Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Ninnna - Przykro mi ,wiem co czujesz ,to rozczarowanie,nadzieja.Wiecie to takie moje poranne przemyślenia, nam udało sie za 2 razem,ale juz przy pierwszym było oczekiwanie,nadzieja i pamiętam minę męża kiedy powiedziałam ,że dostałam okres był rozczarowany,zawiedziony zwłaszcza ,że tak jak pisałam na początku @ spóźniała mi się 3 tygodnie.Nie mówiąc nic mężowi robiłam testy ,najpierw przed planowana data @ ,później po dacie i nic ,a okresu nie bylo.O tym ,że robiłam testy nie mówiłam mu.Wiec nie wiem jak znosiłabym kilka miesięcy takiej niepewności ,oczekiwania i rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Cześć Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!! Długo mnie nie było,nadgoniłam temat,czytając Wasze posty:) A ja mam dla Was Nowinę,przez Duże N ;) Jestem w ciąży bliźniaczej:D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Natura zrobiła mi psikusa...Czasami zamartwiam się,jak to będzie itd. Może Wy mi coś doradzicie,żeby tu nie zwariować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalestio - gratuluję, to super wiadomość, bliźniaki to chyba fajna sprawa, wiadomo większy wysiłek na początku, ale z drugiej strony masz dwójkę dzieciaczków za jednym razem, tylko raz też przechodzisz ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalestio -GRATULUJE !! to niesamowite!!!Kochana chyba nie ma złotego środka ,ja kiedys o tym myslałam i wiem ,ze to praca godziny na dobę:Dale tez wzruszeń ,szczescia i radości razy dwa.Dobrze bedzie,nie ty pierwsza ,nie ostatnia.Moze jest tu jakieś forum o ciążach bliźniaczych ,lub juz o opiece nad bliźniętami .Usmiecham sie sama do siebie i do ciebie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoSiCi to Nasz pierwszy cykl starań więc jakoś to znoszę....przykro mi jest, że się nie udało bo byłam strasznie nastawiona na maj :( a tu wszystko wzięło w przysłowiowy łeb... lalestio świetna nowina :) masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży nick................................. wiek-dziecko.....cykl.......termin porodu.....poronień 1. czarna kawa bez mleka........ 26 .............1........... 09.05.2014..........0....... 2. GoSiCi .................................30-3........... 2 ...........05.05.2014 .................. 3. mex2.....................................26-1............6. ..........09.05.2014.........3........ 4. niebieski kwiat......................30-1............8.............11.05.2014.........1........ 5.majowoczerwcowa................31-1............1.............26.05.2014.........0....... 6. mimi86.................................pusty pęcherzyk ;(........................................ 7.janka24....................................................................................................... 8. kamii84..................................29..............1.. ......... 06.05.2014..........0...... 9. xxmyszka.................................................... ............................................... 10. lalestio..............................ciąża bliźniacza. ;)............................................ 11. zacieszka................................................... .............................................. 12. karolina27 maj2014..................................................... ........................... 13. Kasiagosc................................................... ............................................ 14. Jusss..................................24-1..............1.........06.05.2014...........0........ 15. Mała 20...............................................................06.05.2014................... 16. oli852 .................................................................01.05.2014................... 17. saffona1986........................................................06.05.2014................... 18. zuzunia5555.......................32-1............36.........06.05.2014............0...... 19. _aśka_................................................................01.05.2014.................... 20. przy kawie............................................................................................... 21. cocochanel5.......................36-1..........................01.05.2014............2.... 22. ksiezniczka79......................34..................... ......................................... 23. Młodziutka123456..............poronienie ;(…............................................ 24. Madziowata.................................................. ........................................... 25. Samuelle.................................................... ............................................. 26. Anula1988................................................... ............................................ 27. Mona84................................................................01.05.2014.................... 28. anii84………………...……..29-1……….15………07.05.2014….............… 29. lola88………...……………..25-1…..…….9……....01.05.2014…....…0.….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalestio GRATULACJE !!! ;) nawet nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić jak to jest :) czuć że się ma w sobie dwoje dzieci ;) cudnie :) Ja wczoraj wieczorem umierałam z bólu ;/ miałam taki ostry ból jajników że nie mogłam zasnąć, chyba za dużo chodziłam niepotrzebnie w ciągu dnia ;/ bo jak wstałam było już ok i teraz tez jest dobrze .. kurcze co to może być... ale ten czas dłuży się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninnna-przepraszam ,nie wiedziałam włąsnie ktory to cykl staran,no to kochana spokojnie na pewno sie uda nastepnym razem!!! Ja dzisiaj od rana ...mam mdłości,nie ejst to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Młodziutka strasznie mi przykro, Ninnna :( szkoda :( trzymam kciuki by udało się następnym razem. Tak liczyłam że zatestujemy jutro razem... Twoja wiadomość trochę mnie sprowadziła na ziemię. Chyba odłożę to wcześniejsze testowanie na termin spodziewanej @ Ale potem na pewno dam znać... U mnie nadal bez objawów typu bolące piersi, bóle jajników, temperatura tylko 36,9 mierzona w ustach. Pisałyście trochę o tsh i zmartwiłąm się czytając wasze wypowiedzi, bo ja tuż przed owulacją byłam na prywatnej wizycie u gina z moimi wynikami - TSH miałam chyba 3,6 a norma jest do 4,2 i lekarz powiedział mi że mogę spokojnie starać się o zajście w ciążę, bo mój wynik mieść się w normie. Zgłupiałam i pójdę do innego lekarza to skonsultować. Boję się, że już mogę być w ciąży i czy to aby nie zagraża rozwijającemu się dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam wczoraj o tym TSH - również byłam wcześniej na badaniach - wynik 2,8 i lekarz też mnie uspokajał, że wszystko jest w porządku dopóki się mieszczę w normie. Mam nadzieję, że Tobie się uda pozostać w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalestio super wiadomosc:)))))to masz podwojne szczescie:)!!! a juz widac bylo malenstwa u Ciebie?:) czy po pecherzykach stwierdzili? ja jestem po usg:) 5 tydzien 4 dzien a z usg wychodzi 5 tydzien i 6 dzien:) malenstwo ma 0.30cm i slyszalam i widzialam serduszko. jestem taka szczesliwa pomimo tych nudnosci calodziennych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nadal czekam na wizytę. To już w przyszłą środę. Trochę się boję, choć pierwszą ciąże miałam książkową, tylko z porodem miałam meksyk bo mój mały ważył 4100 i poród to był dla mnie koszmar.Zawsze jednak jest ta niepewność. Objawy mam typowe jak wcześniej: wielkie bolące piersi, ciągnięcie w dole brzucha i zgaga. Wizytę mam umówioną na 8 tc więc chyba powinno byc cos widać. Dodam, że niestety nie mogę sobie poleżeć poodpoczywać bo pracuje zawodowo, a po pracy mam w domu rozwrzeszczanego 3 latka który nie da mi wysiedzieć. Mąż pracuje od rana do nocy bo prowadzi swoja firmę i wiem, że raczej nie będe mogła liczyc na jego pomoc. Na szczęście na górze mam mamę która mi zwsze pomoże :) A jak tam u was po wizytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2 Ty uwazaj na siebie i nie przepracowuj sie. w pierwszej ciazy bylam na usg kolo 6 tygodnia od okresu i tez niewiele bylo widac. mi sie wydaje ze to duzo zalezy kiedy byla owulacja i kiedy zagniezdzenie. Bo teraz mi tak wczesnie wyszlo ale chyba dlatego ze owulacje mialam zaraz po okresie a zagniezdzenie 8 dni pozniej noi moze bo zaraz po poronieniu tak mi sie poprzestawialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYŚL NA DZIŚ -nie chce rodzic!!! Pierwszy poród ? nieświadoma niczego,upływającego czasu, bólu,porodu minuta po minucie ,nie byłam wstanie sobie odtworzyć.. ale mysle ,że.nie było tak źle ....Drugi poród pamiętałam z niego juz znacznie więcej,nie było milo .To było tak dawno ,nie chce do tego wracać ,nie chce rodzić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna- przykro mi, że to jeszcze nie teraz, ale mocno trzymam kciuki za następny miesiąc :) lalestio- serdeczne gratulacje :) Podwójne szczęście :) Co do porodu, to ja jakoś teraz boję się dużo mniej niż za pierwszym razem. Wiem, czego się spodziewać. Pierwszy poród trwał 5 godzin i miałam straszne bóle z krzyża. Miałam za to fajną położną i byłam jakoś dobrze nastawiona psychicznie do bólu. Chyba bardzo pomogła mi szkoła rodzenia, dali mi mnóstwo dobrych rad. No i mąż był ze mną to mi bardzo dużo dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat- fajnie, że byłaś na usg i że wszystko dobrze :) Ja już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
witajcie.ja dzis bylam na wizycie. widzialam juz moja kruszynke 4mm i bijace serduszko!! wg terminu ostatniego okresu dzis to moj ostatni dzien 7tyg, ale wg usg to 6tyg 2 dni.ale dr mowi, ze musialam miec pozniej owulacje .dlatego też testy nie wychodzily na początku . najważniejsze ze przyrost jest odpowiedni w stosunku do wielkości sprzed 2tyg.kolejna wizyta za 2 tyg. dzis niestety przyplatalo sie do mnie jakies chorobsko.kicham, katar zimno.jutro nie pojde chyby do pracy:((acha no i wymioty zagościły chyba na dobre.co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś miałam spacer, przeszłam 23 km i chyba trochę przesadziłam:D teraz leżę pod kocem i się grzeję;) Dziś pierwszy dzień było mi tak....niedobrze, mdliło mnie, może to od tych zakrętów.... swoją drogą dziewczyny wymioty są spowodowane rosnącym poziomem gonadotropiny kosmówkowej? od którego tygodnia jej poziom spada?? moje dziecko jest bardzo grzeczne;) nie dokucza mi, ale rano budzi mnie okropne uczucie głodu i muszę się czymś "zapchać";) też tak macie?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
robiłam wczoraj test i jedna krecha :/, do okresu zostało 5 dni jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwójne Gratulacje dla lalestio .A jaki termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocochannel5 cieszę się bardzo że widziałaś dzidzie i serduszko :) jeśli tj Twój 6 tydz. i 2 dni to może i ja zobaczę to serduszko :) mam cichą nadzieję....mamy ok tydz. więc może coś się wyklaruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
mex 2. niestety nie mamy wpływu na to co sie teraz w nas rozwija wiec jedyne co należy miec to nadzieje ze wszystko bedzie ok!!! tak jak u mnie sie okazalo..maluszek mniejszy niz moje wyliczenia.dr powiedziała ze jezeli rozbieznosc miedzy kalendarzowymi obliczeniami a wielkoscia zarodka wynosi 4-5 dni to sie to ignoruje i przypusza późniejsza owulacje.marwic sie dopiero mozna jezli rozbierznosc jest wieksza.a i od tego pewnie sa wyjatki.takze glowa do gory.!! ach i moj termin zmienia sie na 2maj.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zrobiłam jednak rano test, 1 krecha, nawet cienia drugiej nie było. Miałam nadzieję, bo w środę po południu na papierze dojrzałam dwie kropki żywo czerwonej krwi wielkości biedronki. Uwierzyłam że to implantacja, to był 7 dzień po owulacji. Wczoraj wieczorem dopadł mnie straszny skurcz brzucha, wylądowałam w toalecie i nagle miałam zimne poty, zrobiłam się blada. Nie muszę pisać co było potem. Do terminu @ jeszcze 5 dni - tak jak u Ciebie mamo trójeczki... Ninnna - być może spotkamy się na wątku czerwcowe mamy :) Lalestio! Wooow :) podwójna radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
cocochannel5 supper że widziałaś maluszka i serduszko. Najważniejsze, że wszystko ok i w to trzeba wierzyć lekarzowi, bo oni już tyle ciąż przeszli, że hoho :) Oj ale opuściłaś mnie z terminem 1 maja :) ja jak wpatrywałam się w zdjęcie USG ostatnie to była tam data 7 maj. Więc chyba jest to data produ z USG. Dziś mam kolejną wizytę, już nie mogę się doczekać. Trzymajcie kciuki:) lalestio- cudownie taka wiadomość. Są w waszej rodzinie ( twojej lub męża) już bliźniaki?? Czarna kawa podziwiam i zazdroszczę spaceru. Choć ja na taki dystans bym się nie wypuściła haha. Na razie co mogę to leżeć...:/ Dziewczyny na prawdę nie radze robić testu przed terminem @ Wiem, że niektórym wychodzą 2 kreski, ale większości nie. A wiem że uczucie rozczarowania nie jest przyjemne, a czasami może okazać się, że nie było potrzebne bo za kilka dni są 2 krechy:) Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) majowoczerwcowa, mama trójeczki może za wcześnie robiłyście te testy. Na teście niby pisze, ze powinno się robić w pierwszym dniu spodziewanej @. Trzymam kciuki :) miło by było spotkać się na wątku czerwcowym, ( o ile wyjdzie) ale mam nadzieję, ze WAM się uda bo najgorsze jest rozczarowanie. Ja wczoraj miałam takiego dołka psychicznego, że zaraz po pracy wzięłam się za sprzątanie aby choć na chwilę zapomnieć...wiem, że to dopiero pierwszy nie udany cykl ale i tak jest mi cholernie przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Gratuluje tym którym sie udało :) Ninnna - nie martw sie ja tez pierwszy cykl stracony ale najwiekszy doł jest w dzien okresu pozniej hormony dzialaja i jest spoko przed nami nowy cykl moze spotkamy sie w czerwcówkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×