Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

I już po wizycie... na razie załamka :( według okresu powinnam być w 6 tygodniu... według badania USG jestem na samym początku ciąży i dopiero zacznie się rozwijać zarodek.... lub ciąża dąży do poronienia :( Jutro i w niedziele idę na badanie HCG i się okaże.. mam być dobrej myśli i brać progesteron w razie gdyby ciąża się rozwijała. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2, 2 cm to nie dużo - ważne aby nie rósł. Leż dużo a na następnej wizycie może już go nie być. Tylko naprawdę musisz leżeć ( nie wolno siedzieć - to najgorsza pozycja dla macicy!) Ja już pierwszy dzień takiego lenienia się mam już za sobą :-/ nie jest to fajne, kręgosłup mnie już naparza ale wolę to niż powtórkę z maja :-/ Kiedy masz kolejną wizytę? bo ja 4 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka ja mam wizyte dopiero 16-go chyba że po drodze coś się wydarzy. jedziemy na tym samym wózku ;//// kurde.....masakra , mam straszne nerwy ;/ minway wspólczuję że musisz teraz rzechodzić tą niepwnośc.... nic nam nie pozostało tylko nadzieja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minway, jejku czyli te plamienia to jednak cos oznaczały? co to znaczy że ciąża powinna się dopiero zacząć rozwijać? nic niewidac w macicy!? A pecherzyk? Jest? A wynik bety będziesz miała jeszcze jutro? Bo on też coś Ci powie.. A jak lekarz to widzi? cos podpowiedział? Dał jakąś nadzieje? Boże, faktycznie, ile tego wszystkiego jest... Trzymaj się kochana, nie załamuje jeszcze i postaraj nie denerwować.. RóŻne rzeczy się dzieją, więc nadzieja jest... x mimi86, jeśli jeszcze czasem tu zagladasz daj znać co u Ciebie... x mex2, A oprócz progesteronu dostalas jeszcze no-spe? bo podobno przy krwiaku trzeba też brać leki rozkurczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka nie, mam brać 3x1 d*phaston, femibion i polocard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mex2 ja niemam krwiaka - mi się odkleja tylko albo aż kosmowka. Niewiem od czego to może być. przeważnie przy tym co ja mam wystepuje krwiak - a u mnie go brak. gdzieś czytalam ze przyczyną mogą być przechodzone zabiegi aborcyjne, a ja w maju miałam łyzeczkowanie macicy (abrazje) a to przecież to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Czarna kawa bez mleka. xxmyszka .... jakie to wszystko skomplikowane... ja tez przeszłam łyżeczkowanie we wrześniu zeszłego roku ... ale kurcze tyle czasu powinno byc dobrze a tu masz..... wszystko sie odbija ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2, to faktycznie na tym samym wózku jedziemy. Ale zobaczysz - i dla nas zaświeci w maju słońce! Ja zawsze chciałam mieć majowe dziecko ( mam już październikowego potworka) i wierzę naprawde że będę je miała! x Czarna kawa bez mleka, dziękuję kochana :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka plamienia oznaczają, że coś się dzieje i tu są dwie opcje: 1. Jestem w 6 tygodniu ciąży i jest sam pęcherzyk, który dąży już do wyjścia (poronienia) 2. jestem dopiero w 2 tygodniu ciąży i jeszcze nie widać zarodka, a pęcherzyk jest strasznie nisko więc dostałam progesteron na podtrzymanie. Jutro idę na HCG i do ok. godziny będę miała wyniki, następnie mam powtórzyć HCG w niedzielę i wszystko będzie jasne. Lekarz nic nie obiecuje ale progesteron mam brać bo jest to rzadkie ale możliwe, że miałam bardzo późno owulację i w grę wchodzi wersja 2. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kawa bez mleka na razie nie dziękuję żeby nie zapeszyć... ale bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minway, właśnie wiem że takie rzeczy się zdarzają bo sama mialam przyjaciółke która w 5-6 tygodniu poszla na wizytę a okazało się że nie ma tam ciąży. Podejrzewali nawet pozamaciczna. Ale po kilku dniach pojawił się pecherzyk, potem zarodek a teraz młody ma 4 latka! Okazało się że ciąża była młodsza o 3 tygodnie - tak jej się wszystko poprzesuwalo dziwnie albo poprostu dłużej trwały poszczególne etapy - nigdy tak naprawde nie dowiedziala się o co chodzi. Tak czasami się dzieje - sama natura :-) Trzymam kciuki żebyś też była takim dziwnym aczkolwiek szcześliwym przypadkiem. Daj nam znać jak beta no i potem jak przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka, minway i mex2- dużo zdrówka dla Was dziewczyny i dla Waszych kruszynek. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
mex najważniejsze ze maluszek sie rozwija !! a krwiak sie wchłonie napewno.w ciąży po prostu kobiece hormony szaleją , więc często sie to zdarza. ja na ostatnim usg widzialam kruszynke ale i 3, 2 cm cyste:(( nie zajmuje sobie tym ale mysli bo dr mnie uspokajala.a tak w ogóle to krwiak to to samo co cysta? może to glupie pytanie, ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
mex kielce to moje rodzinne miasto:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie p*********e ze soba co ma byc to bedzie a wy tak sie cackacie.slodko ze az mdlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Cały czas was podczytuję dziewczynki i mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :) I wierzę że tak na pewno będzie. U mnie nic szczególnego się nie dzieje. Według moich obliczeń to 6 tydzień sie kończy i w środe mam usg. Czekam na serduszko jak na zbawienie, więc mam nadzieję że coś zobaczę. Cały czas mnie pobolewa brzuch i piersi ale do wytrzymania. Martwie sie trochę bo raczej sie nie oszczędzam, zresztą przy córeczce która ma 2 latka i 4 miesiace - majowa ;) nie da sie leżeć, bo ciągle cuś. Ale cieszę się bo przynajmniej nie mam czasu na myślenie. Trzymajcie sie cieplutko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
dziewczyny trzymam mocno za was kciuki musi być dobrze, skąd jesteście wszystkie może jakieś spotkanie majowych mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień od rana pod tytułem: (mdłości- mama --> 1:0) Jezu dziewczyny potrzebuję porady jak Wy radzicie sobie w pracy z takim samopoczuciem? tak strasznie się boję, że się zrzygam na środku biurka....:(((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka11
Ja za nieco ponad tydzien testuje, wiec wtedy bede wiedziec czy zostane 'majowa mama'... Troche sie boje, a z drugiej strony nie moge uciszyc mojego instynktu... :) Zycze wszystkim mamusia i tym przyszlym powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
Czarna kawa bez mleka ja niestety nie pomogę bo siedzę cały czas w domu, ale może spróbuj miętowe cukierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane majowe mamy... z wielkim smutkiem będę musiała opuścić nasze forum... dziś w nocy stało się najgorsze... pierwsza ciąża i pierwsze poronienie.. mam nadzieję że u Was będzie wszystko OK jedna tragedia na tym forum wystarczy... Dbajcie o siebie i o Wasze przyszłe dzieciaczki :) Pozdrawiam i trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
minway bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minway kochana trzymaj sie cieplo:(( strasznie mi przykro nie wiem czy Cie to w jaki kolwiek sposob pocieszy albo da choc odrobinke nadziei ale mi sie udalo po poronieniu w pierwszym cyklu juz zajsc ponownie i to bylo jedyne lekarstwo na moj smutek:( trzymaj sie mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×