z wybranych przez Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
A Nadia to wg mnie niezbyt ładne, Julia zbyt oklepane :P W kwestii imion wiadomo, że każdy ma gust jaki ma. A pisałam Wam jak mieli na imie moja babcia i dziadek? Zenajda i Hilary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Goplanko, tylko Ty się przywaliłaś do mojej wypowiedzi :) większość z dziewczyn nawet jej nie zauważyła lub jakoś nie stwierdziło, że to było złe. Dopiero po Twym wpisie. Siejesz zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudaMagda- a rodzina i znajomi jakoś zdrabniali ich imiona? Takiego zestawienia to ja jeszcze nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
ja mam oklepane imię i je uwielbiam ze względu na dużo skrótów tak samo Jula też jest super bo ma wiele zdrobnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Nie mam pojęcia. Umarli jak byłam mała. Kiedyś może znowu w modę wejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie dziewczyny czy Wy nie widzicie różnicy w wypowiedziach : Imię Bruno nie podoba mi się, nie jest w moim guście Imię Bruno jest okropne i nigdy w życiu nie dałabym na imie tak mojemu synowi. Ruda czy idąc do koleżanki w odwiedziny, która dałabbyt na imie córce Dżessika, synowi Bruno powiedziłabyć jej że te imiona są okropne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Kalina jestem szczera i ja bym powiedziała, że nieładne. No i zależy jakiej koleżance. Kiedyś powiedziałam o Alanie znajomej. Czy nie było polskich, ładnych imion i spytałam czy się nie boi, że koledzy będą mówić anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, owszem, przyczepiłam się, bo skomentowałaś MÓJ post! To ja pisałam o imieniu Bruno, więc mnie to uraziło, dlaczego miałby się przyczepić ktoś inny, skoro to mnie dotyczyło?? :-D Na komentarz "okropne imię" pewnie przymknęłabym oko, ale nie na "OHYDNE, BLEE". Uważam to za przekroczenie pewnej granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do kasy, to u nas też niby M nie ma nic przeciwko rozdysponowaniu kasy przeze mnie, ale właśnie od czasu do czasu pojawiają się takie zgrzyty kiedy on by chciał więcej na swoje potrzeby niż powinien chcieć :P Moje " rządzenie " zaczeło się po ślubie, kiedy M miał taką pracę, która nie pozwalała mu na robienie opłat czy zakupów. Teraz ma inna pracę, ale nic nie zmienialiśmy bo tak się utarło. Może źle robie rzucając na niego teraz wszystko, ale trzeba jakąś nauczkę mu dać bo to wcale przyjemne nie jest tak mieć wszystko na głowie i jeszcze sluchać pretensji. Teraz ja będe chciała wszystko ( tylko nie wiem czy wytrwam bo raczej oszczędna jestem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wybacz Ruda, ale Alan nigdy w życiu nie skojarzyłby mi się z analem ( niezłe masz te skojarzenia ;) ) Nie wiem w jakim wieku dziecko ma takie skojarzenia, ale moja jest w drugiej klasie i jeszcze takie rzeczy jej nie w głowie ( nawet nie wiedzialaby o co chodzi).Mimo że to imie nie jest w moim guście uszanowałabym czyjąś decyzje, jakby dał tak dziecku na imie. Osobiście wolę stare polskie imiona, ale ja sama nie wybiram więc musimy iść na kompromis. Kiedyś jak robiłam zakupy, dwoch chłopców przed sklepem powiedizało na dziewczynkę lesbijka. Zapytałam ich czy wiedzą co to znaczy, a oni na mnie oczy, no pytam czy wiesz co to znaczy? Żaden nie wiedział, zamknęli się. Ja akurat zwracam uwagę na to co mówi moje dziecko,m niestety nie wszyscy rodzice, ale nie ma się co dziwić skoro Rudej Alan kojarzy się z analem ;) Druga sytuacja, moja córka przyszła z przedszkola i mówi że jak była na świetlicy to starsza dzieczynka wołała na te z zerówki "czarne diabły", pytam jej córciu dlaczego, a moja mówi że nie wie, tak po prostu. Więc jej mówie, że jak następnym razem tak tamta powie to jej odpowiesz kto się przezywa ten........, a jak to nie pomoże to zastosujemy inne środki. Na szczęscie pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alan - anal to tak samo jak fabian - pawian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Dziękuję jeszcze raz za szczere życzenia :) --- Helenka co do USG, jutro wrzucę fotkę. Mam bardzo upartego synka. Paluszkiem od nóżki popukał się po czole, później łapką złapał za ten paluszek rączką i tyle go widziano, przez 20 minut badania nie drgnął. Niestety nie za dużo było mi dane zobaczyć, tak się powyginał, że tylko kawałek noska i ustka widać, nic więcej. Potwierdzone tylko, że na 100% chłopak bo tak się powyginał, że całą dupcie było widać i ewidentnie jest wyposażony po męsku :) --- Agnieszka, może nikt się nie doczepił Twojej wypowiedzi bo najzwyczajniej postanowił ją zignorować? Dla mnie akurat Twoje zachowanie jest zdecydowanie nieciekawie i nie ma nic wspólnego z wolnością słowa ani nawet ze szczerością. Mi się nie podoba połowa imion o których na naszym forum przeczytałam ale to że dla mnie jest nieładne nie znaczy, że komuś innemu nie może się podobać, w końcu to sprawa rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Kalinka nie mnie się kojarzy ale tak słyszałam jak dzieciaki wołają. Juz na temat imion się zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
totalnie nie zwracam uwagi kogo wypowiedzi komentuje więc wybacz...:) zaraz pewnie napiszesz, że to brak kultury - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Do termometru była dołączona ulotka i jest tam napisane jak mierzyc temperaturę maluszkom:) Mam nadzieję że sobie poradzę a jak nie to kupię inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Dla rozładowania napięcia:) Moja prapabcia to Eufrozalia, bardzo dobrze ja pamiętam bo zmarła mając prawie 100 lat a jak byłam mała to zajmowała się mną, nazywaliśmy ja Froska, a pradziadek - Trofim:)To są dopiero imiona wymyślne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna6950- o ile imię Eufrozalia jakoś do mnie nie przemawia, to zdrobnienie jest świetne :) Imię pradziadka to już w ogóle jakaś egzotyka, to są w ogóle polskie imiona? U mnie w rodzinie jedynym imieniem, które wybijało się przed szereg było imię mojego pradziadka - Feliks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Oj kiedyś to kosmos potrafił być z imionami. Moi dziadkowie to jeszcze znośnie się nazywali, Róża i Jerzy oraz Adelajda i Emil. Ale mama mojej koleżanki nazywa się Edeltrauda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak sobie podczytuję od rana i nie wiem co napisać. Ręce mnie opadły:/ - wiochą powiało, szok jak dla mnie! Ale bardziej jątrzyć nie będę, każdy może sam przeczytać. -------- Kwestia wyboru imienia trudna, u nas rozłam:) Chłopaki głosują za staropolskiemi, ale nioe są zgodni i walka o Juliana i Ignasia trwa:). I w nosie mam czy sie komuś podoba czy nie, może w końcu Paweł będzie :D -------- Goplana - Ty się nie nerwuj, spokojnie, my inne roczniki jestesmy, albo mózgi albo nie wiem co:D A lekarze na dyżurze - no cóż, temat rzeka. U nas głównie jedna dyżuruje - magiczka - zawsze jest zapalenie oskrzeli i antbiotyk. Jak ją kiedyś kumpel poprosil o inhalacje to usłyszał, że na dyżurze się tylko antybiotykami leczy hahaha. Ja już mniej więcej wiem kto normalny w całym mieście i unikam jak mogę dyżurów. Zwłaszcza, że d womu astmatyk i megaalergik i czasami mogłabym go wykończyć cudownymi specyfikami od konowałów. A tak ostatni antybiotyk miał prawie 2 lata temu, sterydów poza zwykłym wziewem raz na pół roku też jak ognia unikamy. Na szczęście nie dali Twojemu Synkowi dożylnie ani domięśniowo więc spoko:) ------------- Śliczne te imiona pradziadków Waszych :). U mnie z jednej strony Julianna i Ignacy byli. Z drugiej normalnie:) Stasiek i Ela. A Trofim mi sie jakoś wschodnio kojarzy :) ------------ Paatkaa - to synkowi kiedyś pokażecie jaki mały zawziętek z niego był, chyba, że aż taki wstydliwy:) Nasz też klejnoty jak najbardziej, gorzej z buziuchną:D Może juz wie, że po drugiej stronie brzucha na wystawie będzie to drugie, to teraz klejnotami rodowymi się chwali:D ----------- Masaya - pogubiłam sie trochę, ale ja mogę polecić zwykły termometr elektroniczny. Można nim mierzyć pod pacha i w pupie. Ja na śpiocha dziecku mierzylam pod paszką, a jak mial wysoką temperaturę to nawet w zgięciu szyi sprawdzałam czy spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×