Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

A u mnie chyba mijają już symptomy pierwszego trymestru :) Mam dużo energii, apetyt ok i pozytywny humor :) W końcu niedługo do fryzjera, mam już meeeega odrost :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko, czuję się jakbym połknęła balon , taka wzdęta to jeszcze nie bylam.....:P Aknileve - gratuluję !!!!!! Ja jutro ide na usg (tez 9 tydz) , aaaaa nie mogę się doczekac, oby wszystko bylo OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam nadzieję, ze wiadomości będa dobre :) A przy okazji mam takie pytanko , dziewczynki mówiąć np. 10tc to standardowo powinno wyznaczać się tygodnie ciazy od ostatniej @ czy raczej od prawodpodobnego zaplodnienia (jakies 2 tyg po @) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
hej to i ja zawitam do was.... 9 tc ...IC samopoczucie - mega zle od 6 tyg - wymioty wymioty..placz...wymioty ..i wkolko do 15 razy na dobe+zgaga...nudnosci... od 3 tyg na dipherganie ale i tak rano do 13 wylewam z siebie litry... zazdroszcze wam - ja szczerze mowic si nie ciesze z tej ciazy i chyba nie zaczne wcale....tak mi to dalo popalic..jestem zielona w temacie ...mieszkam u meza ...0 znajomych...sama po calych dniach siedze ....i tylko wymioty i placz... na l4 jestem 4 tydz i bede do konca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex- tak , mysle , ze dopochwowo, ale mam cichą nadzieje, że bedzie ok i już coś zobaczę (pierwsze USG - widać było "Bąbel" w 5 tc) :) Wczorajszy Sen - witaj :) Pisz, może to Ci pozwoli jakoś wyrzucic wszystko z siebie, mi w tym tygodniu trochę minęlo, ale wcześniej to masakra - placz i nudności i tak w kółko :/ Ale coś czuję, że pod koniec 1 trymestru wyjdzie słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ja mialam w 6tym teraz w poniedzialek bede miala tez a to juz polowa 9tego, witam nowa kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
eh no dol u mnie straszny.... czytam sobie was juz kilka dni... i widze ze duzo ma prolemy takie jak ja - seksu od miesiaca 0!!!! i juz powiedzialam ze w zyciu nie dam... - kolezanki - jestem pierwsza ktora w ciazy i faktycznie 0!!! nie ma sie do kogo odezwac....ale z drugij strony co mam wkokolko opowiadac o wymiotach i nudnosciach i zaprciach....takze zostalam sama i dopiero w wieku 29 lat zrozumialam ze jednak na rodzine mozna liczyc.... - nie mam pojecia o tym co robic jak robic...wogole jak zaltwia sie szpital w ktorym chce sie rodzic??kiedy to zrobic??NIC ZERO ! -W DODatku ja nie chce karmic piersia ....mialam kiedys spore prolemy z nimi ...i wole ich juz nie naduzywac.... nigdy nie chcialam dzieci ...do tej pory nie jestem pewna czy chce ...czuje sie przez to ze tak zle przechodze wyobcowana ...nie wiem jak to bedzie ..do tej pory niezalezna roilam co chcialam...a tu nagle zmiana ... maz sie bardzo cieszy ardzo chcial...bardzo pomaga ogarnia dom i wogole ...nie moge zlego slowa powiedziec! porod mnie przeraza jego wizja ..naciecie krocza...boze ja chyba u psychiatry wyladuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy sen - mnie też przeraza tak naprawdę wszystko , chociaz ciąża jest planowana i wyczekiwana - zaczęłam bać jsie jak cholera i nie raz już poryczałam się z tego powodu , jak tylko pomyślę - ze będę niezgrabna, gruba, brzydka, spuchnięta, z tłustymi wlosami, odrostami, pozszywanym kroczem......etc... to sama myślę, ze chyba odejdę od męza bo on nie bedzie mowił, ze wszystko ok a ja przeciez bede miala lustro. Ale potem przychodzą mi dobreb mysli i taki kop od zycia - ze przeciez od tego zapierniiczu po porodzie napewno schudnę, ze z dzieciaczkiem nie bedzie ograniczen wolności, z męzem zeglujemy, on lata paralotnią, kazdy weekend spedzamy aktywnie więc teraz nie bedzie nas 2 tylko 3 i tylko weselej. a pozniej znowu -- kurczę nie ma seksu, moze juz mu sie nie podobam, co sobota imprezy a tu 19 i do spania i znow zalamka...... no nic , czasem czuję się jak na karuzeli ale jednak z przewagą tych dobrych emocji i jak tak naprawdę sobie uświadomię co noszę pod serduchem az mi się ciepło robi ze szczescia, także staram się jakoś dotrwać , chociaż wiem, ze jest ciezkoo.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobito wyluzuj, wyluzuj :) a i dla mnie ten początek ciazy - bez zadnych widocznych (brzuch) zmian to taka trochę abstrakcja- same objawy, ja to czuję a otoczenie nic nie widzi., nic nie rozumie....... Ale to sie zmienia - jak zobaczy się dzieciątko - najpierw na usg, potem wyczuje jego ruch, a pozniej wezmie na ręce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
ja juz po usg - widzialam , slyszalam ....i nic....nic nie czulam...myslalam zey tylko nie zwymiotowacc kazdy mi tylko sie pyta co tak schudlam i co taka blada...schudlam juz 7kg nie czuje kompletnie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ze potzrebujez wiecej czasu, uszy do gory, poczekaj troszkę , to nie zawsze od razu do kazdego przychodzi, wazne zebys lepiej sie poczuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośmajowy
Ja tez tak mam nie potrafie się z ciąży cieszyć. Ale ja już mam jedno dziecko duże "prawie na wylocie" i codziennie się zastanawiam po co znów się w to pakuje .Ale jak mnie dziś brzuch zabolał i wydawało mi się ze coś pociekło. To az gorąco mi się zrobiło ze strachu ze z fasolka cos się dzieje. Więc chyba pomału akceptuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, hormony też szaleją i dokładają swoje do tej waszej depresji. a niepokój i niepewność która wam towarzyszy pewnie jeszcze nie raz zmusi was do płaczu. Ale wszystko się ułoży, zobaczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
wczorajszy sen proponue wybrac sie do psychologa to poziom hormonow moze tak na ciebie dzialac i to ze nie nastawialas sie na ciaze, wiele kobiet nie potrafi sie uporac z ta informacja, ni ema co sie meczyc i to zaden wstyd odiwedzic specjaliste, a Tobie bedzie o wiele lzej, bo moze byc tak ze zalapiesz totalna depresje i bedzie tylko coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
czy ktoras z dziewczyn ktora idzie do lekarza dzis moze zapytac czy w pierwszym trymestrze z nieczulenie w ciazy u dentysty jest mozliwe, bo ja juz sie wstydze do mojego gina dzwonic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
hej dziewczyny, jak samopoczucie ? mi przeszly wszystkie objawy tylko siusiam czesto i piersi mam czule i bola jak dotykam... wczorajszy sen prze de wszystkim skoro masz dostep do internetu skontaktuj sie z kim kolwiek, jakas przyjaciolka kolezanka, kims z rodziny i porozmawiaj np. na skypie jezeli masz daleko do nich to zawsze pomaga, jest tez mozliwosc rozmowy z psychologiem przez skypa, wiem bo bedac za granica chcialam skorzystac... glowa do gory wszystko sie ulozy, mysl ile bedzie tych pieknych chwil jak malenstwo bedzie na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Większość zabiegów stomatologicznych można bezpiecznie wykonywać w czasie ciąży. Nie ma przeciwwskazań do oczyszczania ubytków i ich wypełniania. Preparaty stosowane do wypełnień nie przenikają poza ząb i nie są szkodliwe dla płodu. Można leczyć zęby w znieczuleniu miejscowym. Dentysta, wiedząc o ciąży, zastosuje wtedy znieczulenie bez leków obkurczających naczynia krwionośne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!!! Poranek ok,noc? przespałam całą,nie wiem jak to zrobiłam ,ale przespałam ha ha Wieczorem poklikałam z koleżanka z polski i lepiej nam sie zrobiło,ona miała doła ,ja miałam doła ,a na koniec było super:D Dzisiaj dzien zaczęłam pozytywnie i mam nadzieje,że tak juz zostanie. kari1333 -super że obiawy mineły ,zawsze to lżej :D goscmajowy - bedzie dobrze ,jak zaczniesz czuc ruchy,jak oswoisz sie z tym.Mysle ,że z kazdym tygodniem bedziesz bardziej na tak.Ja tez mam duze dzieci i smieje sie, ze za stara jestem na kolejne:D wczorajszy sen-daj sobie troche czasu,popatrz na meza jaki szczesliwy,poszukaj i dla siebie odrobinki radosci z tej sytuacji. Bedzie dobrze .Pozdrawiam was wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) ja zjedłam śniadanie a teraz tak mi w brzuchu jeździ coś ze szok.... układa się ;p kurcze taka codzienna wegetacja u mnie.... leże leże.... i czekam aż się skończy dzien..... i będzie następny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)) u mnie pomimo mdlosci i udnosci jakos humor mam strasznie dobry hehe. ach te hormony ;) a moze dlatego ze wczor4aj poruszalam troszke tyleczek na silowni i endorfinki skoczyly;) hihi apropo usg jak mialam robione w 9 tyg to Pani zrobila i dopochwowe i i przez brzuszek i z tej i ztej bylo pieknie widac ale moze dlatego ze mi usg pokazuje ciaze dwa tyg starsza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie facebooka? Bo może byśmy się tam przeniosły, założyły grupę zamkniętą (taką w której posty i wszystko inne widziałybyśmy tylko my-osoby zaproszone do grupy) Fajnie by było wiedzieć z kim się rozmawia, łatwo dodać zdjęcia z USG czy też inne. Jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×