Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co szczerzze myślicie o związkach na odległośc

Polecane posty

Gość i dobry dla mnie bądź
niekonieczny jesteś w takim czy byłeś? nie uważam się za cierpiętnice z powodu bycia w takim związku. jestem z nim w końcu z własnej woli i z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekonieczny.. a myślisz że po 3 latach takiego związku, kiedy go zaczynałam miałam prawie 16 lat byłam gówniarzem ale związek mimo nielicznych upadków trwa. Myślisz że 19- letnia dziewczyna i chłopak mogą byc tak zakochani i ich uczucie może być tak silne że to przetrwają ? czy myślisz że w takim wieku nie można mówić o takiej miłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym wieku można mówić o miłości. O poważnej miłości. Wiek nie jest regułą. Tak jak nastolatek może być niepoważny, tak dorosły 30 czy 40+ taki może być. Przetrwać można wszystko, kwestią jest motywacja i charakter. Tak byłem w takim związku. I tak jak mówię- to jest niewiarygodnie trudne. Też trwałem w nim z własnej woli, bo kochałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można wiedzieć dlaczego się skończył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno trwać w związku z kimś za kim tęsknisz, potrzebujesz, a nie możesz mieć. Nie przetrwało próby czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem. a z perspektywy czasu myślisz że to co was łączyło to było takie silne, prawdziwe uczucie czy to nie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
ja też jestem trzy lata w takim związku. mam nadzieję, że przetrwa tę próbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja myślę że wasz związek przetrwa każdą próbę ;) trochę już mi o nim opowiedziałaś i nie myślę żebyście mieli sie kiedyś rozejść ;)i Ty też powinnaś tak myśleć ;) ja za was trzymam kciuki i życzę dużo dużo szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno było prawdziwe i silne. Tylko nie poradziliśmy sobie z tym. Ja Wam życzę, by się udało. Może niektórzy potrafią w takich związkach trwać. Dla mnie ważna jest oprócz słów i zapewnień bliskość. A na odległość tego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak widać jednym się udaje innym nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
dzięki Paulina. za dobre życzenia, za trzymanie kciuków i za rozmowę ;) , dobrze porozmawiać z kimś kto to zrozumie. niekonieczny...rozumiem, faktycznie bliskości brakuje na co dzień. a co do słów ważniejsze są czyny. ale słowa też mają moc, mogą mocno ranić albo poprawiać nastrój w dzień kiedy nic nie idzie, wywoływać uśmiech. przykro mi, że wam się nie udało skoro to była prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy jak to z nami będzie ;) może będziemy tym kimś komu jednak się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja- co do słów. Jest jeszcze jedna kwestia...czy ten z wiązek na odległość ma być na stałe, czy na jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
wiesz na początku się nie myślało co z tym ma być docelowo. tylko, że coś nam się z tego musi udać/ wyjść. myślimy obecnie o tym, żeby być siebie bliżej, żeby to był stan przejściowy, może się wkrótce uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
liczę , że będzie taka realna opcja zaraz żeby się przeprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
jak tam Paulino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no myśle że jest dobrze ;) ale w sumie nie miałam okazji jeszcze jakoś dłużej porozmawiać.. niecała godzina w ciągu dwóch dni.. hehe bijemy swoje rekordy ;p no ale cóż.. narazie jesteśmy razem na próbę jak tak będzie dalej to optymistycznie tego nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
w sumie przynajmniej nie zamieniła się ta próba w próbę sił. ale faktycznie mało trochę czasu jak na wyjaśnienie sobie czegokolwiek taka godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak.. o i właśnie sie odezwał.. szok poprostu..;)ciekawe co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem szczerze. Uważam, że związek zaczynający się "na odległość" raczej nie ma sensu. Ale jeśli ludzie się już kochają i sytuacja ich zmusza do czasowego rozstania to myślę, że da się to przetrwać. Choć ja takich ludzi szczerze podziwiam bo mi po tygodniu odwala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
napisał czy zadzwonił? no to udanej rozmowy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisał , narazie nie zadzwonimy do siebie bo chwilowo mam zepsuty telefon ;) a tak dokładnie to właśnie głośnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
zagubiona...no tak skoro ludzie się kochają to chcą spróbować. wszystko chyba zależy od ludzi. nawet jak się jest człowiekiem któremu odwala to jak zależy to można to trochę poskromić :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
no to szkoda, ja uważam , ze przez telefon się dużo lepiej rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ale już niedługo będziemy mieć taką możliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
no to dobrze, ze niedługo będzie tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u Ciebie co słychać ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
a nastrój dziś nie trzyma. a życie kłody pod nogi rzuca . i szansa , że będę mogła się do tego miasta co on wyprowadzić zmalała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×